|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
6.4.2010 19:04:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
7.4.2010 11:27:48   
strelitzia
izgubila sam nevinost poslije godinu dana. sa momkom sam bila 4 godine.
moje gubljenje nevinosti je bio mukotrpan rad...ali ozbiljno...taman sam odlučila da hoću kad ono...ne ide to tako lako...užasan bol više puta, krvarenje više puta... i tako svaki put, danima. Poslije takozvanih odnosa odlazila bih u kupatilo jer je krv šikljala iz mene, nisam mogla danima sjesti opušteno...
jao kad se sjetim...
meni jastuk na glavi da komsije ne cuju kako vristim, on neće više da pokušava, ne može jadan čovjek...ja plačem koliko me boli... ništa od romantike... ufff

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
7.4.2010 11:54:36   
eugenija
IZVORNA PORUKA: gagi

Nakon godinu dana ali to je bila ljubav kada sam imala 16 godina.....nazalost postao je narkoman........i sada je na odvikavanju.


Ko je? Možda ga znam.

Nema banjalučanke koja nije bila bar sa jednim narkomanom u vezi, jer su prosto svi narkomani, nemaš izbora, jbg. Grad je preeepun droge, ovo je užasno šta nam se dešava.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
7.4.2010 11:56:32   
jelena038
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: gagi

Nakon godinu dana ali to je bila ljubav kada sam imala 16 godina.....nazalost postao je narkoman........i sada je na odvikavanju.


Ko je? Možda ga znam.

user posted image user posted image user posted image kako me nasmeja... user posted image user posted image user posted image legendo! i ja ih znam nekoliko...


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
7.4.2010 11:58:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
7.4.2010 12:08:24   
jelena038
bili smo jako mladi, nije to bila cak ni prava veza, vise neko inacenje jesmo li ili nismo zajedno, trajalo je godinu dana, pa se posle proteglo jos par godina, nikada nismo bili pravi par, ali smo bili prelepi, smotani, deca i, sto je najcarobnije, bilo nam je oboma prvi put... i dan danas se toga sa jednakim osecanjima setimo...

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
7.4.2010 16:07:45   
pepino
Nemam pojma,raskidali i mirili se vise puta,sve nesto pomalo,bzv.,a ja bila zatreskana,desilo se sa njim 1 i nikada vise,ostavio me kreten!!!user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
7.4.2010 16:15:35   
jelena038
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja sam bila ubedjena da necu izgubiti nevinost pre 18user posted image user posted image user posted image upoznala sam mog fudbalerauser posted image user posted image sa 15 i po a sa 17 sam izgubila nevinost s njim i odmah posle dva tri meseca raskinulauser posted image user posted image ono sto je zanimljivo -razveo se istog dana kad i ja 03.01.2007user posted image user posted image user posted image
ti si legenda!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
7.4.2010 16:33:33   
Anoniman
posle 10-ak dana,ali znali smo se godinu pre nego sto smo usli u vezu. ja sam imala 18god,zabavljali smo se 7.5god i onda krunisali nasu vezu brakom,sada cekamo plod ljubavi user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
20.4.2010 7:32:45   
lothroniell
Nisam ni ja bas razumela da li se pita za prvi "prvi" put ili nesto drugo... Ali nevinost sam izgubila posle dva meseca veze sa likom, s kojim sam posle bila 2 i po godine, a sa mojim sadasnjim muzem sam spavala posle 3 dana i to su svi moji partneri.. user posted image

< Poruku je uredio lothroniell -- 20.4.2010 7:33:19 >


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
20.4.2010 11:06:28   
AtenA
posle godinu dana zabavljanja, sa 16 i po godina,i evo u maju devet godina kako smo zajedno(4god. veze i 5god. braka)

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
20.4.2010 21:44:02   
magnetic
I mi smo raskidali pa se mirili,ali recimo da se to dogodilo posle godinu dana,a raskinuli smo definitivno nakon 2-3 meseca.Dugo ga nisam videla,ali mi je poslednja informacija od pre par godina da se leci od narkomanije

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:18:00   
Anoniman
Ludacki sex se desio odmah prvi put kad smo izasli...U mraku kod zemunskog kejauser posted image user posted image user posted image Pre toga smo se znali mesec dana, ali se nismo zabavljali...Ja sam imala vezu od 4 godine pre njega, pa tri godine pauze i trebao mi je sex...Mislila sam to je to, on me vratio kuci i nista ja nisam ocekivala...Bilo mi je lepo i to je to..Ali gle cuda, kad mi usred noci stize poruka...I tako je krenulo..Naredna tri vidjenja sexa nije bilo i rodila se ljubav...posle dva meseca smo resili da se vencamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:32:19   
Pipi duga carapa
A pa femkala sam se ja tri danauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:33:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

A pa femkala sam se ja tri danauser posted image


Ja prvi...Ti si bar teska ribauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:35:12   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

A pa femkala sam se ja tri danauser posted image


Ja prvi...Ti si bar teska ribauser posted image user posted image user posted image
Malo sam tvrdila pazar,ali kad sam skontala da od gledanja nema selameta,malo sam mahnula repomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:35:24   
Anoniman
Baš prvi put? O'ma, nismo nikad bili u vezi, bili drugari,izgubili nevinost zajedno i ostali drugari. A sa mm, posle dve nedelje.
Eto,  verolino, nisi najgora od sve deceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:35:48   
Anoniman
Hahahhahhahahhahaaa..........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:37:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Baš prvi put? O'ma, nismo nikad bili u vezi, bili drugari,izgubili nevinost zajedno i ostali drugari. A sa mm, posle dve nedelje.
Eto,  verolino, nisi najgora od sve deceuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  Sta cu kad voledem taj sex...MM mi je tada u ocima bio samo jedan veliki vibratoruser posted image user posted image user posted image A onda mu otkrih i druge kvalitete i shvatih da bih mogla i da se zaljubim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:46:59   
morena
Ja sam malo sporija. user posted image
Prvi put uopće je bilo nakon šta sam bila s dečkom 6 mjeseci. I ostali smo skupa 7 godina.

A s mm je bilo nakon nekih mjesec dana veze.


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:53:56   
gagana83
Prvi prvi put je bio nakon 2 meseca zabavljanja,tada sam imala 18 godina.

A prvi put sa mm drugog dana nase vezeuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:55:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

A prvi put sa mm drugog dana nase vezeuser posted image



Leleeeeeeeeeee, najgora samuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:56:30   
Anoniman
Nemo'š biti pored mene, vi ste makar ostali u veziuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:56:56   
anuksunamun
prvi put,nakon ise od dve godine :)a posle je bilo svakako...nisam narocito strpljiva kada je u pitanju ispitivanje sexualnosti :0

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio ...
25.5.2010 23:57:13   
gagana83
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: gagana83

A prvi put sa mm drugog dana nase vezeuser posted image



Leleeeeeeeeeee, najgora samuser posted image user posted image user posted image


Pratim te u stopuuser posted image
A mi smo poceli da zivimo zajedno nakon 3 meseca zabavljanjauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here