|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 22:11:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ellenica

E kad ja pročitam svoje pitanje skontam koliko je jadan izbor.


Al opet mislim da je ovo drugo malo privlačnijeuser posted image .
JBG ja sam romantikuser posted image


kapiram te, draga skroz  .. ja svog čoveka volim i naravno da ga ne bih ostavila kada sutra ne bi imali ništa! Ne želim da budem pogrešno shvaćena  ali ja jednostavno nisam dovoljno hrabra u ovom ludom svetu da živim samo od ljubavi sastavljajući dinar po dinar za hleb....
Opet nisam ni luda da se prodam za mnogo veće stvari a da nikad ne osetim ljubav. Po meni , pravi muškarac je onaj koji može da ti obezbedi lep život... ništa posebno ... jer ono što je normalno danas za neke je nažalost luksuz... e, nije luksuz otići recimo jednom u mesec dana na neki lep vikend....? Misli, to je su sitnice ali muškarac koji nam u prvih godinu dana recimo ne ispuni bar to ... neće nikad.... bar ja tako razmišljam ...
Možda je ovo sad neka druga tema ... user posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 22:33:40   
Dora
Kaliopi, slažem se. Udala sam se za čoveka koji nikad ne bi dozvolio da nam nešto fali. Ovo mi je prvenstveno bitno zbog dece a i zbog mene jer je to za mene jedan od bitnijih dokaza ljubavi. Nisam u fazonu "avioni, kamioni" što se kaže, ali treba da se zna šta je to normalan život. A ne može moja ljubav da opstane ako moj muškarac nije sposoban da se kako valja brine o porodici. To mi je isto kao da nema onu stvar da ispuni svoje "bračne obaveze".
Naravno da se kroz život borimo zajedno, da oboje zarađujemo, privređujemo, ali bilo je kad ja nisam mogla da radim, nisam htela ili nisam imala priliku za nešto prihvatljivo. Nikad se nisam opterećivala zbog toga i na tome sam mu beskrajno zahvalna. Ja njega vremenom volim više i poštujem ga više i upoznajem ga bolje i sve sam sigurnija u njegovu ljubav prema meni a naročito deci. To sve ide sa materijalnom sigurnošću. U to sam 1000% sigurna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 22:38:17   
Dora
Nekada kad sam bila klinka mogla sam da izađem s dečkom i da šetamo beskonačno dugo i odmorimo na klupi u centru grickajući suncokret, on nije imao para da nam plati piće a ja nisam htela iz principa. Kad smo isto to radili i na trećem sastanku a njemu nije bilo glupo opet da me pozove da izađemo, shvatila sam da to nije samo pitanje love. Već i nekog uvažavanja. Nije meni problem da plaćammomcima piće, bilo je i toga naravno, ali tek tada kad mi pokaže ono što sam očekivala od njega. Eto, takva sam. A nisam ni malo materijalista.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 22:41:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Kaliopi, slažem se. Udala sam se za čoveka koji nikad ne bi dozvolio da nam nešto fali. Ovo mi je prvenstveno bitno zbog dece a i zbog mene jer je to za mene jedan od bitnijih dokaza ljubavi. Nisam u fazonu "avioni, kamioni" što se kaže, ali treba da se zna šta je to normalan život. A ne može moja ljubav da opstane ako moj muškarac nije sposoban da se kako valja brine o porodici. To mi je isto kao da nema onu stvar da ispuni svoje "bračne obaveze".
Naravno da se kroz život borimo zajedno, da oboje zarađujemo, privređujemo, ali bilo je kad ja nisam mogla da radim, nisam htela ili nisam imala priliku za nešto prihvatljivo. Nikad se nisam opterećivala zbog toga i na tome sam mu beskrajno zahvalna. Ja njega vremenom volim više i poštujem ga više i upoznajem ga bolje i sve sam sigurnija u njegovu ljubav prema meni a naročito deci. To sve ide sa materijalnom sigurnošću. U to sam 1000% sigurna.




Ma naravno, draga ... user posted image
Skontala sam ja tvoje razmišljanje i u još nekim postovima....i podržavam , skroz.
Neka misli ko šta hoće ali tako je .

