|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
30.8.2009 9:55:48   
Rina
Ne hvata me vise panika,sad sam opustena i mnogo cudno smirena,ne vicem ni na kog oko sebe vec vise od 24 sata DA LI JE TO MOZDA ZNAK ??? user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
30.8.2009 9:59:04   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Rina

Ne hvata me vise panika,sad sam opustena i mnogo cudno smirena,ne vicem ni na kog oko sebe vec vise od 24 sata DA LI JE TO MOZDA ZNAK ??? user posted image user posted image user posted image




Ako je to znak ja necu jos duuugo

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
30.8.2009 9:59:55   
Anoniman
Moze biti, moze... priroda je cudo, sta nam cini sa organizmom i psihom! Verovatno te priprema da imas sto vise snage za porodjaj, da je ne gubis na bespotrebno nerviranje i vikanje, kao sto to ja cinim u poslednje vreme! user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 253
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
30.8.2009 14:46:22   
BINCE
Bince, ti i ja imamo potpuno iste simptome - mene ubise ledja, stomak mi se cesto stvrdnjava i boli me kad disem, a disanje mi je i otezano, juce sam ceo dan provela u krevetu, jer cim sam morala da ustanem za wc ocu da umrem dok stignem do wc-a i nazad! Sve si napisala sto i mene muci! Jedva se krecem!Pomislicu da ce stomak da mi eksplodira!    triny ti kao da si u mojoj kozi..hehheh....ja sam dva dana uzasna bila.. juce cim sam ustala iz kreveta super sam se osjecala nikad bolje i domah uzela da prozore perem...user posted image user posted image ..jutros sam isto super...al,me muci stomak jer je cas tvrd cas mekan..OTVORIT CEMO KLADIONICU DA SE KLADIMO KOJA CE PRVA OD NAS DA SE PORODI  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
30.8.2009 15:10:23   
Anoniman
Da znas da ti nije losa ideja! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 255
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
31.8.2009 8:41:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BINCE

Vucko.....meni je do prije mjesec dva vodila trudnocu svako tri sedmice gin.Nejra Pasic...i pred kraj 8-og mj.sam otisla u kosevo i nasla sebi dokt.tj.gin Sanjin Dekovic...on me je pregledao jednom,i otisao na godisnji odmor vraca se tek 01.09...  i on mi je rekao kada se vrati da dodjem i da cemo se onda vidjati cesce svako 5-6 dana i cesto ctg.raditi....ali do sada nisam ni jednom uradila ctg.....al,sam cula da se bebica prije poroda malo umiri,a ovaj moj ubi...bubrege mi odvali  user posted image user posted image user posted image bas mogu da osjetim svaki pokret...a,osjecam kad se stomak nekako cudno stvrdne,pa tesko disem i boli kad disem...pa onda polahko popusti..i cesto osjetim dole pritisak i ide mi se u wc....sad neznam da li se bebica spustila u kanal pa je zbog toga il sta vec...prije utorka nista necu znati..


Sanjin Deković je odličan , inače znamo se i privatno jako dobro, al može filozofirati u vražiju mater user posted image ...niđe veze. I vole ga žene lepše od Brene user posted image ...elem on je mene porodio drugi put, tačnije on me masirao , a porađala me babica, ali je zaista jako pažljiv prema porodiljama, bukvalno diše s tobom dok se porađaš, daje ti sve što ti treba ...itd...itd ... i mislim da nisi mogla boljeg naći.
Želim ti svu sreću na porodu i ako Bog da da sve hairli prođe


(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 256
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
1.9.2009 11:40:36   
Anoniman
BINCE jel ti došao Deković s odmora????

