|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
30.7.2010 20:21:38   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: gagi

Ako bi imao seks za jednu noc sa nekom drugom ne ne bi ga ostavila

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: gagi

Ako bi imao seks za jednu noc sa nekom drugom ne ne bi ga ostavila


Ti,draga? Pa ti bi mu oči iskopala! 




Ostavila bih ga.


IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: gagi

Ako bi imao seks za jednu noc sa nekom drugom ne ne bi ga ostavila


Ti,draga? Pa ti bi mu oči iskopala!  Sta bi mu ja radila eh to ni Hitler nije u stanju da smisli ali ne bi ga ostavila .




Ostavila bih ga.



IZVORNA PORUKA: jabudic

Tako slatko bih ga ostavila i da znam da je pomislio!!!! Ali to je moja dusa dobra

IZVORNA PORUKA: ja_sam_ja

Mislim da bih, sad iz ove kože...ali...šta znaš šta mi može "cvrcnuti" pa bih mu možda i oprostila, al bih mu sigurno vratila

IZVORNA PORUKA: OTI

razvod najverovatnije

IZVORNA PORUKA: bebablue

jok i ne bi 
Kad razmisljam o tome, mislim da bi ga izubijala, ali sa druge strane ne bi da prljam ruke, tako da bi i svaka rec bila suvisna.


IZVORNA PORUKA: Daca88

Ja mislim da bi ga ostavila,sta ce mi veza bez poverenja
Mada bi prvo dugo razgovarala sa njim,tek da saznam kad,zasto,koliko puta,ali ishod bi bio isti znala ja razloge ili ne

IZVORNA PORUKA: indy_25


IZVORNA PORUKA: gagi

Ako bi imao seks za jednu noc sa nekom drugom ne ne bi ga ostavila


I ja razmisljam ovako. Sve dok osjecam njegovu ljubav prema meni i djeci i sve dok me zadovoljava u svim stvarima ne bih ga ostavila ako bi me prevario za jednu noc. Ali da znam da ima ljubavnicu ono kao djevojku s kojom se zabavlja ostavila bi ga istog momenta.

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja sam rekla mm ako hoces da se kreses sa nekim drugim ...ja cu da ti platim da je opaucis...ili moze trojka ....bila bih jako skenjana zbog prevare ali ga ne bih ostavila

IZVORNA PORUKA: lenaa

Sigurno bih ga ostavila ne zato sto ne bih mogla da mu oprostim vec zbog toga sto bi mi se zgadio




_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Prevara
31.7.2010 3:35:35   
anuksunamun
joj al mi je post...lilly...bolje da ga nisi kopirala....user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Prevara
31.7.2010 10:37:52   
smeško
Tesko je znati ovako napamet. Mislim da ga ne bih ostavila.
Ali, kako bih se osecala - druga prica.


< Poruku je uredio smeško -- 31.7.2010 10:38:45 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Prevara
4.8.2010 13:36:10   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

joj al mi je post...lilly...bolje da ga nisi kopirala....user posted image

Anuk, post ti extra, tj istog smo misljenja... ja sam mom rekla isto to, samo bez trojke... nego da cu ja da idem da biram sa kojim cu to da uradim, a on ce da plati (sto verovatno ne bih uradila)user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Prevara
10.8.2010 15:11:33   
*Alexx*
Iz teme o bebisiterkama:
IZVORNA PORUKA: lanajelena

moja sestra je zaposlila mladju dadilju,otisla je na more sa cerkama i kad se vratila dadilja je bila trudna sa njenim muzem i sad svi zive na velikom imanju svako u svojoj kuci i jedna su"srecna"porodica

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ne zezam to je moja rodjena sestra,znam da zvuci kao serija ali je stvarno tako jadno ali sta ces,vole se

