|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
17.2.2015 13:25:58   
krasuljica
Moja beba je trebala da primi vakcinu 26.02.i to pentaxim. doktorka nam je rekla da mora nju da primi jer je 12.12.imala reakciju ili kako ona kaze,vakcinin plac na onu iz doma zdravlja. Kaze da je pisala zahtev da se odobri davanje vakcine o drzavnom trosku,ali odgovora jos nema a dani prolaze. Zvala sam sve moguce privatne apoteke,kazu,nema. Da li neko od vas ima neku informaciju o vakcinama. hvala i pozz

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
17.2.2015 13:28:53   
krasuljica
26.01.pogresila sam mesec...jer koliko me sve ovo nervira,vise ne znam ni koji je dan ni mesec

(odgovor članu krasuljica)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
17.2.2015 13:43:11   
mama krava
Draga krasuljice,

nema potrebe da se brinete, jer nije problem ako odgodite vakcinu. A svakako posto ste imali vec reakciju na predhodnu, mnogo je bolje sacekati i narednu primiti kasnije. Posavetujte se sa jos nekim pedijatrom.

Pozz i ne brinite, sa vakcinom mozete poraniti, nikako zakasniti.

(odgovor članu krasuljica)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
17.2.2015 13:54:30   
krasuljica
Hvala puno na savetu.Pozz

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
23.2.2015 8:37:21   
daca77
Sta se desava sa Pentaxim vakcinom? Da li se pojavila po DZ?
Mi u sredu primamo drugu dozu protiv Hepatitisa B.

(odgovor članu krasuljica)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
23.2.2015 8:47:21   
Tiziana
Evo jedna info koju sam slucajno saznala u petak u apoteci kad je neka zena trazila Pentaxim. Do daljnjeg nece biti uvoza vakcine pa odmah pocnite da jurite apoteke u kojima je mozda ostalo!
Mozda po nekim manjim gradovima..

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
23.2.2015 11:29:22   
wivern
Mi smo danas dobili drugi pentaxim o trosku drzave u dz goce delceva. Imaju jos dvadesetak i trebalo bi da im stigne jos. Tako nam sestra reče.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
23.2.2015 17:21:06   
krasuljica
a kada vam je beba rodjena,posto kazete da vec primate drugu dozu u d.z.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
23.2.2015 17:48:45   
wivern
6.11 2014. Od prvog novembra deca imaju pravo na besplatni pentaxim pod uslovom da ga ima u domu zdravlja.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu krasuljica)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
23.2.2015 18:13:11   
krasuljica
Da,da zato sam vas i pitala. Moja beba je rodjena 25.09i mora da primi pentaxim,ali je sad to procedura da bi odobrili da primi o drzavnom trosku. A u privatnim apotekama nema da bi kupili

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
23.2.2015 19:25:38   
wivern
Meni je to uzas kako tako mogu da razdvajaju decu.ili vazi za sve ili za nikoga. nema trece

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu krasuljica)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
23.2.2015 19:38:16   
krasuljica
Bas tako u pravu ste...mi vec mesec dana kasnimo sa vakcinom

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
23.2.2015 21:44:16   
Mariya
I meni je apotekarka rekla da pentaxim nece dobijati do daljnjeg, ali da postoji druga vakcina,zamena za pentaxim, istog sastava ali drugog proizvođača ( koju ne zna kako se zoveuser posted image ) pa kaže da nju mogu da naruče.

(odgovor članu krasuljica)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
24.2.2015 9:51:49   
MakiJ
I sta ce te da radite da cekate ili da date drzavnu? mi kasnimo mesec dana.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
24.2.2015 14:09:00   
Mariya
Pa prekosutra bi trebalo da je primi, jos ne kasnimo. I juce i danas sam zaboravila, tako da cu sutra da nazovem naseg pedijatra i da se konsultujem sa njom. Pitacu je da li ona zna kako se zove ta zamena za pentaxim pa da narucimo nju u apoteci, drzavnu joj necu davati.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
24.2.2015 14:11:49   
Kata90
Mi smo danas primili vakcinu

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
24.2.2015 14:50:11   
MakiJ
Ni mi necemo drzavnu, makar ostao nevakcinisan. Olosi jedni sta nam rade

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
24.2.2015 21:37:15   
serpica
/2015/02/02/peticija-dr-branimir-nestorovic-pulmolog-na-rts-u-pred-visemilionskim-auditorijumom-javno-progovorio-o-stetnosti-vakcina-i-doveo-mmr-u-vezu-sa-autizmom/
Ovo mi je malopre stiglo na mejl kaze prijatejica da je to mozda razlog zasto nema pentaxima i infanrixa
nas ceka 4.doza sa kojom zbog nestasice kasnimo mesec dana,ali ovi podaci ubijaju.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
24.2.2015 21:42:27   
MakiJ
Mi kasnimo sa 3 mesec dana. ma mene brine MMR ali ostale ne i mislim da nije to razlog. Nestasica je jel nisu uvezli dovoljno a sto je stiglo otislo u domove zdravlja a vi ostali se slikajteuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
26.2.2015 14:38:37   
Mariya
U apoteci su mi rekli da mogu da nabave infanrix, da odnesem kaparu za vakcinu i naručiće je. 5000 din jedna doza user posted image Onda sam nazvala našeg pedijatra da se konsultujem i ona mi reče da može infanrix posle pentaxima.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
26.2.2015 15:02:05   
mljubilica
Pozdrav
U kojoj apoteci moze da se poruci ta druga, sestovalentna vakcina? I mi kasnimo mesec dana i nama je pedijatar rekao da moze ta umesto pentaxima jer ona u sebi sadrzi i za hepatitis b koju svakako sad treba da primi. Prvo nam je preporucio da idemo u Bosnu po pentaxim, al i tamo nema. Pa onda da idemo u Hrvatsku ili Madjarsku po sestovalentnu, pa mi je lakse da narucim u apoteci nego da ja sa rucnim friziderom razvozim vacine..
Ovo je tuzno i pretuzno, gori smo od Afrike..
Ne mozes ni dete da vakcinises kako treba

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
26.2.2015 15:09:37   
MakiJ
ja ne bi mesala, vise ne znam gde da trazimuser posted image

(odgovor članu mljubilica)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
26.2.2015 15:22:16   
mljubilica
Mislim da ne smeta, i pedijatar mi je rekao da na seminarima im govore da ne smetaju te dve, po meni bolje je ta opcija nego Torlak il nikako

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
26.2.2015 15:23:21   
MakiJ
Ma ovo je sramota sta nam rade

(odgovor članu mljubilica)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
26.2.2015 15:36:46   
ishler
Haaaaahaahaa,da nije tuzno,bilo bi smesno....
Odakle im hrabrost?U Bosnu po vakcinu?
Ne verujem..

(odgovor članu krasuljica)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here