|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.4.2011 21:30:47   
Olga75
kad je zvercicaa bila mala nije trebalo nista da se stavlja , samo da se ne kvasi previse dok je "gnojna" i ako pukne samo se malo pokupi ono sto je iscurilo ali se ne cedi i ne dira
mada ko zna sta danas savetuju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.4.2011 21:30:48   
Anoniman
Ni ja ne bih nista stavljala jer znam da je to normalna reakcija, ali kad mi je babica vec rekla, ja to uradila, i hvala Bogu sredilo se...

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 477
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.4.2011 21:31:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Olga RR

kad je zvercicaa bila mala nije trebalo nista da se stavlja , samo da se ne kvasi previse dok je "gnojna" i ako pukne samo se malo pokupi ono sto je iscurilo ali se ne cedi i ne dira
mada ko zna sta danas savetuju
Ma danas savetuju sve i svasta, ko ce ga znati...

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 478
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
11.5.2011 21:56:43   
Mala Loojka
Mi smo danas sa 3 meseca i 7 dana primili prvu dozu Pentaxima... Plakao je kad mu je dala, ali se smirio kada sma ga uzela. I evo ceo dan skoro spava... A ovako je ok, cim se on kezi i vriska kad se probudi :)user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
20.5.2011 15:09:51   
Anoniman
A mi smo danas primili prvu dozu infanrixa user posted image  

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 480
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
24.5.2011 22:38:57   
nencydrew
Da li ima neko pozitivno iskustvo sa dz vakcinom?
Stvarno mi je puno da dam 3x 3 800, jel toliko, ako sam razumela?
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
24.5.2011 23:00:43   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: nencydrew

Da li ima neko pozitivno iskustvo sa dz vakcinom?
Stvarno mi je puno da dam 3x 3 800, jel toliko, ako sam razumela?
user posted image


Neka djeca uopste nemaju reakcije. Moja L je imala svaki put i temperaturu, otok user posted image Nisam htjela da rizikujem sa M, pa sam odmah kupila Pentaxim user posted image

Inace da se pohvalim da je kod nas (CG) Pentaxim postao besplatan! user posted image user posted image Konacno nesto dobro.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
31.5.2011 20:34:55   
Milicaa
Ne bih da vas plasim ali danas odem do DZ da dobije trecu vakcinu pentaxina i svratimo u apoteku da nam daju rezervisanu kad ono daju nam taj inf? bla bla ja sta cu uzmem pa cu pitati pedijatra,,,mi u dz kad beba pre nas nogica mu tri puta veca!!!mi pitamo da li moze kaze ne preporucuje tu nasu ta beba je primila...jbg ako neko zna kako da skladistim tu pentaxim...kupicemo je sutra ali od ove apoteke smo daleko dva sata...i treba da dobije prekosutra...helpuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
31.5.2011 21:03:25   
Mala Loojka
Pa koliko ja znam vakcina ne sme da se primi ranije, ali sme kasnije... mi zbog prehlade sa vakcinacijama kasnimo mesec dana... Sacekaj da dobiju Pent i onda idite da mu daju...

(odgovor članu Milicaa)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
31.5.2011 21:10:57   
bokicans
IZVORNA PORUKA: nencydrew

Da li ima neko pozitivno iskustvo sa dz vakcinom?
Stvarno mi je puno da dam 3x 3 800, jel toliko, ako sam razumela?
user posted image


Moja Nađa i Ognjen  nisu imali reakcije ,nikakve.A Relja jeste ,temperaturu do 38.5 ali i to prođe brzo.

