|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:12:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

Lakše mi zamisliti dve žene u krevetu nego dva muškarca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja ustvari nemam problem da zamislim (vidim) dve žene, koliko mi je grozno da vidim dva muškarca. Valjda kad pomislim da ONO ulazi u ONO... user posted image

Nikada ni iz radoznalosti ne biste probale sa ženom? user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:15:22   
Anoniman
mislim Tasho da niko to nece odgovoriti ... ili ce ici pod anonimanuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:16:43   
Anoniman
mozda bi i probala ko znauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:17:29   
Anoniman
ja bi probala

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
21.4.2009 15:17:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:18:22   
Anoniman
opa bato... vidim ja nista bez anoniman user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:19:53   
Anoniman
Inace me privlace zenske grudi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:20:17   
Anoniman
ne znam sta se podrazumeva pod probala sam, ne sex mnogo se bolje ljube od muskaraca user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:21:31   
Anoniman
Mislim da to jako zavisi ko bi bila ta druga ženska osoba. Mislim da takve stvari ne bih mogla nikada ni sa kim ko je tu negde blizu, koga bih mogla sretati posle na pijaci... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:23:44   
bebać
Nije me nikad startovala,zaista!

i ne znam kako bi odreagovala,nekako  mi je to bezzzeuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:25:22   
Anoniman
Možda sam i pomišljala kako bi to izgledalo biti sa ženom,ali kad se navadih na "onu stvar",pa bi mi nekako uvek to falilo u sexualnom odnosu,a ne volim gumu,plastiku...-tj.one stvarčice što one gurajuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:26:34   
NadaR
?Ne smatram nista od toga privlacnim toliko da bi probalauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:29:51   
Koukla
Mene je startovala, i to vrlo otvoreno!!!! Na moru, imala sam nekih 18 godina, Lepo rekla znaš ja volim žene, a ti mi se baš svidjaš, pa ono,ako hoćeš... hehe... još me je i posle nekog vremena ubedjivala da joj baš ličim na nekog ko voli isti poluser posted image user posted image user posted image . Pošto smo provele celo veče zajedno (u društvu!), mislim se ja možda i poljubac, pa možda da probamuser posted image , ali ipak nije bilo šanse, želudac mi se prevrtao svaki put kad je krenula ka meni, muško je bre muško!!!! Lepo sam joj rekla, lepo ja to poštujem što si ti, ali pogrešnu si našla!!!! Nije se naljutila... user posted image

Eto, moje iskustvo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:44:00   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ustvari nemam problem da zamislim (vidim) dve žene, koliko mi je grozno da vidim dva muškarca. Valjda kad pomislim da ONO ulazi u ONO... user posted image



Nikada nisam probala ništa sa ženom, a i ne bih. Ali mi ne smeta da vidim...isto kao Tasha. Ali, dva muškarca mi je nešto odvratno! Možda zato što su nekako žene nežnije pa mi onda ta slika i nije gadna, a muškarci onako dlakavi....ma fuj

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
21.4.2009 15:54:27   
Lilly*
Joj jeste, nekoliko puta, ali user posted image  na fin nacin sam ih odjuser posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
25.4.2009 18:18:40   
afrodita
Znas da sam te sanjala
sad mislim na tebe slucajno,
darga si mi i volim te
ali nisam se zaljubila u tebeuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 41
   [Obrisana poruka]
25.4.2009 18:20:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
9.5.2009 3:36:01   
Verus
user posted image e za ovo "na pijaci" sam se skoro upisala od smeha!  Vidis njih dve, sve sa cegerima i sargarepom kako viri iz cegera, a pre toga su se klepacile u krevetu!user posted image   Cegerushe! (lezbushe)user posted image
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mislim da to jako zavisi ko bi bila ta druga ženska osoba. Mislim da takve stvari ne bih mogla nikada ni sa kim ko je tu negde blizu, koga bih mogla sretati posle na pijaci... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
9.5.2009 3:37:26   
Verus
mene jesu vise puta.  mene startuju ili zene ili crnciuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
26.1.2010 23:28:03   
JULIE
Jao majko setila sam se i morala da npisemuser posted image user posted image To je bilo pre 4,5god u prvom srednje cini mi se.Dosla drugarica kod mene i prica kako se umalo nije zaljubila u devojku,ja se smejem ko luda,kaze ona devojka je biseksualka ali izgleda ko musko,zovu je CRNI,njen tip skroz.Izadjemo mi za vikend,prilazi meni crn decko,nezne okice baby face tad je takav tip muskarca predstavljao moj tip,jooj kad sam ga videlauser posted image user posted image user posted image Prilazi mi i krece razgovor,flert i u tom trenutku nailazi drudarica i tako me ustine da so mi se go.na prijela i odvuce me na stranu.Kaze ona jesi normalna bre,sta radis?!Kako sta radim gle kakav macan,kaze ona ma ludaco to je ona devojka,CRNIuser posted image user posted image user posted image Ko zna kad bih otkrila da nije naisla drugaricauser posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
26.1.2010 23:32:43   
2002m
user posted image user posted image user posted image user posted image joj...Julieuser posted image .Pa otkrila bi,kada bi CRNI izvadio ribicuuser posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
26.1.2010 23:34:15   
JULIE
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
26.1.2010 23:42:55   
lence
Mene nikad neka koja mi se svidja! user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
26.1.2010 23:46:32   
JULIE
A da te startuje neka koj ti se svidja?user posted image user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li vas je nekad startovala zena
26.1.2010 23:46:34   
cipiripi
Julie da te neznam startovala bih te na ulici sigurno jer sam gora od muskaraca, odlepim kad na ribi vidim extra dude user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a mene jeste jednauser posted image ...startovala..iz bosne user posted image muskaracha ubi boze zena gabor user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here