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 22:53:39   
lenaa
Slazem se sa vama samo nekako se previse potencira to sto muskarac mora sve, a zene da trose. Po mom misljenju je mnogo bolje, lepse i zdravije kad oboje rade pa makar zena radila i 50 %. Ne volim zene koje nikada u zivotu nisu radile ni mesec dana a daju sebi za pravo da okarakterisu muskarca "sposobnim" ili "nesposobnim" da zaradi dovoljno....A sta ako se tom muskarcu ne daj Boze nesto desi? Moja mama je sa trideset godina ostala udovica sa dvoje male dece i nije vise imala svog muskarca koji ce da zaradi za nju i decu....Ona nije trazila drugog muskarca koji ce da joj obezbedi dobar zivot vec se sama borila za nas i bilo je i teskih vremena kad ona nije jela da bi nas nahranila narocito devedesete kad su bile krize, ali hvala Bogu uspela je da se izbori za nas, skolovala nas je sama, napravila kucu, stanove, sve.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 0:06:21   
Anoniman
Pre Njega bila sam u vezi sa nekim ko je bio pun para . Volela sam tog nekog , bez obzira na novac koji je imao . Posvetila sam mu 3 najlepše godine života , bio je dobar čovek , nežan , pažljiv . Želela sam sve s njim , želela sam decu , brak , sve . Bila sam uz njega i kad je plakao i kad se smejao , kao i on uz mene . Imao je sve , stanove , automobile , posao koji se razvijao . Voleo me je , iskreno , jako , znala sam to po svakom njegovom pogledu , dodiru . Čekala sam da me zauvek učini svojom , volela sam ga . Čekala , čekala ... On mi je kupovao sve ... sve osim prstena . A meni ništa nije trebalo ... Ni njegove večere , ni krpice ... Meni je trabao on ... Posle skoro 4 godine veze i čekanja - rekla sam mu da odlazim ... Da želim porodicu ... On je ćutao par minuta , a zatim mi poželeo sreću ...
Došla sam u novi grad ... Spakovala srce u džep , pa put pod noge ... Njega sam upoznala baš kad su rane počele da zaceljuju . Dugo smo pričali , a da se ni videli nismo . Jedno veče došao je da me izvede na piće u svom starom , punoletnom automobilu domaće proizvodnje . Imao je tremu , pričao koještarije . Njegova košulja nije bila iz poslednje Armanijeve kolekcije i cipele nisu koštale 300 e ... Ne , nije bio od one fele "lovatora" , naprotiv ...Naime , nije mnogo toga imao ... Ali ... imao je to neko vragolasto srce , tako dobrodušno , tako domaćinsko ... Uselio me je u njega bez bojazni ... Jednog dana , od devojčice na ulici kupio je zavežljaj maslačka za 20 din i zaprosio me na sred šetališta ... Venčali smo se u prisustvu 20-ak ljudi , nismo imali za više ... Skromno je bilo , "samo sandalice , prstenčić i u kosi venčić od ivanjskog cveća ... " Bili smo jako , jako srećni ... Ali ... Mesec dana nakon venčanja on ostaje bez posla ... Ostaje jedna plata i podstanarske kirije i depoziti ... Jedne noći nam upadaju u stan i odnose nam sve što smo imali ... Lopovi , narkomani , ko će ga znati ... Ostajemo bez dinara , bez igde ičega ... Plakala sam ceo dan , tad sam prvi put saznala šta znači NEMATI ZA HLEB ... On me je ljubio i govorio da se ne brinem , stvoriće mi ... Odlazio je rano ujutru od kuće , radio šta god je znao (a mnogo toga zna , pozlatilo se !) , popravljao razne el. aparate , računare ... Bio je spreman i da kopa kanale , ma sve ... Paralelno je konkurisao na svaki mogući posao , od portira do direktora ... Sve bi prihvatio ... Radio je kao mrav , a uveče dolazio sav srećan kući i polagao na sto dragocenu hiljadarku ... Znam da je toliko puta bio gladan , jer je hteo da donese više novca ... Ja sam radila , a moja plata je odlazila na stan i na režije ... Znam da mu nije bilo lako kada je morao da mi traži novac za suvu kiflu ... Ali , uveče ,kada bi se ušuškali jedno pored drugog - ceo svet bi bio naš . Voleli smo se , i bili jači od ičeg ... Ljubio me je pospanu kada je odlazio da crnči , šaptao "ne brini , sve će biti u redu , volim te " ... 8 meseci je bio bez posla... Ja sam ga podržavala , verovala u njega ... A nije nam bilo lako , sam Bog zna ... I onda , odjednom , veoma dobra firma prepoznaje njegov kvalitet ... Dobija posao menadžera ... Ostavlja odličan utisak ... Hvale ga i u rekordnom roku primaju za stalno ... On presrećan ... Dobija službeni auitomobil ... Dolazi kući , dugo me ljubi , i zahvaljuje mi se za svaki dan koji sam mu poklonila, za svaki osmeh ... "Ti si moja snaga" , govorio je ...
Sada živimo skromno , ali mnogo , mnogo lakše ... On radi i obožava svoj posao , ja dobijam stalni radni odnos ... Jedne noći , posle mora ljubavi , začeli smo Sreću Nad Srećama ...koju on upravo ljubi i sa njom ponosno priča , iako je veličine jagode user posted image . "Tatin anđeo" , šapuće negde u moj pupak ...
Onaj frajer sa početka priče više ne uživa u svojim novcima ... Sam je , svi drugovi su mu se poženili , a čujem da svoje Armani košulje oblači kad ide u kafanu , gde kiti tamburaše očajan ,a čaše lomi najčešće uz onaj deo : "rek'o sam idi i drugi te uze , tek sada vidim koliko se kajem" ...

