|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Magneti u trudnoci
20.2.2010 15:51:36   
Verus
dg ja sam non stop spavala na celom prekrivacu od magneta, tako da nemoj da brinesuser posted image simke, pa kazu izbegavati jer ne znaju uticaj (znas ono bolje biti bezbedan nego zeznuti nesto), ali naravno, ne mora da znaci da smeta....ja cu nazad na moj prekrivac i nazad moju narukvicu za koji mesec, stvarno sam lepse spavala sa tim
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ja majkemi prvi put cujem da nesme magneti u trudnoci. Ja nosim magnetnu ogrlicu i privesak koji sam dobila na poklon a na jastuku mi stoji magnetno srce i zaista lepse spavam tako da ako steti da odmah skinem mozda zbog toga ne mogu da zabebim user posted image




(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Magneti u trudnoci
20.2.2010 22:00:09   
marince1
Ja sam celu trudnocu nosila magnetnu narukvicu non-stop,a mindjuse i oglicu ponekad i nista mi nije smetalo,sta vise bila sam hiperaktivna.
A ni bebei nista ne fali!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Magneti u trudnoci
21.2.2010 13:00:05   
micketta
e, svasta!
od kako sam skinula navlaku sa magneticima, dobih kijavicu i nos mi zapusen. pu!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here