|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji nestašluci
28.3.2011 17:09:17   
Verus
Joj Nedjo nadam se da je ocistio dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dečiji nestašluci
29.3.2011 10:31:41   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dečiji nestašluci
22.7.2011 12:27:48   
Verus
Juce dosla sa posla, naravno pokupila H iz jaslica, malo smo nesto uzinali, pa joj skinula pelenu i navukla tanku pidzamu sa dugim nogavicama da tako fura po kuci.  To radimo zadnjih nekoliko dana...Uhvatio me neki umor, i legoh na kauc da samo malkice odmorim.  Mali harambasa, kao i uvek, trcka naokolo, vuce igracke na sve strane, cisti pod vlaznih maramicama itd.  Samo sam malkice zatvorila oci, a slusam sve, i cujem da nista ne cujemuser posted image tj. da se bas umirila.  Zovnem je da dodje i kazem joj da bude dobra devojcica.  Cujem da stize, ali ne otvaram oci.  Prilazi kaucu i vice mama, mama ja jedva od umora otvorim oko, i vidim da mi pruza nesto da mi da.  Otvorim saku, i dobijem: veliko okruglo govance!!!  Ja u soku gledam a ona vice "puhhh, puhhh" (tako vicemo kad je nesto kakano).  Jaaaaoj!  Trci u wc da bacim govance u solju, pa ribaj ruke, pa brzo ribaj njoj ruke.  Sedi ona kraj lavaboa dok joj perem ruke i sve vreme vice "puuuhhh" kakano!!!  

Dete cucnulo, iskakilo se i donelo mi.  Mozda da je prvo naucim da to radi, pa da stavi u nosu?user posted image

< Poruku je uredio Verus RR -- 22.7.2011 12:28:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dečiji nestašluci
22.7.2011 12:30:08   
Olga75
user posted image
Helena user posted image
Verus , znaci iznenadila te bubamarica user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dečiji nestašluci
22.7.2011 12:31:20   
Verus
bubamarica iskakila bas veliki poklon!!! hvala bogu pa je bilo lepo formirano, ne znam sta bih da je bilo muljavouser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dečiji nestašluci
22.7.2011 12:31:49   
Ana RR
A jooooj, hahahaha user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dečiji nestašluci
22.7.2011 13:06:32   
Anoniman
hahahaha....verus, uhvatila te na prepad!

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dečiji nestašluci
22.7.2011 13:08:43   
Anoniman
Ahahahaha, Bubamarica - damicauser posted image Dobro je da ti je donela, zamisli  da je opet sve izmuljalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dečiji nestašluci
22.7.2011 13:09:36   
gagana83
Ahahaha crkoh od smeha user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dečiji nestašluci
22.7.2011 13:14:34   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sinčić moje drugarice se na plaži ukakao svom tati u ruku dok je leškario na suncu user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dečiji nestašluci
1.8.2011 13:03:50   
Olga75
e paaa , ovih par dana je pa skoro i bezobrazna :
prekjuce - istresla opran ves na pesak , ja sam kriva sto sam ga ostavila dok ne donesem stipaljke ali ko bi rekao da ce joj pasti na pamet da ga odvuce i rasiri na pesak user posted image
juce - prosula supu pod sto , ubacila salatu u svoju potkosulju i razmazala saku kupina po kosi i dva puta ubacila cica macu u bazen user posted image
danas - prevrnula se sa nosom zajedno i sav sadrzaj , ukljucujuci i kaku sasula sebi za vrat i naravno po tepihu user posted image
ne smem ni da mislim sta me ceka sutra
i da , ima modricu ispod oka misteriozno se pojavila


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dečiji nestašluci
1.8.2011 13:07:38   
Anoniman
Jooooj Olga user posted image user posted image user posted image Naši klinci kao da su u srodstvu! user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dečiji nestašluci
1.8.2011 13:45:33   
NadaR
joooj Olga .. to je ona luda faza kada ne znas da li da se smijes ili places. user posted image

