|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
12.12.2010 13:03:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 651
   RE: Prevara
12.12.2010 13:04:27   
Anck Su Nmaun



nije ni pricao u eurima nisam tako ni napisala. Ma znam drage moje da me varao po javnim kucama al stvarno mi nije krivo. Kupio mi je brdo poklona ljubio me cijeli dan i znam da me voli al moracu da mu vratim i za mene ce biti avantura.


Nije da ga pravdam ..boze sacuvaj... ali i ako jeste nije te prevario tuda negde, ipak ...  ako ti to uradis moze samo posle gore da bude, neznam  nije uvek pametno svetiti se user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Prevara
12.12.2010 13:06:27   
aleksandrova
indy_25 nemoj biti sigurna dok ne proveris moj savet ti je da porazgovarate otvoreno...opet ti znas najbolje.



_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Prevara
12.12.2010 13:07:32   
Anck Su Nmaun
Isplaniraj i ti neki put...Npr. u Dubai user posted image user posted image user posted image user posted image pa se tamo svrckaj user posted image

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Prevara
12.12.2010 13:22:17   
Mishica 77
Svaka tebi čast kad možeš da ćutiš i oprostiš!
Ja sve isterujem do kraja.... i najnebitnije stvari.
A prevara?! Ma nema te sile da me spreči da leti iz stana!!! Đavo bi ga odneo!!! Nema kod mene za jednu noć ili za više... p**enje ili kre**nje.... to je prevara i kraj! Moreeeeeeee... krvi bih mu se napila... na slamčicu.....

< Poruku je uredio Mishica 77 -- 12.12.2010 13:24:11 >


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 655
   [Obrisana poruka]
12.12.2010 13:23:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 656
   RE: Prevara
12.12.2010 13:26:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Svaka tebi čast kad možeš da ćutiš i oprostiš!
Ja sve isterujem do kraja.... i najnebitnije stvari.
A prevara?! Ma nema te sile da me spreči da leti iz stana!!! Đavo bi ga odneo!!! Nema kod mene za jednu noć ili za više... p**enje ili kre**nje.... to je prevara i kraj! Moreeeeeeee... krvi bih mu se napila... na slamčicu.....


Isto !!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 657
   RE: Prevara
12.12.2010 13:26:27   
Mishica 77
Ja sam jako naprasita... u afektu mogu da uradim svašta... jednostavno me udari adrenalin u glavu i padne mrak na oči.... Jbg, nekad se pokajem ali šta ćeš. Ali prevara.... uh! Tačno bi osvanuo u crnoj hronici! 

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 658
   [Obrisana poruka]
12.12.2010 13:27:50   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 659
   RE: Prevara
12.12.2010 13:30:01   
sneza24
Indy a da ga ipak otvoreno pitas?Ne branim ga ali možda ništa nije bilo.
Ja bih tako uradila.A ako bi priznao onda bih postupila isto kao Mišica.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Prevara
12.12.2010 13:31:29   
Mishica 77
Gagi user posted image
Baš kratak! Nekad mi se to obije o glavu ali eto. Takva sam i na poslu.
Šta ću? Nasledila od tate koji je bio fajter u svoje vreme. Da sam muško sigurno bih i ja!


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Prevara
12.12.2010 13:33:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Svaka tebi čast kad možeš da ćutiš i oprostiš!
Ja sve isterujem do kraja.... i najnebitnije stvari.
A prevara?! Ma nema te sile da me spreči da leti iz stana!!! Đavo bi ga odneo!!! Nema kod mene za jednu noć ili za više... p**enje ili kre**nje.... to je prevara i kraj! Moreeeeeeee... krvi bih mu se napila... na slamčicu.....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 662
   [Obrisana poruka]
12.12.2010 13:36:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 663
   RE: Prevara
12.12.2010 13:37:28   
Anck Su Nmaun
Ja bas i nisam kod mene odmah mora sve na sto i sve da se ispita.... kao detektiv sam...  poa kad se sve ispita vidim kakva je stvar!
Ja bih lepo sve u lice pa da vidimo... nema posle nisam  vrdanja!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Prevara
12.12.2010 13:44:26   
minavb
IZVORNA PORUKA: indy_25

necu mu reci sta sam vidjela uzvraticu mu istom mjerom kad mi se pruzi prilika user posted image

Da sam ja to nasla, sve stvari bi mu zavrsile napolju, kroz prozor, a vrlo verovatno bi i on tako leteo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Prevara
12.12.2010 13:45:17   
ika979
Pozdrav devojke!
Ako se radi o prevari, nikako mi nije jasno to kao ocutis, oprostis i nastavis dalje. A jos manje da posle toga vrebas priliku i osveti mu se na taj nacin... Cemu onda sve!?
Spakujes mu prnjice i lepo ga otpratis na put bez povratka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Prevara
12.12.2010 13:56:02   
NadaR
A sta ste napale covjeka?
Pa imaju bebicu , porodicu .
I sad to sve da se baci u vodu zbog necega sto mozda i nije bilo a i da jeste , desilo se jednom i to u Vegasu ?!

Moje misljenje je da je potreban jedan iskren otvoren razgovor da se to rijesi i krene dalje!

Osveta je bzvz jer moze da povuce puno toga .