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 257
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
1.9.2009 22:43:35   
BINCE
jeste danas se vratio i ja ga ufatila u bolnici heheheh   sve je ok.i nema nista lose da kaze ni za mene ni za bebicu....nije mi dao nikakve ljekove..kaze da ce bebica doc kad bude htjela...vise sam pisala u drugoij temi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
8.10.2009 17:42:51   
marince1
IZVORNA PORUKA: eugenija

* Fantastično spremanje stana i pripreme "gnezda"
* Bolovi u leđima ili pritisak u karlici
* Krvavi iscedak (vaginalni "čep")
* Hiperaktivnost, uznemirenost ili razneženost
* Osećaj zatezanja u stomaku
* Dijareja

Imale ste nešto od ovoga? Dodajte nešto što ste imale, a ne nalazi se na ovoj listi kako bi nama budućim porodiljama ukazale na neke smernice... user posted image



Ja danas imam sve ovo,osim krvavog iscedka(sluzav-da,krvav-ne)
I glavobolju user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
8.10.2009 17:46:21   
Verus
marince, stize li tvoj mali nojuser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
8.10.2009 22:45:25   
marince1
 

IZVORNA PORUKA: Verus RR

marince, stize li tvoj mali nojuser posted image


jok draga,samo me zeki user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
8.10.2009 22:55:08   
sephora
moje drage, dva puta sam se porađala ali nikada nikakvog predznaka nisam imala.
prvi put me kontrakcije strefile odjedared na 3 minuta u sred autobusa, a drugi put sam od 5 ujutru do 10 prepodne bila ubeđena da me stomak boli od pasulja...
tako da sam totalno diskvalifikovana za ovu temu...sorry!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
8.10.2009 23:00:29   
marince1
IZVORNA PORUKA: sephora

moje drage, dva puta sam se porađala ali nikada nikakvog predznaka nisam imala.
prvi put me kontrakcije strefile odjedared na 3 minuta u sred autobusa, a drugi put sam od 5 ujutru do 10 prepodne bila ubeđena da me stomak boli od pasulja...
tako da sam totalno diskvalifikovana za ovu temu...sorry!!!



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
13.10.2009 11:47:04   
marince1
Meni je 2 dana muka,povraca mi se i nemogu da pogledam kuvanu hranu.user posted image



_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
13.10.2009 11:49:17   
Trcosava
joj marinče...samo kad ti vidim tiker user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
13.10.2009 11:50:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

Meni je 2 dana muka,povraca mi se i nemogu da pogledam kuvanu hranu.user posted image




To je normalno draga, zeludac ti je sad toliko pritisnut da bi bilo cudo da mozes normalno da ruckas...jos malkouser posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 266
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
13.10.2009 17:32:43   
BINCE
ja nisam imala nikakvih znakova....krenula sam da legnem da spavam kao i svako vece..u pola 1 i bebica se vrtila kao i uvijek..i osjetila sam malo da mi je nesto procurilo,kao da sam se upiskila..i nisam znala sta je..e onda je voda pocela bas da lije...tad sam znala da je vodenjenjak...al nikakvih simptoma prije..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
14.10.2009 22:09:23   
tsa2
EVO, JA CEKAM DA SE PORODIM 3. PUT.user posted image  PRETHODNA 2 SU BILA SVAKI SLUCAJ ZA SEBE. PRVIuser posted image - OSETILA SAM BOLOVE DOK SAM SE UVECE TUSIRALA. A SHVATILA SAM DA CU DA SE PORODIM TEK KAD SAM HTELA DA OSUSIM KOSU  PA NISAM MOGLA DA PODIGNEM RUKE.user posted image NISAM IMALA KONTRAKCIJE NA ODREDJEN VREMENSKI PERIOD. BIO JE TO KONSTANTAN, JAK BOL. LAKNULO MI JE TEK KAD SAM SE PORODILA U 7:00. MORALA SAM CELU NOC DA LEZIM NA STOLU, JER JE BEBA BILA OKRENUTA KARLICNO, PA NISU SMELI NISTA  DA PREDUZIMAJU DOK PRIRODA NE ODRADI SVOJE. NISAM IMALA ISCEDAK, A VODENJAK MI JE BUKVALNO EKSPLODIRAO 5 MIN. PRED PORODJAJ. DRUGIuser posted image -IMALI SMO GOSTE DO 11 UVECE. JA SAM SEDELA I KAO OSECALA NEKE BOLOVE S VREMENA NA VREME. OCEKIVALA SAM NESTO KAO U PRVOJ TRUDNOCI I ZAMALO SE NISAM PORODILA KOD KUCE.user posted image BOLNICA MI JE NA 5 MIN. A JA SAM JEDVA STIGLA DA LEGNEM NA STO. TAKODJE NISAM IMALA ISCEDAK, A CIM MI JE DOKTOR PROBUSIO VODENJAK PORODILA SAM SE. TAKO DA SAD NE ZNAM KAD CE DA ME STREFI. VEC NEKOLIKO DANA MI KRECU BOLOVI. ILI NA 10 MIN. ILI ONAJ KONSTANTAN. PA SE SVE NESTO CIMAM. NEMAM OVE DRUGE ZNAKOVE. user posted image  
PA ETO, DA VAM PRENESEM OVO MOJE ISKUSTVO  DA ZNATE DA IMA I NAS NEPREDVIDIVIH ZENA.  

