|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
9.4.2009 10:35:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

a lenka da zrtvujem svoje andele i svog muza za rad neke budale koja hoce sam da me nema sanse ja sam jarac vjernost do groba.



IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

a ima i ona nikad ne reci nikad .... mada mislim da ne bih nikad ugrozila nesto sto traje godinama radi neke avanturice



pa zato sam i rekla da ne bih nikad ugrozila nesto sto traje godinama....
al su mi se neke stvari desavale nevezano za ovu temu...kazem ja necu to NIKAD pa mi se desi ili uradim

i zato i govorim nikad ne reci nikad ... bar ja to vise ne govorim ...pa cak i za ovo... s ovom pameti NE BIH .... medjutim sta ja znam ocu li sutra biti ziva a ne sta drugo

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Prevara
9.4.2009 10:38:01   
Sneža
Au,žene,opet ste zakuvale vruću temuuser posted image user posted image .Desi mi se da pogledam nekog dobrog frajera,pa u šali kažem uh al bi ga smazala za doručak,ali baš stvarno da legnem sa nekim drugim,nema šanse,valjda sam srasla sa mm-omuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 77
   [Obrisana poruka]
9.4.2009 10:39:18   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Prevara
9.4.2009 10:56:38   
oliveradj
Kod mene u komsiluku dve zene imaju vec da kazem veliku decu u odnosu na ovu moju bebironu idu u skolu samostalni su do 10 god otprilike. Gledam ih u poslednje vreme i nije mi jasno koji im je. U minicima sorcicima sve do panja ne prilici ni klinki da ih nosi, a kamoli zenama. Onda ih komsija koji je dobar s nama ogovara kaze samo izlaze u grad ko neke siparice. Muzeva sestra isto kaze neka im je kriza...user posted image , kad se oblace tako. Jel  varaju ili traze nekoga s kim bih varale?user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Prevara
9.4.2009 11:10:11   
Sneža
Ja sam imala jedno grozno iskustvo,i dan danas kad se setim toga,grozno se osećam!Pre jedno deset godina radila sam u agenciji za nekretnine,i vodim stariji bračni par da im pokažem neku gajbu,kad ispred te zgrade stoji parkiran auto i ljulja li se ljulja!Ja i klijenti gledamo šta je majku mu ovo(ni na pamet nam nije palo da je,ovaj,neki "lični"obračun u pitanjuuser posted image ).Žena iz kola digne glavu,kad ono mama od mog dobrog druga,sa nekim čovekom!Ju ja se skamenila,majke mi taj šok ne mogu ni da vam opišem.Izbegavala sam i druga i nju kasnije kad god sam mogla,jer kad ih vidim počnem da crvenim,mucam,užasno sam se osećala,u najmanju ruku kao da su mene uhvatili u prevari.Ona je bila mrtva hladna kad se sretnemo,kao da nikad ništa nije bilo.Užas!!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Prevara
26.7.2009 14:27:20   
Lu
 Oprostiti prevaruSa topica "Oprostiti prevaru"

Prijeći preko prevare može svatko. Zatvoriš oči i uši i kažeš "neću na to misliti..." i ideš dalje. No, što si time napravio? Ništa. Osim što imaš argument da doživotno kriviš onoga tko je prevario, a onda bolje da si ga(ju) ostavio.

Kad te partner prevari, trebali bi zvoniti svi alarmi, sve uzbune. Pravi oprost traži da se dobro preispita veza i nađu uzroci zašto je do prevare došlo. Pri tome i prevareni partner mora imati snage da samokritički razmisli kako je svojim ponašanjem, zanemarivanjem veze, doveo do toga da onaj drugi toliko treba nešto što ne dobiva da je to morao potražiti negdje drugdje.

Ako se radi o patološkom prevarantu koji se ne kaje, koji se samo pravi da mu je žao, onda oprost i tako nema smisla, jer će opet prevariti. Takvog se partnera treba riješiti, ili se pomiriti s time da će nas varati cijeli život.

Ako se prevarant iskreno pokajao i sudjeluje u nalaženju uzroka prevare, moguće je da se nađe greška u odnosu. Rad na odnosu, na uvažavanju međusobnih potreba, najbolji je lijek za takvu vezu i put prema istinskom oprostu. Prevaru u tom slučaju ljudi koriste kao izazov da promijene sebe, ne samo prevarant, nego i prevareni, koji mora, ako želi ostati s prevarantom, naučiti kako da barem djelimično zadovolji njegove potrebe, jer će se inače sve ponoviti.

Rad na odnosu, ako stvari idu u pravom smjeru, ponovno će zbližiti dvoje ljudi koji su se udaljili. Svijest o promjeni i istinskom naporu koji je u nju uložen sam čin prevare čini nevažnim u odnosu na dubinu odnosa koji njih dvoje imaju. Potvrdivši međusobno odnos u ljubavi, prevare će se sjećati samo kao činjenice koja se dogodila, ali izgledat će im kao noćna mora koja se dogodila nekim drugim ljudima, a ne njima.

No, to mogu napraviti samo ljudi koji se vole. I rijetko uspijeva. Češe ljudi samo prijeđu preko prevare, zauvijek optužujući prevaranta za bol koju je nanio.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Prevara
24.8.2009 16:00:38   
Balsa
user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Prevara
27.10.2009 10:52:46   
eugenija
Evo ga Taške, na prvoj stranici, kao što ti reče, nema katanca!