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 0:10:42   
gagana83
Bas me dirnula ova pricauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 0:12:25   
cipiripi
bravo draga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 0:12:55   
Anoniman
Svaka cast, BubaMiro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 0:14:51   
Anoniman
Ja sam se rasplakala 

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 0:16:46   
Ellenica
Ja sam se rasplakala.

_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 0:17:36   
Anoniman
Nadam se da je moja poenta bila jasna - ili treba da naglasim da sam za LJUBAV ??? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 0:18:22   
Novosadjanka T.
Ne mora da ima. Mora da se trudi!!!
Kad tad se trud isplati!!!



_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 0:19:09   
cipiripi
mislim da ovo treba da bude i uvodni i zavrsni post ove teme, da se zakljuca, i da je samo citaju i nista vise niko ne pise jer je ovo....

amin!

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 0:23:02   
gagana83
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Nadam se da je moja poenta bila jasna - ili treba da naglasim da sam za LJUBAV ??? user posted image

Ne moras da naglasavasuser posted image

IZVORNA PORUKA: cipiripi

mislim da ovo treba da bude i uvodni i zavrsni post ove teme, da se zakljuca, i da je samo citaju i nista vise niko ne pise jer je ovo....

amin!




Amin!!!!



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 1:03:10   
Dora
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Ne mora da ima. Mora da se trudi!!!
Kad tad se trud isplati!!!




user posted image Meni je OVO amin. I poenta Buba Mirine a i moje priče. Bravo!

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 7:43:23   
diamond
Svaka cast!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 9:36:32   
mihi
Retki su ljudi koji bi sve ovo izdržali, svaka čast a kao nagradu imate vašu bebu, uživajte u ljubavi još dugo, dugo.......

