|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažni ljudi
3.2.2011 23:43:28   
IVA 11
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Lažni ljudi zaslužuju da se lažemo . Pravi LJUDI zaslužuju ljudskost .


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Lažni ljudi
3.2.2011 23:54:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira
Lažni ljudi zaslužuju da se lažemo . Pravi LJUDI zaslužuju ljudskost .

Moram i ja ovo da citiram user posted image user posted image user posted image
Svakom po zasluzi!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Lažni ljudi
22.3.2011 19:31:12   
Alexis79
Ja sam skoro jednu moju "dobru drugaricu" prešaltala u ovu kategoriju "lažnih -prijatelja".

Do skoro sam mislila da je nase prijateljsvo pravo ,ali sam se prevarila.
Mnoge stvari su se promenile i samo mi se posle skoro 10 godina pojavilo njeno pravo lice.

Promenila se ona ,a promenila sam se i ja.
Ali se nase prijateljstvo u poslednje 2 godine svelo na cisto koristoljublje.Ako to tako mogu da nazovem.
Zove me samo kad joj nesto treba .
Mnogo smo se druzile ,a eto ona se pre 20-tak dana udala (tj otisla je da zivi kod tog momka) a da nas nije ni upoznala sa njim.
Samo me je obavestila da se eto udaje i da se seli kod njega u jednu varosicu blizu Kg-a.
Ja u cudu ....pitam je da li je sigurna jer se znaju tek  2-3 meseca ,ona ne odgovara.

Nismo se videle  od tad ,razmenile smo 2-3 poruke u kojima se ona uglavnom zalila

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Lažni ljudi
5.7.2011 22:38:57   
IVA 11
Sretosmo se vidis i posle godinu i po dana? A prosla sam pored kao pored stranca, jer za mene to i jesi od kad si zaboravila na sve. Koja ironija, djeca nam se igraju, sta oni znaju da sam ja tebi vjencana kuma i nekad najbolja drugatica iz djetinjstva? Sto ti je zivot...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Lažni ljudi
3.10.2014 13:08:00   
branki*
puno ih je..vec sam rekla da cu da napravim jednu veliku cistku u svom zivotu i da iz njega proteram sve folirante,dileje,budale i njima slicne.ostavicu samo par ljudi sa kojima delim sve ,a za sve ostale ce postojati granica.

< Poruku je uredio branki RR -- 3.10.2014 21:49:55 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Lažni ljudi
3.10.2014 13:12:28   
17 joka
Branki, potpisujem svaku tvoju rec

nazalost tih laznih ljudi ima mnogo,sve više user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Lažni ljudi
3.10.2014 13:39:08   
Leptiric123
Ja takvim ljudima ne dam da mi pridju blizu...veoma sam rigorozna po pitanju prijatelja

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Lažni ljudi
3.10.2014 16:11:01   
mirkam
Uuuuu,ja baš teško sklapam prijateljstva.Zatvorena sam mnogo i teško ulazim u neku dublju priču.Imam par prijatelja maltene iz djetinjstva,koja su prošla razna iskušenja sve ove godine i eto opstala,tako da znam da je to to.Bila sam razočarana dosta puta kad sam bila mladja i još tada naučila da se čuvam "prijatelja".

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Lažni ljudi
3.10.2014 16:12:39   
Kata90
mirmam....i kod mene je isto tako

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Lažni ljudi
3.10.2014 21:46:33   
Mala Elena
Imala sam u zivotu par laznih prijatelja (muskaraca koji su zeleli vise i prijateljica koje su mi radile iza ledja ) . Imala sam situaciju da mi se prijateljica smeska, poverava se, trazi savet a da od njenog verenika saznam da je ljubomorna na mene .user posted image a njen verenik mi je drug od malena. Mozda sam mu se nekada i svidjala ali nicega nije bilo. Plakala sam kao kisa kad sam saznala, sa posla sam izasla ranije...i plakala user posted image
Ona mi nije priznala ali ja je nikada ne mogu gledati istim ocima .
Ljudi su sve vise lazni , idu drugima uz dlaku itd. Ja ti nikada necu raditi.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Lažni ljudi
4.10.2014 7:33:24   
big mum
Što sam starija bolje čitam ljude.Ne skapam prijateljstva olako i ne želim lažne ljude u svom životu.Imam par dobrih i istinskih prijatelja i sa njim se svakodnevno družim ,ostale držim na distanci.

Ljudi su postali poltroni,olako došli do novca i položaja u društvu i jednostavno ne želim takve ljude u svom životu.
Ja sam samo jedna mala žena u masi neprimjetna i to mi baš odgovarauser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Lažni ljudi
4.10.2014 9:16:23   
anita
Muka mi je od laznih ljudi.
Kada im nesto treba pa makar to bilo i drustvo tu su, cim im vise nisi potreban odmah okrenu ledja.
Kada su oni u pitanju ja moram uvek da budem na raspolaganju, a kada im ne treba nista onda se ne jave i po par meseci. Sve ovo sam skoro dozivela od svoje nazovi prijateljice.
Ma ne trebaju mi tavke prijateljice. Okrenula sam list.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Lažni ljudi
26.12.2014 21:09:54   
Maraj
Koliko foliranata je danas da je to strasno. Ne mozes da se uzdas u dve osobe...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Lažni ljudi
26.12.2014 22:42:54   
ishler
Jako sam se razocarala nekoliko puta.A najveca zalost je kada saznate da vam je bliska porodica takva a ne mozete ih potpuno eliminisati,ostaje samo gadjenje i neka netrpeljivost u vazduhu....i pitate se da li je moguce....

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Lažni ljudi
7.7.2015 13:45:43   
Tajčica

IZVORNA PORUKA: Maraj

Koliko foliranata je danas da je to strasno. Ne mozes da se uzdas u dve osobe...


Baš tako

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Lažni ljudi
7.7.2015 20:11:09   
vikiveki
E najgore je kada u kolektivu imaš takve ljude i moraš da sarađuješ sa njimauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Lažni ljudi
8.7.2015 23:29:27   
Kata90
E to da definitivno,i svugde ima toga.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here