|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zlatna maka
8.7.2010 22:39:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lidija 011

U pravu si draga...kao sto je i tebi bila user posted image user posted image user posted image user posted image
Naravno user posted image user posted image user posted image

Evo i ovde te vucem za nosic da mi se sto pre pridruzis user posted image

(odgovor članu lidija 011)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zlatna maka
8.7.2010 22:45:29   
lidija 011
Hvala hvala hvala hvala....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image vuciiiiiiiuser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zlatna maka
13.8.2010 12:22:13   
majared
Juče sam počela da pijem Zlatnu maku (sa jogurtom). Nije tako loš ukus, pomalo liči na pivski kvasac. I naravno nadam se najboljem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zlatna maka
13.8.2010 12:26:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: majared

Juče sam počela da pijem Zlatnu maku (sa jogurtom). Nije tako loš ukus, pomalo liči na pivski kvasac. I naravno nadam se najboljem user posted image
Jako je vazno da pijes svaki dan ako je moguce u isto vreme znaci bez prekida , i najbolji efekat se postize kad oboje piju user posted image

< Poruku je uredio miljanaM -- 13.8.2010 12:28:06 >

(odgovor članu majared)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zlatna maka
13.8.2010 13:53:30   
majared
Ma ovaj moj ne veruje u prirodne lekove. A ja posle spontanog hoću da dovedem u red hormone  i pripremim se za user posted image . Ako ne daj bože bude bilo nekih problema mislim da će pristati jer oboje jaaako želimo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zlatna maka
13.8.2010 13:55:40   
Anoniman
Ovaj moj je morao user posted image , nije smeo da kaze necu ili ne mogu, jednom je rekao joj al' je gadno, ali idem do krajauser posted image . Ja sam ostala trudna dok sam nju pilauser posted image

(odgovor članu majared)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zlatna maka
13.8.2010 14:55:17   
majared
Pošto je MM nestrpljiv već smo krenuli u akciju. Mislim da ako ne bude ništa u roku od ''odmah'' (a slabe su šanse jer je prošlo tek par nedelja), onda ću da ponudim zlatnu maku kao spasonosno rešenjeuser posted image . Plašim se te njegove nestrpljivosti. Pod stresom nikom neće pomoći.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zlatna maka
20.3.2011 22:20:25   
meyo
ja sam pila u januaru onu u rahu 15 dana i dobila tacno na 28
ona prestala zgadio mi se ukus i evo vec 45-ti dan nista a ciklusi su mi bili
bas redovni, ustanovljen mi je PCOS
pa planiram opet uzet maku da pijem ali u kapsulama...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zlatna maka
20.3.2011 22:26:36   
Suncicabg
I mi smo pili tu u prahu, ali je stvarno groznog ukusauser posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zlatna maka
3.4.2011 22:27:24   
meyo
jel ima neko u skorije vrijeme da je ovo pio?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zlatna maka
15.4.2011 22:55:26   
js12050
Ja sam pokusala da pijem prah, medjutim posle par dana pojavio mi se herpes u grlu i na prstu!
Sadrzi amino kiselinu arginin koja hrani herpes, to nisam znala pre nego sto sam pocela da je koristim.
Tako da oni koji imaju virus herpesa u sebi, nikako ne bi smeli da je uzimaju.
Htela sam samo to da vas upozorim :) Posto mene nije imao ko :(
Obratila sam se distributerima i ukazala im na to, kao i na to da bi mogli da stave neku napomenu, njihov odgovor je bio, pa malo je reci glup...

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zlatna maka
14.6.2011 14:56:31   
Nikola_BG
Zlatnu maku koristi celo stanovnistvo Perua i Juzne Amerike i sluzi im kao svakodnevna ishrana.Ovo je potpuno bezbedna biljka i nema nikakvih kontraindikacija. Nikako se nije moglo dogoditi da neko dobije herpes samo zato sto koristi Zlatnu maku. To je suvise mala kolicina arginina da bi pospesila vec postojeci herpes koji osoba ima .Dakle Zlatnu maku koristim godinama u konsultaciji sa lekarima koji je koriste za licnu upotrebu i preporucuju pacijentima.Ova biljka je najprirodniji nacin da se podigne energija ,periferna cirkulacija i uravnoteze hormoni !!!
Najveci medicinski sajt(Pub Med) govori o ovoj biljci kao mocnom adaptogenu koji mogu koristiti sve starosne grupe i bez kontraindikacija !!!  Nikola

(odgovor članu js12050)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zlatna maka
22.10.2011 19:33:25   
Anoniman
Ja ovu maku u prahu pijem od skoro, i meni je blago rečeno odvratna! Svaki put kad je popijem budem user posted image , ali niko mi nije kriv što sam greškom kupila prah. Kad ovu popijem, ako bude potrebno, a nadam se da neće, kupiću ali u kapsulama!