Zet je jedan sredovecni  kojem fali neka daska u glavi sestricine mi pricaju da nece da dovode drugarice jer i u njih bulji a ta siterka je jedna jako zgodna i lepa devojka koja je sebi totalno unistila zivot misleci da ce on brzo da kekne i da ce ona da dobije njihovu lovu(koju je inace moja sestra sama zaradila a on se uz nju slepa)ona je ostala zbog dece ali mislim da je sebi totalno unistila zivot...nadamo se jednog dana da ce skupiti hrabrosti i otici (on nju ne dira i nista im ne fali ali je tuzna i ogorcena)

IZVORNA PORUKA: pepino

I cekaj,jel zive u bas istoj kuci ili im je isto dvoriste?
Sa kojom spava,sa obe ili?
One su blesave sto obe ne odu ili ga ne izbace!


IZVORNA PORUKA: lanajelena

imaju ogromno imanje i sestra je sa tri cerke u jednoj kuci(njega tamo ne pusta)..a ta gdja je na drugoj strani imanja ima svoju kucu i iz nje ne izlazi sem kad mora da rinta,kosi itd jer oni tamo imaju jako puno posla to je veliki salas i imaju milion stabala voca,zivi sa sinom koji vise voli moju sestru od nje same a zet ili kako vec da ga nazovem je po ceo dan u radionici,prespava kod njegove devojke (sad mi je to sve smesno jer je proslo 5 godina ali onda nam nije bilo nimalo) on i moja sestra imaju samo poslovne odnose(tako bar ona kaze)...inace oni uvek imaju neku zenu koja ima kuva i sprema u toku nedelje i tamo spava sve i jednu mladju koja je tu radila je spopadao kao i ovu sto trenutno radi ali mu se ova ne da i on odma hoce da je otpusti ...ma mogu da napravim dve spanske serije

IZVORNA PORUKA: pepino

A kad bi se ona razvela da li bi joj pripalo ista od tog imanja il je sve njegovo?
Ako je ne bi zapalo,ja bi ostala tu,al pod uslovom da mu uzimam lovu i sve sto treba za djecu,ne bi sa njim imala skoro nikakav kontakt,pogotovo fizicki,a gledala bi sebe i djecu,nasla sebi kakvog djibera,a dzaba mu i ta i sve cice kad nema 3 ciste u glavi

Izvinite sto smo masile temu


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Alexx je tu ...tu tek pocinje serija...njih dvoje su sve zajedno stekli,kao prepisao je na nju tu kucu i jos ne znam sta ali ja im vodim knjige i kad sam isla da im iscitam neke poreze to je jos uvek na njegovom imenu nesto se tu mulja ali sestra je jako zatvoren tip i sa njom nema razgovora oko toga ...ma on hoce i nase da uzme a ne da da nekom nesto,stvarno im ovako nista ne fali,kupuje deci sve sto pozele,svaka ima svoja kola iako jos nisu sve polozile ali je meni tu zao sestre ona po ceo dan radi kao konj i nema vremena za sebe,na kraju ce se one udati i otici a ona ce ostati sama samo to ona mora sama da uradi mi joj ne mozemo vise pomoci a i nece da ostavi sve to sto je godinama stvarala

IZVORNA PORUKA: pepino

Zeznuto je to sve,koliko malecki ima?
Mogu misliti i da malog gleda bar malo drugacije jer je musko djete?


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Mali sad ima 5,5 godina i stvarno je sladak i mnogo voli moju sestru i ona njega kao da je njen stalno kaze da mu je ona sestra (ne moze jos da pokapira)...nisam primetila da njega nesto vise gleda zato sto je sin ali moguce ja tamo odem jednom godisnje ali sestricina moja se uvek zeza kad on bude keknuo bice mozda puno dvoriste dece...luda kuca...ako ima zaovo neka adekvatna tema neka moderatori prebace mi se raspisale



