|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
5.8.2011 10:19:15   
jance
dacco cula sam da chicco ima cak i svoj servis za kolica u BGu....
sto se plave boje tice, nisam videla u Betaniji u onoj radnji, i tamo su bila zelena, a i mm bas nije bio odusevljen sa time da bude iskljucivo muska varijanta, ako Bog da da izdrze do drugog a drugo bude devojcica onda ce lepo posluziti kontam....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Kakva kolica?
5.8.2011 13:10:15   
mama_na_godisnjem
Meni se pre mesec dana porodila sestra i koristi Hauck Malibu tirkiz plava. Prilicno su pristupacna i kvalitetna kolica, a i dizajn je prelep, mnogo mi se svidjaju. user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Kakva kolica?
5.8.2011 22:31:03   
Medeno srce
Zanima me ima li koja mama iskustva sa kolicima Cam? Kakva su, jesu li kvalitetna?

(odgovor članu mama_na_godisnjem)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Kakva kolica?
5.8.2011 23:58:00   
Anoniman
Mi smo kupili Cam Combi Family i za sad rabimo ravnu korpu i auto sedište i ja sam prezadovoljna. Lako se upravljaju, stabilna su i premda su sa ravnom korpom dosta kabasta sa običnim sedištem su taman, i poprilično lagana (9 i po kila), nama koriste i za spavanje preko dana i u gostima... Jedina zamerka mi je što se točkovi ne skidaju a ručke ne savijaju pa nam je šasija kad se sklopi predugačka da bi stala u gepek od punta ali ih pakujemo uspravno ispred suvozačkog sedišta.

Da treba ponovo da kpujem odlučila bih se definitivno za ista...

(odgovor članu Medeno srce)
  Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Kakva kolica?
6.8.2011 14:16:47   
Ana RR
Mi smo se odlučili za Cam Preety cross i dobili smo ih na poklon, zajedno sa AS. Još ih ne koristimo ali smo im našli manu, kada se sklope gornji deo sedišta pada dole. MM je išao da vidi da li je to samo do našeg modela ali ispostavilo se da sva imaju taj feler (ali niko neće da vam kaže). Za sada se to može namestiti dok su nova, ali posle nekoliko sklapanja ne znam kako će biti.

Eto, ko se odluči za ovaj model kolica neka to proveri, kaže mm da u jednoj radnji prodavačica nije htela da pusti taj deo kolica da ne bi video da pada, tako da obavezno uzmite sami da probate.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Kakva kolica?
6.8.2011 14:20:24   
vonavoj
kako su kvarezi!user posted image
Anci,ja sam dobila hauck-va!user posted image user posted image user posted image od RR-a,samo cekam da me zovu da ih preuzmem,jedna velika briga manje! i samo da uklopim njihovo AS!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Kakva kolica?
6.8.2011 14:22:18   
Ana RR
Eeee Von, super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Kakva kolica?
6.8.2011 14:41:45   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Kakva kolica?
6.8.2011 18:01:08   
lepotica66
IZVORNA PORUKA: isidora88

ja imam pierre cardin,evo ova KLIK

ja sam prezadovoljnauser posted image


isidora,ja imam ista kolica ali smo koristili samo korpu i as (bebac ima 3 meseca). danas sam malo gledala onaj deo za 6+ meseci i izgleda mi da naslon ima samo 3 polozaja? ili ja ne umem da ga namestim? da li mozda imas neku sliku kako izgledaju kolica sa spustenim naslonom? na zalost mm je sam isao da kupi kolica i samo ih je spakovao u kola,nije mu palo na pamet da pita sta i kako se koristi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Kakva kolica?
6.8.2011 22:50:12   
isidora88
i ja znam za 3 polozaja,polulezeci,polusedeci i sedeci. prvi klik je na 30 stepeni,drugi na 60 a treci na 90.
retko koja kolica imaju pun lezeci polozaj nazalost ali dobro zato imam korpu,doduse mi je vise ne koristimo jer je bebac prerastao.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lepotica66)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Kakva kolica?
6.8.2011 23:02:51   
jance
von, videla sam danas u parku takva kolica ko sto si dobila i mogu da kazem da su se svidela i meni a i mm,, a gledaj to tako da mm se vecina kolica ne svidja, on voli sve te neke space varijante.... sve u svemu, kolica su bila narandzasta i izgledala su bas lako za upravljanje i lagana...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Kakva kolica?
6.8.2011 23:44:57   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image drago mi je da ih je neko video uzivo,mi ih u Pa nemamo..ja bih volela da uzmem  (ako mogu da biram) narandzasta ili zelena.ali vise zelenauser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Kakva kolica?
10.8.2011 0:40:02   
Anoniman
nasli smo na nekom sajtu (interrnet kupovina) bertonne kolica. ima li neko iskustva sa njima? prilicno ok izgledaju ...
gledali smo bertoni danas (nisu losa, ali ... nesto tu smrdi), cam apollo (dobra!) i neonato piuma (puzic je odlepio za njima).
izbor je ostao na cam, neonato i ta bertonne kolica, samo bi volela da znam ima li ih negde u ns da ih izdjiramo, bas ne bih da kupujem na nevidjeno.
zna li neko? molim lepo sa sve slagom ..user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Kakva kolica?
10.8.2011 9:04:02   
bubulence
blackbety, ja sam bila zagrjana za tu marku dok u gradu nisam videla ta kolica. svaka su bila nekako razdrndana i kao 10 godina koriscena iako su se u njima vozale male bebane... imas negde u dunavskoj u pasazu, nisam sigurna koji. to su mi rekli u justclick-u kada sam pitala gde mogu videti ta kolica... a misli i da imas u onoj decijoj radnji pored Erkerove zgrade na bulevaru. nisam sigurna ali mozes proveriti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Kakva kolica?
10.8.2011 9:30:17   
jance

