|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spontani pobačaj
29.4.2016 20:54:39   
borica
Buba marice mnogo mi je zao sto se sve to izdesavalouser posted image

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Spontani pobačaj
29.4.2016 21:40:27   
Maraj
Jao marice , ja ne mogu da verujem sta se tebi desava u slo! Da l su svi dr tamo retardirani.. ja stvarno nemam reci da ti tek tako urade laparo. Pa moja rodjaka je imala isti slucaj kao ti. Lezala u Frontu , kontrolisali joj betu dva dana. Ispostavilo se da je ipak trudnoca i da je to sto se videlo na jajovodu (neko prosirenje) ne secam se sta su rekli za to... al da te tek tako bace "na sto" . Jos nisi imala bolove. Znas kakvi su bolovi kad je vanmatericna....bas sam besna...mogu misliti kako je tebi...
oporavi se draga i ako mozes nekako zaobidji te dr u slo.... user posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Spontani pobačaj
29.4.2016 21:47:21   
vocicana
Buba maro, nisam ispratila sta se desava, jell sve u redu sa ovom trudnocom, znam da sam juce-prekuce tti cestitala. Nije valjda ....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Spontani pobačaj
29.4.2016 21:48:49   
Maraj
Voci izgleda da jeste :-(i ja se smorih.... a bas sam se obradovalaa kad sam je videla u temi user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 29.4.2016 21:49:38 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Spontani pobačaj
29.4.2016 21:53:36   
vocicana
A pitala sam za nju,m toliko puta. E stvarno ne mogu da verujem, kakva steta. Dusa, imam utisak da je sjajan lik, bas mi je zao,bas to ide bzv. A secam se kada je bila biohemijska prosle godine, toliko mi je bilo tesko, narocito sto sam i ja bila u akciji za user posted image , a i ja sam imala biohem u martu, danima nisam mogla da se oporavim.
Pih...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Spontani pobačaj
29.4.2016 21:59:01   
pngpme
Buba marice, mnogo, mnogo mi je žao. user posted image Mnogo me potresu ove stvari, nadam se da će veoma brzo da ti prođe vrijeme do nove male radosti.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Spontani pobačaj
30.4.2016 8:00:09   
Doroty
Buba marice, jako mi je žao, iskreno ti želim što brži oporavak i lepu i zdravu trudnoću

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Spontani pobačaj
30.4.2016 8:18:29   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: isidora88
a nije mi jasno zasto ne rade kiretazu kod tako male trudnoce, uzasno iskustvo si imala...



Ovde će prvo sve probati da ''prirodno'' ode plod, pre nego te strpaju pod anesteziju. Takvu poliku mislim da imaju. Bubice, rekla sam ti - drži se. Pregrmi i čekaj zeleno svetlo, pa onda u nove radne pobede user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Spontani pobačaj
30.4.2016 8:27:02   
nikiteki
Buba marice bas mi je zao

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Spontani pobačaj
30.4.2016 8:36:12   
Sandricak
Buba Marice iskustvo koje si imala nije nimalo prijatno... velika podrska i zagrljaj za tebe... zao mi je user posted image ..


_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Spontani pobačaj
30.4.2016 8:37:08   
Ella2407
Bibiceee neopisivo mi je zaoo
Nadam se da ce ubrzo nova trudnoca koja ce bit kako trebaa
Drzi see :-**

_____________________________

Volim što se volimo!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Spontani pobačaj
30.4.2016 11:07:23   
jekiki
Bubice drzi se, zelim ti svu srecu ovoga sveta i snagu beskonacnu da pregrmis sve ovo. Znam kako ti je i mnogo mi je zao i tesko kada cujem ovako nesto user posted image . Sacekaj malo da se oporavis , pa onda vidi sa tvojim dr da odradis jos neke analize, da se tako nesto vise ne ponovi.
Joj dusa me boli zbog svih koji prodju ovako nesto, ali moramo da guramo napred u nove pobede.
Veliki zagrljaj od mene user posted image

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Spontani pobačaj
30.4.2016 15:39:52   
buba.marica
drage moje divne ste i hvala vam na svim rečima podrške, dosta to znači u ovakvoj situaciji ... ne volim da me bilo ko sažaljeva daleko od toga, ali strašno puno znnači kada se neko sa tobom saoseća.
Verujem da će biti dobro ... samo da se sve završi dobro i ovi konci skinu i ne bude više komplikacija... a onda bebac.

isidora ovde pokusavaju da sve ide nekako "pirordno" bez obzira što je to preteško psihički i fizički, to su im neke fore sačuvaj me Bože bar ako mene pitaš ... što se tiče utrogestana imam opciju da čim zatrudnim odem kod Prof. Plećaša da probam da nešto uradim , što mi je i plan kada sledeći put budem ostala trudna.

Maraj veruj mid a sam šokirana.... ali malo je reći šokirana ! Očekivala sam da će pratiti ... da će ne znam ! Ne znam ni šta sam očekivala ali nisam ovo što se dogodilo ... Na kraju je moja vanmaterična bila nećete verovati ŽUTO TELO !!!! Pa jel moguće POBOGU da nisu to razlikovali !? DOCENT ... Profesor !!

