|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 16:36:27   
klara01
u pravu si jance, prvo odedis limit pa onda prema tome pravis izbor, ali opet nije lako odluciti se... ja sam iscitala sve forume sa temom kolica i cini mi se sad mi je jos teze da izaberem

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 17:11:29   
Anoniman
probaj da skines sa spiska sta neces - cena, velicina, tockovi, rucka (kod nas je rucka bitan faktor). to bas skrati spisak.
jance, nazalost nema nista od dresiranja puza - ja cu da kupujem, planiram, nosim i radjam nase cedo, a on ce za to vreme da nam pravi stan i otplacuje kredit. ako mu nabacim bilo kakvu odluku sem "kupi to tamo i tamo po toj ceni" (a to vazi i za cigle, ne samo za kolica ) popucace po savovima pa cu imati jos jedno malo da o njemu brinem.
dogovor je da ja ne brinem o petokomornim i sestokomornim prozorima a on nece o bodicima i kolicima. sto i nije lose, kad razmislim. pomesala bi verovatno babe i zabe pa bi vijala petokomorna kolica po "dominu" i "radosnici" user posted image posto definitivno zaglupljujem

(odgovor članu klara01)
  Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 17:13:42   
jance
pa da, nekad ti je gore kad imas veci izbor, al ja vise volim prvo sve do tancina da istrazim pa onda da biram, takva sam, ziva bi se pojela da sam nasla nesto bolje, kvalitetnije lepse a jeftinije...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Kakva kolica?
11.8.2011 18:40:21   
dacca
Da li znate nesto o ovim kolicima? http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fi-move.chicco.com%2F&h=0AQA6TgF5AQC66bU5xcFED6OkHX4zRnzEVB36dca4aujhYg

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Kakva kolica?
12.8.2011 12:33:33   
SnezaNS
mi imamo cam mbx6, i ekstra su. ravna nosiljka, obicna i auto sediste, sve se montira na kolica, mozes da stavis da gledas u bebu a i ne, rucka se savija, tockovi se skidaju, a kolica mozes malim prstom gurati koliko su dobri tockovi, ma , prezadovoljna sam... imaju cak i komarnik user posted image

(odgovor članu Medeno srce)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Kakva kolica?
13.8.2011 13:57:11   
dacca
A koja je razlika u kolicima koja imaju duole tockice ili po jdne?user posted image Npr. Peg Peregp pliko3 i Switch?

(odgovor članu SnezaNS)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Kakva kolica?
15.8.2011 18:59:03   
Zoka81
Mi smo kupili super kolica za naseg sina ali sad je jos jedno dete u putu pa se pitam kako cu sa dvoje male dece, kad se drugo rodi stariji ce biti 20 meseci znaci moracu i njega jos gurati. Ne kupuju mi se jos jedna kolica jer smo ova prva puno platili pa bi mi bilo steta da sad ta stoje a da kupujem druga za blizance a koliko vidim i necu imati drugog resenja. Ne znam sta da radim

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Kakva kolica?
15.8.2011 19:39:05   
klara01
ico prodaj stara, pa dodaj malo parica i kupi nova, ne za blizance, ima nekih modela za dva deteta, starije i mladje, ja sam samo cula za tu opciju ali nisam ih videla, verujem da ces ih naci ako procackas malo. a mozda starijem kupis kisobran a beba nasledi stara kolica, jedino je problem kad si sama kako ces gurati dvoja kolica. ja ne vidim drugo resenje, mozda se jave iskusnije mame pa te posavetuju na pravi nacin.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Kakva kolica?
15.8.2011 19:39:48   
klara01
pardon zoko, ne icouser posted image

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Kakva kolica?
16.8.2011 21:26:22   
Irence
Zene,imam Inglesina Zippy kolica od sina koja su stara 6,5 godina.Dvoje dece se vozilo u njima i sada cerka.Ne kupuju mi se nova kolica a imam problem jer mi se onaj sundjer na kolicima dosta istanjio od pranja.Imate li ideju da li negde ima da se kupi neki dodatak za kolica koji bih postavila odozgo.Peskir nemoze jer onda ne mogu da je vezem.user posted image

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Kakva kolica?
18.8.2011 18:02:57   
Mariya
Evo ih i naša kolicauser posted image

user posted image

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Kakva kolica?
18.8.2011 22:22:22   
PoisonEve
Marya, jako su lepa...to su chicco-va jel tako?


Mi smo danas bili u AKSI i zapazila sam ova kolica i bas mi deluju kvalitetno a pritom je cena bas povoljna

user posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Kakva kolica?
18.8.2011 22:31:32   
Anoniman
PE koja su ti to kolica, ne vidim sta pise na njima.

