|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 10:55:48   
vonavoj
malimisu,bas su dobra..fenomenalna su!!!i AS je mnogo bolje nego ova standardna koja idu sa kolicima,ma sveuser posted image user posted image user posted image i nisu ni skupa,a stvarno se vidi da su kvalitetna i da imaju svee!!! i vise nego sto trebauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 10:56:49   
jance
Misu, i meni se svidjaju.. videla sam ih vec po gradu, izgledaju bas onako lagano a prakticno...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:02:45   
Anoniman
Mina pa ovo je neka crveno srebrna sto se presijava, slazu mi se i uz ova user posted image
IZVORNA PORUKA: minavb

Misonjo, diiiivna kolica. Sad to moras da se resis onog crnog , i kupis neki 'vaki avto, da vam se boje slazu.user posted image



(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:03:47   
Anoniman
Von, AS je sastavni deo kolica, to je ono jaje ili sintezis. Ovo su 3u1.

Bas mi je drago sto vam se svidjaju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:06:44   
PoisonEve
Odlicna su Misu, mada i ne bila za tu cenuuser posted image
Sto se tice AS, svim snagama se trudim da pozjmim od nekog za prvih par meseci jer mi se i ne daju bas sad pare za neka skupa, pre bi uzela kvalitetnija kolicauser posted image
Nego, meni je palo na pamet: Sta mislite o buvljaku u Pancevu? Rekla mi je drugarica da odem i do tamo jer tamo mahom donose robu iz Madjarske pa moguce da nadjem ista ovakva kolica ili mozda cak i bolja a po nizoj ceni nego u prodavnici?


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:08:13   
vonavoj
znam malimisu,ali kod standardnih kolica as nema taj izofix da se stavi u kola..nego samo pojasevima se vezeuser posted image znam da su 3u1!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:10:36   
vonavoj
poison,ja sam ti iz Pa...na buvljaku nema nicega kvalitetnog za bebu..sto se tice kolica,AS,to je moje misljenje..ranije sam jos gledala...to su sve neke znj markeuser posted image a nisu ni tako jeftine,od 10000-15000din...a za te pare imas i po radnjamauser posted image a za AS se slazem,i ja cu da gledam ili da pozajmim,ili da kupim od nekog polovno..jer sam cula da beba ne sme da sedi u njemu duze od 1sat!user posted image dnevno

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:14:26   
PoisonEve
Znaci nema niceg? Da ne gubim vreme?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:15:38   
vonavoj
nemoj gubiti vreme..ovako ima stvarcica za bebe..ima pelena Arilje,koje su dobre,i jeftinije..peskira za bebe..i tih gluposti...ali kolica neuser posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:16:10   
smeskicTB
misu, sjajno ti izgledaju kolica! koliko su teska?deluju mi bas pokretno..

izgleda da svi imamo iste nedoumice u vezi sedista, tj prvog-jajeta..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:24:30   
Anoniman
Smeskic, zaboravila sam koliko su teska. Ja nigde nemam stepenica sem kod sveki 6-7 stepenika. Ako bas crkne lift izdrzacu to malo sto imam u zgradi, na 2 sam spratu ili ce mi pomoci momci iz radnje.

Imas sve detalje na netu. Meni deluju lagano. Mislim da su PegPerego jedna bila nesto laksa, ali ova se sklope na manju dimenziju sto je meni bilo bitno zbog gepeka.

PE, kupi autosediste za 0-36 kg, tako ce ti trajati do 3 godine. Ako ce te muz voziti do lekara prvih par meseci mozes i da se provuces be njega, ali ako vozis sama, moras ga imati. Mogu da se nadju dobra koja nisu ni skupa. Moja sestra uvek ima neka takva.

Mislim dabeba moze do 2h u tim sedistima dok je mala, ali i realno ne ide se nigde daleko sem do matoraca i do lekara. Posle napravis pauzu pa opet. Nije to 2h dnevno, meni je logicno da je to do 2h neprekidno.

Ja sam odustala prvobitno od tog jajeta, htela sam samo ova kisobran kolica i sediste od 0-36. Ali tamo sam mogla da nadjem ova kolica samo u kompletu preko neta gde sam mogla da dogovorim povracaj poreza. Jer mene su ova 3u1 izasla kao ovde samo kisobran bez sedista.



< Poruku je uredio MaliMis -- 19.8.2011 11:46:57 >

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:27:10   
viking
Evo da se i ja učlanim u fan klub Mišovih kolica user posted image  mada, moram da ti kažem da si mi delovala kao Stokke tip user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 11:28:36   
PoisonEve

PE, kupi autosediste za 0-36 kg, tako ce ti trajati do 3 godine. Ako ce te muz voziti do lekara prvih par meseci mozes i da se provuces be njega, ali ako vozis sama, moras ga imati. Mogu da se nadju dobra koja nisu ni skupa. Moja sestra uvek ima neka takva.


