|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: lova ili ljubav
16.3.2010 10:57:54   
Ellenica
Ja bih za početak naglasila da ljubav i strast nisu isto.
Može se reći da mnogo brakovi i veze nisu bili dugovečni iako je bilo ljubavi.
Ali dali je?
Ljubav nije bajka,
pa da verujemo da sa voljenom osobom možemo živeti i od vode i vazduha.
Ljubav je kada sa voljenom osobom koračamo kroz sve probleme života.
Kada jedno ostane bez posla,
kada se deli poslednje parče hleba,
kada se zajedničkim snagama borite da bude bolje.
Naravno da nije lako,
i to što volite tu osobu ne znači da se nećete posvađati da nećete biti frustrirani, ali ako volite nekoga biće vam teže da je ostavite kada dođu problemi.

Ako osoba sa kojom ste ima dosta novca,
to nije garancija da će je uvek imati,
i šta bi uradili da tog novca jednom nestane, a sa tom osobom već imate decu, kuću i prijatelje, ali više nemate blagostanje.
I sve što vas je materijalno vezalo za tu osobu nestane,
svi pokloni, i letovanja, sve olakšice zbog kojih ste bili sa njom.

Lako je u dobrim okolnostima biti zadovoljan pa i sa pogrešnom osobom.
Ali sa pravom osobom, možete biti zadovoljni i u lošim okolnostima.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
16.3.2010 11:07:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: lova ili ljubav
16.3.2010 11:14:56   
LillyT
IZVORNA PORUKA: prase


Ah, pa sustina i jeste u tome sto sve one kazu da su se zaljubile, mozda ne odmah ali nakon x godina braka... Kako sada ne mogu da veruju da se nisu zaljubile na prvi pogled i bla, bla, bla - ali to nije cisto prenemaganje, ja zaista verujem da one to i misle.



Ja sam mislila da su zaljubljene na pocetku, a nekako mi nakon tih x godina braka i zaljubljenost dodje kao logicna. Mislila sam na konkretan slucaj gde je bogati starnac izbavio jednu devojku iz kompletne muke koja ju je snasla (pored gomile zdravstvenih muka u porodici, nisu bas ni fin bili solidni). On je njoj pruzio ruku spasa, i ja to podrzavam, ali me malo taj njen stav nervira, nekako, toliko naglasava zaljubljenost i ljubav, kao da se pravda nama. O tome sam pricala. Iskreno, nemam nista protiv toga, drago mi je zbog nje, ali draga, budi iskrena, pa i ta ljubav se gradi, ne volimo mi svim srcem (i svom ljubavlju ovog sveta) momka na pocetku, ljubav napreduje, svaki dan je jaca i to je poenta pa makar i krenuli od nule


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 28
   [Obrisana poruka]
16.3.2010 11:16:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: lova ili ljubav
16.3.2010 11:18:02   
pepino
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Ja bih za početak naglasila da ljubav i strast nisu isto.
Može se reći da mnogo brakovi i veze nisu bili dugovečni iako je bilo ljubavi.
Ali dali je?
Ljubav nije bajka,
pa da verujemo da sa voljenom osobom možemo živeti i od vode i vazduha.
Ljubav je kada sa voljenom osobom koračamo kroz sve probleme života.
Kada jedno ostane bez posla,
kada se deli poslednje parče hleba,
kada se zajedničkim snagama borite da bude bolje.
Naravno da nije lako,
i to što volite tu osobu ne znači da se nećete posvađati da nećete biti frustrirani, ali ako volite nekoga biće vam teže da je ostavite kada dođu problemi.

Ako osoba sa kojom ste ima dosta novca,
to nije garancija da će je uvek imati,
i šta bi uradili da tog novca jednom nestane, a sa tom osobom već imate decu, kuću i prijatelje, ali više nemate blagostanje.
I sve što vas je materijalno vezalo za tu osobu nestane,
svi pokloni, i letovanja, sve olakšice zbog kojih ste bili sa njom.

Lako je u dobrim okolnostima biti zadovoljan pa i sa pogrešnom osobom.
Ali sa pravom osobom, možete biti zadovoljni i u lošim okolnostima.



