|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: analni sex i trudnoca
25.5.2009 11:21:20   
tomic
Ja ne razumem na koji nacin zena uziva i dozivi orgazam pri analnom? Nije mi jasno.A na insistiranje mm, jos na pocetku veze pokusao je da udje jednom.. Usla trecina, cemu su se obradovali moji hemoroidi i popucali momentalno. bila je to i bolno i krvava proba.. user posted image

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 12:25:35   
magnetic

IZVORNA PORUKA: gagi

Pita mene jedna poznanica juce moze li ostati trudna ako joj muz dozivi vrhunac u g..i nisam vidjela temu a bas me interesuje vase misljenjeuser posted image

Secam se jednog predavanja o analnom sex-u,gde je doktor rekao da zena moze ostati trudna ako sperma iscuri iz analnog otvora i udje u vaginu.Mozda su joj tako nesto rekli a ona nije dobro razumela....

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 12:34:10   
Zoka81
E svasta cu ja jos ovde da procitam. bas sam se nasmejala onoj trudnoci analnim putem......ima pametnih zenauser posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 14:38:21   
marince1
IZVORNA PORUKA: Zoka81

E svasta cu ja jos ovde da procitam. bas sam se nasmejala onoj trudnoci analnim putem......ima pametnih zenauser posted image user posted image



Naravno da moze,pa sta mislite kako nastaju politicari user posted image user posted image user posted image

(ovo je vic,nadam se da se niko nije uvredio)

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 14:39:49   
Anoniman
evo ja sam se uvrijedila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja sam ti bona političarka u duši 

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 14:40:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: magnetic


IZVORNA PORUKA: gagi

Pita mene jedna poznanica juce moze li ostati trudna ako joj muz dozivi vrhunac u g..i nisam vidjela temu a bas me interesuje vase misljenjeuser posted image

Secam se jednog predavanja o analnom sex-u,gde je doktor rekao da zena moze ostati trudna ako sperma iscuri iz analnog otvora i udje u vaginu.Mozda su joj tako nesto rekli a ona nije dobro razumela....

Vrlo je moguće da ode u vaginu,to je ipak blizu!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 14:41:56   
marince1
Ma otkud znam,ja sam ti ispala od coveka,jednom sam htela batine dobiti zbog viceva o Bosancima,a zbog fore na racun policajaca za dlaku platila kaznu user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 14:43:05   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 14:46:26   
Jeca*
user posted image

ali pogledajte koji put treba da predje spermatozoid da bi oplodio jajnu celiju! znaci da treba da ima i odredjenu brzinu. meni ovo zvuci nemoguce...

< Poruku je uredio Jeca RR -- 1.9.2009 14:47:58 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 14:53:39   
Brand new mama
Ma,moguce je,ali ce ti klince definitivno biti reli vozacuser posted image  To je na granici zatrudnjivanja oralnim  sex-om i onog famoznog zatrudnjivanja u bazenuuser posted image  Mislim da je puno veca sansa da dobijes eserihiju nego bebu,ali ko zna?Ili sto bi reko Mujo:"Bas se toga i bojim,doktore-da nije vanmatericna"

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 14:54:19   
Lu
Jeca,ipak se desi trudnoća kada sperma samo dođe na vaginu, a vrlo je moguće,pogotovo u pozi sazada pri analnom sexu da iscuri na i u  vaginu,zašto ne meni to ne izgleda ne moguće!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 14:56:05   
Anoniman
meni ovo zvuči isto naučna fantastika ...al ako kaže čika doktor...onda jbg 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 15:07:05   
Lu
Ne bi se upuštala u daljnu raspravu i dokazivanje,samo znam da se može zatrudniti ako je sperma na vagini i  da nisam sigurna za takav slučaj,meni to ne izgleda ne moguće!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 15:15:32   
Anoniman
ma ne raspravljam se ni ja,daleko od toga, samo iznosim mišljenje  ali kako je tebi logično...toliko je meni nije