IZVORNA PORUKA: vonavoj

user posted image user posted image user posted image drago mi je da ih je neko video uzivo,mi ih u Pa nemamo..ja bih volela da uzmem  (ako mogu da biram) narandzasta ili zelena.ali vise zelenauser posted image


ja sam videla narandzasta uzivo, nije uopste jarka boja, da sada bode oci, vise onako blagonarandzasta....
za zelenu ne znam

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Kakva kolica?
10.8.2011 9:33:41   
jance

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

nasli smo na nekom sajtu (interrnet kupovina) bertonne kolica. ima li neko iskustva sa njima? prilicno ok izgledaju ...
gledali smo bertoni danas (nisu losa, ali ... nesto tu smrdi), cam apollo (dobra!) i neonato piuma (puzic je odlepio za njima).
izbor je ostao na cam, neonato i ta bertonne kolica, samo bi volela da znam ima li ih negde u ns da ih izdjiramo, bas ne bih da kupujem na nevidjeno.
zna li neko? molim lepo sa sve slagom ..user posted image



mi smo uzeli Bertonne Plazma 3u1... pisala sam vec utiske.. u globalu zadovoljna, samo sto su baas glomazna.. za nekoga ko je u stanu i ima mala kola ili uopste kola nema, definitivno nisu dobar izbor. ne znam sta ste tacno gledali... pogledaj mozda i marku Chipolino, kolko sam gledala po gradu, dobro se drze vecina tih kolica...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Kakva kolica?
10.8.2011 12:43:20   
Anoniman
o, ne bertoni, bertonne (nije slovna greska). justclick i ta radnjica u dunavskoj imaju bertoni kolica. na iSthop-u smo videli bertone kolica, nisu skupa a izgledaju skroz ok, i rucka se prebacuje i ne deluju previse glomazno. inace u tu se vode pod sifrom k719j, tako da ne znam nista vise o njima.

cek da ja bacim link, pa da budemo sigurni
http://www.ishop.rs/artikal-decija-kolica-37495

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 7:57:09   
klara01
bertonne kolica mozes da pogledas ovde, oni su uvoznici, a imas i na sajtu adrese gde se nalaze u bg, svakako se raspitaj ko od njih uzima iz ns. ja sam gledala u radnji u omladinskih brigada i imaju izlozene sve modele. mada se meni nisu dopala, nekako su klimava, ali ja i nisam neki strucnjak za kolica (sta da ti pricam kad se ja jos nisam odlucilauser posted image )

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 13:49:59   
Anoniman
znam za taj sajt, ali mi se ne sipci do bg da bi ustanovila da su losa. nadala sam se da cu ih ovde negde naci, pa da sama provozam. bili smo u radosnici juce, zena je rekla da ih inace ima i da treba da stignu, pa da ce me zvati da isprobam (bas lepo od nje, vec sam pocela da gubim nerve). za sada neonato piumo su nam the-best opcija, ali kako imam vremena, volela bih i da se raspitam jos ponegde.
mi smo napravili spisak na osnovu iskustava koje sam nakupila od mama sa foruma. uspela sam da svedem spisak na 6 proizvodjaca user posted image bas sam skratila, ne?
iskreno, ne mogu i necu da dam platu za kolica (nit je velika niti je redovna). bolje da visak para ode u fond za fakultet. do 18-te ce valjda da se nakupi user posted image


(odgovor članu klara01)
  Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 14:39:21   
klara01
black opet moram da ti predocim jedno, mali od mog devera ima neonato piuma i meni su se mnogo dopala, jaka su koliko hoces, i stabilna, mogu i za bebu od rodjenja, i sve je bilo super dok on nije poceo da sedi i malo porastao, obrati paznju, ona nemaju podesiv drzac za noge i detetu noge prosto vise a jos nije dovoljno veliki da ih spusti na onu precku, i jetrva kaze da je sediste plitko a on je jedna prosecno velika beba. posto sam sa njima svakodnevno kad sam pocela da trazim kolica za nasu bebu prvo sto pogledam jel imaju  taj oslonac za noge jer mi je to ostalo upecatljivo, naravno nije najbitnije ali veruj mi jako je ruzno, dete sedi a nozice mu se ljuskaju. ni ja nisam od onih koji mogu da daju 500 evra za kolica, prvo sto mi u provincijama nemamo taj standard i potrebe su nam drugojacije od bg mama, zivimo u prizemnoj kuci, imamo ogromno dvoriste, ne moram da vozim do najblizeg parka, nije neophodno da ja idem u nabavku, a i uvek ima ko da mi pricuva bebu na pola sata (kod nas je sve blizu i brzo obavis soping), ne moram da ih sklapam ispred zgrade, niti ubacujem u lift, uvek mogu da mi stoje u predsoblju jer je veliko- eto treba mi da se nekad kad pozelim provozamo po gradu pa mislim da bi mi za toliko izdrzala i neka jeftinija kolica. jos ne zurim sa konacnim izborom jer mi je termin u oktobru pa mogu i posle zime da ih kupim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 14:46:09   
jance
slazem se sa klarom u tome da neke stvari ni ne kontas koliko ce ti na kolicima biti bitne a na kraju i jesu....
meni je isto termin u oktobru al mi smo naisli na dobru ponudu pa smo vec kupili, eto stoji kod mojih...

