|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i fakultet
1.8.2009 11:02:13   
Shishica
Mi eto, pokusavamo da budemo trudni dok mi iznaad glave visi jedan ispit i diplomski.... Pa... Mozda i diplomiram sa malim stomakom...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Trudnoća i fakultet
1.8.2009 12:00:56   
guppy RR
Dobro došla ceco 87!! user posted image user posted image

Ja sam pola trudnoće svaki dan sedela i pisala doktorat. Nisam imala druge - tad ili nikad user posted image


(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Trudnoća i fakultet
1.8.2009 12:27:59   
Anoniman
Ja sam u trudnoci dala 9 ispita, ali sam ipak obnovila godinu kad sam se porodila, posto nisam mogla da idem na predavanja, ali sada nastavljam. Mislim da mi niko nije gledao kroz prste, osim na jednom ispitu gde mi je profesor malo pomogao oko informatike, posto je ispit jako dugo trajao, a ja sam vec usla u 8 mesec, pa mi je bilo tesko da sedim 2 sata, ali ostalo je bilo potpuno zasluzeno. I ja sam po prirodi panicar, ali sam na sve te ispite izlazila potpuno hladne glave, jer sam znala da mi je beba bitnija od jedne godine faksa koju cu mozda propustiti.
I bilo mi je mnogo lakse da ucim tada, nego sad, kad Nesa ima skoro godinu dana, tako da, ako ste u stanju, ucite sto vise u trudnoci user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Trudnoća i fakultet
2.8.2009 2:13:55   
Delijagirl
Pa sta koji ku*** imaju profesori da ti kazu ili studiraj ili radjaj decu mislim ako ti lepo naucis i polozis ispit ne vidim problema. Razumem ja da su se i oni nagledali tih sto dodju sa stomakom do zuba pa nemaju pojma i misle da ce tako proci ali brate mili nisu sve iste. Da je meni to neko reko zakucala bi ga u patos bez blama. Meni je profesorka u srednjoj skoli rekla da je najlepse i najbolje studirati u trudnoci i kad imas dete i onda kad ucis pricas detetu o tome i tako to i malisha ima nesto od toga. Ona tako zavrsila 2 fakulteta biologiju i medicinu.
A i ja sam cuvala dete kod neke zene koja je radila magisterij u trudnoci i pitala sam je oko tih stvari i kaze da zaista nije imala problema.


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Trudnoća i fakultet
2.8.2009 11:56:29   
cici78
Nasi profesori misle da su Bogovi i daju sebi za pravo da studentima svasta kazu. Pa zar nije za svaku pohvalu kad trudnica dodje na ispit, pa cak iako ga nije super spremila? Ja studiram u NS-u, zivim u BG-u i za vreme trudnoce nisam bas bila nesto uspesna na faxu, dala sam po koji kolokvijum. Nisam imala nikakvih negativnih komentara iako se stomacic video. Kad se bebac rodi planiram opet knjigu u sake dok on spava, imam jos 2 ogromna ispitauser posted image   

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Trudnoća i fakultet
2.8.2009 13:20:16   
dicca
Zdravo svima :)
Situacija kod mene je sledeca: u sred aprilskog roka ja zaglavim u bolnicu, i istog dana kada su me otustili moj suprug ode sa otpusnom listom kod profesorke u nadi da ce mi makar zakazati vanredno termin, ali ne, opet sam morala da platim i prijavim ispit cak me je i setala dva puta ne obracajuci paznju na nemogucnost mog dolaska :(
sve u svemu skupila sam snagu i izgurala do kraja, i polozila sa 8icom.

Posto imam 21 godinu nailazila sam kako na fakultetu tako i u bolnici,na ulici, na podsmehe-u smislu bas bas mlada mama, zasto, kako i sacuvaj me Boze...

