|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD sa ve...
31.5.2010 23:24:48   
Tatamata
Veoma veliki broj savremenih istraživanja potvrđuje da telesno vežbanje ne donosi nikakve opasnosti po trudnicu i da pomaže u smanjenju bolova u leđima, pozitivo utiče na psihičko stanje trudnice, poboljšava funkciju kardiorespiratornog sistema, smanjuje mogućnost pojave preeklampsije (komplikacije tokom trudnoće koje karakteriše visok krvni pritisak, otoci i bjelančevine u mokraći), utiče na kvalitetno održavanje telesne mase, održavanje optimalnog nivoa snage i izdržljivosti, smanjenje pojava vrtoglavice, smanjenje telesne slabosti i oteklina na rukama i nogama, smanjenje mogućnosti pojave dijabetesa. Pored ovih efekata vežbanje u trudnoći direktno utiče na sam tok porođaja. On je olakšan, kraće traje, bolovi njegovim tokom se lakše podnose. Telesnim vežbanjem se smanjuje mogućnost porođaja carskim rezom. Telesno vežbanje tokom trudnoće kao pozitivan efekat ima veću masu novorođenčadi čije su majke vežbale.

Zbog ovih opštih blagotvornih efekata na trudnice i još nerođene bebe, Extreme Gym predstavlja svoj program vežbanja za trudnice. Extreme Gym je pripremio pet DVD-ova "Vežbe za lepu trudnoću"

Ringeraja podržava ovaj program akcijom popularizacije pretporođajnog fizičkog vežbanja i pokreće konkurs "Zašto da poklonite DVD sa vežbama BAŠ MENI!?".

Pred vama je zadatak da na ovom forumu objasnite vaše razloge koji vas motivišu da krenete sa sistematičnim vežbanjem uz ovu DVD instruktažu. Pet trudnica koje uspeju da nas ubede da baš one zaslužuju po primerak DVD-a će biti odabrano od strane uredništva Ringeraje i nagrađeno krajem juna.

Detaljnije o blagotvornosti fizičkog vežbanja čitajte u članku "Trudnice vežbajte!"
Extreme Gym je pripremio i uputstvo za naručivanje DVD-a "Vežbe za lepu trudnoću"

< Poruku je uredio Tatamata -- 31.5.2010 23:35:13 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
31.5.2010 23:42:02   
dunja RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.6.2010 8:17:33   
Anoniman
U XXVI nedelji trudnoće sam. Nikada nisam bila sportski tip, nikada nisam vežbala (ne računa se ono kada sam bila klinka), nikada nisam bila na jogi niti me je zanimala, niti planiram da vežbam sada. Ali, imam dobru prijateljicu koja je redovno išla na jogu, ona je sada XVI nedelja, i baš pre koji dan smo se videle i prilično tužna me je pitala da li znam da li u Novom Sadu ima joga za trudnice. Kaže, zna da ima u Beogradu, i u Somboru, ali ne zna za Novi Sad. Ako bih dobila CD, rado bih ga poklonila drugarici, i znam da bi se ona oduševila i redovno ga koristila. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.6.2010 10:36:18   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tashke

U XXVI nedelji trudnoće sam. Nikada nisam bila sportski tip, nikada nisam vežbala (ne računa se ono kada sam bila klinka), nikada nisam bila na jogi niti me je zanimala, niti planiram da vežbam sada. Ali, imam dobru prijateljicu koja je redovno išla na jogu, ona je sada XVI nedelja, i baš pre koji dan smo se videle i prilično tužna me je pitala da li znam da li u Novom Sadu ima joga za trudnice. Kaže, zna da ima u Beogradu, i u Somboru, ali ne zna za Novi Sad. Ako bih dobila CD, rado bih ga poklonila drugarici, i znam da bi se ona oduševila i redovno ga koristila. user posted image


divno Tasho user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dunja -- 1.6.2010 10:37:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.6.2010 10:37:44   
mejra81
IZVORNA PORUKA: Tashke