moram samo da se oslonim na moje misljenje za Graco kolica... nisam bas bila odusevljena ni sa modelima Mirage ni Trekko, al smo sada u Turbo Limacu nasli jednu jako zanimljivu stvar za onu nosilju-autosediste iliti sintezis a odnosi se na nosiljku sa Graco Mirage kolica ako sam dobro videla. u pitanju je neka plastika, kosta oko 2200din koja se montira u kola i onda se nosiljka na to svaki put montira na jedan klik, posto je ta plastika kao postolje fiksirana pojasevima, nema potrebe fiksirati i nosiljku, a nama se od svega to fiksiranje doticne nosiljke cini kao najkomplikovanija stvar u celom procesu a sada i izboru... al to je za drugu temu

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 15:22:37   
Anoniman
ja sam novembarska mama, ali lakse mi je sad da ih izaberem dok nema ko da mi "smeta" nego kad beba dodje. lako cu ih posle platiti.
isto, zivim u kuci i imam dvoriste, kao i ostale pogodnosti kao i ti   user posted image , ali i dalje kolica moraju da zadovolje lakocu i pokretljivost - necu da me nista oterecuje, ali planiram i u januaru - februaru da idem napolje (cim pre). sve to pomera granice od jeftinih na gore. videli smo foxy kolica, i slatka su ali ... nesto tu ne stima. videli smo i cam i neonato i bertoni i bertone. posle tipp-a za piumu, cam je u prednosti. osim ako se nania subway ne pokaze (cim nabave). sve u svemu,, necu da zurim. problem je sto necu jos dugo biti pokretljiva, a ne pada mi napamet da tu odluku prepustim nekom drugom, ali onda ..... aaaaaa!!!
na kraju cu kupiti prva sa limunda user posted image i zapiti se za preostale pare

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 15:41:57   
jance
tako sam i ja bila pobrljavila dok ih nismo kupili... isto sam gledala sve sto sam mogla ispod 25000din da uklopim i kolica i nosiljku, po mogucnosti da bude sa zimskom navlakom...
kazem, nasa su bas glomazna, tu ti je vec opet kolko para, tolko muzike, da sam htela nesto od laganijeg materijala a da bas dobijem sve ovo sto sam i sada, nebi sigurno platila manje od 350eura...
inace moj favorit u tom domenu bio i ostao Chipolino...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 16:06:23   
klara01
blac moj ti je savet da pozoves brestil i pitas ih da li neko u ns prodaje njihove modele da ne lutas i cekas da stignu u toj radnji. ja nemam taj "problem" jer u mom gradu postoje cele dve radnje sa bebi opremom, pa ja za sve moram da "skoknem" do bg,a u ovom stanju to nije bas jednostavno, jer uvek moram da cimam nekog da me vozi. bila sam jednom u aksi, ali smo tada gledali i ostale stvracice pa nisam mogla toliko paznje da posvetim kolicima. ovih dana (mozda vec sutra) odemo do bg, pa bih sad otisla i do piramide i dc da pogledam modele chicco, hauck, graco, cam...a citala sam na nekim forumima da su meclaren jeo stabilna i lagana ali moram ja da proverim user posted image koliko su pogodna za bebe od rodjenja, pa cu opet otici do akse. prosli put bila sam u kalisi gledala chipolino, pegolino i u brestilu bertonne, i nisam nesto osdusevljena, posebno ne ovim poslednjim. i ja hocu da odlucim dok se beba ne rodi, tek posle necu imati kad da odem do bg, pa ce biti daj prva na koja naidjes (vec vidim mm kako ih on kupuje, a ne zna ni jednu jedinu karakteristiku).

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 16:13:21   
jance
uuu ja sam mog izdresirala sa karakteristikama jos kako user posted image
kad sam krenula da mu navodim sve sto znam i sto sam procitala, ispalo je ko da sam ih diplomirala user posted image

u svakom slucaju imajte na cisto dokle mozete finansijski da se sirite, pa onda u okviru toga gledajte da izaberete najbolje. npr Brestill ima i Maxi Csi i Quinny u ponudi i videla sam ih u HR mnooogo su dobra i prakticna kolica a sa cenama su ( barem u HR) tu u rangu sa Chicco-m i CAM-om kod nas....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here