|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
4.4.2014 13:44:54   
Olga75
super , necemo sami praviti vakcine da ne dobijemo anafilafakticki sok user posted image
napravili su samo mesta panicarima i teoreticarima zavere
znaci rasulo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
4.4.2014 13:53:02   
Peace*
Ma neeeeee, anafilaksa nije bila povezana sa vakcinama, nego je tema emisije bila anafilaksa, a ona je rekla ANTIfilaksa. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
4.4.2014 20:47:59   
anci kv
Oni kao da deci daju vodu a ne vakcine!!!
izgleda da ćemo ih sami praviti,po receptu
O Srbijo,zemljo stručnjaka

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
4.4.2014 21:03:51   
jole82
Pa "problem" je u tome što Pentaxim pravi Sanofi Aventis, a Torlak je kupio Novartis koji ni ne pravi petovalentnu vakcinu..i kako sad da Sanofi radi na našem tržištu, a Torlak Novartisov user posted image

Sad će neko da me upuca što sam otkrila državnu tajnu..tj rupu na saksiji...al niko to neće reći javno -Naravno!

I da ...neće me niko ubediti da su svi Pentaximi iz apoteka nestali tj potrošeni...šta... rodilo se prošlog meseca sto hiljada beba pa se potrošilo za njihove prve doze..aha..možda na crtanom filmu...

< Poruku je uredio jole82 RR -- 4.4.2014 21:07:37 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
4.4.2014 21:12:28   
Ivanka 75
Jole, nisi otkrila nikakvu tajnu, ja sam to nedavno procitala.
Moje licno misljenje je da je trebalo da ostane kako je i bilo, ko hoce i moze da kupi neka kupi, ko ne zeli ili ne moze, ima drzavna besplatna.
Da li su hteli svima da izadju u susret, i da svi mogu da se odluce za vakcinu na koju nema reakcije, ili su hteli nesto drugo, ne znam, ali i ne razumem.
Kako god, svetu je tesko ugoditi.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
4.4.2014 21:15:57   
lesica

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Da li su hteli svima da izadju u susret, i da svi mogu da se odluce za vakcinu na koju nema reakcije, ili su hteli nesto drugo, ne znam, ali i ne razumem.
Kako god, svetu je tesko ugoditi.


Da me ne vučete za jezik, ali mislim da će podebljano svima biti jasno. I kada, tj. u kom periodu je izmenjen pravilnik, i na osnovu toga će svima sve biti jasno.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
4.4.2014 23:10:14   
anci kv
Jasno!!
Kažu 70%vakcina bilo je odvojeno za Beograd a ostatak ostalim gradovima.
E kad bi i oni znali šta su hteli..

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
4.4.2014 23:14:51   
Anoniman
A cekaj, cekaj, vise nema Pentaxim da se kupiuser posted image

(odgovor članu anci kv)
  Direktna veza do poruke: 783
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
4.4.2014 23:16:08   
nink
I tako ja juce sam okrenula sigurno 50 apoteka..Ma necu drzavnu i tacka..Ostala nam poslednja doza,revakcinacija..U jednoj apoteci sam nasla Infranrix. I mngo mi je drago sto sam zavrsila sa tim.Ovo samo moze u zemlji Srbiji.user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
5.4.2014 0:02:51   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Unina mama

A cekaj, cekaj, vise nema Pentaxim da se kupiuser posted image

"Nema"!!

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
5.4.2014 10:51:55   
anci kv
Danas u 15h na Prvoj u emisiji Žene tema je vakcinacija

