|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Papagaj
29.6.2015 0:20:49   
vikiveki
Mi smo nabavili novog papagaja,pošto nam je prethodni pobegao,previše smo mu dozvoljavali,šetao se po kući i sin ga nije video i nagazio,znači danima smo svi u kući plakali...sada smo nabavili skoro istog, i sada ćemo dobro voditi računa o njemu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Papagaj
29.6.2015 19:45:17   
vikiveki
Evo ga moj novi papagaj peva kao navijen...tek je 5 dan kod nas a peva kao onaj koji je bio skoro godinu dana...onaj prvi nije baš nešto puno pevao,samo ponekad,a ovaj ima da bude pravi operski pevačuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Papagaj
12.7.2015 20:22:36   
wivern
ja upravo udomljavam jos jednog papagaja, rozeikolisa user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Papagaj
12.7.2015 21:35:29   
vikiveki
Wiwern koliko papagaja imaš sada,ako ti nije teško postavi koju sliku.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Papagaj
14.7.2015 13:31:20   
Figaro88
Nama je Pera pobegao iz kavezauser posted image Nije mi jasno kako posto je sve bilo zatvoreno.Ostavili smo kavez napolju sa sve hranom i vodom i nadamo se da ce se vratiti,ali ja bas i ne verujem.Andrea je preplakala dva dana i drugog necemo kupovati,bas smo se vezali za njega user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Papagaj
14.7.2015 13:47:52   
vikiveki
Figaro mi smo prošle god imali jednog papagaja...srednji sin ga je malo nagazio jer se papagaj kretao po kući gdebgod je hteo a najviše se šetao po podu i bilo je samo pitanje kada ćega neko pogaziti.Starija ćerka je htela da brata prebije ali srećom oni tj. njih dvoje su išli na neki rođendan dok je papagaj još bio živ,leteo je ali mu krv počela ići na nozdrve.Kada su oni otipli na rođendan on je uginuo.Ja sam se setila da kažem kako sam ga iznosila napolje da se malo oporavi i da mi je izleteo iz ruke,bolje tako nego da mi dete dobije neki osećaj krivice i da je ubica jer ga je sestra ionako već napadala.Kada su se vratili ,sav bes se tako sručio na mene ,jer sam rekla da mi je pobegao.

Ove godine smo dobili novog,brata od našeg starog,njemu neću dati da se šeta po podu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Papagaj
14.7.2015 21:55:22   
Figaro88
Viki user posted image Ja ne znam sta cemo,danas je u gradu videla papagaje i odmah je pocela da place,kaze da joj kupimo drugog za rodjendan.A meni se ne uzima samo zato sto se plasim da se i njemu nesto ne desi,ne mogu da je gledam ovakvu.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Papagaj
15.7.2015 10:08:12   
wivern
Viki tek sad videh poruku.
Sad ih imam 3, dva fishera i nimfu. Ali sam ih imala 5, 4 nimfe i fishera. Ovi papagaji koje trenutno imam su svi udomljeni, fisheri su uletali komsijama kroz prozor a nimfu je gazda hteo da izbaci posle 10 godina.

user posted image

Ovo su moje nimfe sa bebom, u roku od dve godine su svi uginuli dusa me boli

user posted image

Ostala mi je jos samo ova donja nimfica i ovo dvoje

user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Papagaj
13.12.2015 15:45:07   
nata11
Ja nekako nemam srecu sa pticama user posted image A iskreno i mislim da nasi veterinari neumeju bas da lece ptice. Ja sam imala prelepu plavu zenku, povredila je nekako nogu dok je lezala na jajima i uginula.


