|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen
4.2.2009 8:37:22   
Modessty
Jaco poslala sam ti PP

Javi se!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Klomifen
4.2.2009 11:06:05   
Jacaca
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sve sam ti vec rekla hvala.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Klomifen
7.2.2009 11:20:03   
MALECKA
ja jos uvek ne koristim ni klomifen ni pregnil, alimkad budem isla kod doce pitacu ga dali i meni mozda treba,necu nista na svoju ruku jer pijem tivoral za stitnu zlezdu, meni cak ne preporucuju ni kontracepcijske pilule jer mogu da poremete hormoneuser posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Klomifen
13.2.2009 22:21:26   
ljuba 27
zdr ja sam nova iz makedonija danas sam primila inekciju pregnil posle koristenje na klomifen,dobro sam reagovala na klomifen imala sam jedan folikul na levog jajnika od 24,5 mm i tri okolu 21mm najgolemiot i 17 mm najmaliot na desni jajnik ,endometriumot bio super i sada ciljani odnosi sutra u 23 sati nadam se na uspeh ovo mi e prvi put da koristim pregnyl i go primiv muskularno i doktorkata mi rece deka se stava taka

(odgovor članu MALECKA)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Klomifen
13.2.2009 22:32:42   
Modessty
Ćao Ljubo!
Dobrodošla !!!!!

Prijavi se na temu Čekamo dve crtice

a možeš i na kafu!!!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu ljuba 27)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Klomifen
13.2.2009 22:38:45   
Jacaca
Dobrodosla tamo u levom cosku pise kafa, grudi......tu pritisni i pridruzi nam se.

(odgovor članu ljuba 27)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Klomifen
19.2.2009 22:45:33   
guppy RR

KLOMIFEN
Najpogostejši stranski učinki so krči, nausea, depresija in boleče dojke. Antiestrogeni učinek lahko spremeni izcedek. Le ta postane gostejši in tako poslabša možnosti preživetja za spermije. Lahko tudi nastanejo ciste na jajčniku, katere se pa navadno same asorbirajo v naslednjem ciklusu.

Ja bi rekla da sve što osećaš su normalni efekti uzimanja Klomifena.


Can clomifene cause problems?
Along with their useful effects all medicines can cause unwanted side effects. These usually improve as your body adjusts to the new medicine. Speak to your doctor or pharmacist if any of the following side effects continue or become troublesome: hot flushes, tummy pain or discomfort, nausea (feeling sick), vomiting (being sick), breast tenderness, headache, bleeding between menstrual periods, heavy periods, skin rashes, dizziness, lightheadedness, low mood, insomnia, fits or thinning of the hair. Important: If you experience any problems with eyesight, such as blurred vision, spots or flashes in front of the eyes contact your doctor as soon as possible. If you experience any other worrying side effects, which you think may be due to this medicine, discuss them with your pharmacist.


(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Klomifen
19.2.2009 22:51:51   
guppy RR
SIDE EFFECTS: May cause dizziness, lightheadedness, headache, stomach upset, bloating, or nausea. These effects should disappear as your body adjusts to the medication. Report promptly: mental/mood changes, skin rash, hot flashes, stomach pain, breast tenderness, blurred vision, abnormal vaginal bleeding. If you notice other effects not listed above, contact your doctor or pharmacist.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Klomifen
24.2.2009 9:32:25   
Modessty
Sa teme "Cekamo user posted image "

Ana80:

Jel nekom posle klomifena bila malo cudna vestica? Mozda i nije od klomifena, ali ja sam juce dobila a kao da mi je zadnji dan sem sto imam bolove. Samo po malo mi curka ali braon boje...



Modessty:

Tako je meni bilo dva dana. A onda je treceg sasvim prestalo. Doktro rece da to nije bila menstruacija.
Ana vidi kako se odvija danas, pa ako skroz prestane javi se odmah lekaru!

Vidis da izgleda i ja nesto cudno reagujem na taj klomifen ili je ceo moj organizam poblesavio!!!!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Klomifen
3.3.2009 19:51:40   
2002m
Cao ja sam nova.treba da krenem sa stimulacijom za dva dana i nije mi sve jedno.user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Klomifen
3.3.2009 19:54:45   
kumara
Dobrodosla 2002m!!! user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Klomifen
3.3.2009 19:56:54   
2002m
Hvala tiuser posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Klomifen
3.3.2009 20:20:59   
2002m
zasto do sada nisi uradila hsg, zasto uopste kreces sa stimulacijom a nisi proverila prohodnost.Koliko vremena neostajes trudna?