< Poruku je uredio bokicans -- 31.5.2011 21:11:16 >

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
31.5.2011 21:24:09   
isidora88
mateja je primio pre par dana 3.dozu pentaxima,sve je bilo super,nije ni plakao.hrabrica moja user posted image
ja sam prezadovoljnauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Milicaa)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
31.5.2011 22:04:41   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: nencydrew

Da li ima neko pozitivno iskustvo sa dz vakcinom?
Stvarno mi je puno da dam 3x 3 800, jel toliko, ako sam razumela?
user posted image

cetiri putauser posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
2.6.2011 21:27:39   
Vika
Moj je isprimao tri doze Infanrixa i rekoše da više nećeno kupovati, a na moje pitanje a četvrta doza, odgovoriše mi da će primiti njihovu, jer navodno mora jednu živu? Ima li to smisla ili lupetaju user posted image

< Poruku je uredio Vika -- 2.6.2011 21:28:08 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
2.6.2011 21:30:23   
Anoniman
Ne znam da li mora, ali tako su i nama preporučili, i ja sam ih poslušala. Verujem da ne mora, jer znam more žena čija su deca primala samo pentaxim, ali eto...nije mi bilo o glavu da forsiram tu 4. dozu pentaxima.

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 489
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
2.6.2011 21:33:12   
Maya21
i moj Tadej je primio 4. dozu ove njihove iz DZ a sve pre toga je bio pentaxim... doduse i Nedja i ja smo vodile tad decu u isti DZ

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
2.6.2011 21:33:28   
Vika
Neću ni ja da ih maltretiram, samo bih da se konsultujem sa vama... Tako mi je lakše da odlučimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
2.6.2011 21:40:01   
zoća
čekaj,čekaj nama su u DZ rekli da i 4. doza ide pentaxim sada mi tek ništa nije jasno
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Ne znam da li mora, ali tako su i nama preporučili, i ja sam ih poslušala. Verujem da ne mora, jer znam more žena čija su deca primala samo pentaxim, ali eto...nije mi bilo o glavu da forsiram tu 4. dozu pentaxima.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
2.6.2011 21:46:01   
Anoniman
Iskreno, ja nisam zalazila u detalje, zbog čega mora ili ne mora. Pošto je to u celom DZ praksa, i sva deca su živa i zdrava, nisam dovodila u pitanje. Očigledno je da su, za divno čudo, mišljenja podeljena, i da može i 'vako i 'nakouser posted image

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 493
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
2.6.2011 21:48:36   
zoća
ili ona varijanta da je njima lakše ala pljujem po struci sram me bilouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
2.6.2011 22:16:03   
Jele

IZVORNA PORUKA: choopa choops


Inace da se pohvalim da je kod nas (CG) Pentaxim postao besplatan! user posted image user posted image Konacno nesto dobro.



Svaka čast user posted image Pretpostavljam da je to tako jer ne proizvodite domaću varijantu kao ovde Torlak, ili..?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
15.6.2011 18:52:49   
Mala Loojka
POMOAGAJTEEE... Danas smo primili infanrix drugu dozu, umesto pentaxima, i sve je ok, osim sto mali slabije pomera tu nogu gde je uboden... Ja ga pipnem tu ali ne kuka. Pomera je ali dosta manje nego drugu... Nije ni otecena ni crvena... Jel to opasno... usr**a sam se zivauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
15.6.2011 19:44:16   
Olga75
meni je tako Marija posle drugpg DiTePer prosla sa rukom , nekako joj je padala ali je to mesto uboda bas doobro oteklo , trajalo je par dana , znam kako ti je
stavljaj mu hladna obloge pa ces videti sta se desava


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
15.6.2011 20:37:44   
Mala Loojka
Hvala ti na odgovoru... Njemu nije natekla ali je i dalje slabije pomera... Ma garant mu zivac neki zeznula pa ga boli pri pomeranju pa je zato manje pomera... Ne znam ni sama...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
15.6.2011 20:40:31   
Olga75
ne verujem da je zeznula zivac , to je reakcija , stavljaj hladne obloge , bice to bolje vec sutra , sigurno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
15.6.2011 20:52:02   
Mala Loojka
Da natopim gazu hladnjikavom vodom i da drzim? Koliko dugo?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here