_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Papagaj
13.12.2015 18:19:41   
wivern
Nato tu si u pravu, i meni je poslednja Nimfa uginula jer nisu umeli adekvatno da je lece. A i pticice su jaaaako osetljive, jako.
Evo sad imam 4 jajeta od ovih fisera, i nadam se da se ni jedno nece ispiliti user posted image
Grozna sam, znam ali ne znam gde cu sa njima.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Papagaj
13.12.2015 20:08:01   
nata11
Vodi je na sterilizaciju user posted image

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Papagaj
13.12.2015 21:03:42   
wivern
Ma ne mora, kobila ne lezi na jajima nego i dalje juri muzjaka. Svog ga je ocerupala, sexualni manijak je user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Papagaj
14.12.2015 7:53:35   
Anck Su Nmaun
Nisam bila neki ljubitelj ptica ali sad smo imali divnu tigricu koja je bila kao clan porodice. Stane tako Taci na rame i ona je set_a po citavom stanu, bas je bila divna ...dok je letos nismo pronasli mrtvu u kavezu user posted image
Nisam sigurna od cega je umrla, jer bas smo je pazili user posted image

Sad razmiljam da umemo Nimfu.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.12.2015 8:04:06 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Papagaj
14.12.2015 11:36:14   
nata11

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Ma ne mora, kobila ne lezi na jajima nego i dalje juri muzjaka. Svog ga je ocerupala, sexualni manijak je user posted image


user posted image Ako ih ne razdvojis ostaces i bez muzjaka user posted image

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Papagaj
14.12.2015 23:56:08   
vikiveki
Moj papagaj svako veče ima slobodan let po kući,puštam ga da se malo izleti...i kada ogladni sam uđe u kavez

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Papagaj
15.12.2015 7:20:38   
wivern
Anck papige su jako nežne, ubiju ih i virusi koje unesemo spolja. I nimfice su sjajne nećeš se pokajati ako je uzmeš.
Nato on je kao ocerupana kokoška user posted image
Viki tako su i moji, ali ne mogu više da ih puštam jer su fiseri unistivaci, sve mi pojedose pocevsi od knjiga i kablova

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Papagaj
15.12.2015 7:30:07   
tekilica
Kad smo kod papagaja, bas bih volela da cuvam jednog. Imala sam jednog Peku koji je bas, bas dugo ziveo. Obozavao me je, stalno je isao za mnom, jeo supicu pored mene i znao da prica! Cudno je to kako papagaji isto imaju emocije kas vojim vlasnicima, ali jedva da nadju nacin da ih ispolje. Mnogo manje imaju opcija od psa, na primer.
Imam macku i to je trenutno jedini razlog zasto ne nabavim papagaja. Moja Neda bi se odusevila njime.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Papagaj
18.12.2015 19:04:07   
wivern
Upravo sam videla da mi je uginula zenkica fisera koja je nosila jaja. Verovatno je pokupila virus od makse user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Papagaj
18.12.2015 19:10:33   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Papagaj
18.12.2015 19:27:52   
BubaBubica
user posted image user posted image user posted image Kako mi je žaoo user posted image duša malena...
Ja imam papagaja rozenkolisa kojeg sam othranila ručno dobila sam ga kad je imao 10 dana. Hvala Bogu živ mi je, trebalo je dva da dobijem ali su posle par dana uginuli i beba i majka, pa su mužjaka poklonili nekom drugom. Drugarica i njen muž su ih držali napolju i počeli su mrazevi, tak oda nisu preživeli.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Papagaj
27.12.2015 13:59:23   
Anck Su Nmaun
Nabavili smo noovog ljubimca jutros, Kakarikua user posted image tj. kozicu. jako je lepa jarko zute boje sa cvrnim celom...uslikacu je kasnije. Jedino jos da nabavimo veci kavez posto je u kavezu gde su nam bile tigrice..malo je tesno user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Papagaj
7.1.2016 18:18:15   
Anck Su Nmaun
Kod nas prava ekipa..posle nekih kombinaacija... sada imamo dve bebe tigrice i dve nimfe!
Kavez je baas veliki sve smo ih zajedno stavili. Tigrice smo prve nabavili pa su vec pripitomljene , jedva da ih i stavljamo u kavez. Dok su nimfe ( stigle juce) jos dosta uplasene,nista nisu jele od juce user posted image
Hrana im stoji na dnu a one zive nece da sidju user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Papagaj
7.1.2016 19:22:24   
nata11

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nabavili smo noovog ljubimca jutros, Kakarikua user posted image tj. kozicu. jako je lepa jarko zute boje sa cvrnim celom...uslikacu je kasnije. Jedino jos da nabavimo veci kavez posto je u kavezu gde su nam bile tigrice..malo je tesno user posted image


user posted image Daj sliku.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here