< Poruku je uredio Tasha RR -- 27.10.2009 10:54:06 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Prevara
27.10.2009 10:54:40   
Anoniman
Eto, piši, a sa Guppy ćemo da vidimo šta se to dešava. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Prevara
27.10.2009 10:58:29   
eugenija
IZVORNA PORUKA: eugenija



Elem, sinoć se povukla neka priča o prevarama i moja drugarica reče da nije nikada prevarila dečka, osim jedne prilike kada se desilo sticajem okolnosti, da ju je drug malo dirkao preko gaćica, ali kaže da se nisu ljubili, niti je posle šta bilo, niti je ona njega dirkala...
Pa me interesuje šta vi mislite da li to spada u domen prevare.. i gde je granica.. ?


IZVORNA PORUKA: dana198495

Došao do gaćica a nije je poljubio???????????



IZVORNA PORUKA: eugenija

Aha, kaže da su sedeli jedno do drugog na kauču i gledali film, i mic po mic odjednom se našla njegova ruka na njenim gaćicama..  Ona se tu nešto bunila, izmicala, dalje su gledali film, pipkali se tako, smejali, i hop hop, opet na gaćice, i oooomaklo se... Tako da ju je pošteno izgnjavio "dole"


IZVORNA PORUKA: simke


IZVORNA PORUKA: eugenija

Zaključana je tema "Prevara", pa ću ovde postovati..

Elem, sinoć se povukla neka priča o prevarama i moja drugarica reče da nije nikada prevarila dečka, osim jedne prilike kada se desilo sticajem okolnosti, da ju je drug malo dirkao preko gaćica, ali kaže da se nisu ljubili, niti je posle šta bilo, niti je ona njega dirkala...
Pa me interesuje šta vi mislite da li to spada u domen prevare.. i gde je granica.. ?

Za mene je i ovo prevara Cuj malo je dirkao


Hvala Taške!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Prevara
27.10.2009 11:00:49   
dana198495
A ona se sve otimala i branila,šta bilo joj krivo?????????

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Prevara
27.10.2009 11:01:39   
eugenija
A šta to znači Dano "nije je ni poljubio".. Poljubac je prevara, a dirkanje preko gaćica nije.. Ili si htela reći nešto drugo?


A ona se U POČETKU otimala i branila i bilo joj smešno, a onda kaže, otelo se kontroli, prepustila se tom jednostranom petinguuser posted image


< Poruku je uredio eugenija -- 27.10.2009 11:02:42 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Prevara
27.10.2009 11:02:48   
sirena
Pogledajte ga u oci! :o

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Prevara
27.10.2009 11:02:51   
dana198495
To je za mene prevara.....

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Prevara
27.10.2009 11:02:51   
Anoniman
Pa meni još niko nije dirkao gaćice a da me nije poljubio. Mislim da neke stvari ipak treba da imaju svoj tok.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Prevara
27.10.2009 11:04:24   
eugenija
A šta ovakav čin govori o njoj, a šta o njemu?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Prevara
27.10.2009 11:06:16   
Anoniman
Dođi na g talk pa ću ti reći! user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Prevara
27.10.2009 11:06:30   
magnetic
E to vam je slucaj kad se neko j...,a da joj ne udje.PREVARA

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Prevara
27.10.2009 11:07:01   
dana198495
ona da nije htjela ne bi je sigurno dirao,a sto momku se ukazala prilika pa sto je ne bi iskoristio

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Prevara
27.10.2009 11:07:39   
simke

IZVORNA PORUKA: eugenija

A šta ovakav čin govori o njoj, a šta o njemu?

Sto bi Vule rekla nemamo dovoljno podatakauser posted image Jel Eugi,a koji su to film gledali?user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Prevara
27.10.2009 11:09:15   
eugenija
user posted image user posted image user posted image Ne znam koji filmuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Prevara
27.10.2009 11:09:40   
Rina
Sa gacicama ili bez...to je prevara,vezite je pa da joj sudimo user posted image

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Prevara
27.10.2009 11:10:10   
dana198495

IZVORNA PORUKA: simke


IZVORNA PORUKA: eugenija

A šta ovakav čin govori o njoj, a šta o njemu?

Sto bi Vule rekla nemamo dovoljno podatakauser posted image Jel Eugi,a koji su to film gledali?user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Prevara
27.10.2009 11:12:03   
magnetic
Mozda joj je bilo dosadno u vezi,pa je htela malo da zacini svoj zivot.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu dana198495)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Prevara
27.10.2009 11:16:15   
eugenija
Mene je u suštini iznerviralo, kada je rekla: JA NISAM NIKAD PREVARILA, ALI.. Pa se nadovezala na ovu priču i objasnila da to i nije prevara.
Kao da prevara isključuje nešto, a nešto drugo uključuje. Znam da neki ljudi znaju reći, samo sex je prevara, a sve drugo nije.. Ali za mene jeste, pa se pitam da li sam ja ok ili šta se dešava sa svetomuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

najlepse ya devojcicu
pisuljica

napisite

Tijana (38%)

Hana (19%)

Kalina (17%)

Lana (26%)


Ukupan broj glasova: 189

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here