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
14.10.2009 22:11:54   
Anoniman
user posted image user posted image

Molim te nemoj pisati cele postoe velikim slovima! user posted image

(odgovor članu tsa2)
  Direktna veza do poruke: 269
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
14.10.2009 22:42:06   
optimus
ciao svima! ja sam nova a ustvari i nisam jer sam citala sve vreme vase postove ....
u 39-toj nedelji sam i ne mogu vise...da li neka od vas zna je li moguce pokrenuti porodjaj nekako pre vremena??user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
14.10.2009 22:46:46   
Anoniman
Evo temica: KLIK

Dobro nam došla! user posted image

(odgovor članu optimus)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
16.10.2009 8:37:03   
tsa2
Sorry user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
23.2.2010 23:09:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

* Fantastično spremanje stana i pripreme "gnezda"
* Bolovi u leđima ili pritisak u karlici
* Krvavi iscedak (vaginalni "čep")
* Hiperaktivnost, uznemirenost ili razneženost
* Osećaj zatezanja u stomaku
* Dijareja

Imale ste nešto od ovoga? Dodajte nešto što ste imale, a ne nalazi se na ovoj listi kako bi nama budućim porodiljama ukazale na neke smernice... user posted image



ali zaboga ja imam sve od ovoga.....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
sem iscedka...to nemam.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
23.2.2010 23:11:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya21

Meni se desavalo u prvoj trudnoci ono cuveno spremanje i bolovi, koje sam imala mesec dana pre porodjaja...
E sad... Imam jedno pitanje... Mozda je slucajnost a mozda i ne... U prvoj trudnoci nedelju dana pre porodjaja je krenulo mleko da mi nadolazi, onako da mi majica bude mokra. Sinoc mi se isto pocelo desavati...
Ima li neka sa slicnim simptomom user posted image



ovo imam vec tri nedelje...
izem ti ove znake ...ni na jedan da se oslonis...user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 274
   RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži
23.2.2010 23:12:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: eugenija

* Fantastično spremanje stana i pripreme "gnezda"
* Bolovi u leđima ili pritisak u karlici
* Krvavi iscedak (vaginalni "čep")
* Hiperaktivnost, uznemirenost ili razneženost
* Osećaj zatezanja u stomaku
* Dijareja

Imale ste nešto od ovoga? Dodajte nešto što ste imale, a ne nalazi se na ovoj listi kako bi nama budućim porodiljama ukazale na neke smernice... user posted image



ali zaboga ja imam sve od ovoga.....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
sem iscedka...to nemam.



draga, opusti se, nemaš ono najvažnije ...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here