|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Glavobolja kod dece
26.10.2019 11:06:46   
Sanjalicaaa
Pomislila sam da je mozda virus jer i mene boli glava, mada ja osecam i neki pritisak u usima. 
Sinoc ga je bolelo i kad se vratio sa treninga, trazio mi je lek. Dala sam mu brufen.
Danas se ne zali. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Glavobolja kod dece
26.10.2019 13:10:13   
flamingos
Super Sanjalice,samo da su zdravi,Ostalo će lako.


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Glavobolja kod dece
26.10.2019 17:32:24   
kamičak
Ja sam imala gadan virus, glavobolja sa mucninom i povracanjem.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Glavobolja kod dece
26.10.2019 21:56:43   
Mirko Svirko
Evo moj muz muci muku. Boli ga glava. Nije mu muka. Ali ima onaj "jutarnji glas" ko Djosina zena.Ja mu gledala grlo,zadnji zid zdrela crven.. Ali on naravno sam uzeo defrinol na 6h

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Glavobolja kod dece
26.10.2019 23:42:01   
kamičak
Neka ga sa defrinolom.. Umrla sam od smeha kad sam procitala ovo za Djosinu zenu, jesi luda 😄😄😄

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Glavobolja kod dece
26.10.2019 23:53:55   
Mirko Svirko
On retko kad ide kod dr.. Defrinol ce mu pomoci. 
Za glas nema greske, haha original 😂

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 21:06:55   
jabudic
Mog N često boli glava. Šta je to često. Pa bar jednom u 10 ili 15 dana dana. Boli ga uvijek u predijelu čela i sinusa i kada popije Paracetamol brzo prestaje. Nekad ima glavobolje sa mučninom. 
Vodili smo ga kod ljekara, radili su mu redovne nalaze, pregled kod oftamologa i ne sjećam se šta još i sve je bilo Ok.
I ja sam imala glavobolje veći dio svog života i baš problem sa sinusima. Razmišljam da nije nasledio moju boljku. Nekim čudom zadnjih 4-5g moje glavobolje su isparile.


Planiram opet da ga povedem do ljekara, baš nisam mirna. Da naglasim ima 11g, a glavobolje su počele možda sa 9 i po- 10 godina.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 21:11:53   
Ivanka 75
Da li mu smeta svetlost kad ga boli glava?Meni su migrene pocele sa 13, 14 godina. 

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 21:14:24   
jabudic
Ne smeta mu svjetlost. Samo legne i ne mrda, dok mu ne prestane. Često i zaspi tako. Prosto mi ne ide glavobolja iz djecu. 😔

Mene je počela da boli glava u prvom srednje, isto mi nikad ništa posebno nisu ustanovili.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 21:17:38   
Ivanka 75
Tako sam i ja, kako pocne da boli tako legnem i ne mogu da se pomerim satima. Ali mi smetala svetlost, cak i od televizora. Malaksala sam bila mnogo. A mucnina sve gora i gora. Niti jedem niti pijem jer nemam snage da gutam. I na kraju povratim i budem ko nova.

Prestalo kad sam imala 21 godinu. 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 21:21:13   
Ivanka 75
A snimali mi glavu na pocetku napada i na kraju, i nista. Zakljucak, juvrnilna migrena, kako dodje tako ce da ode. Ja sam imala srecu da je otisla. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 21:22:47   
jabudic
I on isto tako, ponekad povrati i odmah kao nov. Da li je moguće da je tako rano migrena?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 21:55:32   
Ivanka 75
Na zalost, da. 


