|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 21:27:02   
Anoniman
Bolji nego ikad...uchestalost maksimalna.... shto bi rekli i kvantitet i kvalitet user posted image

Nadam se da ce tako ostati uvek user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 21:30:42   
Anck Su Nmaun
Me too... kad sam cule ono kao posle porodjaja  vam nije duuugo do toga ... meni se javila zelja jos prve nedelje user posted image user posted image user posted image

A sad je super, sto kaze Smeshki i kvalitet i kvantitet user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 21:34:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Me too... kad sam cule ono kao posle porodjaja  vam nije duuugo do toga ... meni se javila zelja jos prve nedelje user posted image user posted image user posted image

A sad je super, sto kaze Smeshki i kvalitet i kvantitet user posted image user posted image user posted image



Jaooo...vetj sam mislila da mi nismo normalni.... user posted image

U drushtvu svi parovi na finjaka najavljuju jedni druge kako nema sexa....a ja i moj muz tjutimo ko cvetjke....neznamo jesu oni ludi ili mi user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 21:35:14   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Bolji nego ikad...uchestalost maksimalna.... shto bi rekli i kvantitet i kvalitet user posted image

Nadam se da ce tako ostati uvek user posted image



potpisujem ... Od porodjaja je proslo vise od 2 god i jos uvijek je super .user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 21:37:57   
Iwana87
znaci samo kod mene je situacija uzasuser posted image mozda bi i bilo neceg da ja imam makar i najmanju zelju

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 21:40:22   
anajid
Sto se tice zelje OK,ali ucestalostuser posted image .Zene kad vi to sve stignete,jos Smeshki pored dvoje dece,daj recepturu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 21:45:46   
Dada81
E,u ovim temama još nikako nisam bilauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 21:47:03   
Anoniman
heheh...evo sad...deca spavaju....muz otishao na kupanje...pa cu ja...i onda akcija  A i preko dana...ako se poklopi da svekar i svekrva odu negde...a klinke spavaju ....
Sve se moze kad se hotje

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 21:59:30   
Iwana87
aaa kad bre ljudi,mm radi do 7 nekad i kasnije,dodje,vecera,kupamo dete,ja ga uspavljujem,on se tusira,ja se tusiram i eto 1 h i hrk,nemam bre zelju u pola noci nista da radim 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:00:27   
Dada81
Svaka čast,Smeshkiceuser posted image to ja zovem organizacijomuser posted image
Tako i mi i super sve funkc.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:01:05   
gagana83
Isto kao i pre porodjaja,ni bolji ni gori.
Znaci odlicanuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:03:29   
anajid
Znala bih se i ja organizovati da mm tu,on ode ujutro u 6 i nema ga navece do 8,9 sati!Jedino da ubacim u semu nekog uljeza!user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:05:26   
Dada81
Iwana,nekada jeste smorno,ali ja sam sebe ubedim i bude super,posle se pitam kako sam to mogla izbegavati.user posted image A,inače i mi smo najčešće oko ponoći ili kad nahranim malog i znam da se neće buditi.I baš sam se pitala kako će to biti posle porođ.Mogu reći isto ako ne i nijansu bolje.Ja sam čekala''školski''40 danauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:08:47   
sneza24
Anajid i kod nas je takva situacija.Mm radi od 10-22 h svaki dan.A vrlo često dodje i u ponoć ili u 1 h a ja tad uveliko spavam.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:10:44   
anajid
Snezo,onda nam nema druge neg privesti kakve hohstaplereuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:13:47   
Pretty78
sta je to sex user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:15:21   
AtenA
uhhh...ja otkako sam se porodila(znači nekih 10 meseci)maximalno izbegavam,a mm...njemu nikad dosta,koliko puta mi kaže:"da te budim ujutru kada dodjem?"-iz noćneuser posted image
bilo koje doba dana ili noći njemu odgovara
a meni menstruacija "traje" i po 2 nedeljeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:15:42   
anajid
Pretty to je ONO za ONO!Kontas?user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anajid -- 1.12.2010 22:16:02 >

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:16:21   
Dada81
Ma,Snežo,Anajid,ja bih ga prepala nekom ''sačekušom''user posted image zamisli koje iznenađenje

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:16:29   
sneza24
Ja jedino da odem kod tog kog bih privela jer živimo u zajednici pa se svekijevci vazda muvaju po kući i bila bih sumnjiva.user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:16:34   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: anajid

Pretty to je ONO za ONO!Kontas?user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:21:11   
šarolta
Eeee, ja u ovoj temi mogu samo da kukam.... Znala bih se i ja organizovati da imam decu kao vi... Kupanjac, mleko i spavanjac, a oni lepo spavkaju do ujutru. Kod nas to ne ide tako, od rođenja još nijednu noć nisu prespavale, bude se nekad 1, nekad 100 puta. A i kad spavaju, kao da osete kad mi je mm prišao, odmah počinje buđenje, nesme čovek pošteno ni da me poljubi jer neka od dve šmizle dežurauser posted image . Više ni ne znamo kako se to radi, moraćemo ponovo sve učiti, i vežbatiuser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:23:05   
sneza24

IZVORNA PORUKA: Dada81

Ma,Snežo,Anajid,ja bih ga prepala nekom ''sačekušom''user posted image zamisli koje iznenađenje

Ma ne izvodljivo.On kad dodje ako je mnogo umoran samo se stropošta na krevet i u roku od 10 sek već hrče,a ujutro se tušira ko Francuzi(ako se dobro sećam).

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:28:32   
Trcosava
kakav mi je kojiživot???user posted image šta je to? jel ide uz zvečke?user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
šalim se, bilo je škripavo u početku....sad neću se žalim...pogotovo u poslednje vreemeee


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
1.12.2010 22:36:43   
Dada81

IZVORNA PORUKA: sneza24

Ja jedino da odem kod tog kog bih privela jer živimo u zajednici pa se svekijevci vazda muvaju po kući i bila bih sumnjiva.user posted image


E,jbg,Snežo.Pa čak i isti sprat? Hahaha,a čuj mene,ja bih vam tako želela uneti živosti i nepredvidivosti u zajednicuuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here