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Prevara
10.8.2010 15:12:57   
lanajelena
Hvala Alexx user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Prevara
26.9.2010 21:35:55   
dunja RR
Trenutno na RTS-u 1 "Fatalna privlačnost" - šta sve može da se desi kada nekog prevarišuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Prevara
26.9.2010 22:58:58   
Mivica
Ja imam običaj da mužu kažem: "Nemoj da ti neka tamo skuva zeca kad nismo kod kuće!" user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Prevara
26.9.2010 22:59:48   
Mivica
Stavila sam user posted image , ali stvarno, jadan zeka, to mi je strašna scena. user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Prevara
12.12.2010 12:54:53   
indy_25
Upravo sam saznala da me je muz varao dok je bio u Las Vagasu. ceprkala sam mu po mobitelu i nasla dvije poruke koje je slao drugu. Jedna glasi ovako : joj druze skupo ovo 300 a bez karanja vjerovatno mu je neka samo po......  A druga poruka jel idemo veceras u nightclub.

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Prevara
12.12.2010 12:56:17   
Anoniman
Možda je samo iz radoznalosti pitao za cenu. user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 636
   RE: Prevara
12.12.2010 12:57:11   
indy_25
necu mu reci sta sam vidjela uzvraticu mu istom mjerom kad mi se pruzi prilika user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Prevara
12.12.2010 12:57:24   
Mishica 77
A odkud znaš? Možda su samo razgovarali? Ne možeš da budeš sigurna. Ne sekiraj se unapred i možda bez razloga. Ljubim te! user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Prevara
12.12.2010 12:57:25   
marince1
Indy,mozda su to oni ''muski'' razgovori kad se oni , da izvines ,kurce pred svojim drugarima.
Stvarno ne mora da znaci da se nesto desilo


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Prevara
12.12.2010 12:57:38   
Anck Su Nmaun
Indy  meni to ne zvuci kao siguran dokaz user posted image ...ali ti bolje znas  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 640
   [Obrisana poruka]
12.12.2010 12:58:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 641
   RE: Prevara
12.12.2010 12:58:48   
Anoniman
I zašto u Las Vegasu priča u eurima? 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 642
   RE: Prevara
12.12.2010 12:59:19   
indy_25
Tashke njih 3 i da ne bude nesto mislim i znala sam to da ce biti al bas me briga vjeruj mi mogu da predjem preko toga jer znam da je bilo za jednu noc. Nego sad cu i ja lijepo idem sama u Bosnu 7 dana pa cu malo i ja da se pocastim nekim zgodnim deckom

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 643
   [Obrisana poruka]
12.12.2010 13:00:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 644
   RE: Prevara
12.12.2010 13:00:49   
Anoniman
Ne znam šta bih ti rekla, ja nisam pristalica vraćanja istom merom, mene to ne ispunjava. Ali svi smo različiti. user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 645
   RE: Prevara
12.12.2010 13:00:59   
Mishica 77
Nemoj, mico moja, da praviš takva ludorije! Bolja si ti od njega! Čemu to?

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Prevara
12.12.2010 13:01:06   
marince1
IZVORNA PORUKA: indy_25

Tashke njih 3 i da ne bude nesto mislim i znala sam to da ce biti al bas me briga vjeruj mi mogu da predjem preko toga jer znam da je bilo za jednu noc. Nego sad cu i ja lijepo idem sama u Bosnu 7 dana pa cu malo i ja da se pocastim nekim zgodnim deckom


Jel ima tamo striptiz bara? user posted image
Salim se draga!
Razumem te,sad si besna,ali kad to prenoci bice drugacija


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Prevara
12.12.2010 13:01:25   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Tash

I zašto u Las Vegasu priča u eurima? 


nije ni pricao u eurima nisam tako ni napisala. Ma znam drage moje da me varao po javnim kucama al stvarno mi nije krivo. Kupio mi je brdo poklona ljubio me cijeli dan i znam da me voli al moracu da mu vratim i za mene ce biti avantura.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Prevara
12.12.2010 13:01:42   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tash

I zašto u Las Vegasu priča u eurima? 


Tasah Serlog Homs!


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Prevara
12.12.2010 13:02:46   
Anoniman
UPS, ja sam videla jedno "e" iza "300"... Sorry. 

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here