|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
17.5.2012 22:35:46   
Bebilina
Marince jesi videla ovaj link za ljubicastu haljinu sto sam ja uzela? Ja sam je zvanicno kupila za vencanje, ali vec je uveliko nosim za vecernje izlaske. E a imas na njihovom sajtu sve za trudnice pa pogledaj mozda za ideju za sivenje- ako to trazis user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Moda za trudnice
18.5.2012 8:43:39   
marince1
HVala bebolina,odlicna je!
da,trazila sam ideju za sivenje user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Moda za trudnice
18.5.2012 16:29:59   
bulka
Evo mojih haljinica.
Prve tri nisu prave trudnicke, ali su secene ispod grudi i dole se sire, jos uvek lepo stoje, mada kad stomak bude veci...

user posted image

user posted image

user posted image

A ovo su trudnicke, prve dve sila u prvoj trudnoci...
user posted image

user posted image

I ova, koju cu sutra ponoviti...
user posted image


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Moda za trudnice
9.10.2012 12:59:11   
sandrina 85
Ja prekopala sve zivo i nigde normalne jakne za trudnice user posted image
Termin mi je 15. januar ne mogu golisava ici po hladnoci.. Jel zna neka gde u Bg i u NS ima da se uzme nesto pristojno?
I da, sta cete i kako cete vi? Meni je stomak vec sad ogroooman.

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Moda za trudnice
9.10.2012 13:03:08   
Janncica
to i mene zanima...blizu smo sa terminom...user posted image i izgleda cemo se setati sa otkopcanim jaknama... Pre neki dan sam razmisljala o tome i trazila po internetu neke modele...To je sve sa nekim pojasevima,ali ja verujem da moj stomak nece stati u to.user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Moda za trudnice
9.10.2012 13:31:02   
sandrina 85
E bas tako, ja jedino da nosim alfinu jaknu mm-a :D al moram onda da nadjem i neke urbanke pantalone user posted image
Ne znam kako bi bilo da sasijem neki kaputic, kao pelerinicu ili tako nesto, cini mi se kao OK idejauser posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Moda za trudnice
17.10.2012 11:46:05   
ivannna
i ja imam isti problem,a termin mi je blizu vasih 10.januar...
bila sam u C&A imaju 1 model jakne ali kad sam je obukla kao da sam navukla dzak,a i nije nesto povoljna ,cini mi se 8 000 din
za vikend sam bila u Segedinu u H&M,nasla sam jaknu koju sam videla na netu,ali nije bilo mog broja,probala sam M a rukavi su mi bili mnooooogo dugacki,a i model je bio smesan,sirio se sa strane,
imali su i neki kaputic ali opet M i delovalo mi je sve to jadno,totalno drugacije nego na slikama,a ako vec dajem pare,ocekujem da cu to nositi i kasnije uz manje prepravke
evo i slicice pa ako neko nosi te brojeve i ako se nekom ovo svidja:


user posted image


user posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Moda za trudnice
4.12.2012 16:44:58   
MajaMV
Imate li neki predlog za kaput, I sportsku jaknu zimsku?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Moda za trudnice
16.12.2012 11:37:11   
hanic
Joj tek sam sad ovo vidjela, ja sam svoj suskavi kaput za trudnice kupila na ebay-u, pogledaj tamo ako se vec nisi snasla, ima raznih a i velicine su im normalne

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Moda za trudnice
2.4.2013 16:48:54   
cvećka
Dobar dan! Mada nema nikoga na ovoj temi odavno, ali mozda se opet pokrene (: Ja upravo sasila jedno 'aljince, pa reko' da okacim:
user posted image
user posted image
Vise mi se svidjao ovaj materijal dok sam ga kupovala, izbliza, sad ovako na daleko... Malo mi je presareno i konfuzno, ali nema veze. Inace, stretch je, pa ce moci da se nosi jos neko vreme, trenutno sam neka 11 nedelja sa blizncima. Pozdrav!
p.s. Bez smejanja mojoj frizuri i isprobavanju obuce, upravo sam ustala od masine user posted image

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Moda za trudnice
2.4.2013 21:07:22   
NadaR
Meni je bas lijepo . Fino ti stoji . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Moda za trudnice
3.4.2013 10:49:09   
Meisje
Cvecka,super dezenuser posted image
Ja najvise nosim helanke,a imam 2 trudnicke pantalone tako da to mi je za dole,gore u principu mogu i obicne stvari a haljine standardno,koje su rastegljive sasvim normalno user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Moda za trudnice
3.4.2013 13:14:15   
cvećka
Hvala zenskice! I ja sad uglavnom helanke, mada volim haljinice, samo nikako da dodje vreme za njih user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Moda za trudnice
3.4.2013 13:45:30   
lady_b

