|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svingeri
27.3.2009 19:30:46   
sneza24
Meni je to bezveze i znam da mm takvo nesto nece traziti jer ni njemu se to ne svidja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Svingeri
28.3.2009 18:38:06   
maša
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ma momentalno bih mu ubila želju za tim!
[/quote


(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Svingeri
8.7.2009 18:02:28   
Samanta
Pažljivo sam pročitala sve komentare na zadatu temu i ne mogu da odolim a da i ja nešto nekažem. Mislim da je sfingovanje neki vid osveženja sexualnog života parova posle dugog niza godina života. Nisam protivnik sfingera, ne kažem da bih probala, ali definitivno partneru ne bih zamerila ukoliko pokaže interesovanje za tako nešto. Bunila bih se u slučaju da tu postoje neke emocija, sve dok je čis sex i fizičkp zadovoljstvo u pitanju, ne bunim se. user posted image

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Svingeri
8.7.2009 18:32:05   
Dora
user posted image
Ja nemam ništa, apsolutno ništa protiv svingera! Nisam probala, ne bih ni probala (za sad) ali mislim da to može biti dobar vid zabave za ljude čiji je ljubavni život malo ustajao i zaribao... Više sam pristalica ovoga nego podmuklog varanja...
Ako ćemo biti s drugima, daj da budemo oboje, a ne samo jedno dok ovo drugo ispada glupo jer je verno, a možda mu je dosadno u braku baš kao i onom koji vara ali ne vara jer je naivnija polovina!
(ko razume- shvatiće)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Samanta)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Svingeri
9.7.2009 0:33:38   
stsanja
Probala bi ali van nase zemlje,recimo kad odemo u Usa,..

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Svingeri
26.1.2010 19:47:02   
Mishica 77


Meni takvi ljudi ne smetaju ali lično to nikada ne bih probala. Šta više, gadi mi se sama pomisao na to! Fuj! Kao mene neko kreše, a muž gleda i on kreše neku i ja gledam! I šta? Uzbuđujemo se? Uf! NEMA ŠANSE!
Inače sam jako posesivna. Ne bih ga delila sa nekom ni za šta na svetu pa taman to bilo čisto fizikalisanje, bez imalo emocija. Nema tu opravdanja. Ne znam kako bih odregovala da mi to predloži. Znači da nam je sex. život u krizi. Prvo bih napravila neviđeni skandal u kući(kako samo umem kad hoću), a onda bi lepo porazgovarali o problemu i pokušali da sami osvežimo sex. Ako to ne pomaže, onda ne znam. Razvod? Ja sam jako rigorozna i tvrdoglava pa i na svoju štetu!

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Svingeri
26.1.2010 19:48:48   
Verus
Potpisujem Mishicin postuser posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Svingeri
26.1.2010 19:51:12   
cipiripi
poznajem ih licno i ne smetaju mi...neci ti oni nista predloziti bez razloga.
postoje klubovi i grupe, tako da ne treba strahovati i imati averziju.
i oni su ljudi samo da drugacijim seksualnim shvatanjima, njima je na primer ovo sto mi radimo dosadno.. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Svingeri
26.1.2010 19:51:16   
Dora
IZVORNA PORUKA: stsanja

Probala bi ali van nase zemlje,recimo kad odemo u Usa,..


Misliš da Ameri TO bolje rade?user posted image

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Svingeri
26.1.2010 19:53:34   
indy_25
Moja bivsa kuma iz prvog braka mi je otkrila tajnu da su ona i njen muz svingeri sada su i oni ex. On je to uvjek htio i trazili su ljude preko oglasa. Kada bi dosao muskarac onda bi mu on vezao oci da ne vidi njegovu zenu i spavao bi taj musarac sa njom tu je bila i full oprema a njen bi muz to gledao i onda bi na raju oni tom nepoznatom muskarcu platili za uradjeni cin. Njoj se to gadilo i na kraju su se rastavili a on je bio bas bolesnik pravi.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Svingeri
26.1.2010 19:54:37   
Dora
IZVORNA PORUKA: cipiripi

poznajem ih licno i ne smetaju mi...neci ti oni nista predloziti bez razloga.
postoje klubovi i grupe, tako da ne treba strahovati i imati averziju.
i oni su ljudi samo da drugacijim seksualnim shvatanjima, njima je na primer ovo sto mi radimo dosadno.. user posted image



Jooj, stanovali smo u stanučije su gazde svingeri. kad su počeli da nam se nabacuju, moj zabunjeni muž nije shvatio što to, a kad sam mu objasnila da su verovatno svingeri nije mogao da veruje da tako nešto postoji...user posted image
Ona je bila mnooogo dobra riba ali on...user posted image tako da kad smo se zezali ja i mm na taj fazon, uvek sam govorila da može: On sa njim, ja sa njomuser posted image

Obletali su dok nisu shvatili da nismo zainteresovani, inače su skroz ok. mladi judi.

