|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:53:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Da, lepo zvuči, samo kada imaš samo ljubav, a ne i lovu, onda ne možeš da živiš sa onim koga voliš, ne možeš da gradiš i uznapreduješ tu ljubav na viši nivo.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Može da se gradi u emotivnom smislu i tako to, ali šta ako nemaš para da iznajmiš stan, da se venčaš, da kupiš hleba?

To sam htela reći.

Da, znam i ja o cemu pricas i posto je opet vezano za mene ja moram da odgovorim!
Nemam lovu da zapocnem zivot sa onim koga volim, nemam love za velika vencanja, nemam za stan i td. ali ako imam ljubav zajedno sa njim cu da se trudim i da stvorimo nesto, dao Bog mladi smo pa polako cemo da guramo, snacicemo se a bicemo zajedno!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 21.4.2010 18:54:21 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:54:40   
diamond
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Da, znam i ja o cemu pricas i posto je opet vezano za mene ja moram da odgovorim!
Nemam lovu da zapocnem zivot sa onim koga volim, nemam love za velika vencanja, nemam za stan i td. ali ako imam ljubav zajedno sa njim cemo da se trudimo da stvorimo nesto, dao Bog mladi smo pa polako cemo da guramo, snacicemo se a bicemo zajedno!



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 18:59:35   
diamond
Jako je tesko bez para, mm i ja smo se u pocetku mucili...kupi stan, opremi ga...imali smo love, ali je sve vec u napred bilo potroseno...ali ljubav je ucinila svoje!!! Bitno je i jedno i drugo!!! Vec sam jednom spomenula...zbog love se mnogi parovi svadjaju, besparica je teska...a tada zanemaris ljubav...

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:00:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Da, lepo zvuči, samo kada imaš samo ljubav, a ne i lovu, onda ne možeš da živiš sa onim koga voliš, ne možeš da gradiš i uznapreduješ tu ljubav na viši nivo.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Može da se gradi u emotivnom smislu i tako to, ali šta ako nemaš para da iznajmiš stan, da se venčaš, da kupiš hleba?

To sam htela reći.

Da, znam i ja o cemu pricas i posto je opet vezano za mene ja moram da odgovorim!
Nemam lovu da zapocnem zivot sa onim koga volim, nemam love za velika vencanja, nemam za stan i td. ali ako imam ljubav zajedno sa njim cu da se trudim i da stvorimo nesto, dao Bog mladi smo pa polako cemo da guramo, snacicemo se a bicemo zajedno!


Uopšte nije vezano za tebe, ne znam zašto se nalaziš prozvana? Jel zaista misliš da si ti jedina u takvoj situaciji, i da ja samo o tebi mislim? Komentarisala sam temu, a citirala sam tvoj post jer je bio poslednji i tu se nalazio neki prethodni post koji si citirala, a ja sam na njega odgovorila mnogo više nego tebi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:04:41   
cipiripi
A ja sad imam jedno pitanje?
 
DA LI JE GORE/TEZE:


1. Kad od starta nemas lovu i boris se...pa puknes..pa se boris...pa puknes...pa se boris..pa napravis parice?

2. Kad imas lovu, naviknes na "luksuz", puknes u toku noci, i nemas hleba da jedes?

U kojoj ce varijanti brze doci do pucanja veze?
Moj odgovor je "2"!


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:05:10   
Anoniman
Pčelice, opusti se evo i ja sam se nadovezala na taj post ali mi nije palo na pamet da dovodim u pitanje tvoju izjavu .. jer to nije samo tvoje mišljenje nego mišljenje mnogih devojaka .. eto , recimo ja ne razmišljam tako i jbg tvoj post je bio poslednji i veruj da sam tek posle skapirala čiji je .. nije mi ni važno , kada iznosim svoje mišljenje ne gledam puno na čiji se post nadovezujem .Eto, ne lupaj glavu i opusti se , ženo ...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:06:05   
diamond
IZVORNA PORUKA: cipiripi

A ja sad imam jedno pitanje?
 
DA LI JE GORE/TEZE:


1. Kad od starta nemas lovu i boris se...pa puknes..pa se boris...pa puknes...pa se boris..pa napravis parice?

2. Kad imas lovu, naviknes na "luksuz", puknes u toku noci, i nemas hleba da jedes?

U kojoj ce varijanti brze doci do pucanja veze?
Moj odgovor je "2"!



e pa ti sada ides iz krajnosti u krajnost...user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:07:15   
Anoniman
Ok!

