|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
8.4.2012 21:10:55   
ana77
Zene, danas sam bila u C&A i gledam tamo one kupace kostime za trudnice. Kao imaju donji deo odvojen, a gornji je kao neka vrsta majce koja onako komotno ide preko stomaka, s tim sto je na grudima ipak nesto u formi brusa. To bi mi vise odgovaralo nego jednodelni kupaci samo ne znam da li neko ima iskustva sa tim i da li neko mozda konkretno jos negde video kupace za trudnice. Posto planiram da na moru provedem bar mesec dana, a bicu sedmi mesec, pa da bas ne plasim ljude po plazi :).

Koliko u H&M ima lepih stvari, pa stvarno nije fer sto smo zadnja rupa na ovom svetu za sve sto je fino i povoljno.... Moracu da emigriram (ne samo zbog toga).

http://www.hm.com/hr/subdepartment/LADIES?Nr=4294928831

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Moda za trudnice
8.4.2012 21:13:25   
Anoniman
Sto da plasis ljude , bas si blesava user posted image Obuci bikini ko covek i uzivaj user posted image

Ova hm haljinica plava , sto ima i neke tufnice je preslatka!

(odgovor članu ana77)
  Direktna veza do poruke: 727
   RE: Moda za trudnice
8.4.2012 22:11:12   
ana77
IZVORNA PORUKA: ribizla

Sto da plasis ljude , bas si blesava user posted image Obuci bikini ko covek i uzivaj user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Mozda si u pravu :) :) :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Moda za trudnice
8.4.2012 22:20:02   
Sanchy
Pa vi se spremate za moreuser posted image ...kako je to divno...ja ove godine sipak..eto ...strasno me to nervira ali mnogo ce biti mali bebac ne mogu da ga cimam...ako uspem do Ade da odem krajem avgusta bice super a kupaci...svi su mi bikini..imam jedan sa korpama gore ali sad mi je verovatno mali posto sam 8+ kg...tako da bezveze skroz...sto se tice svakodnevnog oblacenja nista spoecijalno trudnicko nisam kupila..sve nosim uz telo ,naravno samo da je malo duze da ide preko stomaka i to je sve...haljinice uvek i eto...ne volim te modele sto se sire u predelu stomaka svaka zena u tome izgleda jos veca nego sto jeste...

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Moda za trudnice
18.4.2012 14:40:35   
JAmy
Eto,ja imam bar tu olaksavajucu okolnost,ne razmisljam o trudnickoj modiuser posted image
Od 15-te nedelje meni su potrebne samo pidzame i spavaciceuser posted image
Zaboravila sam sta znaci obuci se normalno i izaci u set_nju...user posted image

< Poruku je uredio JAmy -- 18.4.2012 14:42:56 >


_____________________________

"Ako odustanete od pobjede, a da nikada ranije niste pobjedjivali, ostacete ono sto ste i ranije bili- gubitnik. - Skot Pek"

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Moda za trudnice
18.4.2012 15:13:49   
Sanchy
A pa Jamy i tu ima mode,na primer meni ves ,carape a nekad i papuce moraju da se slazu jedno sa drugim ,maksimum tri boje ...user posted image ..takva sam sta cu...a ti odrzavas trudnocu u bolnici koliko sam razumela?U kojoj si bolnici?Kad je termin?Predpostavljam kako ti je...ja uglavnom odrzavam ali kuci s tim sto poneekad odem na sat vremena maksimum do nekog shoping centra i kad se vrnem opet u krevet...user posted image

(odgovor članu JAmy)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Moda za trudnice
18.4.2012 16:09:22   
marince1
IZVORNA PORUKA: JAmy

Eto,ja imam bar tu olaksavajucu okolnost,ne razmisljam o trudnickoj modiuser posted image
Od 15-te nedelje meni su potrebne samo pidzame i spavaciceuser posted image
Zaboravila sam sta znaci obuci se normalno i izaci u set_nju...user posted image