Tako da samo hrabro, ispiti su tu da bi se polagali pa kad tad, samo bez tenzije jer nasi andjeli nas pomno prate sa raspolozenjem...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Trudnoća i fakultet
29.3.2010 9:35:18   
New Mom
Ja sam na žalost obnovila godinu jer sam ostala trudna pred udarne septembarski i oktobarski rok koje sam provela sa užasnim povraćanjem i mučninom, nije bilo šanse da ni učim i idem igde. U međuvremenu sam imala jedan rok, ali neuspešan, sa usputnim predavanjem :"Koleginice, ako ste planirali dete, niste trebali na studije." Najgore od svega, po meni, je što studiram medicinu, pa sam očekivala da ti ljudi sa one strane katedre imaju te crte humanizma poziva kojim se bave. Šta ćeš... Za par dana ima ispit, poslednje što mogu da probam verovatno do jeseni, pa ćemo videti. Nada nikad ne umire!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dicca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Trudnoća i fakultet
29.3.2010 9:57:45   
LillyT
Kod nas na faxu su trudnice imale prednost u tom smislu sto nisu morale da cekaju na usmeni deo sa svima nama (red je bio ili abecedni ili azbucni), nego one prvo, pa onda mi, sto mi je svakako ok, gde ce one da sede po stepenicama. E sada....bilo je par njih (mozda 2-3) koje su dovodile decu na ispit jer nije imao ko da ih cuva user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Trudnoća i fakultet
29.3.2010 10:42:23   
Tara
I ja imam ispit u aprilu, treba mi za uslov za 3 godinu!
Nadam se da cu ga poloziti, nisam rekla mm ,hocu da ga obradujem ako polozimuser posted image
Ja sam menjala fax zbog posla tako da sam na prvom bila 3 godina , pa napustila i
presla na drugi i opet ispocetka user posted image Ali se nadam da cu zavrsiti , imam motor u dupetu
tj. mog malog misa user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Trudnoća i fakultet
29.3.2010 10:53:23   
maslinica
meni su ostala jos 2 od razlike koju polazem, bolje reci jedan, al po novom sistemu su 2, koja se polazu isti danuser posted image

elem, trudna sam polozila 7 komada, u septembru saznala da nas je dvoje i hrabro isla u sombor non stop:) i htela sad u aprilu jos ta dva..ali moj Petar rekao ne mama, ne moze...morala sam mirovati, tako da cu da jos ta dva resim u septembru, odnosno augustu:)

elem, nikad nista ruzno mii nije niko rekao, jos me zvala pravnica sa fakulteta da dojem da polozim neke ispite, da zna da sam trudna i da ce imati osecaj za moje stanje i u biti mi je pomogla jaaaaaako mnogo. jedino sto moram da naglasim ja sam zvrsila fakultet u HR, ovde razlika, pa sam imala malo vise privilegija kod profesora, nisam klasican student..ali samo reci hvala za moje iskustvouser posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Trudnoća i fakultet
29.3.2010 10:57:41   
Tara

IZVORNA PORUKA: maslinica

meni su ostala jos 2 od razlike koju polazem, bolje reci jedan, al po novom sistemu su 2, koja se polazu isti danuser posted image

elem, trudna sam polozila 7 komada, u septembru saznala da nas je dvoje i hrabro isla u sombor non stop:) i htela sad u aprilu jos ta dva..ali moj Petar rekao ne mama, ne moze...morala sam mirovati, tako da cu da jos ta dva resim u septembru, odnosno augustu:)

elem, nikad nista ruzno mii nije niko rekao, jos me zvala pravnica sa fakulteta da dojem da polozim neke ispite, da zna da sam trudna i da ce imati osecaj za moje stanje i u biti mi je pomogla jaaaaaako mnogo. jedino sto moram da naglasim ja sam zvrsila fakultet u HR, ovde razlika, pa sam imala malo vise privilegija kod profesora, nisam klasican student..ali samo reci hvala za moje iskustvouser posted image user posted image



Ne mogu dva ispita u istom danu, treba da ides do studentske sluzbe i da im kazes, i onda
ti pomere jedan ispit user posted image Raspitaj se na tvom faxu
Svaka cast za tvoje kolege user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Trudnoća i fakultet
29.3.2010 11:02:04   
maslinica
Tara, ja sam i 3 polagala u jednom danuuser posted image bas zato sto sam trudna, da se ne truckam do sombora non stop, i to mi dva profesora dogovore da polazem isti dan....kazem opet, nisam kalsican student..ali da su hteli mogli su da me cimaju...stvarno sta je je, postedili su meuser posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Trudnoća i fakultet
29.3.2010 12:50:47   
Anoniman
Ja 6. imam tri ispita u jednom danu, uzas....ponavljam se ali sad sam jos vise svesna ovoga: ucite dok mozete u trudnoci, polazite ispite..ja sam na 3 godini i nisam otisla ni najedno jedino predavanje.Ako uspem da izmajmunisem da izadjem uopste na ispite, to ce biti cudo. Dodje mi da opet zatrudnim da bih malo usporila i nasla vremena za ucenjeal valjda ce biti bolje kad Nesa krene u vrticuser posted image

