|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
1.9.2013 7:53:30   
adulence
Cetvrtu dozu...m smo primili samo 3!!!
IZVORNA PORUKA: Mali_miš

Mi smo danas primili 4. dozu Pentaxima i rečeno nam je da ne očekujemo nikakvu reakciju, da samo malo hladimo mesto uboda da se ne crveni i da ga ne boli jako, ali to je to. Nadam se da će proći bez reakcije kao i za MMR.



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Mali_miš)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
1.9.2013 13:00:09   
cockic
cetvrta je revakcina sa 18 meseci,mi je jos nismo primili,jer je imala boginje.moramo da odemo ovih dana i na sistemacki zbog vrtica pa cu da pitamo dr.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
6.9.2013 10:02:35   
minnica
Bebac je danas dobio prvu dozu Infanrix, nadam se da neće biti reakcije.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
25.10.2013 15:05:54   
minnica
IZVORNA PORUKA: minnica

Bebac je danas dobio prvu dozu Infanrix, nadam se da neće biti reakcije.


Na prvu dozu nije bilo reakcije. Danas je dobio drugu. Nije ni trepnuo na ubod, a kamoli zaplakao. user posted image Doca ima laku ruku. user posted image

< Poruku je uredio minnica -- 25.10.2013 15:06:22 >


_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
8.11.2013 11:50:13   
jole82
Od nove godine petovalentna vakcina besplatno u domovima zdravlja! i još neke izmene u kalendaru vakcinacije
Izvor

< Poruku je uredio jole82 RR -- 8.11.2013 11:52:24 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
8.11.2013 14:00:56   
vikiveki
E ovo je za pohvalu,samo ako bude tako,da ne ostane samo na lepim rečima

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
22.11.2013 12:58:41   
New Mom
Kolja (19m) je primio revakcinaciju Pentaxima danas. Kasnimo 2 meseca zbog one upale pluca. Bio je OK, lepo raspolozen.
Secam se da je Kaca samo na ovu dozu reagovala, imala je uzasan podliv na ruci, sve do lakta i to danima.
I da, sad vise ne praktikuju da se posle 6 nedelja jos pije doza OPV kao sto je njoj bilo pre 2 godine.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
22.11.2013 13:07:27   
Anoniman
mi danas dobijamo poslednju dozu infanrixa i gotovi smo sa vakcinama user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 733
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
22.11.2013 14:03:48   
Peace*

IZVORNA PORUKA: New Mom

Kolja (19m) je primio revakcinaciju Pentaxima danas. Kasnimo 2 meseca zbog one upale pluca. Bio je OK, lepo raspolozen.
Secam se da je Kaca samo na ovu dozu reagovala, imala je uzasan podliv na ruci, sve do lakta i to danima.
I da, sad vise ne praktikuju da se posle 6 nedelja jos pije doza OPV kao sto je njoj bilo pre 2 godine.


Znači da su se vratili na ono od pre 6 god, jer Luka nije pio.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
24.11.2013 7:10:26   
anci kv
primila je pentaxim bez ikakve reakcije i na ubod a i vakcinu.samo se pozalila kod su joj sklonili lazu.izgleda da ce od 1.januara petovalentna vakcina biti besplatna.da vidimo i to cudo

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
24.11.2013 8:13:18   
serpica
Mi imamo sledecu vakcinu 6,decembra to nam je druga doza,posto ja nikad nisam kupovala vakcine ni za jedno dete,nisam ni imala pojma da pentaxin ima sve vakcine u jednom,znaci bockaju ga samo jednom,Toma nije imao nikakve reakcije ni na ovu u dz koju je primio ali je plakao jer ipak su to 3 ubodauser posted image nikad nisam bila za te uvozne vakcine,ali ako je istina da ce sa kupovnom da ga bocnu samo jednom i da je iglica mala...mozda je i kupim,eto da ga postedim bola,videcu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
5.12.2013 14:17:24   
serpica
Kupila sam Infranrix sutra idemo u dz da primimo,s obzirom da je jedan ubod u pitanju nadam se da ce lakse da podnese nego prosli put,to je inace jedini razlog zbog koga sam je kupila,a s druge strane se plasim...nekako ne verujem tim uvoznim vakcinama iako je iskustvo pokazalo suprotno.Nas pedijatar je pomenuo neku vakcinu posle sestog meseca,cini mi se protiv pneumokoka isto se prima u 3 doze i jedna kosta 50euser posted image to nije standardna vakcina ali kaze da se u svetu sva deca vakcinisu jer je to opaka bolest koja svakog trenutka moze da se pojavi i kod nas.Pitam se samo dokle vise...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
5.12.2013 15:00:13   
Peace*
Mislim da je to Prevnar. Imaš temu.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
5.12.2013 16:47:02   
serpica
Hvala Peaceuser posted image pogledacu

