|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
12.10.2010 21:18:42   
Suncicabg
Nije mi najjasnije user posted image cak ni folnu user posted image Zar se ona ne pije 3 meseca pre?user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
12.10.2010 21:50:50   
Anoniman
Sunci, slobodno mozes da pijes folnu. To ne moze da ti steti. Ja ne znam ni jednu devojku koja nije pila folnu. I meni je vise razlicitih dr preporucivalo.

Milsim da je liliana pokusala da ti kaze da se ne opterecujes previse, sigurno ce sve biti ok. Samo malo strpljenja za pocetak. Zdrav zivot i dobra priprema za VTO ne podrazumeva samo fizicku, vec i psihicku pripremu. a tu je najvaznije strpljenje i da svoja ocekivanja svedes u razumne okvire, da se ne razocaras i ne padnes posle prvog problema i da se pomiris da su oni moguci, da budes svesna da svojim osecanjima utices da se mnogi pojave a mnogi problemi i rese. To je jedan ozbiljan proces i ne zavrsava se dok se beba ne rodi, zato samo strpljenja i ne trosi snagu na gluposti i SBB KBB (ko se seca sta bi bilo kad bi bilo?). Oslusni malo sebe i svoj organizam i radi onako kako tebi prija. Ne mora svaki savet da se prihvati i ne mora svaki da bude dobar za tebe.

Eto, poceh opet da filozofiram user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
12.10.2010 22:01:07   
Suncicabg
Hvala Misu user posted image pokusacu da se opustim malo.
Kako si ti?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
12.10.2010 22:12:04   
Anoniman
Malo vise lezim, malo za komp. Tri puta dnevno vaginalno utrogestan koji mora da se odlezi po sat vremena (plus po jedan orano ujutru i uvece). Ali sam extra. Ja inace vazim za saljivdziju (kad ne filozofiram) tako da sam nasla neki otkacen nacin da u ovome svemu uzivam. MM je takodje veliki saljivdzija pa se uglavnom glupiramo i uzivamo. Mislim da je nama sa jedne strane mnogo lakse jer nismo imali problema da sve ovo finansijski podrzimo. A mnogo je znacio izbor Madjarske, jer je sve na kraju isalo kao da gledamo dobar film, bez obzira na ishod. Ja jos nisam pokusala da se saberem, ali lekovi su me kostali kok 350 -400 eur sa sve vitaminima, inseminacija 200 a VTO sa onim popustom oko 800 eur. Put nije skup, ali posto ja volim da pojedem lepo mislim da sam na hranu potrosila vise nego na lekove user posted image , mada je tamo stavrno jeftina klopa.

Kaze dr, odlican ti je endometrijum 10 mm, a ja da za to mogu da zahvalim John Bull Pabu, mestu sa kog nisam izbijala zbog fantasticne kuhinje. Nije ni sudo sto mi je rekao da sam u odlicnom psiho-fizickom stanju. Dr je duhovit i voli uvek da provuce neku salu

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
12.10.2010 22:18:29   
Suncicabg
Dace Bog da bude dobro user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
12.10.2010 23:47:46   
Parižankaa
Sunčice,nema ti tu pravila ako budeš pila npr.folnu,da će sigurno da ti uspe...ali se ne slažem sa tim da ne treba posebno obratiti na ishranu i unos vitamina kad krećeš u priču o trudnoći,pogotovu u VTO...
ako već negde koči,onda i treba obratiti pažnju na sve na šta može da se utiče.


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
13.10.2010 14:09:27   
LunaLu
I ti doktori u DZ misle da sve znaju. Kad budes usla u postupak pripreme za VTO, vodi se onim sto ce ti reci dr, koji to bude vodio.
Na ginekologe iz DZ sam posebno kivna,  pojma nemaju, a vole mnogo da pametuju. Poslala bih na kliniku 6 meseci da rade, da dezuraju, pa da vide sta je posao. Moja dr prima od 13h do 18h, posle ne prima, jer sterilise instrumente, znaci do 19h bi mogla da pise upute... ali ne... To je vec visa matematika.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
13.10.2010 22:10:46   
Suncicabg
A ko ce mi voditi postupak? Dr sa izabrane klinike?user posted image

(odgovor članu LunaLu)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
13.10.2010 23:17:19   
LunaLu
Da, doktor sa izabrane klinike, bilo drzavne bilo privatne, za sta se budes opredelila.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
14.10.2010 6:25:39   
Suncicabg
Pa supeer, tako ce se  najbolje upoznati sa celom situacijom.


