|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
18.3.2011 12:30:24   
Anoniman
E pa moram ovde da izogovaram jednu devojku koju poznajem,a s kojom se sve manje druzim iz prostog razloga sto ne mogu da slusam njene price o tome kako nju privlace iskljucivo ozenjeni muskarci...ne razumem devojku, lepu i mladu, iz normalne porodice, koja zudi za time da bude ljubavnica i da se vidja s nekim krisom user posted image posebno ako taj "divni muskarac" ima decu...grozno! Nisam lazni moralista, sto se mene tice, dok ne znam , nista se ni ne desava, ali ovo vise prevazilazi granicu zdravog razuma. Kako moze da se zaljubi u nekoga ko je 15+ godina stariji od nje,ponizava i obezvredjuje svoju zenu, majku svoje dece? user posted image

(odgovor članu jeca.vestica)
  Direktna veza do poruke: 726
   RE: Prevara
18.3.2011 12:45:34   
MaDi
Ima jako raznih devojaka ... a mnogo je takvih koje vole zauzete momke...jer one tada misle da su ribe...a ne vide da ih taj neko samo koristi...i kad tad ce da je sutne i da ostane sa svojom porodicom... ja sam bila razvedena..i nikada dok sam bila posl etoga slobodna nisam htela da se upetljam u taku vrstu veze..jer mi je to dno dna... cenila sam sebe i nisam tako nesto htela a imala sam ponude jos kad znaju da si razveden..odma misle imaju sanse...a neke devojke su sa ozenjenima ili ti zauzetim momcima vecinom iz koristi...ja sam imala jako veliki problem...najbolja drugarica mi je svasta radila ne bi li mi ovu danasnju vezu(posto jos nismo odradili vencanje tako nazivam,mada zivimo zajedno itd..) unistila...a zasto?? jer je bila ljubomorna na mene...ja kao razvedena sa detetom sam nasla decka koji je lep,dobar pazljiv itd...a ona slobodna,pritom devojka,pritom dobro izgleda a sama... pa je pokusala ali je videla da nemoze..i sad mi naravno ona nije niko i nista... ja prevaru nikada ne bi oprostila...a niti bi prevarila svoju ljubav...to mi je fuj... i kada bi doslo do toga da zelim da ga prevarim..odma bi se rasturili pre te prevare...neznam...ima nas raznih...ali mnogo ih ima izopacenih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Prevara
18.3.2011 13:08:46   
indy_25
Moja najbolja prijateljica iz Bbosne je bila u vezi sa svojim sefom koji j eimao dvoje dijece i zenu. Svasta bi radio za nju kupio joj je i auto i placao kiriju za stan imala je skupu najbolju garderobu. Ona je njega iskreno voljela ali je on nju samo iskoristavao za sex. nikad nije smjela da ga nazove na telefon samo bi on nju zvao. I kad bi joj bilo tesko u nekim trenutcima njega nije bilo. Nije moglad a nadje momka jer joj je to bilo zabranjeno. Bbili su dugo u vezi neke 3 godine. Sjecam se kad bi dosla kod nje koliko bi ona plakala za njim i govorila je da joj je potreban. Bilo mi ju je zao jer je stvarno patila. Na kraju ona se upozna sa jednim siromasnim deckom koji je radio u samoposluzi ispod njene zgrade. I tako bi ona odlazila u samoposlugu da kupuje namirnice i ponekad caskala sa njim. On ima dijete a zena mu je umrla na porodu. Mic po mic ona se zaljubni u njega. On je zaprosi i ona je pristala na to. zakazali oni svadbu i sve kad njen sef tj ljubavnik kaze njoj da ce joj dati otkaz i da ce reci sve njenom momku za njih. A ona je njemu tada rekla da joj je dosta njegovog zarobljenistva i njegovih para i da ce njegovoj zeni poslati slike od njih dvoje ako joj pokusa dati otkaz. Rodila je dvoje djece s tim svojim siromasnim muzem i super zive nemaju neku bog zna kakvu finansijsku situaciju ali zivi se nekako i ona je sada srecna zena. Ostala je na poslu uplacuju joj porodiljsko jer se tek neki dan porodila s drugim djetetom.

