|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bojkot vakcinacije
18.4.2011 16:26:30   
Verus
user posted image  meni je dosta igala, zadnji mesec trudnoce sam se 2x na dan bola heparinom-doostauser posted image  pa makar i hpv dobila

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Bojkot vakcinacije
18.4.2011 16:26:46   
eni26

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Zasto ne bi primila jos nesto user posted image joj izvinite ja jednostavvno nisam mogla da se uzdrzim user posted image valjda su hormoni

user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Bojkot vakcinacije
18.4.2011 16:27:14   
Verus
user posted image  joj misu ubi me smeh sada-vidim da si odgovorila misici pa skontah zasto=ma hormoni sigurnouser posted image
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Zasto ne bi primila jos nesto user posted image joj izvinite ja jednostavvno nisam mogla da se uzdrzim user posted image valjda su hormoni

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Bojkot vakcinacije
18.4.2011 16:35:12   
Mishica 77
user posted image  user posted image  user posted image
Eeeeeeeeeeeeh, ovo se i ja pitam odavno. A kad bi znale kakva je riba?!
Sorry za OFF. Nećem više.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Bojkot vakcinacije
18.4.2011 16:45:59   
eni26
OFF ,onda laze da je Virdzina,mozda je radila operaciju usivanja himenauser posted image ( uuu,al ja odo' predaleko ) user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Bojkot vakcinacije
18.4.2011 17:00:34   
Verus
Nemojuser posted image
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

user posted image  user posted image  user posted image
Eeeeeeeeeeeeh, ovo se i ja pitam odavno. A kad bi znale kakva je riba?!
Sorry za OFF. Nećem više.


(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Bojkot vakcinacije
18.4.2011 17:43:56   
vukosava
IZVORNA PORUKA: eni26

OFF ,onda laze da je Virdzina,mozda je radila operaciju usivanja himenauser posted image ( uuu,al ja odo'' predaleko ) user posted image


jace je od mene: vajdzana risajkl i bojkot hpv i eto u okviru smo teme

< Poruku je uredio vukosava -- 18.4.2011 17:44:32 >

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Bojkot vakcinacije
18.4.2011 18:22:00   
liliana
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ako mislite protiv humanog papiloma virusa , mislim da bi trebalo da se daje pre prvog seksualnog kontakta

Da, Olga je u pravu.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 11:13:22   
minavb
Prete nove epidemije zaušaka i malih boginja
Slađana Vasić | 27. 04. 2011. - 22:00h | Foto: I. Šarac | Komentara: 13
BEOGRAD - Male boginje (morbile), rubeole i zauške, bolesti koje se već deset_ godina nisu pojavile u našoj zemlji, ponovo prete da izazovu epidemije. Posle priče o štetnosti vakcina protiv svinjskog gripa roditelji masovno odbijaju da vode decu na obaveznu vakcinaciju.

Pometnju delom izazvala i afera oko vakcina protiv svinjskog gripaOvakvo ponašanje zahvatilo je i Evropu, a epidemije ovih bolesti su već registruju u svetu, ali i u Srbiji.



Opasnost koja nam trenutno preti jeste epidemija malih boginja. Prema zvaničnim podacima u prva četiri meseca, ove godine registrovano je čak 297 pacijenata s ovom dijagnozom. Epidemija je krajem prošle godine krenula iz Leskovca, odakle se prenela na teritoriju Niša, Beograda, a delom i na Zaječar.

– Boginje se smatraju dečjom bolešću jer su se obično javljale u tom uzrastu dok nije napravljena vakcina. Da se bolest ne bi javljala, neophodno je da 95 odsto populacije bude zaštićeno. Morbile su izuzetno zarazna bolest koja se brzo i lako prenosi. Ukoliko neko oboli do pete i nakon 20. godine može doći do komplikacija i to najčešće upale pluća, mozga, a u nekim slučajevima može da dovede i do smrtnog ishoda – objašnjava dr Goranka Lončarević, šef Odseka za imunizaciju Instituta za javno zdravlje „Batut”.

izvor

prvi komentar na ovaj tekst je bio "Srbijo, zemljo medju vracevima"

< Poruku je uredio minavb -- 28.4.2011 11:14:01 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 11:18:17   
lanajelena
Mina ne znam da li je istina ali u Leskovcu kad je bila ta frka Nacelnik je izjavio da je 93% zarazene dece bilo vakcinisano user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 11:20:27   
Anoniman
Sigurno- moja prijateljica vakcinisala malu u septembru, u decembru dobila boginje!!!!!!!user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 11:23:25   
minavb
Nisam pratila. Vakcina se ne primi uvek, tj ne postigne odgovarajuci imuni odgovor, tako da je moguce da se vakcinisana osoba zarazi i prodje sa laksim simptomima. Bice gadno kad se 93% dece zarazi, a nije gadno kad je 93% od zarazenih vakcinisano. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 11:34:29   
Anoniman
''72 godine , kad se pojavila epidemija Variola Vere svi su morali da se vakcinisu. Niko nikoga nije pitao da li hoce ili nece. Milicioneri su pregledali autobuse, automobile i sl. Svi su nosili potvrde o vakcinaciji i ako je nisu imali momentalno su vakcinisani. Klinicka slika ovog virusa procenila je 30% stopu smrtnosti, a ako je vakcina primljena u okviru 4 dana od izlaganja virusu, nije dolazilo do smrtnog ishoda. Moja sveki je morala da primi vakcinu iako je bila trudna. Niko je nije pitao.
E, sad, sta ja hocu da kazem, mislim da je malo nepravedno da se epidemija siri zbog ljudi koji nece da se vakcinisu. Ja sam primila sve vakcine koje je trebalo da primim i nista mi ne fali.
Zbog takve neodgovornosti se pojavljuje epidemija virusa koji su mirovali po ne znam koliko godina. Koliko sad cujem, hara sarlah...

