|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
20.3.2011 10:58:27   
nina26
Mmmm, Burger King, secam ga se jako dobro user posted image
Sunci i ja krkam pizzu i 2x nedeljno ali se tesim jer je pravim od integralnog brasna pa kao dozvoljeno je user posted image
Sto se tice ostalih vitamina i ishrane,ni meni dr nije nista rekao, ali sam zato ja sve pokupila savete odavde i krenula da ih primenjujem ne moze da skodi sigurno.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
20.3.2011 13:40:55   
Suncicabg
Nina, sta od saveta primenjujes? Ima ih bas dosta. Ja jedem pahuljice za dorucak, corbicu za rucak i neku vocku za uzinu, ali zato popodne kao user posted image  user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
20.3.2011 14:04:27   
nina26
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Nina, sta od saveta primenjujes? Ima ih bas dosta. Ja jedem pahuljice za dorucak, corbicu za rucak i neku vocku za uzinu, ali zato popodne kao user posted image  user posted image


Pa ja se tako uglavnom zdravo hranim user posted image . U ishranu sam ubacila samo jos sardinu, posto ribu inace jedem svake nedelje, a sardinicu sad za veceru, 2,3x nedeljno. Takodje, brazilske orahe svaki dan (3kom), juce sam pocela sa pivomuser posted image (na silu ga pijem), cedjenu pomorandzu inace pijem, sad sam bas disciplinovana ne preskacem ni jedan dan, i negde predvece cedjeni sok od svezeg ananasa.
A od vitamina sam pila samo folnu. Sutra mi stizu ostali vitamini, oni sto su pisale devojke ovde, Femibion (mislim da se tako zove),riblje ulje, A,C,E sa selenom.
Ja mislim da je to stvarno dosta user posted image

p.s. i da,posto sam pila Tesicevu terapiju, prestala sam sad sa cajevima, i uzimam sam lec i propolis kapi user posted image

< Poruku je uredio nina26 -- 20.3.2011 14:08:38 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
20.3.2011 15:10:02   
Suncicabg
Bravo, bas si disciplinovana, moracu i ja da se nateram da svaki dan cedim pomoranzu i jedem ribu (koju bas slabo volim)
Sto se vitamina tice, nekoliko puta sam pitala dr i uvak kaze samo folnu user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
20.3.2011 15:38:14   
nina26

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Bravo, bas si disciplinovana, moracu i ja da se nateram da svaki dan cedim pomoranzu i jedem ribu (koju bas slabo volim)
Sto se vitamina tice, nekoliko puta sam pitala dr i uvak kaze samo folnu user posted image



Ma i meni isto, ali opet svaki dr ima svoju metodu, tako uzmes malo od jednog oduzmes od drugog i eto ti idealno resenje user posted image Ti radi onako tebi prija, to je uvek najbolje.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
21.3.2011 21:25:45   
Anoniman
Zdravo devojke!
Da li je nekoj od vas dr preporučio čašu piva dnevno kao pripremu? Ja bih to primenjivala, ali sam malo sumnjičava zbog onog no-no alkoholu!
Za sada uzimam folnu kiselinu, normalno se hranim kao i do sada, a od sutra ću uvesti redovne šetnje! Razmišljam i da uzmem aspirin jedan dnevno, da li mi to može škoditi? inače, pripremam se za IUI

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
21.3.2011 21:29:23   
Anoniman
ja pijem aspirin protect od 100 mg, mozes, to ti nece skodti dobro je za cirkulaciju. To za pivo prvi put cujem. Znam da ima vitamina B, ali bas casa piva dnevno?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
21.3.2011 23:33:01   
Suncicabg
I ja sam videla da devojke pisu o pivu, i iako pivo obozavam user posted image  i rado bih se pridrzavala tog dela pripreme, cini mi se nelogicnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
21.3.2011 23:35:16   
Suncicabg
Sto se Aspirina tice, i ja sam pomisljala na njega, ali su mi devojke ovde (cini mi se bas na ovoj temi) objasnile da je za to ipak potrebna konsultacija sa dr

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
22.3.2011 8:51:49   
Anoniman
Hvala! Slažem se sa vama! Gde god sam čitala neki članak o ptipremi za trudnoću svi su naglašavali da alkohol treba obavezno izbaciti! Zato mi je bilo čudno ovo sa pivom. Veliki pozdrav

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
22.3.2011 11:37:03   
nina26
Ja sam bas ovde isto procitala za pivo , i pocela sam da ga pijem na silu naravno user posted image
Jel treba da prestanem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
22.3.2011 22:14:05   
Anoniman
Glasam protiv piva! Em je alkohol em je gazirano! Šta tu može da valja!? Ja ga neću piti!user posted image