IZVORNA PORUKA: Meisje
Ja najvise nosim helanke


Kad se porodim bacam sve helanke, muka mi je više od njih.. Ja volim teksas hlače, trenerke a to me sve steže user posted image a pogotovo jedva čekam ljeto da nosim haljinice..

cvećka user posted image svaka čast za volju, ja bih voljela da znam šivati.. Mama mi šije sve, al ću u svakom slučaju i ja jednog dana naučiti user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Moda za trudnice
3.4.2013 18:54:54   
*Maki*
Cvećka,super je haljinica,super ti stoji,ja imam srednju tekstilnu školu,konfekcijski tehničar,znam da nacrtam model,konstruisem,iskrojim i sašijem,mada uz Burdu nema mučenja,samo se precrtaju delovi i šije se user posted image
Evo modela koji se meni svidjaju

user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image
user posted image user posted image




< Poruku je uredio *Maki* -- 3.4.2013 19:08:21 >

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Moda za trudnice
3.4.2013 19:00:03   
Figaro88
Ovde ima prelepih stvari klik,ali porucuje se i dostava je 9 funti.Ja kada sam bila trudna nisam mogla da pronadjem garderobu,sve je ili malo,ili nesto sto bi moja baba nosila,sada ima malo veceg izbora,ali opet ne koliko u inostranstvu.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Moda za trudnice
3.4.2013 19:09:57   
*Maki*
user posted image user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Moda za trudnice
4.4.2013 8:45:18   
cvećka
Daaa, divne su haljinice Maki! i pantalone su bas lepe, 1,2,6,7 posebno, moja sestra ima slicne, moracu da joj maznem user posted image
Lady_b, imam volju sad kad sam prestala da radim, onako je i nisam bas nesto imala ((:
Figaro, a kako ide oko carine sa tim stvarima? Mog kolegu su jednom odrali za neki bzvz telefon od 100e iz Kine + je DHL je naplatio 4.000 sto mu je dostavio @: zaista ima lepih stvarcica!

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Moda za trudnice
4.4.2013 9:12:06   
Trcosava
Ja te stvari koje za trunoću ću verovantno pokupovati u C&A, još ako kojim slučajem planiramo Ikeu - da pgledamneki veći koji ima u austriij jer su tamo cene malo niže (prosek oko 2-3 eura). Negde sam postavljala slike... Nije to nešto wow, ali itako imam neke haljinice iz prethodne, neku sam kupila posle trunoće široka može ona koja nosi blizace da uleti user posted image jedino što gore ima neke našivene ''perlice'' da tako kažem pa znaju da me bodu oko pazuha. Možda to odšijem. Kad uspem da ih nađem (sklonjene letne stvari) ćem postavim.

Evo za sad to iz C&A
klik
klik

klik
klik
klik
klik
klik

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Moda za trudnice
4.4.2013 10:10:14   
Meisje
Ja sam kupila ovu jaknicu za prolece,HM oko 30e,bas je lep materijal i ima mesta za 2 stomaka,nije sa trudnickog odeljenja
user posted image
ps.mrzi me da secem glavu..hehe
I ovu haljinicu u Mangu oko 20e,rastegljiva,materijal ko dzemper..
user posted image

Ipak mnogo znaci kad kupis nesto bas za trudnice,duze je i ima ona prosirenja..nije to bzv..

CA je isto super,nije skupo..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Moda za trudnice
5.4.2013 10:13:22   
cvećka
Super su ti i jaknica i haljinica Mei, bas ti lepo stoje user posted image
Trco, da rascistis ormar podhitno, sad ce topli dani user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Moda za trudnice
10.4.2013 16:14:00   
cvećka
Iiii evo jos jedna od mene, sad sam sakrila mašinu u ormar, ne mogu da je gledam vise, bar jedno mesec dana...
user posted image
A napravila sam i masnu, koju cu da dodam kasnije, mozda cu prvo malo ovako da je nosim... Ako dozvoli vreme ikada da je nosim @:
user posted image
user posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Moda za trudnice
11.4.2013 15:30:08   
Meisje
Uh predivna je,svaka cast! A ovo pozadi joj bas daje smek! nego,je l ima tu mesta za stomak,kasnije?user posted image

Evo i ja da preporucim nesto korisno:
user posted image

Samo treba naci lepu,da ne bude bas ona babskauser posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Moda za trudnice
12.4.2013 10:00:48   
cvećka
Misliš na ovu torbu inace ili za porodilište? Da, jako je praktična, a nije ogromna (:
Ima puno mesta za stomak, samo kad se stavi masna, pa se skupi onda se malo podigne, moraću da nabavim braon helanke da nosim sa njom (:

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Moda za trudnice
12.4.2013 10:05:54   
dijana1*
Jedva cekam fazu modiranjauser posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here