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Trudnoća i fakultet
30.3.2010 18:17:34   
bojana87
blago vama. Ja imam lose iskustvo
bila sam da pitam profesora da li mogo klavir umesto harmonike da sviram a on mi rekao " ko te terao da zatrudnis u sred ispitnog roka"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Trudnoća i fakultet
30.3.2010 18:22:19   
maslinica
IZVORNA PORUKA: bojana87

blago vama. Ja imam lose iskustvo
bila sam da pitam profesora da li mogo klavir umesto harmonike da sviram a on mi rekao " ko te terao da zatrudnis u sred ispitnog roka"user posted image



na kojem si faxu? ne verujem u takvu djubraduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Trudnoća i fakultet
30.3.2010 18:25:36   
bojana87
na pedagoskoj akademiji u Mitrovici.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Trudnoća i fakultet
16.5.2010 6:58:18   
vukosava
Evo još jednog studenta. Nadam se da ću uspedi da doktoriram pre decembra user posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Trudnoća i fakultet
9.7.2010 21:23:17   
maslinica
zene, trebam informaciju, nije bas to ta tema, ali je najbliza..da li neko zna koliko kosta arhitektura na bgd univerzitetu, ako ne upises na budjet?
imamo neku raspravu i tu tvrde da je 3000 eura, mani se to cini previse, i da nije tako. zna li nelo tu informaciju?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Trudnoća i fakultet
10.7.2010 15:14:10   
Trudnicica83
Meni je ostao 1 ispit i master rad na postdiplomskim studijama, i nisam se nakanila da ih odradim sada dok jos mmogu. Znam da sam se bas zeznula, ali sta cu lenja sam i nekako sam izgubila motivaciju, nemam zelje za ucenjem nikako. Nadam se da cu moci da odradim to u novembru-decembru, kad beba bude imala par meseci i ako bude daj Boze spavala preko dana normalno.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Trudnoća i fakultet
11.7.2010 1:29:14   
BabyG
IZVORNA PORUKA: maslinica

zene, trebam informaciju, nije bas to ta tema, ali je najbliza..da li neko zna koliko kosta arhitektura na bgd univerzitetu, ako ne upises na budjet?
imamo neku raspravu i tu tvrde da je 3000 eura, mani se to cini previse, i da nije tako. zna li nelo tu informaciju?



Draga, on ti je najskuplji! Ove godine je 240 000 dinara.

IZVOR

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Trudnoća i fakultet
2.8.2010 15:36:59   
vukosava
Inace ja sam dete dva studenta, i ja i moja srednja sestra (imam jos jednu koja je rodjena kad su mama i tata zavrsili fakultetete). Naime moji roditelji su nakon mog rodjenja imali dogovor da prvo jedno cuva dete a drugo strudira i tako u krug. Tako su uspeli oboje da zavrse i pored dva mala deteta. Ja sam imala 3 godine kad je tata zavrsio, 4 kad je mama.

Jednom mi je dosla do zuba trudna studentkinja u kancelariju i pitala nesto oko potpisa, ispita ne secam se tacno sta. Rekla je da je morala da lezi u bolnici da joj se nesto iskoplikovalo i da nije mogla da ide na ispit a da ga ja bila spremila. Ja joj kao iz topa (jer i ja sam isla sa mamom na ispite sve do 8. meseca) kazem nema problema reci samo kako zelis, mogu i sad da ti dam ispit. A za potpis ne brini, daj indeks. I ona se rasplaka na sred kancelarije. Kaze da su je svi treitrali uzasno ne secam se tacno sta je sve rekla, samo znam da je plakala jedno 5 min. Elem, uradi ona ispit - sve tacno i dobila je deset. Rekla sam joj ako treba da ide u WC da slobodno ide, ako treba da se odmori nek slobodno stane, bili smo u mojoj kancelariji tako da je meni stvarno bilo svejedno.

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Trudnoća i fakultet
16.12.2010 12:05:02   
Anoniman
ja sam zvanicno jos uvek student.
u januaru sam zavrsila sa ispitima i od tada vucem diplomski.
cim pomislim na njega bude mi muka user posted image iako znam da bi trebalo da diplomiram sto pre jer kasnije necu imati vremena za to.

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Trudnoća i fakultet
16.12.2010 12:08:59   
jabudic
Ja sam studirala 4. godinu trudna, od septembra do aprila, 25. aprila se porodila, sa bebom u stomaku polozila 6 ispita, sa bebom pored lap topa i recnika jos 6, i diplomirala u junu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Trudnoća i fakultet
16.12.2010 12:47:05   
SareniVrabac
ja sam apsolvent, trebalo je da diplomiram u oktobru, al sam pala neki ispit i onda zbog kontakcija propustila jos par usmenih i sad se spremam da to sve zavrsim u januaru, ako se opet nesto ne iskomplikuje... pa od sledeceg oktobra na master... bebac i ja studentiuser posted image  

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Trudnoća i fakultet
25.12.2010 11:56:05   
Brana
I ja sam kao i Nedja dala 9 ispita u trudnoci i diplomirala kada je Laki imao 9 meseci!user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here