|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trombociti u trudnoci/komplikacije
9.2.2011 13:59:02   
nova_mama31
hvala Ivana user posted image

ajde drzim fige i tebi i sebi da nam ostanu kako treba user posted image

i da sve bude ok

(odgovor članu Ivana.)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Trombociti u trudnoci/komplikacije
19.5.2011 13:57:58   
borjana
Meni su trombociti normalni 161 (140-450)radila pre neki dan, u martu sam radila i bili su 176. Radila sam i D-dimer e on je mnogo povecan 2419 (230). Idem kod hematologa sutra,valjda ce da mi kaze dobre vesti.

(odgovor članu nova_mama31)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Trombociti u trudnoci/komplikacije
29.11.2012 12:53:05   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

da li je neka od vas imala problem sa niskim trombocitima, tj.trombocitopenijom, i kako je ista izlecena...
unapred hvala


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu borjana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Trombociti u trudnoci/komplikacije
29.11.2012 12:55:03   
Modessty
Ana preteče me! user posted image Baš sam htela da napišem da već ima tema user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Trombociti u trudnoci/komplikacije
29.11.2012 13:04:59   
Modessty
MOja drugarica ima trombocitopeniju i reče mi da ne postoji neka konkretna terapija sem da se pije vitamin C u velikim količinama (naravno to odredjuje lekar). Kaže da se njoj sa opštim poboljšanjem krvne slike poboljšaju i trombociti. Pored trombocitopenije ima i trombofiliju (jedna u milion, baksuz, šta ćeš user posted image ). Tek kad je otkrila sve to i dobila odgovarajuću terapiju uspela je da iznese trudnoću

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Trombociti u trudnoci/komplikacije
30.11.2012 10:28:29   
ivannna
i meni su pri poslednjem vadjenju krvi trombociti niski,pa sam se bas uplasila...
danas idem u DZ pa cu pitati dr sta da radim i da li ima nesto da se pije za to

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Trombociti u trudnoci/komplikacije
23.3.2013 10:08:21   
Sladja80
Da li je normalno da trombociti padaju u trudnoci?mani su u novembru bili 318 u januaru 276 a u martu 227,ako ovako nastavi zbogom epidural user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Trombociti u trudnoci/komplikacije
21.3.2018 17:04:41   
Rosita
Meni mm procitao rezultate, malopre ih uzeo, padali su po malo, sad su 156, cini mi se tako rece. Koja je donja granica za epidural user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sladja80)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Trombociti u trudnoci/komplikacije
21.3.2018 17:21:19   
Maraj
Rosi ja sam pre neki dan radila krvnu sliku. Trimbociti su mi 227 a u produzetku piše da su referentne vrednosti od 140 do 440. Tako da su tebi oni po ovome u dalje ok. E sad ne znam da li su dozvoljena neka odstupanja od referentnih vrednosti u trudnoci

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Da li cesto ljubite svoje dete?
Pansophia

Koliko ljubite svoje dete?

Cesto (93%)

Ponekad (4%)

Retko (1%)

Nikad (2%)


Ukupan broj glasova: 115

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here