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Svingeri
26.1.2010 19:54:42   
Verus
Sve je to cool. Ne smetaju oni meni uopste, ko ni homoseksualci, dok se drze svojih grupa...ali ne bih mogla mm da delim ni sa kim....pojma nemam, nije mi to normalno za vezu koja je puna ljubavi, romantike, emocija...ne ide mi sav taj raw sex uz to...da me bas briga za njega, onda bih mogla.
IZVORNA PORUKA: cipiripi

poznajem ih licno i ne smetaju mi...neci ti oni nista predloziti bez razloga.
postoje klubovi i grupe, tako da ne treba strahovati i imati averziju.
i oni su ljudi samo da drugacijim seksualnim shvatanjima, njima je na primer ovo sto mi radimo dosadno.. user posted image


(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Svingeri
26.1.2010 20:15:52   
Mishica 77


Ne poznajem ni jednog svingera. Možda bih volela da upoznam. Baš me zanima kako ti se javi osećaj da trebaš to da kreneš da upražnjavaš. Ili je neko pritajeni svinger i pre početka prvih sex. odnosa pa se tek posle oslobodi? Nemam pojma. Kako, za Boga, predlože partneru? Možda čekaju da i ovaj pokaže skolonosti?
Šta je pitanja!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Svingeri
5.9.2012 8:50:39   
foursome

IZVORNA PORUKA: Dora

user posted image
Ja nemam ništa, apsolutno ništa protiv svingera! Nisam probala, ne bih ni probala (za sad) ali mislim da to može biti dobar vid zabave za ljude čiji je ljubavni život malo ustajao i zaribao... Više sam pristalica ovoga nego podmuklog varanja...
Ako ćemo biti s drugima, daj da budemo oboje, a ne samo jedno dok ovo drugo ispada glupo jer je verno, a možda mu je dosadno u braku baš kao i onom koji vara ali ne vara jer je naivnija polovina!
(ko razume- shvatiće)user posted image user posted image user posted image



Potpuno se slazem! ;)

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:37:28   
Anoniman
Moj dragi i ja smo rešili da odemo na svingersku žurku.
Dugo sam se razmišljala, i nije da me ne privlači ideja, ali mi je bilo potpuno suludo da predložim. Međutim, nekako smo došli do razgovora na datu temu, i oboje smo se složili da nas ideja privlači, i da prvi put odemo što bi se reklo u razgledanje, upoznavanje, pa sad ako nas ili nekog od nas privuče neko. U suštini idemo sa poznanicima pa videćemo već.

(odgovor članu foursome)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:45:17   
NadaR
Pa lijepo se provedite . user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:46:10   
World
A silne zarazne bolesti, bakterije i ostalo???

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:48:30   
serpica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Moj dragi i ja smo rešili da odemo na svingersku žurku.
Dugo sam se razmišljala, i nije da me ne privlači ideja, ali mi je bilo potpuno suludo da predložim. Međutim, nekako smo došli do razgovora na datu temu, i oboje smo se složili da nas ideja privlači, i da prvi put odemo što bi se reklo u razgledanje, upoznavanje, pa sad ako nas ili nekog od nas privuče neko. U suštini idemo sa poznanicima pa videćemo već.




ja sam ovo videla samo na tv,nisam znala da toga ima i kod nas,bas sam zaostala user posted image nikako mi to ne ide u glavu..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:49:35   
NadaR
Zanima me jedna stvar . Sad situacija kao kod anonimne , odete na zurku , pronadjete partnere I provedete vece sa njima.

Jutro poslije . Da li razmisljate da je njemu bilo ljepse sa tom zenom nego sa vama ? Osjecate li nesigurnost?

Koliki uopste treba biti stepen povjerenja izmedju partnera da se upustite u cijelu tu pricu ?
Ja ne znam kako bih. user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:50:50   
wivern

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Moj dragi i ja smo rešili da odemo na svingersku žurku.
Dugo sam se razmišljala, i nije da me ne privlači ideja, ali mi je bilo potpuno suludo da predložim. Međutim, nekako smo došli do razgovora na datu temu, i oboje smo se složili da nas ideja privlači, i da prvi put odemo što bi se reklo u razgledanje, upoznavanje, pa sad ako nas ili nekog od nas privuče neko. U suštini idemo sa poznanicima pa videćemo već.

Uzivajte i lepo se provedite.
Ja licno ne bih mogla ali nemam nista protiv ljudi koji to mogu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:51:38   
World
Nado, dzaba ti sigurnost i nesigurnost ako pokupe kojekakvih bolestina.. sve ostalo se da podnijeti... a mislim da niko ne bi pristao da se testira, uradi briseve i tako to.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:55:36   
NadaR
Ma W , zamislimo sad da su oni odradili sve to I da ne razmisljamo o bolestinama . user posted image

Ja bih njega stalno gledala I pokusavala da mu procitam sa lica o cemu razmislja . Glavu bih mu otkinula . user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 13.8.2014 16:19:01 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:56:47   
wivern
World ja mislim da mi njih uopste ne kapiramo a samim tim pravimo i neke stereotipe sa bolestima. Pa verujem da su to sve normalni ljudi koji vode racuna o svom zdravlju.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:58:53   
Ana RR
Skoro je bilo na tv-u, neki deda izdaje kuću za svingere, negde uz ibarsku magistralu. Opremljena za igranje, naravno user posted image pa eto, ako nekoga zanima..

Mislim da je ogromno poverenje potrebno za tako nešto, ali pre svega sklonost ka tome. Možda grupnjak može da bude uzbudljiv na filmu (pa se uzbuđenje prenese u sopstveni krevet) ali u stvarnosti - no thanks. Ja sam više za blagi SM nego za sving user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Svingeri
13.8.2014 15:59:31   
mtajcica83
Ja to ne bi mogla user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here