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu ika979)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Prevara
12.12.2010 13:59:23   
minavb
Evo kako ja vidim stvari, i ne kazem da Indi tako treba- bas zato sto smo porodica, sto imamo bebu, nikad mu ne bih o[prostla nikakvu avanturu. Pa zar mu ttreba neko drugi pored mene? Jos i da plati neku fuksu i da dodje kuci, da poljubi svoje dete i mene? Ne bi to mogla nikad da oprostim i leteo bi naglavacke. Proica je najvaznija, pa nek drzi cunu u gacama ako zeli da je zadrzi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Prevara
12.12.2010 14:21:17   
Crvenkapa85
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

A sta ste napale covjeka?
Pa imaju bebicu , porodicu .
I sad to sve da se baci u vodu zbog necega sto mozda i nije bilo a i da jeste , desilo se jednom i to u Vegasu ?!

Moje misljenje je da je potreban jedan iskren otvoren razgovor da se to rijesi i krene dalje!

Osveta je bzvz jer moze da povuce puno toga .


nije niko napao coveka,realno govorimo....zar da se sve baca u vodu....imaju porodicu,bebu........pa o tom bacanju u vodu je on trebao da razmislja...a ne ona sad da vaga.....
indy popricaj sa njim....pitaj ga hoces ja da ti spakujem kofere ili ces sam....znace odma da nesto smrdi.......alprvo razgovorom pa onda djonom.....nikad prvo djonom.....popricajte.....nek se izjasni.....pa onda presudiuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Prevara
12.12.2010 14:57:45   
Anoniman
Moje odobravanje Crvenkapicinog komentara nema nikakve veze sa nekim ''čovekom'' ja sam mislila da je tema o prevari u opšte!
Šta me briga šta tamo neki rade po Vegasu ja nemam love ni za BG a kamoli za kockarnice i provode...
Ne delim savete i ne osuđujem ali KOLIKO LJUDI TOLIKO RAZLIČITIH ŽIVOTNIH PRIČA a ponajviše stavova o životu u opšte...

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 670
   RE: Prevara
12.12.2010 14:59:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

Evo kako ja vidim stvari, i ne kazem da Indi tako treba- bas zato sto smo porodica, sto imamo bebu, nikad mu ne bih o[prostla nikakvu avanturu. Pa zar mu ttreba neko drugi pored mene? Jos i da plati neku fuksu i da dodje kuci, da poljubi svoje dete i mene? Ne bi to mogla nikad da oprostim i leteo bi naglavacke. Proica je najvaznija, pa nek drzi cunu u gacama ako zeli da je zadrzi.

I sa ovim se komentarom APSOLUTNO SLAŽEM

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 671
   RE: Prevara
12.12.2010 15:29:44   
indy_25
ok postujem vasa misljenja ali ipak ne bi nikad se rastavila sa njim niti cu mu ikad spomenuti sta sam vidjela.  Javicu vam se kasnije kad ne bude u kuci ne mogu pred njim da pisem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Prevara
12.12.2010 15:31:11   
jelena038
IZVORNA PORUKA: indy_25

Upravo sam saznala da me je muz varao dok je bio u Las Vagasu. ceprkala sam mu po mobitelu i nasla dvije poruke koje je slao drugu. Jedna glasi ovako : joj druze skupo ovo 300 a bez karanja vjerovatno mu je neka samo po......  A druga poruka jel idemo veceras u nightclub.
moj dramaturski instinkt me navodi na striptiz bar, u kom je samo gledanje 300 dolara, ne verujem da pus..e ne bi smatrao sexom, i da bi se zalio. mozda su one sobe, ona se pipka, a ti gledas. iskreno, ni ja u vegasu ne bih propustila priliku da sve vidim i probam. navijam za prastanja, kao i uvek!

e da, jos nesto, INDI, ladno si mu ceprkala po telefonu!!! user posted image stidi se! user posted image


< Poruku je uredio jelena038 -- 12.12.2010 15:33:05 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Prevara
12.12.2010 15:38:11   
pepino
Ne volim da komentarisem puno ovakve teme jer svi smo mi drugaciji....
Ali Indy moj savjet ti je da se ne zalijeces,ja kada bi procitala bas takav tekst poludila bi,ne bi mi bilo pravo ni prijatno,ali mislim da se iz takvih poruka ne moze zakljuciti da te je bas prevario!Razmisli ako ti njega prevaris,a on tebe nije!?user posted image user posted image
I to kasnije saznas,kako ces se pojesti?!
Polako se strpi,saberi i dobro razmisli sta ti je pametno ciniti,opet ti njega poznajes najbolje,srecno!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Prevara
12.12.2010 15:38:25   
Anoniman
Ma i ja bih oprostila ali da ga više ne vidim očima...
U srbiji je ovakva priča... muškarac može da bude prost baljkanjeros i da se ponaša bahato i u skladu sa zakonima paterijarhata, gde žena smerno sledi svog muža uvek spremna da prašta zato što AVAJ nije bolje ni zaslužila u životu nego da bude pokorna.

Ovo vreme je davno prošlo bar za mene i moja shvatanja... znam da je ljudski grešiti i ja bih mm oprostila ali nikad ne bih zaboravila i nikad ne bih mogla da ga volim i poštujem kao pre... a takav život ne smatram životom uopšteuser posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here