2

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:08:03   
cipiripi
ne prelazim...meni se "dvojka" desila u prvom braku...
"ON" je pao psihicki zbog svega toga, odnos se promenio, ja nisam to htela da trpim jer sam osoba koja za svaki problem ima resenje i koja ne podnosi da pored sebe ima osobu koja je u bedaku i sa izgledom "obeshenog coveculjka"

eto user posted image

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:08:30   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ok!

2



user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:08:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

A ja sad imam jedno pitanje?
 
DA LI JE GORE/TEZE:


1. Kad od starta nemas lovu i boris se...pa puknes..pa se boris...pa puknes...pa se boris..pa napravis parice?

2. Kad imas lovu, naviknes na "luksuz", puknes u toku noci, i nemas hleba da jedes?

U kojoj ce varijanti brze doci do pucanja veze?
Moj odgovor je "2"!



Pod dva.

Ali ja ustvari ne pričam o nekim extremnim količinama para. Nisam razmišljala o milionerima. Ja pričam o nekom normalnom, svakodnevnom životu. Svako svoju platicu, ali da se može nekako živeti od toga. Moždasam krivo shvatila temu! user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:10:14   
diamond
u prvoj varijanti si na dobitku a u drugoj na gubitku, mislim finansijskom, nije isto......

jer to znaci da si i ti misljenja da nema ljubavi bez para i oobrnuto?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:12:06   
diamond
IZVORNA PORUKA: cipiripi

ne prelazim...meni se "dvojka" desila u prvom braku...
"ON" je pao psihicki zbog svega toga, odnos se promenio, ja nisam to htela da trpim jer sam osoba koja za svaki problem ima resenje i koja ne podnosi da pored sebe ima osobu koja je u bedaku i sa izgledom "obeshenog coveculjka"

eto user posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:12:28   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: diamond

jer to znaci da si i ti misljenja da nema ljubavi bez para i oobrnuto?user posted image user posted image user posted image



to neznam i nemogu da generalizujem, ali da se javljaju problemi usled nedostaka novca to sam sigurna... user posted image
a usled tih nedostataka nastaju sukobi medju partnerima kad tad...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:13:01   
diamond
u potpunosti se slazem!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:17:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

A ja sad imam jedno pitanje?
 
DA LI JE GORE/TEZE:


1. Kad od starta nemas lovu i boris se...pa puknes..pa se boris...pa puknes...pa se boris..pa napravis parice?

2. Kad imas lovu, naviknes na "luksuz", puknes u toku noci, i nemas hleba da jedes?

U kojoj ce varijanti brze doci do pucanja veze?
Moj odgovor je "2"!



I tako boreći se prođe mi život, prođu mi tri leta tokom kojih sam mogla ići na more sa čovekom i decom... prođe puno toga.... znam ja na koju ti borbu misliš, sve je to lepo .... ALI: NE TREBA IĆI IZ KRAJNOSTI U KRAJNOST - to neimanje para ne shvatam kao crkavanje od gladi i takođe imanje para ne doživljavam u ovoj temi kao svekodnevni život u medu i mleku...

Manite me priče od ljubavi se živi...user posted image user posted image user posted image
Hoću normalno da živim , da se ne odričem nekih normalnih skromnih luksuzića (al* mi je deminutiv!user posted image ) I DA PRI TOME IMAM LJUBAV. 

........ne želim  da ceo život ( ma ni trećinu što bi rekao Šojić user posted image )vičem  eto mi se volimo , znate ... biće jednog dana ........


(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:36:24   
lenaa
Postoje mnogo ljudi koji jureci za sticanjem bogatstva u svoj toj trci izgube svoje voljeno bice, a sto je jos gore, izgube i sami sebe. Ljudi su uglavnom pohlepni, ne znaju ni kad ni koliko im je dosta. Vecina brakova kad dostignu taj vrhunac da postignu sve u zivotu - uglavnom pucaju. Suprug i ja imamo sasvim dovoljno iako ja trenutno ne radim, a mogli bi da imamo i duplo vise kad bih ja dozvolila da mm nadje jos jedan posao i da radi po celi dan, vikend takodje. Neka hvala, meni treba i muz, nasem detetu ce trebati i otac a ne da ga prepustim na vaspitanje kod babe i dede il ko zna kome u ruke jer ja necu imati vremena - radicu cetiri smene. Svako na svoj nacin i onako kako voli. Svako ima svoje prioritete nekome je to novac, meni moja porodica. Meni treba razlog vise za koji se borim za kog cu da stvaram u zivotu, za sebe imam cak i previse. Niko nije poneo sa sobom ono sto je steko, u dva sa dva nebi ni moglo stati....
I nije tacno da mozes da kupis ljubav parama, ko vas to laze ? Mozes kupiti necije telo, platiti da bude tvoj rob, ispunjava tvoje zelje, moze i da ti se smeje, place ma sve za pare, ali takvoj osobi ce srce da zaigra jedino kad broji dobijene pare...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:45:09   
diamond
vec sam jednom napisala, ne znam koliko smo uopste merodavne s obzirom da sve normalno zivimo...ko zna kako je kada je besparica...ne bi volela ni da saznam...ali znam da bi vise volela da dete vodim na more na azurnu obalu npr, nego na dunav...
s parama treba znati, ne dozvoliti da te obuzmu, a kada to shvatis ima da zivis ko bubreg u loju...zato i ljubav i lova