(odgovor članu Nikola_BG)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zlatna maka
23.10.2011 6:37:56   
Anoniman
Pcelice, ja sam pila ovu maku, na pocetku mi je bilo bljak dok nisam skontala da mi odgovara kad je po pijem sa sokom, vrlo malo soka  toliko da mogu da je razmutim i popijem sve odjedom. MM je pio sa vodom, ja sa sokom, probaj  pa vidi sta ti odgovara user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zlatna maka
23.10.2011 9:01:41   
meyo
miljana kakvi su bili efekti
ja se razmisljam uzet ponovo al kapsule pa da pijemo oboje i ja i mm on zbog plivaca ja zbog cisti??

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zlatna maka
23.10.2011 12:48:32   
Anoniman
Meyo, muz i ja smo je pili nekih mesec i po dana, vestica ne stize, ubedjena sam da je opet neka cista, ali ja sam ostala trudna user posted image , kad sam saznala prestala sam da je pijem. E sad da li nam je ona pomogla ne znam,nadam se, ali ja sam se fantasticno osecala dok sam je pila

(odgovor članu meyo)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zlatna maka
23.10.2011 13:52:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: miljanaM

Pcelice, ja sam pila ovu maku, na pocetku mi je bilo bljak dok nisam skontala da mi odgovara kad je po pijem sa sokom, vrlo malo soka  toliko da mogu da je razmutim i popijem sve odjedom. MM je pio sa vodom, ja sa sokom, probaj  pa vidi sta ti odgovara user posted image

ma probala ja svakako ali meni su svi ti praškići user posted image , ali šta da radim. Ovu kutiju ću nekako da izdržim...nadam se...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zlatna maka
23.10.2011 13:57:45   
Anoniman
pcelko zasto ne probas u kapsulama da je uzmes???

i da probaj da je stavis u mljeko toplo i dobro promjesaj da ne osjetis one grudvice ne znam ja sam tako pila dok nisam nasla u kasulama i bilo mi je ok mljeko samo dobije ukus malo drugaciji ali opet je bilo fino ne znam kako komeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zlatna maka
23.10.2011 19:22:19   
Anoniman
Ja ne volim ni mleko. I ono mi je user posted image . Baš sam uvrnuta. Ja mislila da su ovo kapsule, pa kad sam otvorila ja se šlogirala, sad pokušavam da je popijem da je ne bacim.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zlatna maka
4.12.2011 0:38:33   
monini
citala sam da je zlatna maka jako delotvorna..pogotovo nama trudilicama a i nasim muskim(slabijim)polovinamauser posted image sala mala..user posted image
mi smo vec probali svasta od preparata,ali nije na odmet probati i zlatnu maku, jer se spremamo za drugu VTO..
nazalost,moram da kazem da nama do sada od tih preparata nista nije pomoglo (Proferil,Peruvian Maca,med sa semenkama i svim ostalim,vitamincici razni)user posted image

ali drage moje trudilice,sve je individualno..tako da ne odustajte...idemo samo napred dok ne docekamo nase user posted image ...sve za user posted image
ljubac svima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zlatna maka
6.12.2011 14:46:17   
mavi
i ja sam je pila cak tri kutijice,maximalnu dozu 5gr dnevno u jogurt sam je sipala (balans sa psenicom) i nista..
samo mi nokti rasliuser posted image i kosa se sijalauser posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zlatna maka
26.2.2012 14:36:22   
monini
ja u petak mailom narucila zlatnu maku u prahu i u subotu ujutru mi vec stiglauser posted image
e sad, imam diliemu, s obzirom da sam od pre neki dan na kontracepciji Microgynonu, da li moze sa istom da se kombinuje Zlatna maka (ona je izmedju ostalog za balansiranje hormona)?!user posted image
inace, spremamo se za Vto pa hocemo malo oboje da se izbalansiramo i ojacamo, a sad me ova kontracepcija zbunjuje!

(odgovor članu mavi)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zlatna maka
26.2.2012 22:44:00   
degu
Monini, ja da sam na tvom mestu ne bih petljala sad tu maku sa hormonima uopšte. Konsultuj se sa dr-ima, mada sam ja jednom pitala dr-a za to i rekao mi da pojma nema šta je user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zlatna maka
27.2.2012 0:24:42   
monini
vevericeuser posted image znam da dr o tome pojima nemaju pa zato na njih ne racunam puno po tom pitanju! nego eto mi jadne stalno kombinujemo svakakve preparate (prirodne doduse) koji ce nam bar malo pomoci u ostvarenju naseg ciljauser posted image ..bice ipak da ce je mm samo koristiti..

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zlatna maka
8.3.2012 15:02:08   
ivannna
da li je problem naci tu maku u tabletama?
ja sam pila u prahu ali ne bih vise ako vec ima u kapsulama user posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here