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
5.12.2013 18:00:44   
Maslacak15
Jeste serpi u pravu je vas pedijatar,

Prevenar pripada standardnom programu vakcinacije u Nemackoj, daje se paralelno sa Infanrixom u tri ture....Pozdravljam te user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
5.12.2013 22:00:41   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Jeste serpi u pravu je vas pedijatar,

Prevenar pripada standardnom programu vakcinacije u Nemackoj, daje se paralelno sa Infanrixom u tri ture....Pozdravljam te user posted image




Hvala Maslacak,ja mu verujem jer to mu je uza specijalnost tako da cemo verovatno i da je primimo videcu vec. Nista od toga nije bilo ili bar meni nije receno kad su prve dve primale vakcine,odem u dz zavrsim posao i gotovo,sve prodje bez reakcije i bilo cega drugog.Ovaj mali izgleda od rodjenja privilegovan.
Znam da nije tema al aj da pitam ovde,da li se starija deca vakcinisu tom Prevenar vakcinom?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
5.12.2013 22:06:41   
Modessty
baš me čudiš kad kažeš da ne veruješ uvoznim vakcinama. Ja nekakou poslednje vreme više verujem uvoznim lekovima nego domaćim.
Reče mi kuma da od januara Infanrix i Pentaxim vakcine dolaze na belu listu. Znači izdavaće ih narecept jel da?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
6.12.2013 7:03:56   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

baš me čudiš kad kažeš da ne veruješ uvoznim vakcinama. Ja nekakou poslednje vreme više verujem uvoznim lekovima nego domaćim.
Reče mi kuma da od januara Infanrix i Pentaxim vakcine dolaze na belu listu. Znači izdavaće ih narecept jel da?




Mod igrom slucaja sam bila svedok jednog razgovora pre mnogo godina gde je vojni lekar u vreme rata svasta cuo i video,da ne idemo iz krajnosti u krajnost,a nije ni tema,ja se jednostavno plasim,ko zna sta nam salju i sta primaju nasa deca.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
6.12.2013 15:50:08   
serpica
Primili vakcinu danas malo je plakao,jos uvek spava evo vec 3 sata,nema temperaturu ali me bas cudi da tako dugo spava,to ne moze da bude od vakcine jel da?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
12.12.2013 15:02:02   
almond
Pozdrav!!
Da li znate da li su vakcine besplatne od Nove Godine? Kao i da li ce se davati Pentaxim ili Infanrix?
Mi punimo 2 meseca malo pre Nove Godine, pa bismo sacekali neki dan ako se vec nece placati.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
12.12.2013 15:57:33   
minnica
Ja zaista ne znam. Probajte da se raspitate kod svog pedijatra.
Inače, mi smo primili i treću dozu Infanrixa i opet nije bilo reakcije. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu almond)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
11.1.2014 9:33:04   
reve84
Mi smo juce bili na prvoj kontroli i dobili revakcinu za hepatitis B i rekla nam je doktorka da je pentaxim sada daje u DZ besplatno medjutim nemaju ga jos na stanju pa ipak mi da je kupimo :))
Srpska posla!

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
11.1.2014 13:35:12   
serpica
xaxa bas vala srpska posla,mi smo juce trebali da primimo poslednju dozu ali zbog curenja nosica sam odlozila videcu da li je ima u nasem dz ali cisto sumnjam...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
11.1.2014 13:37:33   
lesica
Devojke, evo po novom kalendaru vakcinacija će izgledati ovako KLIK

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
11.1.2014 14:02:53   
doktorkakristal
ja mom detetu nisam dala da primi Pentaxin,primila je drzavnu vakcinu,u razgovoru sa kolegama tj pedijatrima onako u cetiri oka svi su mi rekli NE pentaxin,oni ga ni svojoj deci nisu dali,ali dobro sad ko voli nek izvoli

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here