U pravu si Ellenice,ima svacega,tesko je to komentarisati,kao sto neko vec rece najbolje ja ako imamo oboje,a to je rijetkost!user posted image
Ali glasam naravno za LOVE!!!!user posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: lova ili ljubav
16.3.2010 14:10:50   
liliana
Nije sreča
para puna vreča-
to znaju oni što je imaju!!!
Nema puta od tjela do tjela-
duše jedna drugoj putuju!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: lova ili ljubav
16.3.2010 15:34:24   
diamond
Statisticki, veliki broj brakova se rastura bas zbog tog finansijskog efekta...nema love, tezak zivot, svadje non stop...ne znam, ja stvarno nikada, Bogu hvala nisam imala finansijskih problema i nikada nisam ni od koga zavisila pa mozda nisam merodavna...
Neko vec rece da sigurno ni jedna nece reci lova iznad ljubavi, mozda zato sto imamo i jedno i drugo....

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: lova ili ljubav
17.3.2010 20:12:44   
Magi
Za vrijeme puberteta sam idealisticki trubila na sva usta:ljubav, ljubav, ljubav i samo ljubav. Cuo me je stric jednom prilikom i kaze meni da i pas kosku bez mesa samo pomirise i ode. Stricu cu vjerovati, ima vise zivotnog iskustva od mene i nadam se da nikad necu doci u situaciju da to provjerim na vlastitoj kozi.

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: lova ili ljubav
19.3.2010 1:36:01   
Alexis79
I ja sam za vreme pubertete samo pricala o ljubavi ,ali godine su prolazile.
Svaki moj momak me ili razocarao ili prevario ,a najcesce oba.

I resim ja da vise ne verujem u ljubav vec u lovu.
U to vreme muvao mene neki brat nekog mog druga.Nas covek-decko ali rodjen i zivi u Svajcarskoj.
Onako prosecnog izgleda,sa finim manirima,3-4 god. stariji od mene.I da se ne lazemo pun kao brod.
Sve je sa njim bilo jednostavno i bez mnogo problema.
Pa on je dolazio u Srbiju da uziva i da se zeza i naravno da nadje neku snajku za mamu i tatu jer je zeleo da ozeni neku nasu devojku.
Izlazili mi onako ,druzili se .Jednom smo nesto probali da se poljubimo ali svu me ubalavio i izgrizao.
Cesto je dolazio za Srbiju ,barem 2 puta mesecno.
I tako jednom dodje on kod po mene i predlozi mi da ja krenem sa njim za Svajcarsku.Krenuo je sa pricom"Ja tamo imam stan i posao,ti ces da imas svoj auto i moju karticu i uzivaces i nista nece da ti fali....."
I meni tad sine da ja i dalje verujem u ljubav i da je trazim..
Pomislila sam mogla bih bas da imam sex sa njim,ali treba ziveti sa njim,buditi se pored njega,radovati se malim stvarima,maziti se,ceskati,gledati u oci,planirati porodicu,razmenjivati one sitne neznosti.....
I odbijem ja njega a on se tu mnogo naljutio jer me je kaze prosio.
Mnogi su mi rekli da sam luda i da sam propustila priliku...To mi je bila uvreda.

Nekoliko meseci kasnije zaljubim se ja do usiju i to u mog sadasnjeg zmua.O lovi nisam ni pomisljala.Pa ja sam volele i bila voljena.
Vec 4 godine i 3 meseca zivimo zajedno.I nismo na pocetku imali skoro nista,sad smo se bas fino skockali.