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 22:26:23   
emicaa
Jabudice ja sam nekad u 8.razredu pocela imati strasne glavobolje i vrtoglavice.Ili odjednom po zanese da padnem.Obilazila doktore,budale mislili da imam tumor na mozgu.Nakon silnih pretraga sve bili ok. Oni misle da mi nasledno.Onda opet u srednjoj,tad sam imala glavobolje i nizak pritisak,padne na 60/50.Kao paralisana budem,pa zaspim i ne mogu me probude.Kad sam izasla iz puberteta to se smirilo ali migrene su ostale



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 22:40:12   
Ivanka 75
Meni su snimali glavu na pocetku napada pa sledeci put u sred napada pa na kraju  napada. Dugo to trajalo, valjda na 6 meseci po jedno snimanje. Nisam vise znala da li idem u bolnicu zbog glave ili zbog kolena ili oboje 😂


Zakljucak, juvenilna migrena. Dr rekao da bi trebalo da prodje do kraja puberteta a ako ne prodje onda prerasta u pravu migrenu. Stvarno sam imala srecu da je proslo sa 21. 
Secam se jednom, ja malaksala lezim a moj deda place pored mene i kaze, e lulo zar nisi nista bolje od mene mogla da nasledis 😔
Te migrene su imali i on i njegova majka. Znaci nasledno je 100%.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 22:58:19   
jabudic
Ja sam moje glavobolje uvijek vezivala za sinuse. Imala sam jednom upalu, sjecam se dijagnoze sinusitis maxilaris, i taj osjecaj hladne pećine u čelu, stvarno su bili sinisi.  Na poslu me stalno zezaju "propuh Simana (iz Djekne)" , jer sam stalno zavtarala svaki dotok vazduha 😁Ali sinusi su mi počeli sa 25 možda, ta prva jaka upala, i posle sam bila baš osjetljiva. A prvih 10 godina, tj.od 15.do 25. bile su dosta česte glavobolje bez objašnjenja. Možda sam i ja imala migrenu... 🙄

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Glavobolja kod dece
12.6.2020 23:19:29   
emicaa
ivanka to je moja mama uvjek govorila,od svega bas sam migrenu morala naslijedit.Nadam se da moji nece,mada Dora je sva na mene.

Jednom sam zasoala,posle 15 sati mama dosla da me probudi,ja nista.Na kraju me strpali u auto i doktoru.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Glavobolja kod dece
13.6.2020 0:00:47   
Ivanka 75
Emice, ja ovo nikome ne zelim. Da lezis nepomican satima, desavalo mi se nekad i po 8 sati, ma ni prstom nisam mogla da mrdnem. Odlazak u wc misaona imenica. Bolje da, se ne secam. Dok sam imala snage trudila sam se da sve obavim, jedem da bi imala sta na kraju da povratim, idem u wc, stavim lavor pored kreveta i legnem. Nekoliko puta se desilo da mi pre podne u skoli pocne, mama me nadje na krevetu obamrlu...A cudo jedno je cim povratim, posle 5 min mogu na planinarenje da idem. Energija na 1000%! Gladna ko pas, ko da mi nista satima pre toga nije falilo, kao da, se nista nije desavalo. I tako svaki put. 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Glavobolja kod dece
13.6.2020 12:14:55   
Misha i Ljisha
Moja drugaric imala strasne migrene i same od sebe prestale. A lezala je u bolnici cak vise puta


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Glavobolja kod dece
15.6.2020 16:59:20   
flamingos
Joj,pročitah,strašno.Ja je sad imam i znam kako je.Bog da ne da nikome,a kamoli deci takve glavobolje.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Glavobolja kod dece
15.6.2020 17:14:43   
Ana RR
Ja i dan danas imam jake glavobolje, od detinjstva. I mama i tata pate od glavobolja, to nam je kao dobar dan. U većini slučajeva prođu uz lek pod uslovom da popijem na vreme ali par puta godišnje imam te napade kada ne pomaže lek i kada imam i nesvesticu i kada ne znam za sebe od povraćanja a vrlo često ide i dijareja uz to (da se ubiješ). I kod mene nema toga da povratim i prošlo je. Ja povraćam saaaatima dok se u jednom momentu ne smiri samo od sebe. Grozno, nikome ne bih poželela.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Glavobolja kod dece
15.6.2020 17:19:55   
emicaa
Ja sad kad imam takve bolove tablete ne pomazu iako popijem.I kad na kraju prestane satima budem lose.Vrtoglavice,mucnine,tesko disem.Moja mama ima cesto isto takve bolove



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here