|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TV u spavaćoj sobi
9.4.2009 14:15:43   
NadaR
Imamo tv u spavacoj,obozavam ga... Super je kad se zagrlimo i zajedno gledamo nesto i tako zaspimouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: TV u spavaćoj sobi
28.2.2010 5:24:56   
Anoniman
U vreme kada smo kupovali stan, procitali smo u nekom casopisu da tv u spavacoj smanjuje sexualnu aktivnost i ako je ikada bilo dileme, od tada vise nije postojala. Ako se kojim slucajem i ne mazimo, citamo knjige i mislim da je visestruko pozitivno. Em vise sexa, em edukacija user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: TV u spavaćoj sobi
28.2.2010 18:06:16   
Shishica
Ma kakva smetnja za sex! Ih..

Imamo ga u sobi i bolje da kad legnem bude pored mene i gleda tv nego u drugoj sobi..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: TV u spavaćoj sobi
28.2.2010 18:22:00   
Anoniman
Nama tv nikad nije smetao,kad se pocne tv ne smeta!

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: TV u spavaćoj sobi
28.2.2010 18:32:32   
Lu
Ni meni ne smeta tv i nema to veze sa  sexom!
Šta sad ja uvijek treba da gledam sport ili neke dokumentarce koji mene ne zanimaju ili da on na silu gleda nešto što ja volim (u dnevnom boravku),zar bi to trebalo da budu "zajednički trenutci",taman posla...
Osim toga,spavaća soba nam je najaktivnija u dani kad mali spava a tad nema baš nešto na programu da se gledauser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: TV u spavaćoj sobi
28.2.2010 22:10:32   
viking
I ja sam protiv TV-a u spavaćoj sobi jer mislim da je spavaća soba - spavaća soba i zna se čemu služi. Osim toga, mislim da nije ni preterano zdravo svo to zračenje, a i trudim se da ne gledam TV previše, pa kad god muž zaposedne tv ja uzmem nešto da čitam, izađem da prošetam ili nešto treće. Dosta nam je što imamo dva kompjutera. TV zaglupljuje, a bogami i otudjuje user posted image
Mi osim spavaće imamo još jednu sobu ali ni tamo nemamo TV jer kao što rekoh, trudim se da ne dozvolim sebi da gledam TV 10 sati dnevno (a mogla bih) već da radim nešto pametnije u životu.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: TV u spavaćoj sobi
28.2.2010 22:14:34   
Anoniman
......... ima svoje prednosti i mane..meni ne smeta, verovatno zato što oboje imamo obzira prema tome  koliko i kada se gleda Tv .. slatko mi je kada se pred spavanje zavučem ispod njegove miške i gledam omiljenu seriju....
....a leteo je daljinski u pravcu zida, nije da nije ali sa bivšim ljubavima ..... user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: TV u spavaćoj sobi
28.2.2010 23:27:36   
sanji
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Imamo tv u spavacoj,obozavam ga... Super je kad se zagrlimo i zajedno gledamo nesto i tako zaspimouser posted image

Potpisujem.user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: TV u spavaćoj sobi
1.3.2010 10:24:38   
viking
Ja ipak više volim da se u krevetu zagrlimo i pričamo o bilo čemu nego da gledamo seriju... user posted image

IZVORNA PORUKA: sanji

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Imamo tv u spavacoj,obozavam ga... Super je kad se zagrlimo i zajedno gledamo nesto i tako zaspimouser posted image

Potpisujem.user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: TV u spavaćoj sobi
1.3.2010 10:29:16   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: sanji

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Imamo tv u spavacoj,obozavam ga... Super je kad se zagrlimo i zajedno gledamo nesto i tako zaspimouser posted image

Potpisujem.user posted image



_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: TV u spavaćoj sobi
1.3.2010 14:16:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: viking

I ja sam protiv TV-a u spavaćoj sobi jer mislim da je spavaća soba - spavaća soba i zna se čemu služi. Osim toga, mislim da nije ni preterano zdravo svo to zračenje, a i trudim se da ne gledam TV previše, pa kad god muž zaposedne tv ja uzmem nešto da čitam, izađem da prošetam ili nešto treće. Dosta nam je što imamo dva kompjutera. TV zaglupljuje, a bogami i otudjuje user posted image
Mi osim spavaće imamo još jednu sobu ali ni tamo nemamo TV jer kao što rekoh, trudim se da ne dozvolim sebi da gledam TV 10 sati dnevno (a mogla bih) već da radim nešto pametnije u životu.