:(
Bas bzv,ali vidim da jce uskoro tome kraj i da ces da grlis svoju bebu user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu JAmy)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Moda za trudnice
18.4.2012 18:10:35   
JAmy
Sanchy,to je opsta bolnica u CG,da joj ne pominjem ime,posto sam je u nekim temama zestoko ''ishvalila''user posted image
Termin mi je 30 maj,al ja se trudim da izdrzim bar do prvog maja,a tesko da cu i do tada,pa o terminu ne razmisljamEvo primam infuziju,stalno imam bolove,na silu pokusavam da zadrzim bebu bar jos malo da ne izadje.
U pravu si za modu pidzamica i ostale 'opreme' za lezanje u krevetuser posted image ,i ja se trudim da spavacica ili pidzama bude u tonu sa svim i svacim,cak i sa posteljinom...Do sada nisam nista kupila u butiku za trudnice osim takvih stvari,pa mogu da se pohvalim bogatim arsenalom takvih stvarcica...
Marince,to me i hrabri kad shvatim koliko je proslo a koliko je ostalo.Sve sto je vec proslo brzo zaboravljam,kao sto cu ubrzo zaboraviti i ovaj dan i buduce koji ce mi u pidzami proci...user posted image

_____________________________

"Ako odustanete od pobjede, a da nikada ranije niste pobjedjivali, ostacete ono sto ste i ranije bili- gubitnik. - Skot Pek"

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Moda za trudnice
18.4.2012 22:38:29   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: ana77

Zene, danas sam bila u C&A i gledam tamo one kupace kostime za trudnice. Kao imaju donji deo odvojen, a gornji je kao neka vrsta majce koja onako komotno ide preko stomaka, s tim sto je na grudima ipak nesto u formi brusa.


Ja sam takav uzela- zove se tankini i mogu ga preporuciti user posted image Nosim ga od pre 3-4ned jer vise nisam mogla da stanem u jednodelni Speedo (rastegao bi se oko stomaka i guza mi nije bila u najboljoj poziciji user posted image )
U prvoj sam na plazi nosila bikini, ali mi se tankini sad ucinio primerenijim za bazen, da ne delujem previse obnazeno user posted image Za plazu bice kombinacija oba... U tankiniju planiram i u bazen za porodjaj user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Moda za trudnice
18.4.2012 23:08:20   
Odri Hepbern
Devojke gde mogu u Bg-u da nadjem trudnicke farmerke? Bila sam u C&A i u Eleni, nista mi se ne svidja. Ja inace nosim replay, miss sixty i killah farmerke pa mi sve ove sto sam videla deluju bezveze. Bas bi mi dobro dosle u ovim kisovitim danima, sada nosim samo trenerke i suknje i definitivno mi fale jedne farmerke.
Videla sam da na nekim Facebook stranama prodaju trudnicke farmerke, ali nisam sigurna koliko je to pouzdano i sigurno. Ima li neko pozitivno iskustvo sa nekom od tih strana?

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Moda za trudnice
18.4.2012 23:11:36   
Sanchy
Cula sam da ih ima i u Zari,,ja imam jedne tanke prolecne a prolece nikako da stigne vreme je grozno....

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Moda za trudnice
18.4.2012 23:13:35   
Odri Hepbern
Hm zara mi nije pala na pamet. Pogledacu ovih dana. Thanks!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Moda za trudnice
19.4.2012 0:26:03   
marijana22
Odri ,vec pisah al ajd da ponovim, u butiku u piramidi (ne znam kako se zove ali to je radnja koja gleda na sine, tj J.Gagarina) imaju super pantalone i farmerke. Imaju onaj lastis koji mozes da podesavas, kao na decijim pantalonama, i meni su se bas svidele. Ali cena im je oko 5 000. Mnogo su lepe mozes i kasnije da ih nosis, ali meni je to preskupo.

JAmy gledaj to sa vedrije strane. Te pare koje ne potrosis na trudnicku garderobu ostace ti za stvari za bebu......... Pa kad onda krenes u kupovinu......user posted image

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Moda za trudnice
19.4.2012 8:03:23   
ana77
Ja sam u Uscu uzela katalog iz Mother care. Nisam ulazila jer sam bila sa mojom (nemirnom) cerkom ali u katalogu bas ima lepih primeraka :D! 

