|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
17.3.2015 15:40:08   
vesnadj
Nemoguce da nema. Moje dete je jutros dobilo vakcinu u Belmedicu u Koste Jovanovic. Nismo imali nikakvu vezu.

(odgovor članu klimentije)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
17.3.2015 18:47:03   
MakiJ
ja zvala po Novom sadu neke privatne ordinacije, trenutno nemaju ali dobice za par dana i rekli su da mozemo doci, samo da zovemo. nisam pitala koliko je pregled i vakcina.
Sad mi nije jasno kako oni mogu da nabave a apoteke ne user posted image
Zao mi je sto dete moram da drndam do NS.

(odgovor članu vesnadj)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
17.3.2015 20:59:07   
serpica
Meni su u vecini apoteka rekli da ih nece biti do kraja aprila user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
17.3.2015 21:02:15   
MakiJ
Potpisuje se peticija, sad dal smem da postavim?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 13:55:29   
Modessty
maki stavi link!

Da li ste videle ovo: Šta da rade bebe rođene pre 1.11.2014?

Jaooooo majku im njihovu! pobesnela sam! user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 13:59:51   
MakiJ
http://www.peticije24.com/forum/126164
sto vise to bolje, potrebno je preko mejla potvrditi potpis.
mi smo zvali apoteku u Madjarskoj i moze infanfih da se kupi ali treba recept pa ce mo sutra videti dal ce mo dobiti.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 14:07:52   
Modessty
koja je cena u mađarskoj?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 14:18:47   
MakiJ
20 i koji euro, isto izadje kao i tu 3 400 din sad 100 din manje vise. samo treba paziti ima dve vrste infanrixa sestovaletna i petovqalentna
nemaju pentaxim nego infanrix ali moze on umesto pentaxima

< Poruku je uredio MakiJ -- 18.3.2015 14:19:42 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 14:27:52   
Modessty
Ma Meni je Nikola prvo primio Infanrix pa onda pentaxim jer ovog prvog nije bilo. Bitno samo da je petovalentna. Ne treba mi šestovalentna

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 14:42:04   
MakiJ
mi smo dve doze primili pentaxim ali trecu bar da ovu nadjemo. dr mora nacelnicu da pita dal moze da da recept

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 14:44:50   
Modessty
ja na šta nas država primorava!!! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 14:58:58   
mila83
strasno sta rade! kao mogu deca koja su iz opravdanih med.razloga pomerili vakcinisanje dobiti besplatan pentaksim.Ja se obratila nasem DZ,kaze nije dovoljno opravdano..a T imala operaciju srca ! sta im je opravdano dovoljno ?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 15:21:56   
isidora88
mila obavezno se zali, vi imate debeo razlog zasto niste primili na vreme i moraju da vam dozvole.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 16:20:54   
Klarita
Sad sam zvala nasu pedijatricu i ona mi potvrdi da su dobili u DZ doze samo za decu rodjenu posle 01.11. ali rece da moze da se kupi samo se narucuju, pa se ceka...zovem dve koleginice, nijedna se ne javljauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 16:57:21   
MakiJ
pa ja nisam nasla nigde gde moze da se naruci

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 17:11:25   
Klarita
Evo javila mi se jedna koleginica, nece sigurno biti vakcina u martu i aprilu, a cim bude cuvace mi...N treba da prima tek sa godinu i po, pa mi jos nije frkauser posted image Ova druga kleginica drzi apoteku u Nis (Novo Selo) ona mi se jos ne javljauser posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 17:31:34   
Modessty

IZVORNA PORUKA: mila83

strasno sta rade! kao mogu deca koja su iz opravdanih med.razloga pomerili vakcinisanje dobiti besplatan pentaksim.Ja se obratila nasem DZ,kaze nije dovoljno opravdano..a T imala operaciju srca ! sta im je opravdano dovoljno ?


Strašno! Stvarno bre nisu normalni! šta im je onda opravdano?! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 17:37:35   
Modessty
Klari to je meni rekla i moja kuma. I oni su dobili istu informaciju - nema vakcina sigurno do kraja aprila. A prema ovome što piše na sajtu B92 neće ih biti ni posle aprila. user posted image
Ja ću da vidim sa mm da naručimo iz mađarske. ne mogu više da čekam. sad je zdrav inema alergije već mesecima i pravo je vreme da primi tu poslednju dozu

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 17:42:21   
MakiJ
mi smo nabavili recept pa ce mo najverovatnije za Madjarsku

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 17:53:52   
Modessty
Maki ićićeš lično? Ako možete pitajte da li možemo po nekome da pošaljemo recept i šta bi još trebalo uz to. Meni Mađarska daleko da bi išla samo za vakcinu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 17:58:49   
MakiJ
Pa moze ti bilo ko samo ti recept treba. ici ce moj muz sa drugom jer ni on ne zna madjarski.
Prvo je moras naruciti

< Poruku je uredio MakiJ -- 18.3.2015 17:59:27 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 18:04:06   
Modessty
znači ništa drugo sem recepta ne treba? onda mogu da vidim da nekako nabavim recept

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 18:14:30   
Anarunika
Mi kasnimo sa vakcinacijom jer su nam bate dobile boginje pa čekamo da prođe inkubacija . Krajem marta će, ako sve bude u redu Živa primiti drugu dozu protiv hepatitisa a onda za tri nedelje ,krajem aprila, Pentaxim. Tako nam reče doktorka i kaže taman će do tada vakcina da stigne u Dom zdravlja. Iz njenih usta u Božije uši user posted image
A da je idiotluk, idiotluk je i to teški, kao i sve ostalo što se u ovoj državi dešava. I sve je gore...

Mila da li si ih pitala da ti tačno navedu medicinske razloge koji dolaze u obzir? Joj ala bih se ja sa nekim posvađala user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 18.3.2015 18:15:37 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 19:13:50   
Mariya

IZVORNA PORUKA: mila83

strasno sta rade! kao mogu deca koja su iz opravdanih med.razloga pomerili vakcinisanje dobiti besplatan pentaksim.Ja se obratila nasem DZ,kaze nije dovoljno opravdano..a T imala operaciju srca ! sta im je opravdano dovoljno ?


Pa stvarno ne znam koji je onda opravdan razlog ako vec operacija srca nije?user posted image
Mi smo isto odlozili vakcinaciju zbog prehlade na koju se nadovezala upala usiju ali su nam rekli da ipak nemamo pravo na besplatan pentaxim...
A sto se tice vakcine u Madjarskoj, meni je apotekarka rekla da treba da odem sa receptom, platim je i onda ce je naruciti. Znaci 2 odlaska u Madjarsku ce me izaci minimum 4000 din i jos 7000 za 2 doze vakcine, a infanrix je kod nas 5000, pa sam odlucila da se ne maltretiram nego cu uzeti kod nas. Sutra idemo u savetovaliste pa cu se taman konsultovati sa dr.
A znaci postoji petovalentni i sestovalentni Infanrix?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Pentaxim i Infanrix vakcina
18.3.2015 19:25:25   
wivern
Ovo je nevidjeni bezobrazluk, kao imaju problema sa proizvodjacem pa zato ne mogu da je uvezu, A ostale zemlje oko nas? Kako one nemaju taj problem? E gde mi zivimo

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here