U XXVI nedelji trudnoće sam. Nikada nisam bila sportski tip, nikada nisam vežbala (ne računa se ono kada sam bila klinka), nikada nisam bila na jogi niti me je zanimala, niti planiram da vežbam sada. Ali, imam dobru prijateljicu koja je redovno išla na jogu, ona je sada XVI nedelja, i baš pre koji dan smo se videle i prilično tužna me je pitala da li znam da li u Novom Sadu ima joga za trudnice. Kaže, zna da ima u Beogradu, i u Somboru, ali ne zna za Novi Sad. Ako bih dobila CD, rado bih ga poklonila drugarici, i znam da bi se ona oduševila i redovno ga koristila. user posted image


Ja mislim da imamo prvu...user posted image

_____________________________

Uspeh u zivotu je izaci na kraj sa samim sobom...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.6.2010 10:56:55   
Tanjci77
Ovo mi je prva trudnoća, i eto me već na pola puta ...i super mi je.
Priznajem, iako fizički prilično aktivna do zatrudnjivanja, sada sam  se maaalčice pogubila. Krećem se ja, u speed-y sam skroz, ne stajem, imam utisak da sve mogu, ali prave vežbe ne radim. Nisam baš sigurna šta smem, a šta ne, da li da se istežem i do koje mere, a ne bih da na svoju ruku nešto experimentišem. A pošto je i tata aktivan, čak BAŠ sad hoće da se i na rolere popne, ne bi bilo u redu da i ja kao mama, a i taj plavušan koji nam se smeši za koji mesec, ne budemo fit. Inače, jel sam vam rekla da ću dogodine ja opet, jer baš je super biti trudna, pa mislim nešto, da se već sad opremim... na vreme...;)

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.6.2010 12:00:46   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tanjci77

Ovo mi je prva trudnoća, i eto me već na pola puta ...i super mi je.
Priznajem, iako fizički prilično aktivna do zatrudnjivanja, sada sam  se maaalčice pogubila. Krećem se ja, u speed-y sam skroz, ne stajem, imam utisak da sve mogu, ali prave vežbe ne radim. Nisam baš sigurna šta smem, a šta ne, da li da se istežem i do koje mere, a ne bih da na svoju ruku nešto experimentišem. A pošto je i tata aktivan, čak BAŠ sad hoće da se i na rolere popne, ne bi bilo u redu da i ja kao mama, a i taj plavušan koji nam se smeši za koji mesec, ne budemo fit. Inače, jel sam vam rekla da ću dogodine ja opet, jer baš je super biti trudna, pa mislim nešto, da se već sad opremim... na vreme...;)



Tanjci dobrodošlauser posted image , uživaj na Ringeraji i forumu. Videćeš da ima puno korisnih i zanimljivih sadržaja.
Da li se prijavljuješ za osvajanje DVD-a Vežbe za lepu trudnoću?

< Poruku je uredio dunja -- 1.6.2010 12:03:09 >

(odgovor članu Tanjci77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.6.2010 22:26:26   
MASHKA
volela bih da dobijem ovaj DVD jer sam pre nego što sam ostala u drugom stanju aktivno vežbala i išla u teretanu preko pet godina bez prestanka...onda sam zatrudnela i iz nekih nepoznatih razloga prestala da vežbam, strah ili šta već...
sada osećam grižu savesti jer sam primetila da su mi se mišići opustili i kičma me stalno boli ( inače, na poslu sedim 8 sati), htela bi da krenem sa vežbanjem ali ne znam kako da se organizujem i koje vežbe smem da radim!
zaintrigirali ste me vašim tekstom, sada sam u 6. mesecu trudnoće i volela bih da krenem sa vežbama...

unapred zahvalna Maša  user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.6.2010 22:40:11   
dunja RR

Mashka divno, devojke oduševljavate me sa takvim stavom u trudnoćiuser posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.6.2010 22:43:14   
Nena81
Jel mogu ja da se pohvalim  user posted image   da vec imam taj dvd, kupila sam ga na sredini I trudnoce i svidja mi se.
Tad sam i vezbala a vec u II nisam imala vremena pored sina.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
2.6.2010 11:13:03   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Nena81