Sve vas grlim user posted image user posted image HVALA!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Spontani pobačaj
3.5.2016 10:23:32   
Dragić
Jako mi je žao i saosjećam sa tobom, prošla sam sve to, samo skoro u devetom mjesecu trudnoće. Moji vapaji da me porode carskim rezom da bar ne budem svjesna kada iz mene izađe mrtva beba nisu urodili plodom. Mora prirodno! Ni epiduralnu mi nisu htjeli dati,kaže tako mora sve da se osjeća, užas. Ja sam imala "sreće" što je sve završeno brzo i što su bolovi bili više nego podnošljivi. Ali, nije mi jasno zašto neće da olakšaju ženama bar u tim preteškim, užasnim trenucima.
Hoću samo da ti kažem da se isplačeš, olakšaš i šta ja od srca preporučujem, meditaciju, meni je puno pomogla da uspostavim balans u tijelu i da prevaziđem teške trenutka. Naravno, bol će uvijek biti prisutna, ali mnogo manja i podnošljivija kako vrijeme prolazi. A valjda ćemo se uskoro radovati i sa našim malim zamotuljcima pored nas user posted image user posted image

_____________________________

Jutros me probudilo sunce pa odlučih da ga unesem u svoj život, da obučem najljepšu stvar iz ormara, izađem, idem ulicama i dam malo sunca svojim osmjehom svakoj osobi koju sretnem!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 10:13:06   
krin 40
Evo da ostavim ovde moje iskustvo.Imala sam missed ab 20 tog marta u cetvrtom mesecu.Hematom je dijagnostifikovan u deset_____oj nedelji na izlasku iz materice,relativno na bezopasnom mestu.Posle dve nedelje probudila sam se u moru krvi,Ali bez bolova.Bila sam ubedjena da od Bebe nema nista.Primljena u Narodni front,svi su bili vise nego divni.Doktor me na stolu pregleda a iz mene krv u mlazu.Medjutim sa bebom sve u redu.Pukao hematom.Danima lezim u bolnici.Krvarenje stalo.Sedmi Dan me pustaju kuci.Beba super,aktivna,medjutim hematom koji je pukao se ponovo napunio sada još veci,četrdeset_____ mm.Strogo mirovanje,terapija i nada da ce se apsorbovati ili opet puci.Uzasan osecaj kada znaš da ćeš se verovatno opet probuditi u moru krvi.Medjutim...nista...zatisje...kontrola sledeca,znala sam da je kraj po izrazu lica mog doktora.Hematom je rastao zajedno sa bebom i zakačio posteljicu koja se odlubila.Bebi je zbog ostecenja posteljice stalo srce.On cuti ja ležim i gledam kroz prozor.Sve sam očekivala samo ne da ode od mene tako tiho.Zastrasujuce je sto spontani zamišljaš drugačije,krv,bol,bar neki grč.Jezim se sada kada znam da možeš da ostaneš bez bebe u tišini kada misliš da je sve u redu.Idemo dalje.Ne vredi o tome misliti iznova i iznova,samo se dublje tone.Znam da želim bebu i rad na novoj me vuče na povrsinu.

< Poruku je uredio krin 40 -- 13.6.2016 10:28:07 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragić)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 10:37:39   
choopa choops
user posted image
Žao mi je user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 10:58:47   
branki*
Krin,jako mi je zaouser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 11:24:58   
krin 40
Hvala devojke,kao sto rekoh,idemo dalje.:):D

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 11:26:20   
IvanaSK RR
Krin, rekoh ti vec.. Bas mi je zao... Ali, vrlo brzo ces ugledati dve crtice, verujem u to...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 11:39:09   
suzi kju
user posted image i ja sam imala gotovo istu situaciju. Znam kako se osećaš. Mi sto žene izuzetno jake. Ideš dalje, se će biti u redu.
Ja sam imala tri spontana, jednu vanmateričnu a sada dve bebe od po osam ipo meseci. Želim ti da što pre ugledaš svoje crtice.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 11:56:37   
superm
Krinuser posted image user posted image
Pisala sam negde već...imala sam spontani 5 meseci pre 2.trudnoće...sve razumem
Ali sada imam 3 dece, što svima od srca želim.
Samo hrabro napred.
Sreća prati hrabre.

Kako je Živojin Mišić rekao:
Ko sme, taj može.
Ko ne zna za strah, taj ide napred.

< Poruku je uredio superm -- 13.6.2016 11:57:50 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 12:09:06   
suzi kju
Lepo rečeno!!! user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 12:18:28   
krin 40
user posted image bas tako

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 12:32:16   
sonyasha
Krin, sve su pametno ženske već rekle ostaje samo da ti pošaljem user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Spontani pobačaj
13.6.2016 15:25:14   
Trcosava
Krin svaka čast na stavu! Samo tako nastavi user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here