Kad imas ljubav imas neki napredak u zivotu.Kad imas samo lovu imas samo lovu

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Magi)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: lova ili ljubav
12.4.2010 16:39:50   
sandrina
Cao svima!Meni je uvek bila ljubav i samo ljubav na prvom mestu i to me je skupo kostalo jer sam shvatila da ne treba slepo slusati srce nego treba i te kako ukljuciti mozak.Mene su nekako vecinom muvali tipovi koji su bas imali love ali sam ja ipak odabrala decka koji nije imao nista osim jednog juga i neke solidne platice ali mi se cinilo da me je bas voleo a zavolela sam i ja njega i to mnogo.Prolazila sam sa njim sve nemastine i neuspele pokusaje da uradi nesto od svog zivota i tako punih 6 godina.Naravno,nikada nije pokazao da ceni sve to vec je vremenom postao i jako bezobrazan,nezahvalan i veoma cesto sam plakala i patila zbog njega i nema dana da se ne pokajem sto nisam na vreme videla neke stvari i ostavila ga.Ja sam i dalje za ljubav ali treba i dobrooo ukljuciti mozak.Po meni sada idealan tip bi trebao biti obrazovan i ambiciozan,stabilan i da zna sta hoce od zivota.Sa takvim cete imati i para jer takav nebi dozvolio da zivite u nemastini.Jesam za ljubav ali ako vas ista ne vodi u propast i patnju jer zivot je samo jedan i treba ga proziveti sa osobom koja u vama budi ono najbolje.

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: lova ili ljubav
12.4.2010 17:48:02   
lanajelena
bilo bi dobro i jedno i drugo...ali ako nemoze onda definitivno ljubav,imam ja love user posted image

(odgovor članu sandrina)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 12:18:23   
lenaa
ljubav, parama ne mozes da kupis osecaje

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 12:24:48   
Daca88
LJUBAV i samo ljubav,pare su potrošna i prolazna materija a ljubav je ono što ako je pravo traje večnouser posted image .


_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 12:54:51   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: lenaa

ljubav, parama ne mozes da kupis osecaje


na žalost u današnje vreme i to možeš da kupiš user posted image

Da, ja volim, da, voljena sam
Samo ljudi... od ljubavi se ne živi user posted image Od vazduha samog se ne živi - dakle budite realni - bitno i jedno i drugo!

Ja ne radim, živimo od muževljeve plate i spajamo mesec sa mesecom. Dovoljno za preživeti user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 14:25:00   
pepino
Tako je Trcoooo!!!!Zivio govornik!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:08:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Kad imas ljubav imas neki napredak u zivotu.Kad imas samo lovu imas samo lovu

user posted image Bas lepo receno!user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:26:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Kad imas ljubav imas neki napredak u zivotu.Kad imas samo lovu imas samo lovu

user posted image Bas lepo receno!user posted image



Da, lepo zvuči, samo kada imaš samo ljubav, a ne i lovu, onda ne možeš da živiš sa onim koga voliš, ne možeš da gradiš i uznapreduješ tu ljubav na viši nivo. Tako da se slažem sa Trćom, oba su bitna.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:30:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Kad imas ljubav imas neki napredak u zivotu.Kad imas samo lovu imas samo lovu

user posted image Bas lepo receno!user posted image



Da, lepo zvuči, samo kada imaš samo ljubav, a ne i lovu, onda ne možeš da živiš sa onim koga voliš, ne možeš da gradiš i uznapreduješ tu ljubav na viši nivo. Tako da se slažem sa Trćom, oba su bitna.



Možete da gradite i možete da napredujete ... ali kapiram šta si htela da kažeš, samo nisi možda dobro formulisala.
Kapiram i istog sam mišljenja jer ja sutra od te ljubavi i samo ljubavi ne mogu detetu da kupim patike, vodim ga na more.. i sl.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:32:32   
Anoniman
Da, nisam dobro napisala, evo vrtim se po forumu i razmišljam kako da preformulišem! user posted image

Može da se gradi u emotivnom smislu i tako to, ali šta ako nemaš para da iznajmiš stan, da se venčaš, da kupiš hleba?

To sam htela reći.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:33:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Da, nisam dobro napisala, evo vrtim se po forumu i razmišljam kako da preformulišem! user posted image

Može da se gradi u emotivnom smislu i tako to, ali šta ako nemaš para da iznajmiš stan, da se venčaš, da kupiš hleba?

To sam htela reći.



Slažem se ..a sad će da nas kamenuju .........user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:36:49   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:37:15   
cipiripi
sramite se user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:39:58   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:42:14   
dacca
Cure, moyete li strknuti do VIRAK?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:43:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

sramite se user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here