|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 9:12:24   
bebironcic
Ja slabo procenjujem ljude i to mi je jedna velika mana!Jedino sto na samom pocetku i prvom kontaktu skapiram je to da li mi je neko ok za dalju pricu ili ne...mada i to omanem.Nekada mi neko deluje toliko odbojno i antipaticno ali se na kraju ispostavi da je super osoba,a nekada neko deluje toliko fino,dobronamerno a u sustini je i sam djavo!Milion puta sam se zeznula i sada sam se na kraju valjda opametilauser posted image ...a najgore je kada se razocaras u drugaricu sa kojom si zajedno pio i jeo a ona ti zabode noz u ledja!Meni se to desilo dva puta....jednoj sam oprostila ali drugoj ne....i vise nekome posle toga ne oprastam!Neka misli ko sta hoce,dosta sam bila budala i dozvoljavala da gaze po meni!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 9:28:02   
Unica
odavno sam naucila da je bolje biti sam (ne bukvalno) nego okruzen licemerima. secam se kad sam zavrsila srednju skolu da sam odlucila da isfiltriram sve oko sebe. sve one super drugarice iz skole, samozvane prijateljice su mi delovale nestvarno. nisam odmah prekinula kontakt sa svima ali sam samo postavila svakog na svoje mesto i jaaaaaako brzo je vreme pokazalo da je samo 1 osoba zasluzila da je zovem prijateljem. nazalost, posle par godina i to se promenilo.
dok sam studirala promenila sam grad i tada je palo drugo filtriranje... od malo probranih ostalo je opet jos manje ljudi. tako sam i kad sam se udala.

znam samo da je u mom slucaju uvek bilo - svi su tu dok imaju neku korist a cim meni zatreba bilo sta nikog nema...

nisam samoziva ali nemam potrebu da imam po svaku cenu oko sebe brdo ljudi. vremenom sam naucila da shvatim ono sto se kaze "razlikuj poznanika, druga i prijatelja". a najvrednije sto sam naucila je da svakom pricam ono sto znam da ne moze da zloupotrebi protiv mene, a dajem se samo koliko ja zelim.


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 11:50:41   
NadaR
Prije skoro vec 5 godina sam se udala i odselila u drugi grad!
Tad su se moji nazovi prijatelji sami isfiltrirali ... Tamo mi je ostala samo moja vjencana kuma i najbolja drugarica od rodjenja!

Svi ostali su postali samo zemljaci,poznanici! Necu ih ni na fb!user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Unica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 12:16:54   
mihi
Mislim da se mnogo toga promenilo od vremena kada su moji roditelji bili mladi i imali svoje prijatelje, naša kuća je uvek bila puna gostiju, kartanje uveče, lovačke večere jer je moj tata bio lovac i donosio divljač, letovanja, zimovanja. Nekako su svi u to vreme (materijalno imali isto) jedan stan, prosečna kola i to je to.  Ma da moji roditelji se i danas druže sa tim istim ljudima. A ja imam mm, sestru, roditelje, mog venčanog kuma, i družimo se najboljim prijatelj mm i njegovom ženom. Drugih nema ni pravih ni lažnih. Valjda su se razvejali usput ako ih je i bilo. Generalno mi danas kada je druženje u pitanju s imamo mnogo manje vremena, mnogo je više zavisti (sa razlogom ili bez) lažnog morala, foliranja i ja za to i takve ljude nemam vremena.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 16:10:06   
Anoniman
Jao danas su se desile dvije stvari!!!!! Dvoje prijatelja je pokazalo pravo lice! Znaci ovo se NE DESAVA, JA SAM VAN SEBE LJUDI!!!!!!!!!! GADE MI SE SVI!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zao mi je sto nema opcije anoniman, jer mislim da me upravo jedna od drugarica i prati na forum nabijem ih vise sve, pa i ako citaju!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 16:38:34   
Verus
Bila sam puno puta povredjena, i to jednom bas jako....Treba mi vremena da se otvorim i skroz prepustim, a opet, desilo se da se zeznem.  Mislim da je bitno da saznamo ko su ti lazni ljudi, bez obzira koliko to boli u tom trenutku, ipak je bolje znati na cemu si.  Mogu reci da pravih prijatelja imam...ma na ruci jednoj nabrojati.  Koji su bili tu kada mi je bilo najteze, kada su mi stvarno trebali ljudi i podrska...Ali verujte mi, da sam stalno sada na rezervi, i ne mogu tek tako verovati nekome 100% Znam da je lose, ali tako bar, ako se nesto desi, mogu sebi reci "pa dobro, bila sam spremna".  Nemam vise srca za deljenje....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 17:54:25   
Dora
Istina je to da ljudi nisu isti prema tebi kad nemaš i kad imaš; nisu isti kad si klinka koju zanima samo provod i zezanje i kad si žena sa vojom svakodnevicom...
I ja sam sa svojim prijateljima nekada prolazila kroz mnogo toga. zajedno smo radili glupe stvari, ponekad povređivali jedni druge, svađali se, plakali i opraštali. Kad sam se udala moji prijatelji su mm prihvatili za prijatelja, njegovi prijatelji mene... I kad smo bili u bunaru i kad smo se razbacivali s parama oni su nas uvek gledali istim očima, ponašali se isto, toliko da mi je bilo sumnjivouser posted image Čekala sam da se neko od njih otkrije, da pokaže nešto što su mnogi nebitni pokazivali... Čekala sam da su oko mene kad mi je teško i da ih nema nigde kad mi je super...
Oni su uvek bili tu. Isti.

