|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bojkot vakcinacije
25.1.2011 16:52:04   
minavb
Sestra i ja vakcinisane i pre '82. Otac nam je epidemiolog. Iz tog raloga se i nismo popalile na masovnu histeriju oko svinjskog gripa. Pisala sam na tu temu ako se secate. No dobro, to je opet neka sasvim druga prica. Sezonske vakcine su nesto drugo, ja ih detetu necu dati. LJ ,ja nikoga me prozivam, ja nisam takva.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Bojkot vakcinacije
25.1.2011 16:54:30   
liliana
Meni nije jasno kako neko može da bojkotuje bilo koju vakcinu. Alo, radi se o zdravlju deteta! Nisu one džaba izmišljene. Koliko bi samo dece iz zemalja 3. sveta preživelo da ih je imao ko i čime vakcinisati. Meni ni u najluđim snovima ne bi palo na pamet da neku vakcinu preskočim ili ne daj Bože ignorišem!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Bojkot vakcinacije
25.1.2011 16:55:48   
liliana
Samo da objasnim: ja sam pisala o  redovnim vakcinama za bebe i djecu, a ne o vakcinama za sezonski i izmišljene gripove. Čisto, da ne bude zabune.user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Bojkot vakcinacije
26.1.2011 0:01:38   
Irena79
ja sam utrogestan kupila ispod zita kad mi je trebao a pred kraj trudnoce sam cula da je registrovan i da se moze kupiti u svim apotekama, tako da mu je cena spala sa nekih 1000 din na 500din. zaci upola, tako je bilo na leto a sad je verovatno poskupeo i on kao i svi lekovi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Bojkot vakcinacije
26.1.2011 9:38:51   
Lu
Molim vas....ne pišite ovdje o raznim lijekovima, sezonskim vakcinama, kalendaru vakcinacije, za to imamo posebne teme!

< Poruku je uredio Lu RR -- 26.1.2011 9:39:36 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Irena79)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:20:21   
DaljeOdVirusa
Logika:
Da li treba da smo dalje od virusa i bakterija?
Zar mislite da , ako ih ubrizgamo kao polu-zive , zive , polu-mrtve + sa ostalim otrovnim supst, koje ih takvim odrzavaju u bocicama, mogu da donesu dobro nasoj deci??Da im izazovu imunitet??... Ma nemoj

Skole i Fakulteti i Veliki Biznis:
Lobirano je preko SZO da se to ubaci u obrazovanje! Sta onda ocekivati od vecine lekara?? Da malo bolje razmisle??
Kada snabdevate dosta drzava obicnim papirom A4 formata , vi ste milijarder!!! Sta sa vakcinama??
Sva deca su u danasnje vreme osetljiva.. kazu ljudi..
Pa primite i vi toliku kolicinu otrova srazmerno sa svojom telesnom masom i , verujte mi , mnogo cete se razboleti!!!!


Opsanost:
Afera sa vakcinom protiv H1N1 je samo vrh ledenog brega sastavljen od antifriza, zive, varfarina, aluminijuma i ostalih supstanci koje "Izazivaju imunitet"!

Nada:
Ima pomaka u ljudskoj svesti i pocinju da se pitaju oni kojima su deca , nazalost, UNISTENA od vakcina!

Pogledajte sta Robert F Kennedy Jr ima da kaze o vakcinama
http://www.youtube.com/watch?v=XYtkjW9ENdA

Zeleo bih da se nasa Pravoslavna Crkva , kao i sve ostale verske zajednice izjasne o ovome

Razmislite o svemu..












(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:22:32   
Brana
IZVORNA PORUKA: DaljeOdVirusa

Logika:
Da li treba da smo dalje od virusa i bakterija?
Zar mislite da , ako ih ubrizgamo kao polu-zive , zive , polu-mrtve + sa ostalim otrovnim supst, koje ih takvim odrzavaju u bocicama, mogu da donesu dobro nasoj deci??Da im izazovu imunitet??... Ma nemoj

Skole i Fakulteti i Veliki Biznis:
Lobirano je preko SZO da se to ubaci u obrazovanje! Sta onda ocekivati od vecine lekara?? Da malo bolje razmisle??
Kada snabdevate dosta drzava obicnim papirom A4 formata , vi ste milijarder!!! Sta sa vakcinama??
Sva deca su u danasnje vreme osetljiva.. kazu ljudi..
Pa primite i vi toliku kolicinu otrova srazmerno sa svojom telesnom masom i , verujte mi , mnogo cete se razboleti!!!!