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:51:58   
lenaa
mi nismo oduvek imali, tako da znam kako to izgleda i na neki nacin mi je drago sto sam upoznala i tu stranu u zivotu, ne bi mi bilo drago da sam oduvek imala jer onda nebi naucila kako da prezivim sa malo. Lako je kad imas puno treba znati i umeti kad imas malo. Naucila sam da budem zadovoljna sa onim sto imam i tezim ka visem u zivotu, to je najbitnije, jer ljudi koji su nesrecni sa onim sto imaju nikad nece moci ni da se izbore za nesto vise, sami sebe sputavaju

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:55:08   
lenaa
[/quote]

Nemam lovu da zapocnem zivot sa onim koga volim, nemam love za velika vencanja, nemam za stan i td. ali ako imam ljubav zajedno sa njim cu da se trudim i da stvorimo nesto, dao Bog mladi smo pa polako cemo da guramo, snacicemo se a bicemo zajedno!
[/quote]
Majo svaka cas_t na razmisljanju, malo je ovakvih zena.user posted image Mnoge biraju onaj laksi put - udaju se za bogatase ......pa glume dameuser posted image

< Poruku je uredio lenaa -- 21.4.2010 19:56:22 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 19:58:36   
diamond
ja verujem draga, da svaku osobu razlicite stvari u zivotu motivisu, ja licno, nisam neskromna, alava i pohlepna i sasvi lepo zivim sa onim sto imam, ali volela bih da imam jos vise, ne previse, ali vise i mene ta zelja ili ti nezadovoljstvo motivise da guram dalje i stvaram vise...ne samo zbog mene, nego zbog dece...vremena su cudna i volela bi da dobro obezbedim svoju decu kao sto su mene moji roditelji...
stavovi nam se razlikuju i to je ok..user posted image ...ali se bar slazemo da je kafa ispod rascvetale tresnje najsladja...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 20:02:54   
lenaa
user posted image user posted image user posted image ma da, ne znam. Ja sada imam sve u Srbiji obezbedjena da rodim i petoro, u Svajcerskoj planiramo kucu da kupimo i sta ce mi vise. Samo sve smo stekli lagano, uz puno ljubavi, a nismo ni krevet normalan imali, to sam htela da kazem.

I svrati opet na kaficu ja moram sad na brzinu da uspavam mm user posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 21:49:53   
Ellenica
IZVORNA PORUKA: kaliopi
to neimanje para ne shvatam kao crkavanje od gladi i takođe imanje para ne doživljavam u ovoj temi kao svekodnevni život u medu i mleku...

Manite me priče od ljubavi se živi...user posted image user posted image user posted image
Hoću normalno da živim , da se ne odričem nekih normalnih skromnih luksuzića (al* mi je deminutiv!user posted image ) I DA PRI TOME IMAM LJUBAV. 

........ne želim  da ceo život ( ma ni trećinu što bi rekao Šojić user posted image )vičem  eto mi se volimo , znate ... biće jednog dana ........





KAli mislim da se niko nebi ni udavao za nekog zbog malo para.
Ko bira lovu umesto ljubavi sigurno ne bira zbog siće.

Mislim da je pitanje DAli bi radije živela u medu i mleku ii sa osobom koju voliš u malom stanu sa velikom kirijom i sl.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 22:00:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ellenica

KAli mislim da se niko nebi ni udavao za nekog zbog malo para.
Ko bira lovu umesto ljubavi sigurno ne bira zbog siće.



U pravu si  draga ...
Pare nisu problem para nema ...
Ma samo neka je on meni sposoban da zaradi kao i do sada i nema problema ... user posted image
Draga kad postaviš ovako pitanje ... veruj mi ----------najiskrenije -NI JEDNO NI DRUGO. user posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: lova ili ljubav
21.4.2010 22:03:51   
Ellenica
E kad ja pročitam svoje pitanje skontam koliko je jadan izbor.


Al opet mislim da je ovo drugo malo privlačnijeuser posted image .
JBG ja sam romantikuser posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here