Opasna je Zverka , ne bih je za snajku user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dečiji nestašluci
1.8.2011 13:52:06   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Olga RR

e paaa , ovih par dana je pa skoro i bezobrazna :
prekjuce - istresla opran ves na pesak , ja sam kriva sto sam ga ostavila dok ne donesem stipaljke ali ko bi rekao da ce joj pasti na pamet da ga odvuce i rasiri na pesak user posted image
juce - prosula supu pod sto , ubacila salatu u svoju potkosulju i razmazala saku kupina po kosi i dva puta ubacila cica macu u bazen user posted image
danas - prevrnula se sa nosom zajedno i sav sadrzaj , ukljucujuci i kaku sasula sebi za vrat i naravno po tepihu user posted image
ne smem ni da mislim sta me ceka sutra
i da , ima modricu ispod oka misteriozno se pojavila



ovo zvuci kao da joj je dosadno...moras da joj uvedes neke aktivnosti user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:13:48   
Zvoncica77
Jutos se A probudio izuzetno raspolozen i veseo,valjda ga bolest prosla.Peva,skace,puze...ja iskoristih da nesto uradim po kuci,posto ovih dana bolesti,nije se od mene odvajao.I tako on puze i udje u kupatilo.Cujem ja uzeo lak za nokte,koji se inace mojom greskom nalazi u korpici na polici koju moze da dohvati.Cujem lupa s njim po plocicama.Tri,cetiri puta rekla NE,NE,NE....ne raguje i taman posla da mu otmem iz ruke,kad on pljas od plocice i puce ljubicasti lak,prosu se sve po njemu,po odelu,nogama rukama,kupatilu,plocicama.Ajoj kad ga nisam zadavila.A on umre od smeha.Nekako ga presvucem,jer se onaj lak samo rasipa.Onda skidaj s tela,ne smem acetonom,nego alkohol,trljaj,trljaj...joj kuku mene kad ga nisam ubila!I sve se derem i vicem konju,kretenu,idiote....a on se smeje!Srecom da je bocica pukla na pola i da se staklo nije rasulo,mada ga je i to moglo iseci,srecom nije..uhh...mnogo sam besna,sto na njega,to i na sebe,jer ipak sam ja kriva,nije smeo da mu bude tako blizu dostupan!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:20:14   
Anoniman
Prvo, zatvoriš kupatilo user posted image Onda nije bitno gde ti lak stoji... A ja lično ne bih baš takvim imenima zvala svoje dete, pa sve i da je potpuno i samo njegova greška user posted image

IZVORNA PORUKA: Zvoncica77
joj kuku mene kad ga nisam ubila!I sve se derem i vicem konju,kretenu,idiote....


(odgovor članu Zvoncica77)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:24:20   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Zvoncica77

I sve se derem i vicem konju,kretenu,idiote....a on se smeje!


Zvončice, nemoj da se ljutiš ali smatram da se detetu ovako nikako ne sme obraćati. Prvo ružno mi je, a drugo, sutra će se, budi uverena, i on tebi isto tako obraćati.

< Poruku je uredio Snelle -- 15.8.2011 13:32:46 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:29:38   
snješka
Ovakvo obraćanje djetetu u velikoj mjeri onemogućava da izgradi samopoštovanje i samopouzdanje. I pored toga što ostavlja negativne posljedice na psihički razvoj djeteta, ružno je veoma.

< Poruku je uredio snješka -- 15.8.2011 13:30:24 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:33:35   
Zvoncica77
pa nemojte me pogresno shvatiti,valjda sam tako svoj bes isprazila,jer se jos uvek tesim da ne razume nista od tih reci.Nisam inace od onih histericnih i nervoznih mama,zato verovatno nije ni reagovao na moje vikanje,ali sam se toliko uplasila sta je sve moglo da ga snadje,naravno mojom greskom.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:35:26   
Zvoncica77
Ma nema razloga da se ljutim,najvise sam na sebe ljuta

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:36:32   
lanajelena
Ma i ja moje pocastim ponekad user posted image

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:38:01   
Snelle
Zvončice, deca su nam vršnjaci. Baš u ovom periodu počinju dosta toga da razumeju, tako da moraš da budeš jako pažljiva šta pričaš, kojim tonom, čak i tvoje obraćanje dugim ljudima jako utiče na to kako će se on dalje razvijati, sad upijaju kao sundjer, tako da si u zabludi kada misliš da te ništa ne razume. Moje dete već kapira jako puno toga. Dakle, za ubuduće, pamet u glavu user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Zvoncica77)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:39:20   
Anoniman
Ja tako samo muža user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:39:40   
snješka
Razumiju itekako, ne značenje riječi, ali razumiju da je nešto jako ružno zbog načina na koji se govori. Ja svojoj djeci nikada nisam rekla ništa ružno, niti ću. Nemojte mi zamjeriti, ali morate se kontrolisati ako želite svojoj djeci sve najbolje.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dečiji nestašluci
15.8.2011 13:40:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja tako samo muža user posted image


Lujko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here