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 11:14:01   
Tara
Svaka cast Buba Miro , malo je takvih prica danas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 11:33:10   
Rivana
Buba Miro, ne znam zasto ali krenule su mi suze dok sam citala, bas me dirnula tvoja prica, bas onako.... drago mi je da ste sada ok, svaka cast za muza trudio se kad je najteze bilo, Bog vas je nagradio...uzivajte u vasoj sreci sada zasluzili ste!user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 11:56:21   
jacikaci
Svaka čast,BubaMiro! I ja u ljubav verujem!user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 12:03:21   
oliveradj
Joj kakva divna priča prelepo!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 12:13:15   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Pre Njega bila sam u vezi sa nekim ko je bio pun para . Volela sam tog nekog , bez obzira na novac koji je imao . Posvetila sam mu 3 najlepše godine života , bio je dobar čovek , nežan , pažljiv . Želela sam sve s njim , želela sam decu , brak , sve . Bila sam uz njega i kad je plakao i kad se smejao , kao i on uz mene . Imao je sve , stanove , automobile , posao koji se razvijao . Voleo me je , iskreno , jako , znala sam to po svakom njegovom pogledu , dodiru . Čekala sam da me zauvek učini svojom , volela sam ga . Čekala , čekala ... On mi je kupovao sve ... sve osim prstena . A meni ništa nije trebalo ... Ni njegove večere , ni krpice ... Meni je trabao on ... Posle skoro 4 godine veze i čekanja - rekla sam mu da odlazim ... Da želim porodicu ... On je ćutao par minuta , a zatim mi poželeo sreću ...
Došla sam u novi grad ... Spakovala srce u džep , pa put pod noge ... Njega sam upoznala baš kad su rane počele da zaceljuju . Dugo smo pričali , a da se ni videli nismo . Jedno veče došao je da me izvede na piće u svom starom , punoletnom automobilu domaće proizvodnje . Imao je tremu , pričao koještarije . Njegova košulja nije bila iz poslednje Armanijeve kolekcije i cipele nisu koštale 300 e ... Ne , nije bio od one fele "lovatora" , naprotiv ...Naime , nije mnogo toga imao ... Ali ... imao je to neko vragolasto srce , tako dobrodušno , tako domaćinsko ... Uselio me je u njega bez bojazni ... Jednog dana , od devojčice na ulici kupio je zavežljaj maslačka za 20 din i zaprosio me na sred šetališta ... Venčali smo se u prisustvu 20-ak ljudi , nismo imali za više ... Skromno je bilo , "samo sandalice , prstenčić i u kosi venčić od ivanjskog cveća ... " Bili smo jako , jako srećni ... Ali ... Mesec dana nakon venčanja on ostaje bez posla ... Ostaje jedna plata i podstanarske kirije i depoziti ... Jedne noći nam upadaju u stan i odnose nam sve što smo imali ... Lopovi , narkomani , ko će ga znati ... Ostajemo bez dinara , bez igde ičega ... Plakala sam ceo dan , tad sam prvi put saznala šta znači NEMATI ZA HLEB ... On me je ljubio i govorio da se ne brinem , stvoriće mi ... Odlazio je rano ujutru od kuće , radio šta god je znao (a mnogo toga zna , pozlatilo se !) , popravljao razne el. aparate , računare ... Bio je spreman i da kopa kanale , ma sve ... Paralelno je konkurisao na svaki mogući posao , od portira do direktora ... Sve bi prihvatio ... Radio je kao mrav , a uveče dolazio sav srećan kući i polagao na sto dragocenu hiljadarku ... Znam da je toliko puta bio gladan , jer je hteo da donese više novca ... Ja sam radila , a moja plata je odlazila na stan i na režije ... Znam da mu nije bilo lako kada je morao da mi traži novac za suvu kiflu ... Ali , uveče ,kada bi se ušuškali jedno pored drugog - ceo svet bi bio naš . Voleli smo se , i bili jači od ičeg ... Ljubio me je pospanu kada je odlazio da crnči , šaptao "ne brini , sve će biti u redu , volim te " ... 8 meseci je bio bez posla... Ja sam ga podržavala , verovala u njega ... A nije nam bilo lako , sam Bog zna ... I onda , odjednom , veoma dobra firma prepoznaje njegov kvalitet ... Dobija posao menadžera ... Ostavlja odličan utisak ... Hvale ga i u rekordnom roku primaju za stalno ... On presrećan ... Dobija službeni auitomobil ... Dolazi kući , dugo me ljubi , i zahvaljuje mi se za svaki dan koji sam mu poklonila, za svaki osmeh ... "Ti si moja snaga" , govorio je ...
Sada živimo skromno , ali mnogo , mnogo lakše ... On radi i obožava svoj posao , ja dobijam stalni radni odnos ... Jedne noći , posle mora ljubavi , začeli smo Sreću Nad Srećama ...koju on upravo ljubi i sa njom ponosno priča , iako je veličine jagode user posted image . "Tatin anđeo" , šapuće negde u moj pupak ...
Onaj frajer sa početka priče više ne uživa u svojim novcima ... Sam je , svi drugovi su mu se poženili , a čujem da svoje Armani košulje oblači kad ide u kafanu , gde kiti tamburaše očajan ,a čaše lomi najčešće uz onaj deo : "rek''o sam idi i drugi te uze , tek sada vidim koliko se kajem" ...


user posted image user posted image user posted image ljubav uvek pobedjuje!

< Poruku je uredio pahulja76 -- 22.4.2010 12:14:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   [Obrisana poruka]
22.4.2010 12:35:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 15:59:36   
pepino
Rasplaka me BubaMiro!A mene tesko rasplakati,kad sam prava placka!!!user posted image
Prica jeuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here