mada izgleda u svemu postoji onaj 0,01% pa valjda i u tome

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 15:20:05   
Lu
Ma nije Vučko to 0,1%,nego ajde koliko bi vas , naravno ukoliko ne želite trudnoću,pristalo da vam partner ejakulira na otvor vagine, ali iskrenouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 15:22:23   
Anoniman
da se ne shvatimo pogrešno nisam nikada imala analni seks jer mi se gadi ...razlog...odatle se kaki user posted image , a ne radi ne željene trudnoće

drugo, ne bih pristala, razlog nije mi bio ćejf dok nisam htjela bebu





< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 1.9.2009 15:23:42 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 15:25:18   
Lu
Da,,,otišle smo

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 15:53:58   
blejalica
to da je neko ostala trudna tko sto joj je partner ejakulirao po vagini!?!...paaa...moguce,moguce...ako imate 17 godina i majka vas pita "pa kako se to desilo ćero?"
daaajte zene.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: analni sex i trudnoca
1.9.2009 16:03:14   
Sanja79
Meni je ova tema malo discasting, nekako mi trudnoca i analni sex nikako ne idu zajedno, ko voli nek izvoli, ima sajt hrvatski- sexation, pa se tu mozete informisati.Ja nisam za (Candida albicans, Echerichia colli, ...)nekako mi je bljak, ali to je opet moje subjektivno misljenje, kome prija, nek uziva!

_____________________________

Anina mama

(odgovor članu blejalica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: analni sex i trudnoca
3.9.2009 0:30:52   
MERYEN
Nisam pristalica analnog sexa,a u trudnoci jos manje,da kazem STRASNOuser posted image ,
cilj imate a to vam je beba pa draga uzdrzi se od sexa,ZARAD NAJVECE LJUBAVIuser posted image .

(odgovor članu Sanja79)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: analni sex i trudnoca
3.9.2009 19:34:51   
BINCE
a sto se i ja ismija...svasta ima ovdje..ahahha...nisam ni ja za oralni sex....al,sam probala jednom sa mm cisto iz radoznalosti...i nije mi bilo prijatno cak me bolilo na ppocetku pravo pa smo i prestli.....a imam ja prijateljicu koja je u braku 2 god.i ima neki poremecaj pojma nemam kakav.al kad god ima normalan sex prokrvari..i ima strasne bolove..tako da se oni samo sexaju u guzu..hahhah...i ona kaze da joj je super i da uziva da cak dozivi orgazam po par puta,...da nista ne boli itd..uh..ja vala nebi mogla  ijuuuuuuu..

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: analni sex i trudnoca
3.9.2009 19:36:13   
BINCE
nisam ni ja za oralni sex....
  Mislila sam ANALNI

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: analni sex i trudnoca
4.9.2009 12:10:04   
bonita
joj fuj,ko sto je vec neko napisao,zna se koja rupa zasto sluzi....user posted image

_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: analni sex i trudnoca
4.9.2009 12:16:00   
gagana83
Moj je stav da je u sexu sve dozvoljeno ako to oboma prija. Ja licno analni sex ne volim i ne upraznjavam ali zato nemam nista protiv ako neko to voli.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: analni sex i trudnoca
4.9.2009 12:29:30   
sanji
Marija moja ti je preporuka da se strpiš. Ja lično nisam za ove egzibicije user posted image ali ko voli..... A ako baš ne možeš da izdržiš pređi preko ponosa i popričaj sa doktorkom koja jedina može da ti objasni zašto ne smeš i šta tačno ne smeš! Ja POSTIM user posted image   već par meseci i raazumem da ti je teško ali ne isplati se rizikovati trudnoću zbog toga. Doktorka mi je rekla poslednji put da mogu da probam, a onda me zaplašila sa 1001 nuspojavom i ako dođe do neke od njih da trčim u dežurnu kliniku itd.user posted image HVALA LEPO!!!! Izdržaću još par meseci, a onda ćemo da nadoknadimo!!!!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here