|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.8.2015 23:49:36   
superm
Dajem deci Gumediće, ukusni su i sami ih rado traže. Uzela sam one sa C vitaminom. Postoje i one sa dodatkom D vitamina i kalcijumom.
Kada krene škola, razmišljam o tome da dajem neko vreme probiotik.


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.8.2015 0:19:38   
Klarita
Mila, smes slobodno. Neki doktori ga preporucuju i od 9m, tako da nedelja dve do tri pre, nije preranouser posted image Dobro me podseti inace, imam i ja od nagradne igre kad mi je n bio beba, mogu i njemu da pocnem da dajem.
Superm, cula sam negde reklamu za gumedice, ne znam drugo nista (nisi me ni pitala za misljenje, samo si komentarisemuser posted image ) a, mozes da si ukljucis probiotik...ja s vremena na vreme ukljucim deci...tipa pred more, na moru, pred put i svaki put kad cujem da se pojavio stomacni virususer posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.8.2015 0:26:26   
superm
Hvala ti, draga Klarita! Baš si mi nedostajala!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.8.2015 9:55:38   
branki*
i ja da zahvalim klari na odgovoru,eto sad znamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.8.2015 18:36:34   
cockic
sad sam gledala za taj centrum malo mi je to pakovanje za njih dvoje,ima abc junior natural wealth 100 tableta jeste skup,ali u apotekama sa popustom moze da se nadje za 1500din.trenutno dajem ceri opet tonsilotren za krajnike,pa sad taman da ubacimo nesto od vitamina.mada sanastol mi je nabolji.mozda cu njega ili ovaj abc junior.
a probiotike im dajem cesto,pogotovo sad preko leta kako su vladali stomacni.evo dacu i veceras sad sam nasla neki medicobiotik dosta je jeftiji od ostalih kosta oko 250din u jeftinoj apoteci koju imam u naselju imaju ga sve apoteka mozda malo skuplji.ima 10 kapsula.ima dodatak d3.koriste ga deca ispod tri godine.ja ga kupila pred more kao da se nadje i ispostavilo se da je dobar.samo nije reklamiran pa mu cena jos nije visoka.nekad im dam ovaj medicobiotik nekad prolife pastile da grickaju.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.8.2015 18:46:17   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: superm

Dajem deci Gumediće, ukusni su i sami ih rado traže. Uzela sam one sa C vitaminom. Postoje i one sa dodatkom D vitamina i kalcijumom.



Superm kako ti se cine,meni S dosadi da joj kupim?

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
31.8.2015 8:22:35   
cockic
meni treba nesto sto je isplativo za njih dvoje,i kad treba po 3 bombone dnevno pakovanje bi nam trajalo 10 dana.a ja bi ipak da nam nesto duze traje.i tih gumedica ima vise vrtsta zeleni,zuti i plavi.ja vec gledala ali mi je skupo da mi traje 10 dana.a oni bi mi se i predozirali sa tim bombonama jer inace vole gumene trazili bi svaki cas user posted image
ma sanastol sa gvozdjem je nabolji.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
1.9.2015 0:58:57   
Azra_
Cockic, Sanostol i Centrum koštaju skoro isto i meni za jedno dete isto traju. Centrum ima 30 tableta, daje se jedna dnevno(za uzrast mog deteta). Generalno, mislim da su kvalitetni i jedan i drugi.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
1.9.2015 21:48:58   
cockic
Bila danas do apoteke i narucila abc junior od natural wealth ovaj je oko 1550 din 100 tableta jedna dnevno sin,a cera pola.a centrum je oko 780din.
Azra upravu si sanastol sa gvozdjem nam je trajao oko 20 dana,mislim da je cera prosle zime pila 5ml,a sin 10ml.tako da ako je i ona za dozu od 10ml brzo bi popili bocicu.ali svakako posle ovog abc mozda uzmem sanastol ili centrum.cele zime im nesto dajem,jedino od aprila do septembra nista od dodatnih vitamina.preko leta probiotike povremeno i to je to.
mada njoj dajem i tonsilotren za krajnike on kao jaca i imuni sistem.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
1.9.2015 23:29:15   
Azra_
Kad biram vitamine u obliku tabletica, uvek sam za natural wealth ili centrum! Ako neko zna za kvalitetnije, neka piše!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.9.2015 23:00:27   
mila83

IZVORNA PORUKA: Klarita

Mila, smes slobodno. Neki doktori ga preporucuju i od 9m, tako da nedelja dve do tri pre, nije preranouser posted image Dobro me podseti inace, imam i ja od nagradne igre kad mi je n bio beba, mogu i njemu da pocnem da dajem.
Superm, cula sam negde reklamu za gumedice, ne znam drugo nista (nisi me ni pitala za misljenje, samo si komentarisemuser posted image ) a, mozes da si ukljucis probiotik...ja s vremena na vreme ukljucim deci...tipa pred more, na moru, pred put i svaki put kad cujem da se pojavio stomacni virususer posted image


