|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
19.8.2014 23:54:48   
superm
Naravno da je vazan, ali to je samo jedna od kockica citavog mozaika. Ja brak posmatram kao neko umetnicko delo, npr mozaik. Ako jedna kockica fali, bilo koja, nije to- to!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
20.8.2014 6:20:47   
serpica
Vazan je,ali je po meni mnogo vaznije uzajamno poverenje,paznja,ljubav,postovanje.
Ne mogu da zamislim da se sa muzem preko dana recimo svadjam,raspravljam,da me ne razume,da jednostavno bude napeta situacija,a onda nocu sve to zaboravim i bude nam super.Ja to ne mogu tako. Kad se sve poklopi dobar seks mu dodje kao slag na torti. user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
20.8.2014 9:50:46   
branki*
ne znam odgovor na ovo pitanjeuser posted image ne znam ni sta da mislim...jeste vazan,mnogo vazan,ali bas presudan mozda ipak nije...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
20.8.2014 10:14:44   
Ipokrisia
ja mislim da je samo bitno da oba partnera imaju isti stav oko sexa i zelju.Mislim da moze da bude problem ako jedan ima uvek preteranu zelju a drugi slabiju. Ako su dvoje slicni sto se toga tice, onda ne bi trebalo da bude problem ni ako je malo ni ako je previse sexa user posted image Ali svakako ne moze se samo na tome zasnivati odnos, postoje i drugi dosa bitni parametri gde je isto tako potrebno biti slicnih razmisljanja da bi uspelo (npr slaganje oko novca,vaspitavanja dece..)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
20.8.2014 10:17:25   
Ipokrisia
A takodje smatram da se to vremenom nekako menja i kao sve ima svoje faze.Nekad se javi luda zelja za tim, nekad oslabi, ne treba odmah shvatati sve dramaticno.Na zelju za seksom utice brdo faktora, na zalost svakodnevnih koji dosta mogu uticati na libido, pa ne treba odmah biti tragican da nesto nije u redu medju partnerima, to bude samo jedna fazica pa prodje.Znam da mnogi drame oko toga ako nije sve ko prvog dana user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
20.8.2014 15:23:41   
jabudic
Ja mislim da jeste važan. Možda i presudan. Ne seks koliko ta iskra strasti i privlačnosti.
Kad to nestane, onda to prelazi u neku drugu vrstu ljubavi, koju mislim da ne treba da imaju bračni partneri. Prelazi u naviku, u rodjačke odnose, a bez rodjaka se može. Ako prema onome sa kim si u braku ne osjećaš konstantno jednaku strast i privlačnost, eto jedan rodjak više.

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
27.9.2014 22:20:52   
big mum

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

A takodje smatram da se to vremenom nekako menja i kao sve ima svoje faze.Nekad se javi luda zelja za tim, nekad oslabi, ne treba odmah shvatati sve dramaticno.Na zelju za seksom utice brdo faktora, na zalost svakodnevnih koji dosta mogu uticati na libido, pa ne treba odmah biti tragican da nesto nije u redu medju partnerima, to bude samo jedna fazica pa prodje.Znam da mnogi drame oko toga ako nije sve ko prvog dana user posted image


Slažem se ,ponekad jednostavno dođe period smirivanja jer obaveze oko djece i života uopšte može da utiče na slabiji libido.Ali to sve traje kratko i opet dođe u neku fazu kad sve teče nekim normalnim tokom i intimni odnosi bivaju svakodnevnica.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
27.9.2014 23:49:35   
mati
Jeste vazan, bar na pocetku. Jer da nije dobar ne bi se ni udala za mm. Naravno s godinama se stvari menjaju tako da nije na prvom mestu sigurno...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
7.3.2015 10:56:43   
Plavusa34
Jednim delom mozda mada meni licno ne nije vazno mada ako dvoje isto misle super al ako meni nije njemu jeste eto svadeuser posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
7.3.2015 11:08:12   
Mala Elena
Bitno je da ga ima,user posted image ali vremenom vise znaci privrzenost , paznja , razumevanje ...

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
7.3.2015 11:10:26   
MakiJ
Nije presudan ali je vazan user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
7.3.2015 14:47:05   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: MakiJ

Nije presudan ali je vazan user posted image

Bas sam ovo htela da napisem....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
7.3.2015 14:51:18   
MakiJ
user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
7.3.2015 15:09:05   
degu
ne mislim vise da je presudan, 9 meseci "posta" i plus 4 posle porodjaja, pa nam nista nije falilo sem sexa user posted image voleli smo se platonski,a sad je na ex kad beba spava,al bitno da ga ima tu i tamo u prolazu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
7.3.2015 15:10:14   
Bibilib
user posted image user posted image user posted image user posted image deguuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
7.3.2015 15:10:29   
Sosa Mena

IZVORNA PORUKA: degu

ne mislim vise da je presudan, 9 meseci "posta" i plus 4 posle porodjaja, pa nam nista nije falilo sem sexa user posted image voleli smo se platonski,a sad je na ex kad beba spava,al bitno da ga ima tu i tamo u prolazu user posted image


Bas tako. Kod nas je i duze trajalo. Kad se voli, voli se sve u kompletu. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
26.10.2016 12:36:16   
Anck Su Nmaun
Mislim da jeste, i to jedna od vaznijih stavki! Ako nema sexa , neko ce pre ili kasnije da zaviri sta ima dalje...

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
26.10.2016 12:39:53   
Animsaj9

IZVORNA PORUKA: Sosa Mena


IZVORNA PORUKA: degu

ne mislim vise da je presudan, 9 meseci "posta" i plus 4 posle porodjaja, pa nam nista nije falilo sem sexa user posted image voleli smo se platonski,a sad je na ex kad beba spava,al bitno da ga ima tu i tamo u prolazu user posted image


Bas tako. Kod nas je i duze trajalo. Kad se voli, voli se sve u kompletu. user posted image


(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
26.10.2016 12:44:36   
Anck Su Nmaun
To je je poseban slucaj trudnoca i sve to, ne verujem bas da bi kasnie neko toooliko voleo a da godinama nema sexa, bez razloga!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
26.10.2016 13:53:20   
choopa choops
Vrlo je bitan. Mi u trudnocama nismo smjeli, ali mimo toga održavamo sex redovno u terapeutske svrhe user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
26.10.2016 13:59:06   
IvanaSK RR
Hmmm, sumnjam da bih se udala za mm da je los u krevetuuser posted image
A količinski je bitno koliko ga ima, ali ne i presudno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
26.10.2016 14:36:05   
Milena18
Mislim da nije presudan, ali bitan jeste. Po meni, ako je seks onako rutinski, samo odrađivanje bez strasti, onda ni veza više nije to što je bila.
Ja sam pre za kvalitet nego kvantitet. Naravno, idealno bi bilo i jedno i drugo user posted image






(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
26.10.2016 15:03:36   
isidora88
meni jeste presudan, tj.ne bih bila u vezi niti braku sa nekim ko nije dobar u sexu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
26.10.2016 15:05:32   
vocicana
Msm kao i ostale, da je bitan, ne presudan, jer strast se neguje i zacinjava, rsplamsava postepeno. Ukoliko tehnicki par funkcionise dobro, dopunjuju se, imaju i konstruktivne rasprave, sto je normalno, sex mora da bude kvalitetan da bi se ta celina upotpunila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Da li mislite da li je seks presudan u br...
26.10.2016 16:37:05   
suzi kju
Vrlo bitan ali ne i presudan.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here