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Prevara
18.3.2011 13:34:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: indy_25

Moja najbolja prijateljica iz Bbosne je bila u vezi sa svojim sefom koji j eimao dvoje dijece i zenu. Svasta bi radio za nju kupio joj je i auto i placao kiriju za stan imala je skupu najbolju garderobu. Ona je njega iskreno voljela ali je on nju samo iskoristavao za sex. nikad nije smjela da ga nazove na telefon samo bi on nju zvao. I kad bi joj bilo tesko u nekim trenutcima njega nije bilo. Nije moglad a nadje momka jer joj je to bilo zabranjeno. Bbili su dugo u vezi neke 3 godine. Sjecam se kad bi dosla kod nje koliko bi ona plakala za njim i govorila je da joj je potreban. Bilo mi ju je zao jer je stvarno patila. Na kraju ona se upozna sa jednim siromasnim deckom koji je radio u samoposluzi ispod njene zgrade. I tako bi ona odlazila u samoposlugu da kupuje namirnice i ponekad caskala sa njim. On ima dijete a zena mu je umrla na porodu. Mic po mic ona se zaljubni u njega. On je zaprosi i ona je pristala na to. zakazali oni svadbu i sve kad njen sef tj ljubavnik kaze njoj da ce joj dati otkaz i da ce reci sve njenom momku za njih. A ona je njemu tada rekla da joj je dosta njegovog zarobljenistva i njegovih para i da ce njegovoj zeni poslati slike od njih dvoje ako joj pokusa dati otkaz. Rodila je dvoje djece s tim svojim siromasnim muzem i super zive nemaju neku bog zna kakvu finansijsku situaciju ali zivi se nekako i ona je sada srecna zena. Ostala je na poslu uplacuju joj porodiljsko jer se tek neki dan porodila s drugim djetetom.

Divno! Drago mi je sto ima kraj sebe nekog ko je postuje pre svega.
Ja ne izigravam sveticu i ne zgrazavam se nad time da ce neko posrnuti i prevariti supruga/suprugu. Ali sta se desava u glavi zena koje svesno poklanjaju svoju ljubav coveku koji ,konkretno - provodi sve slobodno vreme u kafani, ne s decom, suprugu opisuje raznim pogrdnim imenima i izrazima, ne razmislja da li u kuci ima novca vec se hvali kako je sve pare dao na muziku...I ta devojka tvrdi kako je on divan,pravda ga, razume ga...iskreno, najradije bih otisla kod njegove supruge (znam gde radi i kako se zove) i rekla joj sta se desava, mada sumnjam da ona ne zna. Ali.opet,ko sam ja da se mesam u zivot ljudi koje ni ne poznajem.
Ne mora da je voli,ali moze barem da je postuje. A ovu malu bih najradije presavila preko kolena pa udri,bas sam besna sto sve znam ,a nista ne cinim! user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 729
   RE: Prevara
27.3.2011 0:16:51   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: jeca.vestica

E devojke moje, ja ne verujem muskarcu sve da go sedne na vruc sporet (nije da zenama verujem nego sam striktni heterosexualac pa se u njih ne udubljujem). Ali zaista se trudim da me moj zivot okupira dovoljno da se ne opterecujem time (citaj njima).

Nemojte ceprkati i traziti dokaze ako ne osecate da se nesto desava!!! Uvek mozete naleteti na neku glupost i to onda boli i ostane, pa nisi siguran... Ako se nesto zaista bitno bude desavalo, oseticete to, zene to osete. 

Sinoc sam sanjala da mi nesto mulja u smislu prevare, kad sam se probudila htela sam da ga jos na spavanju odalamim tiganjem po glavi user posted image

(Jos me nije proslo)