Jel mogu ja da se pohvalim  user posted image   da vec imam taj dvd, kupila sam ga na sredini I trudnoce i svidja mi se.
Tad sam i vezbala a vec u II nisam imala vremena pored sina.


svaka čast mačko, zato ti imaš tako dobru liniju posle dvoje dečice user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
2.6.2010 20:53:08   
Tanjci77
Heheh, već sam prosurfovala celu ringeraju i extra je...A za DVD se prijavljujem, da, da...pozz...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
2.6.2010 22:14:51   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tanjci77

Heheh, već sam prosurfovala celu ringeraju i extra je...A za DVD se prijavljujem, da, da...pozz...



user posted image

(odgovor članu Tanjci77)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
14.6.2010 1:42:23   
dunja RR
Devojke čekamo vas, pišite i osvojite DVD Vežbe za lepu trudnoću.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
15.6.2010 14:35:21   
MASHKA
pa ja se prijavila...pošaljite mi dvd pa da što pre krenem sa vežbama! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
15.6.2010 15:10:05   
dunja RR

još 15 dana traje prijavljivanje, ajmo devojke, pa biramo pet NAJ, NAJ razloga-zašto baš meni da poklonite.......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
21.6.2010 13:47:48   
Malena76
Pridruzujem vam se i ja, od danas sam Vas novi clan.
Obradovala sam se kad sam videla da postoji DVD za vezbanje u trudnoci jer sam se uvek pitala koje su vezbe dozvoljene a koje ne. Trenutno sam u 9-oj nedelji trudnoce i bila bih srecna kad bi dobila DVD na poklon.
Velik pozdrav za sve clanice :) 

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
21.6.2010 15:39:46   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Malena76

Pridruzujem vam se i ja, od danas sam Vas novi clan.
Obradovala sam se kad sam videla da postoji DVD za vezbanje u trudnoci jer sam se uvek pitala koje su vezbe dozvoljene a koje ne. Trenutno sam u 9-oj nedelji trudnoce i bila bih srecna kad bi dobila DVD na poklon.
Velik pozdrav za sve clanice :) 


Dobrodošla malenauser posted image user posted image user posted image
Uživaj na našem portalu, videćeš da ima mnogo toga korisnog a i zanimljivog.
user posted image za prijavu za DVD "Vežbe za lepu trudnoću"

još par dana primamo vaše prijave a zatim delimo 5 DVD-a......

ČEKAMO VAS, PRIJAVITE SE


(odgovor članu Malena76)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
27.6.2010 18:52:46   
dunja RR
Devojke još 3 dana primamo prijave za 5 besplatnih DVD-a "Vežbe za lepu trudnoću"
čekamo vasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
27.6.2010 22:58:37   
dunja RR
Trudnica ste, imate prijateljicu, sestru trudnicu, prijavite seuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.7.2010 14:34:27   
dunja RR

Drage naše:

Tashke
Tanjci77
MASHKA i
Malena76

ČESTITAM, postale ste dobitnice DVD-a "Vežbe za lepu trudnoću"user posted image user posted image user posted image

Molim da mi pošaljete svoje podatke sa adresom, na pp, kako bih vam dostavila DVD.

Sledeći mesec delimo još 5 DVD-a "Vežbe za lepu trudnoću", očekujemo prijaveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.7.2010 18:36:52   
Malena76
Hvala Vam puno na DVD-ju user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
1.7.2010 18:46:25   
Anoniman
Hvala. user posted image

(odgovor članu Malena76)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
2.7.2010 10:48:37   
MASHKA
HVALA PUNO!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Extreme Gym poklanja, a vi osvojite DVD s...
2.7.2010 11:21:30   
dunja RR
Devojke šaljem u ponedeljak DVD, da li će kod vas neko biti kući u utorak da primi paket?

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here