Samo da napomenem, da ne mislim na vakcine protiv svinjskog, pticijeg, pterodaktilskog i kornjacinog gripa...To su farmakoloske malverzacije...
Takodje, kad spominjem budjenje virusa, ne mislim na viruse tipa ebole, koja se posle 300 godina ponovo pojavila u Africi, posto je ocigledno da je namerno probudjena.

< Poruku je uredio verolino -- 28.4.2011 11:39:35 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 263
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 11:44:40   
minavb
Vero, tu masovnu imunizaciju '72. je i moj tata sprovodio. On je zaustavio epidemiju u Sidu. Imao je dva slucaja variole, stavio bolnicu u karantin i nalozio da se ljudi bukvalno na silu vakcinisu. Uspeo je, uspeli su, i eto, posle nije ni bilo potrebe za vakcinacijom protiv variole jer je iskorenjena.
Ne znam zasto se toliko laje protiv vakcina, nisam imala vremena da se bavim time, ali to je jako glupo i neodgovorno. Da ne sirim, samo sam htela da okacim tekst i naglasim da se stvarno cudim.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 11:55:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Ne znam zasto se toliko laje protiv vakcina, nisam imala vremena da se bavim time, ali to je jako glupo i neodgovorno. Da ne sirim, samo sam htela da okacim tekst i naglasim da se stvarno cudim.

Verovatno zbog raznoraznih farmakoloskih malverzacija. Ali ovde su u pitanju virusi od kojih su i nase generacije vakcinisana, pa s toga ne razumem. Sta bi moj deda dao da je u njegovo vreme bilo vakcine za tuberkolozu i da nije dve godine morao da jede poluzivu dzigericu da bi se izlecio. I jos je bio srecnik, jer je uopste uspeo da se izleci.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 265
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 11:57:41   
minavb
Eto, moj deda bio kliconosa celog zivota, nije smeo sa nama da se igra zbog TBC-a. user posted image  
Dakle vracamo se u srednji vek.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 11:58:16   
Olga75
ma sve je to zavera , ja kad vam kazem user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 11:59:40   
Anoniman
Srbijo, medju vracevima!
Odgovarajuci komentaruser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 12:02:00   
minavb
SLazem se. Doneo meni drug porsle godine neki cd koji je dobio od omladine 1389. Film o vakcinaciji, cipovanju ljudi i zivotnja, zigu zveri(?!?!?) i ostalim glupostima koje je on ozbljno shvatio. Hoce covek da mi otvori oci da ameri hoce da nas porobe, isperu nam mozak i da spremaju dolazak antihrista. Ladno je crkva finansirala snimanje i kopiranje filma. Ja sam bila zgrozena. Kad sam mu rekla da sam upravo vakcinisala i cipovala macke, poludeo od besa. I eto, vise se ne druzimo iz vise razloga.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 12:04:51   
*Alexx*
Ja sam se tih filmova nagledala kad se uvodila LK sa čipom. Understatement - sve same gluposti.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 12:07:21   
Anoniman
Nije glupost ono sto pricaju o masonima, kao i ono srpskom pozdravu sa razjedinjenim Trojstvom.
Sa zigosanjem su preterali.
Zig mi nosimo u glavama, stoga bih svima preporucila da procitaju Domanovicevu Dangu.
Off samuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 271
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 12:07:28   
minavb
Ma dobro cipovanje,a li bre vakcinu da bojkotujes??? Dete da ne vakcinises??? Najludje mi je to sto je ljudima cesto izgovor kako je sve to kancerogeno i opasno, a onda deci daju da jedu gluposti koje garantuju kancer i kardiovaskularne bolestine u kasnijem dobu, ako ne i pre.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 12:09:12   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino

Nije glupost ono sto pricaju o masonima, kao i ono srpskom pozdravu sa razjedinjenim Trojstvom.
Sa zigosanjem su preterali.
Zig mi nosimo u glavama, stoga bih svima preporucila da procitaju Domanovicevu Dangu.
Off samuser posted image

Off si, a mogli bi i da imamo temu o teorijama zavere. Ima tu svasta da se pise.user posted image
ZNas, imam utisak da se time opterecuju ljudi koji bas i nemaju sta da rade u zivotu, bas kao i ovaj moj drug. Get a job, get a life!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 12:09:32   
viking
Ne voliim da učestvujem u temama u koje se ne razumem, ali evo primera: klinac od prijatelja naših prijatelja je dobio leukemiju. Sreća pa je neki izlečivi oblik, ali su im u bolnici rekli da je to bolest koja se aktivira (ili ne, kako kod kog deteta) između 3. i 6. godine i da je za aktivaciju odgovorna vakcina! Mislim, šta reći?
Opet ponavljam, nemam dete i ne razumem se, nemam ni neki stav o tome, ali eto da podelim sa vama.

IZVORNA PORUKA: minavb

Ne znam zasto se toliko laje protiv vakcina, nisam imala vremena da se bavim time, ali to je jako glupo i neodgovorno. Da ne sirim, samo sam htela da okacim tekst i naglasim da se stvarno cudim.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Bojkot vakcinacije
28.4.2011 12:11:11   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: verolino
Zig mi nosimo u glavama


A ne u ličnoj karti. Potpuno se slažem user posted image
Ne znam šta da kažem, ja sam PRO technology, ne možemo sve lečiti kamilicom i đumbirom. Živele vakcine! Ja se vrlo razmišljam da pre vrtića vakcinišem Andreja protiv ovčijih boginja.




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here