E ovaj post POTPISUJEM SKROZ!
Ali samo kada se radi o bračnoj zajednici..npr. mm i ja smo zajedno više od 11 godina, sve dok nismo počeli da živimo zajedno baš me bilo briga, nisam nikada brinula, jer sam i ja radila šta sam i kako sam htala..e onda..
sep 2008 smo počeli da živimo zajedno, i znala sam da to ništa nije strikno, da verili smo se, ali sam nekako počela da mislim šta bi bilo, kad bi slučajno saznala, da je nije...i ponavljam isključivo sam mislila na tu temu, bez ijednog znaka za uzbunu..imala sam često snove kako ga zatičem da me vara, ali snove, savest je čudouser posted image i danima smo se tome smejali..
sep 2010 smo se venčali i skoro kaže on meni: ti si luda skroz, ladno sam pre jedno mesec dana, onako medj javom i snom, ustala, tj, podigla se u sedeći položaj iz ležećeg, on je radio za kompom, i rekla mu: Gotovo je, pokupi svoje stvari i napolje, Završili smo, videla sam sve, dok se vratim da te ne vidim, uzmi šta god misliš da ti pripada, i nestani iz mog života. Kaže meni mm, da je umo od smeha, i da me je par puta oslovio imenom, kao da me probudi, a ja sam rekla šta sam imala, i nastavila da spavam..user posted image user posted image user posted image

Kada mi je to pričao, prva nisam verovala, a onda samo vrištali od smeha i na kraju sam mu rekla, eto, znaš šta treba da uradiš, ako se slučajno zajebeš pa me prevariš!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Prevara
27.3.2011 0:21:43   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

kaže on meni: ti si luda skroz, ladno sam pre jedno mesec dana, onako medj javom i snom, ustala, tj, podigla se u sedeći položaj iz ležećeg, on je radio za kompom, i rekla mu: Gotovo je, pokupi svoje stvari i napolje, Završili smo, videla sam sve, dok se vratim da te ne vidim, uzmi šta god misliš da ti pripada, i nestani iz mog života. Kaže meni mm, da je umo od smeha, i da me je par puta oslovio imenom, kao da me probudi, a ja sam rekla šta sam imala, i nastavila da spavam..user posted image user posted image user posted image

Kada mi je to pričao, prva nisam verovala, a onda samo vrištali od smeha i na kraju sam mu rekla, eto, znaš šta treba da uradiš, ako se slučajno zajebeš pa me prevariš!


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Prevara
3.4.2011 18:21:03   
AndreaK
Kakva prica user posted image ...meni se ne desi ni da mumlam u snu, a kamoli da se dignem i kazem "jasne" recenice user posted image ...


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Prevara
3.4.2011 21:11:47   
Anoniman
Treba biti puritanac sto se prevara tice...Stvarno, ali stvarno je odvratan cin...Prljav i grozan. Sto vise razmisljam sve vise dajem sebi za pravo sto se tice ovakvog misljenja.

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 733
   RE: Prevara
3.4.2011 22:10:30   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: magiNS

E pa moram ovde da izogovaram jednu devojku koju poznajem,a s kojom se sve manje druzim iz prostog razloga sto ne mogu da slusam njene price o tome kako nju privlace iskljucivo ozenjeni muskarci...ne razumem devojku, lepu i mladu, iz normalne porodice, koja zudi za time da bude ljubavnica i da se vidja s nekim krisom user posted image posebno ako taj "divni muskarac" ima decu...grozno! Nisam lazni moralista, sto se mene tice, dok ne znam , nista se ni ne desava, ali ovo vise prevazilazi granicu zdravog razuma. Kako moze da se zaljubi u nekoga ko je 15+ godina stariji od nje,ponizava i obezvredjuje svoju zenu, majku svoje dece? user posted image




Pa znaš za onu šalu-"pali je burma"-ovo je u stvari jedna vrsta poremećaja gde žena ima taj izazov-da je toliko fatalna da će da ga odvoji od žene i dece.
Nažalost, to se ređe dešava

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Prevara
3.4.2011 22:21:04   
majax3
Ma ja sam došla do zaključka da vara onaj ko zna da mu se može, onaj ko zna da mu neće biti oprošteno 10 bi puta razmislio koliko vredi sex sa strane.
1o godina guramo u kreditima i ogromnom poslu, čekamo 3 dete, dala sam sve od sebe za ovu porodicu, i sad da dodje bog s neba glat bi mu rekla ma šetaj. Oni koji su samoživi a za porodicu ne mare mnogo  takvi varaju i sutra se rastaju bez problema, kao eto nije moglo više, a iskreno se nikad nisu ni potrudili.