S druge strane, bilo je dosta onih koji su po gradu pričali o nama svakakve priče. Ali, kako ti ljudi za nas nisu imali vrednost, njihove priče nam nisu naškodile. Dovoljno je svima bilo da vide nerazdvojno društvo za stolom u klubu i da znaju da sve priče koje se šire- samo su naglabanja lažnih ljudi.

Možda sam takva da ne hajem za to šta drugi misle pa se niko nije ni potrudio da me povrediuser posted image

Možda ne želim da vidim loše osobine mojih prijateljauser posted image

Možda prelako praštam stvari kad mi je neko draguser posted image

Bilo kako bilo, kad nekog zavolim, teško mu okrenem leđa. Možda oni znaju to da cene?user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 17:57:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora



Možda sam takva da ne hajem za to šta drugi misle pa se niko nije ni potrudio da me povrediuser posted image





AMIN. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:01:15   
Dora
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:04:08   
Verus

To dal cene samo zavisi od toga kakvi su oni ljudi.  A svaka ljubav moze biti slepa, pa i ljubav prijateljstva.  Ja sam od onih koja sve da i uradi za bliznje, a naletela sam na osobu koja ne da nije znala to da ceni nego je bila dvolicna pi*** do samog kraja, a ja slepa da to vidim.  Sta ces, nekim od nas treba i cela decenija da skontaju sa kakvim djubretima imaju posla...al dobro, ja verujem u karmuuser posted image What goes around, comes around...

IZVORNA PORUKA: Dora



Bilo kako bilo, kad nekog zavolim, teško mu okrenem leđa. Možda oni znaju to da cene?user posted image


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:05:13   
Anoniman
...mene ne zanima šta misle neki meni nebitni ljudi ali da me ne zaboli onda kada me prijatelj, slučajno ili namerno, povredi...hmmm?
volela bih da mogu da kažem kako me to ne dotiče ...ali boli.user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:11:06   
indy_25
Davno sam se odrekla takozvanih pravih prijatelja jer sam bila povrijedjena od istih. Sada imam prijatelje s kojima odem na kafu pa ponekad i u kucne posjete ali nista pretjerano i drzim nekako sve na distanci. Nikome ne vjerujem osim svojoj porodici.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:11:12   
Verus
Slazem se kaliopi....boli me uvo sta komsija kaze ili misli, boli me uvo ko je ljubomoran, ko sta misli i dal me voli ili ne voli...ali iskrene prijatelje smatram porodicom, i kada me oni povrede, to je kao da me je rodjena sestra povredila..proslo je skoro godinu dana, a i dalje kada se setim, presece me u grudima...Al verujem da se sve desi sa razlogom u zivotu.  Razlog saznamo odmah ili pak, kasnije, ali vremenom sve puzle slagalice dodju na svoje mesto...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:11:35   
Dora
Dobro, boli, pa šta sad? Ako postoji neko opravdanje za to...pa, mene zaboli hiljadu puta kad mi brat nešto kaže, a posle uvidim da nije tako mislio, ili je pogrešio...Isto i s prijateljima. Bilo je svega, nije da nije, ali niko od njih nije đubre niti loš čovek, lažljiv, dvoličan, zavidan... Sve ostalo može biti nesporazum ili jednostavno trenutak gluposti...bože moj, ljudi smo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:14:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Dobro, boli, pa šta sad? Ako postoji neko opravdanje za to...pa, mene zaboli hiljadu puta kad mi brat nešto kaže, a posle uvidim da nije tako mislio, ili je pogrešio...Isto i s prijateljima. Bilo je svega, nije da nije, ali niko od njih nije đubre niti loš čovek, lažljiv, dvoličan, zavidan... Sve ostalo može biti nesporazum ili jednostavno trenutak gluposti...bože moj, ljudi smo.