(odgovor članu LunaLu)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
24.2.2011 0:06:56   
Suncicabg
Evo ja malo da drmnem temu user posted image da cujemo jos neka iskustva 

< Poruku je uredio Suncicabg -- 24.2.2011 0:07:32 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
26.2.2011 12:26:48   
Jelena M B
Ja sam pila Prenatal tbl 6 meseci pre nego što sam krenula na VTO.Kad sam počela sam pripremama za VTO i počela sa Suprefactom dr mi je pisala Aspirin od 100 i folnak,koji sam pila do ET.Zatim mi je dala da pijem Femibion tbl i 14 dana sam davala Fraxiparin.Jela sam sve kao i dotad ništa posebno.I uspela je VTO iz prve.Nadam se da sam ti malo pomogla

_____________________________

Čudno je koliko je malo potrebno da budemo srećni, a još čudnije koliko nam baš to malo nedostaje.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
26.2.2011 12:41:41   
dunja RR

Da li zna neko ko je uvoznik Prenatal tableta za Srbiju?

(odgovor članu Jelena M B)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
26.2.2011 13:20:48   
Alexis79

Imas od raznih proizvodjaca

Npr. za Natural Wealth je NORDVIK  
A za New Foods  je LAMA

Sedista su im u Bg-u

< Poruku je uredio Alexis79 -- 26.2.2011 13:21:09 >


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
26.2.2011 13:43:51   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Alexis79


Imas od raznih proizvodjaca

Npr. za Natural Wealth je NORDVIK  
A za New Foods  je LAMA

Sedista su im u Bg-u


hvala draga, nisam čula sa Lamu, sada ću potražiti njihov sajt user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
28.2.2011 22:05:50   
Suncicabg
Ja sam i danas pitala da li da uzimam nesto i rekla je samo folnu user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
28.2.2011 22:11:50   
dacca
Ja nisam nista pila, ali milim da folna moze biti samo od pomoci!!! Zene pozitivnost je najbolji lijek... non stop sam pustala muziku, bila sam stabilna, cvrsta, vesela a bog me je bilo i malo straha... Najteze mi je bilo dva dana pred betu! I sada cepa muzika kolikomoze, i sve je u Bozijim rukama!
Svima vam drzim palceve od srca, SNAAAZZNNNNOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
28.2.2011 22:29:19   
Suncicabg
Znaci Dacco tvoj savet je muzika user posted image
A jesi se hranila nesto drugacije?
E da, meni su rekli da se ofarbam pred bocke i to je to user posted image da posle ne valja

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
1.3.2011 11:11:32   
dacca
Ja sam se ofarbala 6 dan transferauser posted image . Ma pila dosta jogurta i to je to!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
2.3.2011 23:12:22   
Suncicabg
Imam neke nedoumice  vezano za zdravu hranuuser posted image
Tursijauser posted image
Kiseli kupususer posted image
Rostiljuser posted image

Prosto ne zelim da poverujem da nesto od navedenog nije zdravouser posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
10.3.2011 11:35:46   
lucija85
Drage devojke, moja drugarica je u subotu radila transfer, sto bi znacilo da bi ona sada trebala biti trudna nekih 5 danauser posted image ! Ako je sve ok!Ona sada lezi i odmara, malo se osula po luci, grudi su joj narasle i kao kamenje su,ograomne su joj!kaze da oseti neko ziganje u stomaku u donjem levom delu, sada mozda se ona natripovala a mozda se nesto i desava? Kakava su vasa iskustva i kako bi ona trebala sada da se ponasa, neki kazu da ne lezi da hoda??!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
10.3.2011 18:27:44   
Suncicabg
Lucija, ja jos nisam stigla do te faze, ali koliko sam se raspitivala i misljenja dr su razlicita o tome user posted image
Neki kazu da se lezi non-stop, a neki da se seta user posted image

(odgovor članu lucija85)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
19.3.2011 22:48:05   
Suncicabg
Evo interesantnog teksta KLIK

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
19.3.2011 22:59:09   
Anoniman
Ja se plasim klovnova user posted image

Mene mm ionako non stop zasmejava, a evo priznacu, odmah posle transfera sam jela SOUL FOOD iliti double whoper u Burger kingu user posted image Mislim da ovo sigurno pomaze jer sam se vec sa prvim grizom osecala odlicno user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
19.3.2011 23:11:15   
Suncicabg
Ja sam skapirala da se treba smejati sto vise user posted image user posted image user posted image  tako da su i komedije ok.
I svakako ako ne pojedes ono sto ti se jede, stvara opterecenje. Tako da ja pojedem pizzu cesce nego sto bi trebalo  (a verovatno ne bi trebalo uopste)user posted image





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here