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Prevara
3.4.2011 22:40:33   
nencydrew
Znam za jedan slučaj jedne moje koleginice, koja je oprostila dečku prevaru, i nikad to više nije pomenula, venčali su se,ali zato mu sad cedi mast, kao nekakva kompenzacija.Ima raznih slučajeva

(odgovor članu majax3)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Prevara
4.4.2011 1:33:00   
liliana
IZVORNA PORUKA: majax3

Ma ja sam došla do zaključka da vara onaj ko zna da mu se može, onaj ko zna da mu neće biti oprošteno 10 bi puta razmislio koliko vredi sex sa strane.
1o godina guramo u kreditima i ogromnom poslu, čekamo 3 dete, dala sam sve od sebe za ovu porodicu, i sad da dodje bog s neba glat bi mu rekla ma šetaj. Oni koji su samoživi a za porodicu ne mare mnogo  takvi varaju i sutra se rastaju bez problema, kao eto nije moglo više, a iskreno se nikad nisu ni potrudili.


Slažem se 100%!!!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu majax3)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Prevara
4.4.2011 8:00:51   
jabudic
IZVORNA PORUKA: majax3

Ma ja sam došla do zaključka da vara onaj ko zna da mu se može, onaj ko zna da mu neće biti oprošteno 10 bi puta razmislio koliko vredi sex sa strane.
1o godina guramo u kreditima i ogromnom poslu, čekamo 3 dete, dala sam sve od sebe za ovu porodicu, i sad da dodje bog s neba glat bi mu rekla ma šetaj. Oni koji su samoživi a za porodicu ne mare mnogo  takvi varaju i sutra se rastaju bez problema, kao eto nije moglo više, a iskreno se nikad nisu ni potrudili.


Potpisujem!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Prevara
5.4.2011 10:29:25   
MaDi
nencydrew pa bas mi se ne svidja to..kao oprostila i sad mu cedi mast...pa bolje da mu nije oprostila..cemu to sada vodi?? Nema te prevare preko koje bi ja presla ne ne...

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Prevara
6.4.2011 13:11:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Šta je za vas prevara? Šta je gore, da muškarac misli na drugu ženu  ili da ima sa njom usputni sex? Iskreno, mislim da ne bih mogla oprostiti mužu prevaru, kakva god da je...
Mislim da je razmišljanje o drugoj ženi mnogo dublje osećanje nego usputni sex.

Ideja za temu je nastala ovde KLIK. A šta biste radili na mestu te žene? Da li je i to prevara? Lik njenog muža se mazio sa likom neke druge žene u virtuelnom svetu. Jel i to prevara?


za mene je prevara bilo koji telesni kontakt i da mi se desi da muz telesno opsti sa nekom drugom damom, samo bi mu pokazala vrata.... a za virtualni svet ne hajem... tu su svi muski isti... dajte im internet i videcete... govorim kao neko ko je radio vecinom sa muskarcima i kome jedinoj kompjuter nikad nije kupio neke cudne viruse za svh 5 god koje provedoh tamo... a njima... ne treba ni 7 dana... non stop nesto "formatiraju"

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 740
   RE: Prevara
6.4.2011 13:15:22   
Anoniman
sad sam videla - igrica 2nd life ili drugi zivot je drugo - tamo se iza avatara krije prava osoba... i mozda se nisu pipkali am mogu da se zaljube jedno u drugo... e sad da li je tamo iza avatara neka cica ili cika sa masnim brcima to je vec za diskusiju

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 741
   RE: Prevara
6.4.2011 13:23:20   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Eugi, stvarno zanimljiv tekst...
da ženi treba muškarac sa autoritetom da je brani od iskušenja... stvarno interesantan pogled.



hahaha - muskarci kao imaju mozak da znaju sta je iskusenje a mi smo neke neveste pa bez muskog nadzora ne znamo sta je dobro sta lose.... cccc... ovo je pisao neki zadrti kompleksas

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 742
   RE: Prevara
6.4.2011 13:24:00   
vukosava
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Eugi, stvarno zanimljiv tekst...
da ženi treba muškarac sa autoritetom da je brani od iskušenja... stvarno interesantan pogled.



hahaha - muskarci kao imaju mozak da znaju sta je iskusenje a mi smo neke neveste pa bez muskog nadzora ne znamo sta je dobro sta lose.... cccc... ovo je pisao neki zadrti kompleksas - ne mislim gruppy na tvoj post nego originalan izvor



< Poruku je uredio vukosava -- 6.4.2011 13:25:22 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Prevara
6.4.2011 13:27:56   
vukosava
one su prevarille jer:
- U vezi nije bilo strasti. Bila je s dečkom tri godine, i on je stvarno bio fin prema njoj i sviđao joj se, ali između njih nije bilo strasti.
* RASKINI!!!!

