|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zlatna maka
10.3.2012 0:52:25   
monini
ivanna evo linka, pa pogledaj za maku u tabletama user posted image i sretnouser posted image
http://www.zlatnamaka.com/pakovanje.htm


< Poruku je uredio monini -- 10.3.2012 1:03:42 >

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zlatna maka
10.3.2012 10:49:07   
ivannna
hvala monini!user posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Zlatna maka
27.4.2012 11:29:27   
trudilica
ja i mm smo poceli da pijemo zlatnu maku krajem proslog meseca i sada krajem aprila sam ugledala dve crtice, ali sreca nije dugo trajala jer sam sedam dana posle saznanja prokrvarila i imala kao rani spontani.. interesuje me da li je zlatna maka mogla to da prouzrokuje??? molila bih nekog da mi odgovori ako ima neko slicno iskustvo ili zna bilo sta o tome, jer nigde ne mogu da nadjem koji su kontraefekti..

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Zlatna maka
13.6.2012 9:51:44   
štrunfeta
Evo da podelim svoje iskustvo sa Vama.Ja i mm smo 6 god. čekali na bebu.Tri neuspešne inseminacije i jedna vto.Iako je sve bilo u redu nisam ostajala trudna.Na kraju sam slučajno saznala na nekom sajtu za zlatnu maku,i posle mesec ipo dana korišćenja,ja sam ostala u drugom stanju.Da napomenem da smo i suprug i ja koristili istu.Evo sad sam 13 nedelja ,osećam se dobro i nadam se da će sve biti ok.

(odgovor članu trudilica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Zlatna maka
22.6.2012 7:52:39   
erato
Mi pijemo maku skoro 10 dana, a planiramo tri meseca. Razlog je los spermogram i moji hormoni...Za sada osecam da imam malo vise energije, ali jos je rano za prognoze. Medjutim, ukus nam oboma odvratan. Nismo probali sa sokom, valjda ce tako biti bolje. Sa jogurtom, vodom, ili posipanje po hrani je - bljak!!!

(odgovor članu štrunfeta)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Zlatna maka
23.6.2012 9:17:14   
štrunfeta
Erato Vi verovatno pijete maku u prahu, mi smo uzimali u kapsulama,tako da nismo imali tih problema.Probajte sa kapsulama i srećno user posted image

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Zlatna maka
7.12.2012 14:01:49   
zmajče
Znači pijemo oboje nego kakvo je upustvo kad oboje piju koliko kapsula dnevno(kašika)?

(odgovor članu štrunfeta)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Zlatna maka
7.12.2012 14:37:59   
madre
doziranje zlatne make u prau: 2-5 rama dnevno (jedna ravna kafena kasika je 2 rama) mozes u sok, jourt, vodu...
nadam se da si razumela, ne rade mi neka slovauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Zlatna maka
11.1.2013 9:30:20   
GagaT
Moj suprug i ja smo pili nepuni mesec dana. Jedino sto sam primetila od promena je da sam se dobro osecala, da mi je ovulacija bila par dana ranije nego proslih ciklusa.
Ali sam imala isto neki herpes oko noge iznad kolena leve noge. Mada nisam povezivala to sa Macom. Ali vidim da je jos neko pisao o herpesu pa je moguce da je i meni bilo od toga. MM nije bilo nista on nije imao problema ranije sa libidom , potencijom itd. A nismo jos radili spermogram jer treba da prodje 3 meseca os poslednjeg testa. Eto to je moje iskustvo. Mada planiram ponovo da je pijem verujem da moze da pomogne. A za svrab nekako cu ga resiti sa Hydrocortison-om.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Zlatna maka
28.11.2013 20:26:27   
Plavica
Zlatnu Maku sam pila tri mjeseca kažu da se pauzira mjesec dana pa cemo da vidimo rezultate. U braku sam 13 godina i nemamo djece i odlučila sam da probam i zlatnu maku. user posted image  

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Zlatna maka
1.3.2014 22:11:21   
lesica
Drage devojke, sva svoja pitanja o zlatnoj maki i povećanju plodnosti možete postavljati na temi Na pitanja o plodnosti odgovara dr Olga Murgaški

A ovu zaključavam user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Plavica)
Direktna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here