slažem se kad su sitnice u pitanju..ne mislim ja na njih.... pa nisam ni ja cvećka, da se razumemo...user posted image



(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:14:48   
Anoniman
Ozbiljno.

Po priči na gradskoj čaršiji bila sam kurva još dok sam bila nevina, pljuvala sam ljude koje nisam poznavala, radila stvari za koje nisam ni znala da se mogu raditi...

E, onda sam odlučila da sve to što ljudi pričaju mene više ne zanima. Da neću da vraćam istom merom, da neću da se raspravljam, da neću da opravdavam svoje ponašanje. Trebalo je vremena da naučim da ne pokažem slabost i da plačem sama u mraku svoje sobe u svojoj nemoći. Kada je to prošlo, ustala sam podignute glave. I znate šta? Od kada me ne zanimaju takve stvari, više se ni ne priča o meni! Ili sam ja skroz prsla s mozgom i više ni ne čujem.

Bilo kako bilo, ja imam krug prijatelja kojima mogu reći sve, koji će za mene UVEK biti tu kao i ja za njih, a svi ostali... Ma nisu vredni ni ovog posta koji o njima pišem. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:18:15   
Verus
Mislim da smo se malo ispromasili sto se tice teme....ja pricam bas o tim, bliskim ljudima  (i ja sam bila kurva da se razumemouser posted image za to me bas zabole), ali pricamo bas o tim ljudima za koje SADA mislite da bi bili tu UVEK.  Sve je super dok se pije i jede, zabavlja, razgovara:  a da ste bolesni na postelji, jedva zivi, a taj neko vam ni ne dodje u posetu i sl stvari (da ne pricam detalje muka mi je), a par njih je uvek tu za vas.  Prijatelji se poznaju u nevolji, a tu stvarno ne mislim na ono "posvadjala se sa muzem, ili izgubila posao pa sedite i caskate o tome.." pricam o stvarno dubokim sr*** koje zivot nosi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:19:44   
Anoniman
Ljudi koji su mi ostali kao prijatelji (nakon te finalne selekcije pre oko 7-8god user posted image ), tu su mi već godinama. Mogu ih na prste prebrojati, i tu su i u dobru i u zlu. 

< Poruku je uredio Tasha RR -- 8.2.2010 18:20:31 >

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:20:46   
Anoniman
Mislim na ljude iz te grupe koji će UVEK biti tu za nas.... kako bih se osećala da me oni povrede.
...nije mi svejedno.
Za ostale me briga... malo škljocne i idemo dalje.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:45:16   
gina

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Boli me uvo sta komsija kaze ili misli, boli me uvo ko je ljubomoran, ko sta misli i dal me voli ili ne voli...ali iskrene prijatelje smatram porodicom, i kada me oni povrede, to je kao da me je rodjena sestra povredila......Razlog saznamo odmah ili pak, kasnije, ali vremenom sve puzle slagalice dodju na svoje mesto...


Prošla sam kroz isto! Boli, prođe, onda naučiš da se čuvaš i da bolje procenjuješ ljude.

IZVORNA PORUKA: Unica

odavno sam naucila da je bolje biti sam (ne bukvalno) nego okruzen licemerima.
znam samo da je u mom slucaju uvek bilo - svi su tu dok imaju neku korist a cim meni zatreba bilo sta nikog nema...nisam samoziva ali nemam potrebu da imam po svaku cenu oko sebe brdo ljudi. vremenom sam naucila da shvatim ono sto se kaze "razlikuj poznanika, druga i prijatelja". a najvrednije sto sam naucila je da svakom pricam ono sto znam da ne moze da zloupotrebi protiv mene, a dajem se samo koliko ja zelim.