Odlagala je raskid. Baš pre nego što je htela da raskine s partnerom, njemu je uginuo pas kojeg je mnogo voleo i nije imala srca da ga ostavi baš tad.
* RASKINI!!!!

Veza na daljinu nije išla baš najbolje
* RASKINI!!!!

sta god bilo - ako te svrbi cica prvo rascisti ono sto imas sa sadasnjim partnerom - uvek ce me cuditi stvarno taj poriv za nabijanjem rogova... pa jesmo li zivotinje ili ljudi

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Prevara
6.4.2011 13:29:29   
jabudic
IZVORNA PORUKA: vukosava
sta god bilo - ako te svrbi cica prvo rascisti ono sto imas sa sadasnjim partnerom - uvek ce me cuditi stvarno taj poriv za nabijanjem rogova... pa jesmo li zivotinje ili ljudi


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Prevara
6.4.2011 13:31:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nencydrew

Znam za jedan slučaj jedne moje koleginice, koja je oprostila dečku prevaru, i nikad to više nije pomenula, venčali su se,ali zato mu sad cedi mast, kao nekakva kompenzacija.Ima raznih slučajeva


bolesno...

(odgovor članu nencydrew)
  Direktna veza do poruke: 746
   RE: Prevara
6.4.2011 13:33:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: magiNS

E pa moram ovde da izogovaram jednu devojku koju poznajem,a s kojom se sve manje druzim iz prostog razloga sto ne mogu da slusam njene price o tome kako nju privlace iskljucivo ozenjeni muskarci...ne razumem devojku, lepu i mladu, iz normalne porodice, koja zudi za time da bude ljubavnica i da se vidja s nekim krisom user posted image posebno ako taj "divni muskarac" ima decu...grozno! Nisam lazni moralista, sto se mene tice, dok ne znam , nista se ni ne desava, ali ovo vise prevazilazi granicu zdravog razuma. Kako moze da se zaljubi u nekoga ko je 15+ godina stariji od nje,ponizava i obezvredjuje svoju zenu, majku svoje dece? user posted image


mala zivotinjica sa elektra kompleksom... jao kad tatica navali... a ona sva ... bljak

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 747
   RE: Prevara
6.4.2011 14:31:43   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: magiNS

E pa moram ovde da izogovaram jednu devojku koju poznajem,a s kojom se sve manje druzim iz prostog razloga sto ne mogu da slusam njene price o tome kako nju privlace iskljucivo ozenjeni muskarci...ne razumem devojku, lepu i mladu, iz normalne porodice, koja zudi za time da bude ljubavnica i da se vidja s nekim krisom user posted image posebno ako taj "divni muskarac" ima decu...grozno! Nisam lazni moralista, sto se mene tice, dok ne znam , nista se ni ne desava, ali ovo vise prevazilazi granicu zdravog razuma. Kako moze da se zaljubi u nekoga ko je 15+ godina stariji od nje,ponizava i obezvredjuje svoju zenu, majku svoje dece? user posted image


mala zivotinjica sa elektra kompleksom... jao kad tatica navali... a ona sva ... bljak


Rekla bih da je glupa, al ne znam jel to suvise ostro user posted image
A tek sto mi nisu jasni oni koji su navodno nesrecni u braku ,a onda naprave jos koje dete, ne bi li dodatno otezali situaciju...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 748
   RE: Prevara
6.4.2011 14:40:02   
magnetic
IZVORNA PORUKA: magiNS





A tek sto mi nisu jasni oni koji su navodno nesrecni u braku ,a onda naprave jos koje dete, ne bi li dodatno otezali situaciju...user posted image
Ni meniuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Prevara
6.4.2011 14:59:32   
lanajelena
Jos jedna ovakva tema i ubicete me za danas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here