Eto, nisam imala pojma da to postoji...hvalauser posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 12:31:58   
Anoniman
I ja sam mislila da cu da uzmem ta ali sam se opredelila za Foscarini lampu umesto njih. Imas na namestanju stana. Razumeces kad je vidis, a sta zna dete sta je 300 kila user posted image

IZVORNA PORUKA: viking RR

Evo da se i ja učlanim u fan klub Mišovih kolica user posted image  mada, moram da ti kažem da si mi delovala kao Stokke tip user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 12:39:25   
smeskicTB
misu, pa sper su onda! i naravno svi svojim uslovima treba da se prilagode,

secam se kada su moji pre dve god uzimali..birali su mclaren jer su najlaganijam a vrlo laka za upravljanje..ziveli u na trecem spratu zgrade bez lifta..oodlicno su se pokazala.kao nova su..samo sto ce meni trebati blizanacka pa necu moci da ih koristimuser posted image
doduse imaju takva i za blizance.

gldala sam sedista 0-36kg..nesto mi se ne dopada kod njih, ne ulivaju mi poverenje zbog onog dodatka koji se prilagodjava bebi..

molim te pitaj sestru koja je sedista birala.



(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 12:45:28   
Anoniman
Ona je dobila kolica chico mislim da su bila kao ova enjoy 3u1 tako da je imala jaje. Ali njen malisan ga je brzo prerastao, pa je  posle  uzimala sve neka jeftinija. Pitacu je ako se seti. I ona treba da seporodi i rece jor dr da ce biti ranije, tako da ja vec od sledece nedelje cekam malu Vanju user posted image

Ja sam gledala ta od 0-36 i skroz su mi ok. Mad mozda na nima ne treba bas stedeti jer ce trajati duze. Ne mislim na najskuplja, ali ipak bi trebalo da se koriste do 3 godine. A mozda sam ja gledala od 0-18, ta su do 3godine user posted image . Ubi me ako sad znam.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 16:03:13   
dacca
Neka su vam srecna kolica i da se lijepo vozikate u njima user posted image
A sada mi recite cijenu. Mali misu, ja sam ta tvoja vidjela u Podgorici, bas super presijavaju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 16:12:04   
vonavoj
malimisu,nema tih od 0-36..ima do 18user posted image user posted image user posted image ima kasnije do 36,ali nije od 0user posted image
koliko sam ja mogla da vidimuser posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 16:16:09   
dacca
Jaludiiim, ne znam koja cu! MM mi je rekao da nece vise da me slusa!!! Kod nas u Baru ima jedna radnja i imaju par kolica, a ostal;a se gledaju u katalogu, a ne mogu da idem za Pg. Sta da radim? user posted image

A da li imate iskustva sa Prenatal markom kolica?
Pogledajte cijene u Italiji http://www.prenatal.it/shop/Passeggio-Sistemi-modulari.htm?startValue=10&category_product=&prevVisit=true&id=cat30043

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 16:19:39   
Anoniman
Von ko ce vise sve da popamti. Znam da su do tri godine. Tacno, ona su od 0-18 kg.

Daco, ja sam ova u nemackoj platila 500 eur sa porezom a on ce mi biti vracen (-19%) a u BG su od 690-720 eur.

Meni se cini da sam najvecu brigu skinula sa ledja kad sam kupila kolica i krevetac.

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 16:26:03   
vonavoj
a ja odmah otisla da vidim to sediste,reko sigurno je zgodno..i gledam kao luda,i shvatam da ih nemauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 16:27:37   
zivka
Mali Misu sta reci nego: FENOMENALNA SU user posted image
Ja cekam drugaricu da vidim ta njena Inglesinina koja hoce da mi da a ako mi ne budu bas po volji kupujemo neka nova
Drage moje ne postoje sedista 0-36 nego maximalno 0-25kg- detaljno gledam vec 2 nedelje. Posto sam ih videla uzivoNania trio comford 0-25kg  i pored njih neka Bertonijeva 0-18 verujte  mi u velicini nema razlike jedino sto ovaj Nanijin model  nazalost nema vise polozaja jer nema postolje

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 16:41:22   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Von ko ce vise sve da popamti. Znam da su do tri godine. Tacno, ona su od 0-18 kg.


user posted image sada se zbunih i ja..mislila sam na taj najveci raspon..
nekako mislim da na as trebamo da obratimo paznju na kvalitet..ali ne u smislu cene, firme..jer vidim da moze da se nadje i krseva i sasvim odlicnih za ok cenu.

zivka, kakvi su tvoji utisci? hoces uzimati sintezis?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 17:07:37   
zivka
Smeskic TB - necu jer vecina ovih AS imaju ustvari taj "jaje" polizaj kao sintezis a evo tako mi je i Diddy napisala -doduse  vise u  pp ali evo
IZVORNA PORUKA: Didy

Može da se izvuče u ležeći položaj. Mada, mi smo ga dobili tek sa nekih 4 meseca, a pre toga smo bili pozajmili jaje. Znači počeli smo ga koristiti kad je Stefan imao 5 meseci i kad je počeo da sedi (jaje mu je tad već bilo premalo). Sad nećemo pozajmljivati jaje, već odmah u ovo. Zgodno je jer može da se izvuče u ležeći položaj, pa i kad je bio veći, izvučemo mu i on spava. Ovo što sad ima, ne može da se izvuče i jako mu je neudobno kad zaspi, budi se i buni.

Pogledaj ali nije isto kao sto sam ja postavila -idi na temu pa ces videtiuser posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 8:04:56   
smeskicTB
zivka, puno, puno hvala! sada sam procitala sve sto sma izostavila poslednjih dana na ovoj temi...user posted image

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here