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
15.4.2014 13:03:14   
Klarita
Kaze meni juce pedijatar da pentaxim-a ima u zemljama u regionu, bas u Crnoj Gori, pa mozda mozemo da se odvezemo, predjemo granicu, beba primi vakcinu i vratimo seuser posted image

nama jos ne treba vakcina, ali ako iko zna gde ih ima, ja bih kupila sve doze i cuvala u frizideruuser posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
15.4.2014 13:09:38   
Ivanka 75
Klarita, mislim da ne moze tek tako da se cuva u kucnom fruzideru, jedino da pitas u bekoj apoteci da ti oni cuvaju u njihovom frizideru.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
15.4.2014 13:13:44   
Klarita
Moze, moze, samo podesis temperaturu frizidera. Na kraju krajeva, zamolila bih u privatnoj apoteci da ih cuvaju, aj bih im placla mesecnouser posted image . Samo ne znam gde da ih nadjem!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
15.4.2014 13:15:15   
Peace*
Može da se čuva u kućnom frižideru.
Ja sam Luki tako kupila. Pre primanja prve doze, kupila sam 3 kom. Jedino nisam kupila onu 4tu dozu što se dobija godinu dana nakon treće.
Držala sam vakcine u vratima frižidera.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
15.4.2014 13:18:50   
mati
Jao mi Mitru odlazemo drugu dozu, sve se nadam resice se nesto. A ni Mata nije primio revakcinu, evo druga godina vec.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
16.4.2014 23:09:13   
ketikos76
Moja beba ima 4,5 meseca i primila je prvu dozu Pentaxim petovalentnu vakcinu sa 2 meseca zivota.Sada sam nasla u apoteci Infanrix hexa i kupila je,medjutim dr.mi rece da dovedem dete tek kad napuni 6 meseci.Da li je to neki problem sto se kao druga doza daje sestovalentna Infanrix vakcina a ne petovalentna?Nikakvu reakciju nije imala na Pentaxim petovalentu vakcinu.Inace vakcinu sam ostavila po dr.savetu kod njih da se drzi u frizideru u bolnici.Volela bi da neko prokomentarise.:)user posted image




(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
17.6.2014 11:08:05   
bubulence
upravo su javili u vestima da su stigle vakcine...

(odgovor članu ketikos76)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
17.6.2014 13:03:01   
Janncica
Procitala i ja i drugarica mi javila. Pentaksim stize sutra u apoteke.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
17.6.2014 13:36:32   
Misha i Ljisha
super mi taman treba da idemo na revakcinu

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
17.6.2014 13:52:01   
Klarita
Hvala dragom Bogu, taman sam ceo film razvila kako da je nabavim iz Makedonije user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
24.6.2014 8:14:07   
reve84
Ja sam kupila pre 2 dana pentaksim ali kad sam juce zvala da rezervisem za drugaricu rekli su mi da je opet nestasica...Ova Srbija je cudo! Ja sam za 1 revakcinu isla u Bjeljinu i tamo kupila Infanrix. prenela je u putnom frizideru i posle cuvala u frizideru.
Sve je bilo ok.

Pozz

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
24.6.2014 10:12:09   
Klarita
Znaci, ludnica, srecom pa sam kupila tri doze, valjda ce za cetvrtu dogodine da bude. Cuvaju mi u apoteci, prvo nisu hteli, pa sad cuvaju uz racun, jer smo ih platili sve. Ponudili mi malopre u DZ da i oni cuvaju ako hocemo da im odnesemo, meni svejednouser posted image
Primismo prvu dozu! K nije imala nikakve reakcije, nadam se da nece ni Nuser posted image Ne mogu da se setim, nisam sigurna, mozda sam ovde citala, a mozda mi je K dobila temperaturicu od zadnje, 4. doze.
Juce tu zadnju primio moj mali kumic i evo imao temperaturu jutrosuser posted image

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
24.6.2014 10:15:10   
bubulence

IZVORNA PORUKA: reve84

Ja sam kupila pre 2 dana pentaksim ali kad sam juce zvala da rezervisem za drugaricu rekli su mi da je opet nestasica...Ova Srbija je cudo! Ja sam za 1 revakcinu isla u Bjeljinu i tamo kupila Infanrix. prenela je u putnom frizideru i posle cuvala u frizideru.
Sve je bilo ok.

Pozz


bice ih od sutra opet, amlo pre sam citala u kuriru cini mi se...

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Pentaxim i Infranrix vakcina
24.6.2014 10:29:46   
Sanjica26 RR
Mi smo juce kupili. Kad je muz isao u subotu, u apoteku da se raspita rekli su da ih imaju dovoljno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here