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
22.3.2011 22:51:54   
Suncicabg
Ni ja ga necu piti, a volim user posted image
Iskreno ja volim da cujem sto vise saveta, ali devojke su me ovde naucila da smo sve razlicite i da svaka od nas treba da se konultuje sa svojim dr oko svega. Mene je malo blam da pitam za pivo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
22.3.2011 22:55:09   
lesica
A sto ne probate bezalkoholno pivo (jelen) skoro da nema razlike u ukusu,ima samo do 0,5 % max alkohola. Za sve pivopije koje moraju da ga se odreknu zbog pripreme.user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
22.3.2011 23:10:14   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: lesica

A sto ne probate bezalkoholno pivo (jelen) skoro da nema razlike u ukusu,ima samo do 0,5 % max alkohola. Za sve pivopije koje moraju da ga se odreknu zbog pripreme.user posted image

Nije kod mene tooooliko kriticno user posted image ali svaka cast za ideju, ne znam da li ima i vit B kao pravo user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
9.4.2011 23:38:50   
Suncicabg
Pitala sam danas med.sestru u klinici u kojoj cu raditi vto za pivo, i kaze zena da je to cista glupost i da nema nikakve veze sa vto

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
11.4.2011 16:03:14   
nina26
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Pitala sam danas med.sestru u klinici u kojoj cu raditi vto za pivo, i kaze zena da je to cista glupost i da nema nikakve veze sa vto


Slazem se Sunci ! Ja sam pila npr svaki drugi dan svezi cok od ananasa to je bolje od glupavog piva u svakom slucaju : )

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
12.4.2011 9:42:17   
bebica30
drage moje drzte se
da li ima neko ko zna ukratko da mi opise proces icsci bez onog 'doktor ce ti objasniti', posto sam na temi vestacke oplodnje naisla na takve komentare, prioriet je stavljati smajlije dok je informisanost neupucenima dosta slaba, ja vec danima pokusavam da nadjem neke odgovore zena koje su kroz sve to vec prosle ali neuspesno, sto je veoma cudno ali ok.
hvala unapred

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
15.4.2011 11:33:30   
Suncicabg
Rekli su mi da ne jedem slatko, cak ni voce ne preterano.

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
3.5.2011 21:03:37   
nolinica
Nina, da li si ti pila femibon, riblje ulje, i vitamine A C i E iako je dr rekao da ne piješ vitamine?
Pitam, jer je meni dr rekla da ništa ne pijem, pa sad ne znam šta raditi!user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.5.2011 9:53:13   
Suncicabg
Nina i mene zanima sta si tacno "prihvatila" od saveta?


(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.5.2011 9:58:39   
Anoniman
Meni je uspelo iz drugog puta, a ono sto sam radila razlicito u odnosu na prvi put je da sam aktivno vezbala 3 meseca kolika mi je bila pauza izmedju postubaka. Isla sam u gym na neki kruzni trening i mislim da mi je to dosta pomoglo. Tako da vam savetujem da nadjete nesto sto ce vam najvise dogovarati i da sto pre pocnete sa vezbama.

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.5.2011 10:07:30   
nina26

IZVORNA PORUKA: nolinica

Nina, da li si ti pila femibon, riblje ulje, i vitamine A C i E iako je dr rekao da ne piješ vitamine?
Pitam, jer je meni dr rekla da ništa ne pijem, pa sad ne znam šta raditi!user posted image




Sve to sto si navela sam pila plus kao sto sam rekla svezi sok od ananasa i pomorandze.

I da, tokom stimulacije sam setala svaki dan po 5,6km do apoteke i nazad za inekcije, jer sam procitala da setnja pospesuje kvalitet j.celija.

Vitamini ti ne mogu naskoditi, samo ti pomogu pomoci.

(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.5.2011 10:08:46   
nina26
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Nina i mene zanima sta si tacno "prihvatila" od saveta?





Ovo sto sam napisala gore Sunci, puno set_nje, zdrava ishrana i vitamini koje sam pokupila sa ove teme, najvise sam "ukrala" od Misica user posted image

Mozete isto to piti ili iskombinovati sa necim drugim, kako god nece vam stetiti, to je sigurno.

Samo hrabro user posted image

< Poruku je uredio nina26 -- 4.5.2011 10:10:29 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.6.2011 22:34:29   
Milka76
Ovi saveti su super obzirom da do kraja godine planiram da idem na FET i da sam imala 3 neuspele VTO. Imamo jos 3x3 smrznutih embrioncica i bas bih htela da se najbolje pripremim za njih.
Da li su brazilski orasi isto sto i indijski?

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here