Hvala KLarita na odgovoru user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
5.9.2015 23:27:24   
Tiziana
Imunotrofina je odlicna.jeste skuplja,ali se isplati.samo treba voditi racuna da se daje kako je preporuceno,a ne bilo kad tokom dana i u duzini koju preporucuju i zaista ima efekta.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.9.2015 15:25:50   
Jeca.V
Devojke u kojim apotekama ima imunoglukan sirupa i koja mu je cena? Kakva su vam iskustva sa njim?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.9.2015 16:07:54   
Rosita
Ja sam nedavno pisala na ovoj temi da ne verujem u jacanje imuniteta malog deteta previse, no tu sam mislila na imunoglobuline i neke bioloske pokazatelje- neprecizno se izrazavam, imuni sistem koji je nerazvijen kad su mali. Ali protiv vitamina nemam nista. Pocela sam prvi put da dajem D iste, konkretno Pikovit sirup.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.9.2015 16:47:59   
Jeca.V
Ja generalno ne verujem u te preparate i sirupe.I mi grickamo marsovce, ali vidim da svi po netu nesto jvale ovaj imunoglukan pa reko ajde da probamo jer sam ocajna i od vrtica i virusa itd.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
21.9.2015 18:49:59   
choopa choops
Cini mi se da je cijena za Imunoglukan oko 18€


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.9.2015 10:07:19   
Zemunka85
Nama npr Imunotrofina nije nista pomogla. Pili smo je zbog treceg krajnika sto ej i njena primarna funkcija ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.9.2015 11:09:12   
cockic
Nama je ostalo da probamo imunotrofinu zbog krajnika ova dva.jer njoj sve na njih ide.mada sad smo još na tonsilotrenu pa neću mešati.možda joj trofinu uzmem u novembru.imamo sad natura wealth abc za imunitet.kad ovo popiju uzeću imunotrofinu,ali samo ceri sin nema problem sa krajnicima.njemu cu nesto drugo za imunitet.a sa tonsilotrenom sam zadovoljna.nego i njega ne moze da pije stalno.evo sad završava tu drugu turu i onda pauza.sem kad je crveno grlo.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
22.9.2015 15:48:11   
Rosita
D je dizao imunitet i homeopatskim lekovima. On je od januara do juna imao mnogo laringitisa i mislim da njemu homeopatija pomaze. Ali to su kuglice koje se dobijaju nakon pregleda. Mislim da vredi za decu koja se cesto razboljevaju u tom respiratornom domenu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.9.2015 13:22:08   
World
Da li je neko davao Immuno G i kakva su iskustva? Proizvodjac je immunopharma, mislim da se proizvodi negdje u Sloveniji od nekih gljiva?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.9.2015 16:09:10   
Jeca.V
Ja ipak na kraju uzeh imunotrofinu.Presudilo je to sto ga nasa lokalna apotekarka daje svojoj devojcici i neverovatno im je pomogao.A rekose mi da je imunoglukan vise namenjen deci koja su sklona alergijama.Javljam rezultate!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.10.2015 12:53:59   
Rosita
Zene, ne znam gde da pitam pa cu ovde, je l imate neku preporuku za dobar kompleks vitamina i minerala za odrasle? Ima toliko toga na trzistu. Pitam za sebe jer imam prilicno redukovatu ishranu. Pijem oligovit trenutno, ali bi mi znacilo iskustvo i preporuka. Vucem neku prehladu vec 8 dana, verovatno mi je opao imunitet,

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.10.2015 13:13:08   
cockic
Rosita pa oligovit ti je ok.ja sam pila i duovit za žene i on mi je ok.kažem za žene jer ima i za muškarce.
A sto se tice abc junior što sam uzela sin ga pije,ali ceri ukus smeta pa se gadi kad joj ga dam.tako da ću njoj uzeti nešto drugo možda neki sirup.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.10.2015 13:20:05   
Rosita
E cockic, ok je sastav, a i cena, nego uskoro zavrsavam pa razmisljam da li opet to ili nesto drugo. Zato pitam. Hvala!

Jos, D pije pikovit. Koliko sme to da se pije bez pauze, nista ne pise?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
8.10.2015 13:28:38   
cockic
Pa verujem da moze tri meseca bez pauze kao i sve ostalo za imunitet za decu.kažu da je tri meseca minimum da bi imalo efekta na imunitet.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here