Potpuno se slažem, bolje je nemati "prijatelje" nego de neko jaše i iskorišćava. Ne vezujem se više ni za koga... oprezna sam i hladna pa makar me nazivali i kučkom... ne dotiče me!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:47:20   
Dora
Joj, da vam ispričam blam!!! Nikad nisam bila toliko povređena od strane mojih prijatelja kao taduser posted image A najviše od brata.
Pre nekih godinu dana izašli oni u jedan klub u Zr. gde me inače svi znaju (što iz osnovne što iz srednje), bili su mm, moj brat i naša tri druga (s kojima smo nerazdvojni već nekih 15 godina, znači, znaju sve o meniuser posted image ). Napiju se oni ko budale, počnu muški razgovori i naravno, dotaknu se onih tabu tema svakog društva...
Ništa to ne bi bilo strašno da tu nije bio i mm. i da se oni nisu uneli u raspravu koja je devojka s koliko momaka bila, a kad se ne bi složili, počela su nagađanja i rasprave... na kraju toliko žučne i glasne da ih je ceo klub slušao a oni samo što se nisu potukli!
Crnjak je što u našem društvu ima dosta braće i sestara, tu negde isto godište. Što smo imali bezbroj pijanki, gluposti, što smo znali jedni drugima tajne, momke i devojke...Uh, znate kako je kad ste mladiuser posted image
Mm je pokušao da im objasni da je glup takav razgovor, moj brat je izjavio da sam "imala samo jednog momka pre mog muža"user posted image a na kraju su došli i do tipova koje ja čak i ne poznajemuser posted image
Usput kući su se mm i brat posvađali kao i uvek kad se napiju...i eto.
Sutra dan putujemo mm i ja u Beograd nekim poslom, i on mi sve nešto okolo naokolo. Ja reko "Reci šta je bilo?" kaže on "Joj, glupo mi je, pravi se da ne znaš..." I sve mi prepriča ali me zamoli da se pravim kao da mi ništa nije rekao.
user posted image user posted image user posted image user posted image nikad nisam bila više besna!!! Tri meseca niko od njih nije smeo da mi se pojavi. Bratu sam očitala bukvicu. Bila sam besna i na mm što "nije branio moju čast"...smešno, šta je jadan mogao da kaže, svi su bili previše pijani...Joooj, šta su ti muškarci. Budale.
Posle sam se smirila, opet je sve kao i pre ali ja i dalje ne mogu da verujem kako funkcioniše muški mozakuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:48:34   
Dora
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mislim da smo se malo ispromasili sto se tice teme....ja pricam bas o tim, bliskim ljudima  (i ja sam bila kurva da se razumemouser posted image za to me bas zabole), ali pricamo bas o tim ljudima za koje SADA mislite da bi bili tu UVEK.  Sve je super dok se pije i jede, zabavlja, razgovara:  a da ste bolesni na postelji, jedva zivi, a taj neko vam ni ne dodje u posetu i sl stvari (da ne pricam detalje muka mi je), a par njih je uvek tu za vas.  Prijatelji se poznaju u nevolji, a tu stvarno ne mislim na ono "posvadjala se sa muzem, ili izgubila posao pa sedite i caskate o tome.." pricam o stvarno dubokim sr*** koje zivot nosi...


Sve smo mi bile kurve izgledauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:51:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mislim da smo se malo ispromasili sto se tice teme....ja pricam bas o tim, bliskim ljudima  (i ja sam bila kurva da se razumemouser posted image za to me bas zabole), ali pricamo bas o tim ljudima za koje SADA mislite da bi bili tu UVEK.  Sve je super dok se pije i jede, zabavlja, razgovara:  a da ste bolesni na postelji, jedva zivi, a taj neko vam ni ne dodje u posetu i sl stvari (da ne pricam detalje muka mi je), a par njih je uvek tu za vas.  Prijatelji se poznaju u nevolji, a tu stvarno ne mislim na ono "posvadjala se sa muzem, ili izgubila posao pa sedite i caskate o tome.." pricam o stvarno dubokim sr*** koje zivot nosi...


Sve smo mi bile kurve izgledauser posted image user posted image user posted image



Pa koga bi inače oni silni *ebači *ebali? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:52:35   
anajid
MNogi su je trazili ja je nisam dao!Kristina i maratonci!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Lažni ljudi
8.2.2010 18:57:19   
anajid
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here