|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:10:48   
Snelle
Mishice, mislim da ne može da se menja naziv teme, već samo pri pisanju novog posta promeniš naziv (kao što sam to ja sad učinila) i nastavljaš postove na poslednji.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:12:14   
Mishica 77
Može moderator, Snelle.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:21:42   
Anoniman
Imam info da je jedini Pentaxim koji je sada na tržištu u Srbiji onaj Pentaxim kojem rok ističe u martu . To je to , više Pentaxima neće biti - bar mi tako natuknuše teta farmaceutkinje . Ja i moja mama smo zvale sve moguće apoteke po Srbiji i NI U JEDNOJ apoteci ne postoji Pentaxim sa rokom dužim od marta 2011. A kako mi "među nama" rekoše - neće ga ni biti , tj neće se uvoziti nove doze , nešto država zateže , kao navodno Torlak baca vakcine a Pentaxim se uvozi na litre user posted image . Ineče , u Bg-u po apotekama Pentaxim se može naći po cenama od 2600 do 3800 dinara , i svaki je martovski .

< Poruku je uredio BubaMira -- 19.2.2011 22:22:08 >

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 403
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:25:29   
Anoniman
Šta, moraćemo decu vakcinisati Torlakovim vakcinama jer ih oni bacaju!? Pa nek budu mudo i nek naprave koktel vakcinu od koje dete ne dobije 40 temp koja ga proganja 5 dana, i kupićemo Torlakovu! Nek se nose u 3 lepe! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 404
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:26:05   
Anoniman
A kako stoje stvari sa Infanrixom?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 405
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:26:09   
Vika
Bubo, imaš li info za Infanrix? Da im ne padne na pamet da i njega ne uvoze

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:27:14   
Jele
Večito neka zajebancija oko lekova i vakcina, već mi ih je pun... Ni na šta se ne možeš osloniti u ovoj državi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:29:18   
Anoniman
Za Infanrix ne znam , guska nisam pitala , ja se zakucala kad sam čula ovo za Pentaxim pa nisam ni pitala . Mislim da je sa njim stanje ok , valjda bi mi rekle ... Ja ću ovih dana ponovo da se bacim u istraživanje za Infanrix pa ću da pišem ovde ako bude šta problematično , ok ?

Btw , Ja se nadam da je ovo za Pentaxim samo koska ... Nadam se da će ga ipak biti ... Prvo zbog naše dece , a drugo da ne bude da širim netačne informacije .

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 408
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:32:39   
Anoniman
Ja sam zaista zgrožena ako je istina i ako će da zabrane uvoz, jer mi ipak imamo pravo da biramo hoćemo li besplatan Torlak ili ćemo da pljunemo oko 4000 za Koktel vakcinu! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 409
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:34:57   
Vika
stoka uvodi diktaturu na svim frontovima!

hoću bre da platim i kupim šta JA hoću, a ne šta mi ONI kažu! grrrrrrrr


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:37:52   
Anoniman
Veruj , znam da je SIGURNO svaki Pentaxim u Srbiji sa rokom samo do marta . Sigurno . A da li je to zbog države , uvoza , Torlaka , to ne znam jer sam to čula od žene preko fona koja radi u apoteci , možda je ta njena info o zabrani uvoza kao razlogu totalno tačna , a možda i totalna glupost . Znam samo da su mi bar njih 5 rekle da za sada nemaju najavu da će dobijati novi Pentaxim sa novim rokom , i to mi je dovoljno , razlog mi posle tako bljutave informacije nije ni bitan .
Btw , očekujem sms od drugarice koja radi u apoteci u vezi Pentaxima , pa vam javljam .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 411
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:43:50   
Vika
Infanrixa?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 22:51:50   
Anoniman
Ma Bubo, nisam ja ljuta na tebe, ti samo nosiš loše vesti, nisi kriva. Malo sam nakrivo nasađena večeras, ovo je samo dolilo ulje na vatru! Jer moje dete sa ovakvim dermatitisom ne sme biti vakcinisano Torlakovim vakcinama, to je jedna od retkih stvari oko koje su se svi pedijatri koje smo posetili složili! 

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 413
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
19.2.2011 23:39:05   
Anoniman
Lepe vesti . Kaže drugarica da je ta frka sa Pentaximom bila samo par nedelja i da je čula da će izgleda stići novi Pentaxim , javiće kad i ako bude . Inače u apoteci "Bulevar" su mi rekli da i dalje nemaju Pentaxim i potvrdili priču o nestašici , ali da će u ponedeljak imati informaciju da li će ga biti ili ne .

Inače , rizikovaću da izdam drugaricu , ali reći ću da mi je rekla da je istina da se nešto mulja oko Pentaxima .

< Poruku je uredio BubaMira -- 19.2.2011 23:41:54 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 414
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
20.2.2011 12:27:45   
Jeca*
evo ispravila sam u prvoj poruci, ove poslednje poruke imaju pravilan naziv INFRANRIX. Samo vas molim ne citirajte medju poruke jer u njima je pogresan naziv vakcine user posted image  hvala

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
20.2.2011 20:53:22   
Vika
Jeco, pravilan je INFANRIX

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
21.2.2011 15:26:37   
Smikica
Aaaaaaaaa! Ja mislila da dajem Pentaxim, al sad sam se istripovala oko ove priče sa rokom upotrebe, idem da zovem apoteke!!! user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
21.2.2011 17:20:31   
Smikica
Sad zvala apoteke Beograd, imaju Pentaxim kojem rok ističe 12og 2011. Sad mi je lakše.

(odgovor članu Smikica)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
21.2.2011 23:40:05   
choopa choops
Hm cekajte ...ja ne znam do kada je rok ovim nasim vakcinama, ali ako je do marta, a M treba da je primi u cetvrtak, znaci bilo bi bolje da ih preskocimo user posted image Sutra cu da pitam bas u apoteci. Kod nas ih drzi samo jedna jedina apoteka. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Smikica)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
22.2.2011 10:14:30   
mihi
MIloš je prošlo srede primio Pentaxim koji sam ja kupila još u oktobru ali bio je slinav, kašljav i primio ga 16 februara rok tajanja  je bio kraj marta. Vakcina je ispravna u roku je trajanja i sve je ok. Šta vi mislite da će da bace te Pentaxime, uradiće analize u zavodu za Farmaciju i produžiće mu rok za 1 god, dok se ne potroši.

< Poruku je uredio mihi -- 22.2.2011 10:15:18 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
22.2.2011 16:41:33   
Smikica
A jel sme da primi vakcinu kad je slinav i kašljav?

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
22.2.2011 16:43:50   
minna
Ja mislim da ne, ali to bi trebalo dr da proceni u svakom slucaju

(odgovor članu Smikica)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
22.2.2011 16:48:34   
Smikica
A šta ako ja imam grip, a beba je u periodu inkubacije i treba da primi vakcinu? Znam da treba napomenuti doktoru, ali možda doktor zaključi da bebi nije ništa a on se sutra razboli. Nemam pojma... user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
22.2.2011 16:50:43   
minna
Nemam pojma veruj mi, napisace ti neko ako zna

(odgovor članu Smikica)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
22.2.2011 16:53:48   
Anoniman
Verovatno lekari neće reskirati da daju bebi vakcinu.




< Poruku je uredio Tash -- 22.2.2011 16:54:10 >

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hajde da stvaramo uspomene sa Lilly Junior...
Uzbuđenje je u vazduhu - Lilly Junior Radosnica je stigla!
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here