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Moda za trudnice
19.4.2012 9:24:40   
marince1
IZVORNA PORUKA: Bebilina


IZVORNA PORUKA: ana77

Zene, danas sam bila u C&A i gledam tamo one kupace kostime za trudnice. Kao imaju donji deo odvojen, a gornji je kao neka vrsta majce koja onako komotno ide preko stomaka, s tim sto je na grudima ipak nesto u formi brusa.


Ja sam takav uzela- zove se tankini i mogu ga preporuciti user posted image Nosim ga od pre 3-4ned jer vise nisam mogla da stanem u jednodelni Speedo (rastegao bi se oko stomaka i guza mi nije bila u najboljoj poziciji user posted image )
U prvoj sam na plazi nosila bikini, ali mi se tankini sad ucinio primerenijim za bazen, da ne delujem previse obnazeno user posted image Za plazu bice kombinacija oba... U tankiniju planiram i u bazen za porodjaj user posted image



Jel bi ti bio problem da stavis sliku?


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Moda za trudnice
19.4.2012 9:31:46   
Anoniman
Kupaći za trudnice KLIK

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 741
   RE: Moda za trudnice
19.4.2012 15:01:12   
Bebilina
Marince ovako nesto:
KLIK
S tim sto moj nema masnice sa strane na sorcicu...
Ima ih i sa sundjerima kao korpicama, ali je meni ovakav lepse stajao user posted image a i sorcic mi se vise dopao.

< Poruku je uredio Bebilina -- 19.4.2012 15:05:31 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Moda za trudnice
19.4.2012 15:12:55   
marince1
iza ovog klik ti ne stoji nista user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Moda za trudnice
19.4.2012 18:28:43   
ana77
Ukucaj "tankini swimwear" u google pretrazivac i potrazi slike, ima puno raznih modela, otprilike tako izgleda. C&A nemaju katalog na netu, a da ja mogu da ga nadjem :D :D :D!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Moda za trudnice
19.4.2012 18:31:33   
ana77
A mozes i "pregnant swimwear", pa opet odes na slike ;)!!!

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Moda za trudnice
19.4.2012 22:50:34   
Bebilina
Kako ne stoji marince, meni otvara user posted image Jel i ostalima nece da otvori?
Evo dugackog linka:
http://www.google.co.uk/search?hl=en&client=safari&gl=uk&tbm=isch&sa=X&ei=tAmQT8DUJYe_8APHmNiHBA&ved=0CDEQBSgA&q=mothercare+stripe+navy+tankini&spell=1&biw=320&bih=416#i=2

Danas sam kompletirala kombinaciju za plazu sesirom i torbom user posted image Isprobala sam jedno 15 sesira user posted image , a torba im je bila poslednja user posted image
Kupila sam i bokserice 3kom, one plitke koje oko nogu i pojasa imaju cipkicu umesto lastisa. U trudnoci samo takve nosim. Jos cekam da mi stignu dve haljine sto sam narucila i spremna sam. E i helanke bele i crne krace cu da uzmem, i to mi fali... A haljina jedna koja mi treba za vencanje i svecanije varijante je ova: http://www.seraphine.com/maternity-clothes/maternity-dresses/butterfly-sleeve-dress-purple.html


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Moda za trudnice
19.4.2012 23:33:46   
marijana22
Haljina je divnauser posted image

meni ne otvara ovaj drugi link, koliko sam shvatila trazi google chrome

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Moda za trudnice
20.4.2012 22:36:36   
Bebilina
A ovaj?
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51VJng0oB6L._SX315_.jpg
Nije slika najsjajnija, slican je model, al mozda otvori za ideju...


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Moda za trudnice
20.4.2012 22:59:33   
Bebilina
E i hvala na komplimentu za haljinu Marijana user posted image Stigle danas obe haljine i moje dete se odusevilo kako mami stoje user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Moda za trudnice
17.5.2012 18:19:10   
marince1
Imam 10. godina mature juna,a bicu 7. mesec.I ogromna sam user posted image
Imate neki predlog za haljinu?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here