Opsanost:
Afera sa vakcinom protiv H1N1 je samo vrh ledenog brega sastavljen od antifriza, zive, varfarina, aluminijuma i ostalih supstanci koje "Izazivaju imunitet"!

Nada:
Ima pomaka u ljudskoj svesti i pocinju da se pitaju oni kojima su deca , nazalost, UNISTENA od vakcina!

Pogledajte sta Robert F Kennedy Jr ima da kaze o vakcinama
http://www.youtube.com/watch?v=XYtkjW9ENdA

Zeleo bih da se nasa Pravoslavna Crkva , kao i sve ostale verske zajednice izjasne o ovome

Razmislite o svemu..













e svaka ti cast!user posted image user posted image ja trazila taj link i nisam mogla da ga nadjem!

(odgovor članu DaljeOdVirusa)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:33:35   
*Alexx*
A sad za neupućene (tj. mene) - kakve veze ima pravoslavna crkva sa vakcinama? user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:41:34   
DaljeOdVirusa
Pa ovako!
U nekim Drzavama , ako ste clan neke verske zajednice mozete dobiti izuzece od vakcinisanja!
Pa kad dete napuni 18 god. moze i da se tetovira ako smatra da mu je to potrebno!
Napomenuo sam i ostale verske zajednice , a vi me pitate o jednoj? Smeta vam mozda ?

Pravoslavna Crkva se oglasila i ima svoj stav i o abortusu! Dakle, nelogicno je da vam nije jasno kakve veze ima ..
Jel vam sada jasnije? Drago bi mi bilo da vidim da jeste..

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:42:51   
Jeca*
jasno joj je! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu DaljeOdVirusa)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:43:48   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: DaljeOdVirusa

Napomenuo sam i ostale verske zajednice , a vi me pitate o jednoj? Smeta vam mozda ?


Pomenula sam pravoslavnu crkvu jer ste je vi prvo pomenuli, pa mi je ona zapala za oko. Ništa drugo, bez paranoje, molim user posted image
A nisam znala za to da možete dobiti izuzeće od vakcinisanja u tom slučaju - sad mi je jasno zašto takav stav. Samo sam tražila objašnjenje.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu DaljeOdVirusa)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:44:09   
Anoniman
OMGuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:44:57   
viking
Svima nam je sve jasno, posle ovakvog odgovora! Hvala!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:46:27   
Ana RR
Jasno i ne treba više!!!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:47:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

OMGuser posted image


...ili ti drugacije WTFuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:47:51   
Anoniman
A ja sve 'oću da budem pristojnauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:48:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

A ja sve 'oću da budem pristojnauser posted image


Hahhahahhahauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:49:18   
NadaR
Ne vjerujem user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 15:51:50   
jabudic
Sta bi ovo, kakva ovo furija prolece?user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 16:05:17   
Anoniman
Uvek se u ovakvim momentima setim dede Simpsona kad je posle fotografisanja uzvinknuo - Ukrali ste mi dusu! -prema verovanju Indijanaca...user posted image

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 16:39:43   
Anoniman
Meni je i dalje smesnouser posted image user posted image user posted image Ali ne cudi me...Skoro sam citala clanak Jelene  Tinske koji govori o zastiiti pasa lutalica. To je jako plemenito, ali avaaaj, njen osnovni argument je bio nipodastavanje vakcine protiv besnila. Dakle, Luj Pastera samo sto nije nazvala budalom...Jelena Tinska-virusologuser posted image user posted image user posted image Njoj je znanje o virusima proslo pored desne bradavice dok se slikala gola za casopisuser posted image user posted image user posted image Pa kad moze Tinska, moze i Verolino da govori o virusima...Dakle za mene je Paster car, i ja cu svoje dete da vakcinisem jednog dana. Osnovnim vakcinama, naravno. I svi smo mi svesni malverzacija farmako-konglomerata..Ali ovde koliko sam ja procitala nije rec o vakcinama protiv "pterodaktilskih virusa"user posted image
Ali opet, svako radi kako mu mudrost nalaze...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 16:44:56   
majathegreat
Jako mi je drago što je naša kakva takva država ipak sekularna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 16:48:02   
liliana
Jasno nam je!!! Jel možemo sad  "voljno" druže kapetane?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 16:49:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: liliana

Jasno nam je!!! Jel možemo sad  "voljno" druže kapetane?user posted image user posted image user posted image


Mozzuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Bojkot vakcinacije
27.1.2011 16:49:49   
liliana
Verolino, a sad mi je jasno-ti si mu portparol!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here