|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 15:50:21   
Anoniman
U par navrata sm razmenie pruke, mama Bojana mi je pomogla savetima buduci da je bila psiholog i pre svega, jedna mila zena uvek smirena i spremna da da pravi savet.
Neizreciva tuga za zenom koju nikada nisam videla,a to samo govori kakva je bila.

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 16:00:44   
simke
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 16:04:11   
Vučko.ba.
user posted image  ovo je tuga golema

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 16:09:16   
Olga75
prelistala sam sve online dnevne novine od 23 do danas i nisam videla ni jedan clanak o tomeuser posted image , kao da se nista nije desilo a umrla mlada zena koja je rodila blizance iz , koliko sam shvatila , uredne trudnoceuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 16:19:44   
Brana
Strasno,jadna zena a tek njeni andjelcici bez majke!Neka pociva u miru!user posted image user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 16:36:43   
Verus
Milan i Marta-tako se zovu decica koje nije stigla da vidi....bas sam jako tuzna, zivot nije fer...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 16:55:01   
Anck Su Nmaun
Bas strasno user posted image   Zivote surov li si! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 17:02:07   
choopa choops
Ne znam sta da kazem user posted image user posted image user posted image user posted image Nije i trebalo da ovo procitam user posted image user posted image user posted image
O Boze, Boze...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 17:03:21   
mati
Prava tragedija. I ja sam sada citala, male duse,Milan i Marta, ostali bez majke... Videla sam da su iz Nisa ali ovde nista nisu javili, ponovo neko nesto muti, a deca ostala bez roditelja...user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 17:07:01   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: mati

Prava tragedija. I ja sam sada citala, male duse,Milan i Marta, ostali bez majke... Videla sam da su iz Nisa ali ovde nista nisu javili, ponovo neko nesto muti, a deca ostala bez roditelja...user posted image


Ma nece niko ni javiti. Vidjeces. Njima to sigurno nije prvi slucaj. Znam po 'licnoj' tragediji, koja se desila prije 18g. Samo su zataskali stvari i nikom nista user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 17:34:28   
bebablue
Zasto nigde nema nista objavljeno.
Ovo je jezivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 17:41:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebablue

Zasto nigde nema nista objavljeno.
Ovo je jezivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga moja ovo je Srbija, a da se ovakve stvari ne bi vise ponavljale bilo bi dobro da su objavili, pa bi mi zene imale bar malo nade da se to vise ne bi desavalo. Tesko tim ljudima i ne daj Boze nikome user posted image

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 17:43:49   
JMPM
Ne daj Boze nikome!Cuvajte se i cuvajte svoju decu,ne dozvolite da ijedan momenat bude neiskoristen u dobrom,zivot je nepredvidiv!
Saucesce porodici...ovo je neverovatno!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 17:47:39   
Tara
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 18:00:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: miljanaM

IZVORNA PORUKA: bebablue

Zasto nigde nema nista objavljeno.
Ovo je jezivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga moja ovo je Srbija, a da se ovakve stvari ne bi vise ponavljale bilo bi dobro da su objavili, pa bi mi zene imale bar malo nade da se to vise ne bi desavalo. Tesko tim ljudima i ne daj Boze nikome user posted image



Upravu ste!!!

Znam da tu ženu, majku i suprugu neće ništa vratiti u život ali ne može ovakva greška lekara da prođe nekažnjeno!
Veoma poštujem medicinare i njihovu profesiju ali za ovo treba neko da odgovara... javni linč! Da bude za nauk svima i da se ne ponovi! Ako su rešili da rade ofrlje što nisu preuzeli odgovornost za neki drugi posao a ne odgovornost za nečiji život!



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 18:06:51   
liliana
IZVORNA PORUKA: JMPM

Ne daj Boze nikome!Cuvajte se i cuvajte svoju decu,ne dozvolite da ijedan momenat bude neiskoristen u dobrom,zivot je nepredvidiv!
Saucesce porodici...ovo je neverovatno!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 18:13:08   
Anoniman
Jako sam se potresla , jako , jako bolna situacija , tuga ... Samo pomislim na tu dečicu , i duša mi se sledi ...

Rado , a zna li se sa sigurnošću - da li je greška lekara ili se desilo nešto , šta ja znam , urođeno user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 18:16:56   
AtenA
boze user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tuga...
da su malizani zivi i zdravi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 18:26:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jako sam se potresla , jako , jako bolna situacija , tuga ... Samo pomislim na tu dečicu , i duša mi se sledi ...

Rado , a zna li se sa sigurnošću - da li je greška lekara ili se desilo nešto , šta ja znam , urođeno user posted image


Nemam pojma... da sam lekar i da sam bila tamo verovatno da bi znala o čemu se radi... ovako mogu da reagujem kao novinar i kao ljudsko biće i buduća majka i da tražim odgovorno lice za to, zato što i ja sutra treba tamo da se porodimuser posted image user posted image user posted image
Ako je greška lekara, mene Niški GAK neće videti a ako je nešto urođeno... pa ovo je 21 vek mogli su na 100 i jedan način da ustanove da je taj poduhvat visoko rizičan za majku...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 18:41:43   
Pretty78
ne znam da li  sam ovo smela da uradim, ako nisam obrisite moj post.

kopirano sa bebca :

Informacija od kume:
Bojana je u subotu bila super.U nedelju joj je radjen carski rez,bebe su dobro.Nocas joj je bilo mnogo lose,niko nije znao zasto.Borili su se za nju i hirurg,kardiolog,svi su bili oko nje.Kuma je pre zavrsetka smene svratila do sok sobe da pita za nju i zatekla koleginicu koja je plakala.Rekla joj je da je Bojana mnogo lose i da ce tesko preziveti...Rekla sam joj da mi javi ako sazna nesto novo.


ja sam zgranuta....dusa me boli za ta dva mala deteta....zenu nisam poznavala ali sam sokirana

i ja sam prelistavala i googlala i nigde nema ni reci o tome

bem ti Srbiju


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 18:46:21   
Volta
O ne znam šta da kažem.................strašno.Neka počiva u miru.

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 18:52:47   
Olga75
Verus , svaka cas_t , divan post

< Poruku je uredio olga75 -- 29.12.2010 18:53:02 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 19:10:08   
zoća
Dva dana ne mogu da dođem sebi.Tragedijauser posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 19:15:37   
Shishica
Stvarno ne shvatam... sta rade ti doktori..kako rade?.. user posted image
Neverovatno.. njenima je sada gore nego u najmracnijoj nocnoj mori.. user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Na forumu BEBAC.COM smrtni slučaj
29.12.2010 21:42:27   
Nensi*
Nemam reci,strasnouser posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here