Potpisujem. Mada, moram priznati da moj dragi, bez obzira sto je bivsi rukometas, ne prati sport. A ima obicaj i da kaze kako dok rucamo, popijemo kafu bude sest i da zeli da provede tri zivota sa mnom, a ne da tih par sati bude sa tv-om. Tako i ja kada je on kuci ne sedim na kompu. A dok sam radila (do pre neki mesec), kod kuce nisam palila komp skoro nikada. Tako je i ceo stan osmisljen, a kablovska je osim u dnevnoj sprovedena i u sadasnjoj radnoj, a buducoj 2.decijoj sobi - za starije dete(decu) user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: TV u spavaćoj sobi
1.3.2010 14:34:56   
Iwana87
Da nije u spavacoj tv ja nikad ne bih ni gledala.sveki ima u dnevnoj,tu inace i spava nemos je mrdnuti ni dizalicom odavde,i 24 h prati spanska sruser posted image tako da ja odem u moju sobicu i pogledam po nesto,a tu je i dvd pa neki filmic sa mm nekad bas zna da prija

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: TV u spavaćoj sobi
15.4.2010 20:11:46   
lenaa
Nama je TV u dnevnoj i nema sanse da stavimo i jedan u spavacoj jer ja ne mogu da zaspim ako neko prica, nema sanse, a mm voli da kao gleda tv i tako se uspava i kad ja pokusam da mu iz ruku izvucem daljinski on se trgne i kaze ne, nemoj ja gledam tv i to me uzasno iritira. Jednom isto tako zaspao i ispadne mu daljinski na pod, on se trgne, uzme daljinski i nastavi da spava.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: TV u spavaćoj sobi
15.4.2010 20:19:09   
Anna79
IZVORNA PORUKA: lenaa

Nama je TV u dnevnoj i nema sanse da stavimo i jedan u spavacoj jer ja ne mogu da zaspim ako neko prica, nema sanse, a mm voli da kao gleda tv i tako se uspava i kad ja pokusam da mu iz ruku izvucem daljinski on se trgne i kaze ne, nemoj ja gledam tv i to me uzasno iritira. Jednom isto tako zaspao i ispadne mu daljinski na pod, on se trgne, uzme daljinski i nastavi da spava.


user posted image user posted image user posted image  Situacija koja se i kod nas desava svake noci. Mada, mi imamo TV i u spavacoj, a kompromis smo postigli tako sto TV sada mora da programira da se sam iskljuci

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: TV u spavaćoj sobi
8.7.2010 17:30:25   
Anoniman
Ma nikako tv u spavacoj sobi... Zna se sta se radi u spavacoj sobi... Odmara, spava, i ...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: TV u spavaćoj sobi
8.7.2010 18:06:03   
Mishica 77
I ja sam protiv TV-a u spavaćoj sobi. Spavaća soba je prostorija u kojoj treba da vlada potpuni mir, harmonija, gde partneri mogu da se opuste i prepuste...



_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: TV u spavaćoj sobi
2.2.2012 18:34:49   
peca
Ja nemam spavacu sobu, tako da imam tv u sobi user posted image I ne smeta mi user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: TV u spavaćoj sobi
2.2.2012 18:37:55   
Rada T.
U mojoj kući iz snova u kući kojoj ću od srca nazivati domom i koju ću moći da uredim kako ja želim, neće biti televizije uopšte user posted image

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: TV u spavaćoj sobi
2.2.2012 18:41:07   
peca
IZVORNA PORUKA: Rada T.

U mojoj kući iz snova u kući kojoj ću od srca nazivati domom i koju ću moći da uredim kako ja želim, neće biti televizije uopšte user posted image



user posted image user posted image user posted image

A jel ce biti kompjutera ? user posted image

(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: TV u spavaćoj sobi
2.2.2012 18:42:41   
Rada T.
user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: TV u spavaćoj sobi
2.2.2012 19:29:16   
slavica.
Ma ja sam se toliko navikla na tv u spavacoj,da ne znam sta bih radila kada se probudim u sred noci,pogotovo zato sto se sada budim dva puta svaku noc-oko 2,tada uglavnom nastavim brzo da spavam,i drugi put oko 5,kada nikako ne mogu da zaspim. E onda upalim tv,namestim da se ugasi za sat vremena,nesto gledam,i gledajuci se uspavam...
A kada treba nesto da se radi-radi se user posted image
I uvece kada ne mozemo da se usaglasimo sta ce se gledati na TVu,posto mm uvek nadje neke akcione,ili cak neke partizanske filmove user posted image  na koje sam ja uzgred budi receno alergicna,ja lepo odem u sobu,zavalim se u krevet,i uzivam u fox life-u user posted image

(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: TV u spavaćoj sobi
2.2.2012 19:32:25   
MakiJ
kod nas u spavacoj tv nikako

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: TV u spavaćoj sobi
11.10.2015 21:34:50   
dunja RR
Vidim da su mišljenja podeljena.

Razmišljam da uzmem novi TV, za spavaću sobu. Nema potrebe za gajtanima, jer je sve provučeno već kroz zid, prošle godine kada smo radili struju.


Šta mislite, da li je ok TV u spavaćaoj sobi? Ajd da čujem ako može sveža mišljenja :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: TV u spavaćoj sobi
11.10.2015 21:38:54   
veselicaa
Imali smo tv u spavacoj dok smo bili u zajednici i rekla sam nikad vise.Kada smo se preselili nije bilo sanse da kupim jos jedan tv za spavacu.Mislim da je mnogo bolje tako,gleda se tv u dnevnoj dok zelis i posle odes u spavacu sobu na spavanje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: TV u spavaćoj sobi
11.10.2015 21:40:41   
Sanjica26 RR
Mi nemamo tv u spavacoj. Nekad pozelim da ga imamo iz prostog razloga da mogu da se ususkam u krevet i da gledam tv. Ali sam se brzo navikla na to da ga nemamo. I mislim da je bespotrebno. Ne moze svako da spava dok drugi gleda tv.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here