|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
26.2.2015 15:41:34   
Mariya
U Goodwill apoteci su mi rekli da ce je naruciti.Ni ja ne bih da ih mesam ali eto pedijatar mi kaže da može bez problema.
A ovo je stvarno strašno, ovo se u normalnoj državi nemože desiti, ali u zemlji Srbiji čuda su mogućauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
26.2.2015 15:48:40   
imperial
Kakav je to haos sa vakcinama,mi kao da ne zivimo u istij drzavi??!!Mi smo sve do sad primili bez problema, na vreme i bez ikakvih para,nema ni govora o nestasici ili o tome da mora da se plati....

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
26.2.2015 15:51:22   
jovicaa
serpicee ovo je stvarno da se smrznes... ostaje nam samo da se nadamo da nece bas nase dete tesko podneti vakcinaciju i imati poslediceuser posted image
posle svega sto sam cula i procitala strepecu posle svake vakcinacije.. uf...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
3.3.2015 10:34:28   
Lota
Mislim da su glasine da je MMR vakcina kriva za autizam, odavno napustene. Imam drugaricu lekara koja u Americi radi na ispitivanju autizma. Uzrok se i dalje ne zna, ali kaze da se vreme primanja vakcine poklapa sa vremenom kada nastaju promene na mozgu kod autisticne dece i da je to razlog zasto ljudi povezuju vakcinu sa autizmom.

Inace, mi treba da primimo Pentaxim, revakcinu za dva dana, naravno, nema je i dalje u prodaji. Mesec dana sam obilazila sve moguce apoteke i odgovor je svuda isti:"NEMA"!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
5.3.2015 10:04:45   
Modessty
za vakcinu nije nikad kasno. Nemojte da požurite, a nećete zakasniti sigurno.
Nikola još nije primio zadnju dozu Pentaxima, što zbog njegovog zdravlja što zbog nestašice. Juče mi reče kuma koja radi u apoteci da vakcina neće biti do kraja aprila.
Što se tiče hexa ili tih šestovalentnih, one koliko se sećam su i protiv hepatitisa, a moje dete je to već isprimao pa ne vidim razlog da mu je dajem opet, a i nenormalno je skupa! Negde je 5000 a negde čak 6000 din.
Tako da i mi čekamo Pentaxim

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
5.3.2015 10:19:25   
daca77
Mod, a zar niste primili Pentaxim one srede, kada sam i ja bila?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
5.3.2015 14:05:43   
Modessty
nismo Daco. NEma Pentaxima pa nismo mogli ni da ga primimo. Mi ne upadamo u one besplatne vakcine

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
5.3.2015 14:13:05   
Anarunika
Zar se Pentaxim ne daje od januara o trošku državeuser posted image
Šta bi sa tim?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
5.3.2015 17:03:40   
Štetica
Daje se o trosku drzave ali za decu rodjenu od novembra. Pre par dana je ministar najavio uvoz 65.000doza sredinom marta,aj da vidimo i to. Inace ni mi nismo primili vakcinu sa dva meseca,rekli su nam u DZ da ce zvati kad stignu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
6.3.2015 7:59:31   
Lota
mi smo juce bili na sistematskom pregledu, vakcinu naravno nismo primili. Bile su jos dve bebe koje treba da prime pentaxim o trosku drzave, ali ih nema ni u dispanzeru, tako da svi cekaju. Doktorka nam je rekla da mozemo da cekamo 2, 3 meseca.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
6.3.2015 8:38:00   
MakiJ
Ja sam cula da pentaxim nece vise moci da se kupi

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
6.3.2015 8:39:06   
Modessty
Ma biće ga smao je pitanje kada.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
6.3.2015 8:39:21   
serpica

IZVORNA PORUKA: MakiJ

Ja sam cula da pentaxim nece vise moci da se kupi





I sta cemo onda? da primamo onu iz dz? ili kako?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
6.3.2015 9:00:01   
MakiJ
Tako kazu da uzmemo drzavnu, mi nikako to necemo

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
6.3.2015 9:14:26   
adulence
ja prosto ne mogu da verujem sta se desava u 21.veku

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
6.3.2015 9:17:17   
serpica
A sta se desava ako se ne primi poslednja doza? jel tada padaju u vodu i prve tri doze pa organizam nije zasticen?
mi smo samo prvu dozu primili drzavnu i bilo je bogu plakati ja to nikad necu da zaboravim,a imao je samo dva meseca user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
6.3.2015 9:19:31   
adulence
koliko sme da se kasni sa revakcinom,tom poslednjom vakcinom jer mi prilicno kasnimo??

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
6.3.2015 9:29:07   
MakiJ
razdvajaju decu, sad stize jedna tura ali u domove zdravlja

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
6.3.2015 18:56:40   
Anarunika
Čitam ovo i mislim samo šta nas čeka za mesec dana. Koliko neko mora da ima OBRAZ ĐON da bi mogao da se igra sa zdravljem beba i dece.Strašno!

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
8.3.2015 8:02:01   
MakiJ
Sad trenutno ni u dispanzerima nema vakcina

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
13.3.2015 10:42:49   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: Mariya

U Goodwill apoteci su mi rekli da ce je naruciti.Ni ja ne bih da ih mesam ali eto pedijatar mi kaže da može bez problema.
A ovo je stvarno strašno, ovo se u normalnoj državi nemože desiti, ali u zemlji Srbiji čuda su mogućauser posted image user posted image user posted image

Meni rekli da ne moguuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
14.3.2015 22:14:45   
Modessty

IZVORNA PORUKA: MakiJ

razdvajaju decu, sad stize jedna tura ali u domove zdravlja



Nisam mogla da verujem u ovo ali istina je! Stiže vakcina samo za Domove zdravlja. Znači deca rođena pre novembra nek crknu! Jbt koja smo kretenska država!
započeta distribucija petovalentnih vakcina

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
14.3.2015 22:23:59   
MakiJ
Mene svekrva sinoc zove sva sretna sto stizu vakcine, a onaj deo kad je ministar rekao da u domove zdravlja to nije cula.
Mi jos nismo nasli resenje za trecu dozu.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
16.3.2015 21:26:25   
vesnadj
Dragi svi. Pored domova zdravlja vakcinu je dobila u privatna bolnica Belmedic u Beogradu. Mi zakazali vakcinaciju za sutra. Vakcina +pregled oko 9.000 dinara. Apoteke je nece imati u ovoj turi.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
17.3.2015 14:41:16   
klimentije
Zvali Belmedic i nemaju Pentaxim...a nema ni u domu zdravlja :(

(odgovor članu vesnadj)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here