JA sam moja montirala veceras, posto su nam isporucena u delovima, tj navlake su sve bile posebno. Slikacu sutra pa cu staviti, mnogo su slatka

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Kakva kolica?
18.8.2011 22:43:08   
Anoniman
ajd redom, ne znam kome, verujem da cete se prepoznati
ako presaltas desetak strana unazad, videces raspravu o kolicima za dvoje dece, starije i mladje. neko je cak i spomenuo da ima modela koja se zakace jedna za druga, pa ih guras kao blizanacka.
crvena kolicica su prelepa, zavidim vam user posted image

ako nije tajna, siva kolica su graco? jel? ili nania? koja im je cena?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Kakva kolica?
18.8.2011 22:49:15   
PoisonEve
Al sam blesava nisam stavila opisuser posted image
Graco mosaik, 14.950 din


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Kakva kolica?
18.8.2011 22:51:02   
Anoniman
PE, meni deluju da su ok za vas visoke, sto je bitno. Ti i o tome moras da vodis racuna

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Kakva kolica?
18.8.2011 23:04:50   
Anoniman
ukucaj graco stroller review u google, pa vidi sta roditelji kazu na njih
sem onih sa opasnim mehanizmom (koji i dallje ne kontam, pa valjda izvadis bebu napolje pre nego sto sklopis kolica user posted image ), graco se dobro kotira

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Kakva kolica?
18.8.2011 23:16:23   
PoisonEve
Hvala Betty!user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Kakva kolica?
18.8.2011 23:18:11   
Anoniman
ma nema na chemu
da ti sanem, i meni je graco medj top 5. samo da ih isprobam prvo.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 7:05:25   
smeskicTB
bas su vam lepa kolica!
oodlicni izbori!user posted image

PE, ja sam videla jako slicna Inglesina..samo za blizance..
KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 7:06:22   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: BlackBetty
da ti sanem, i meni je graco medj top 5. samo da ih isprobam prvo.



koja je tvoja lista top 5?user posted image

***
PE za koje sediste ste se odlucili?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 10:19:38   
Mariya
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Marya, jako su lepa...to su chicco-va jel tako?


Mi smo danas bili u AKSI i zapazila sam ova kolica i bas mi deluju kvalitetno a pritom je cena bas povoljna



Da, Chicco-va su, onaj trio enjoy fun. Imamo i sportsko sedište ali pošto ga nećemo koristiti dok god beba može da stane u korpu (ipak će zima), nisam ih ni raspakovala.
A ova tvoja Graco je meni pokazivao prodavac u Aksi u NS. Pokušavao je svim snagama da me ubedi da ne uzmem Chicco nego Graco. Tako da ih je on nahvalio.



(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 10:50:00   
Anoniman
Evo i gicinih kolica. Mrzi me da ih fotkam i da cekam sunce da vidite kako su od nekog ludog materijala sto se presijava. Ovo su Chicco Trio Living boja Andromeda. Sigurno ste ih vidjale po radnjama. Super su, ova sam cak prva i gldala i eto na kraju ih i kupila.

Ova prva slika je AS na postolju. AS je isofix i tako cu ga i koristiti, nemam nameru da ga vadim, suvise je to tesko i nezgodno da se nosi jos sa detetom ne mogu ni da zamislim, osim mozda za onih prvih par poseta lekaru. Postolje verovatno necu koristiti. Ono nije isofix nego ide na pojas, a onda deo pojasa mora o oko sedista. Mada ako se sediste ne vadi iz kola.... sve jedno je. Pored njega je deo iz kisobran kolica, on se moze postaviti i ka mami i od mame. Na trecoj slici je kadica na kolicima. Ja sam ih juce na brzinu sklopila, dosla su u nekim delovima, ram je iz jedna, ali sve ove navlake i dodaci su bili razdvojeni. U kadici su mi svi odtali delovi natrpani, torba, i tri tendice, za kisobran kolica, za kadicu i za AS. Mnogo su lepa kada se sklope i uslikaju kako treba ali ja se time ne bavim vise dok se ne rodi beba user posted image

user posted image

user posted image


(odgovor članu Mariya)
  Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 10:51:50   
Ana RR
Mišu, baš su dobra user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Kakva kolica?
19.8.2011 10:52:33   
minavb
Misonjo, diiiivna kolica. Sad to moras da se resis onog crnog , i kupis neki 'vaki avto, da vam se boje slazu.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here