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Klomifen
3.3.2009 20:25:49   
Koukla
2002m  ne sekiraj se, i ja sam pocetkom meseca prvi put uzimala klomifen, nacitala sam se razlicitih komentara po internetu, nuspojave sam sve proucila, a upustvo za lek znam napamet koliko puta sam ga procitala! user posted image
Nadam se da ga uzimas po preporuci lekara (meni ga je endokrinolog prepisao, posle dugog niza ispitivanja hormona, janika, žlezda...) i to 2x1 od 3 do 7 dc.
Ono što želim da ti kažem je da nisam imala nikakve posebne tegobe, mozda male bolove u stomaku i žiganje jajnika za vreme očekivane ovulacije,ali zaista ništa jače od slabijeg pms-a.

Želim ti sve najbolje, i da ti klomifen pomogne da vidis user posted image !!! :)

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Klomifen
3.3.2009 20:36:40   
2002m
Izvini prvo sam pregledala samo prvu stranicu kada sam ti postavila pitanje, sada kada sam procitala i drugu sve mi je jasno.Svaka ti cast ti si hrabra zena posto imas cerku od 20 god. i sada zelis drugo dete SVAKA CAST. Ja imam 29 god. i imam sina od 7 god. i vec tri godine pokusavam da ostanem trudna i nista. sada bi trebalo za dva dana da krenem na stimulaciju. A HSG  san radila pre pet meseci nista strasno.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Klomifen
3.3.2009 20:44:51   
2002m
naravno da je po preporuci ginekologa, trebala sam jos pre tri meseca da pocnem terapiju samo sam stalno odlagala jer se plasim zato sto sam pre pet meseci isto imala terapiju  i super sam reagovala mislim da sam imala 5 folikula , nista me nije bolelo samo sto su mi se stvorile sitne ciste koje su nestale sa sledecom mens. posto nije uspelo.Posle toga svaki mesec idem redovno na kontrole ciste se nisu vracale ali se plasim da ih opet nedobijem.

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Klomifen
9.3.2009 14:13:31   
Jacaca
12godina sam u novom braku i nista, nisam radila HSG zato sto sam redovno isla kod lekara, i svi su govorili kako je kod mene sve besprekorno, oduzeli su mi razni strucnjaci puno godina, sada sam u pripremi za VTO, trazili su mi svasta od rezultata, brisevi, hormone, viruse, OGTT-test, histeroskopiju na kojoj mi je otklonjen veliki polip, a imam inverziju FSH i LH vrlo malu, ni oni mi ne traze HSG, a rodila sam jedno dete normalno. Kod mene su problem ovulacije, folikul ili preraste ili se sparusi u vreme ovulacije, zato pijem klomifen.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Klomifen
12.3.2009 22:56:17   
2002m
Cao!  I ja sam na klomifenu,  sta se desava kod tebe?

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Klomifen
14.3.2009 23:17:58   
Ana RR
Lucia, ja sam pila klomifen da bih mm imao vece sanse da oplodi celiju. Klomifen stimulise ovulaciju i stvara vise folikula i samim tim su i sanse vece. Uspelo nam je posle prve stimulacije klomifenom, kaze dr da cemo opet to raditi. Ja imam dobru ovulaciju, ali samo po jedan folikul, a sa klomifenom ih je bila gomila!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Klomifen
18.3.2009 21:50:42   
2002m
Ja sam ih imala 4, primila preg. danas mi je 16 dan ciklusa pa cemo videti.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Klomifen
12.4.2009 7:43:10   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: leptir

Pozdrav cure,dugo se nisam javljala zbog obaveza ali sam i dobila pa mi nije bilo ni do čega.Tako me uhvati ludilo da više ništa ne poduzimam ali huja prođe pa ponovo na novo.Trenutno pijem klomifen i imam osjećaj da sam jako nervozna od njega.Ima li neko i skustva s takvim simptomom? Pila sam ga prije i do tada nisam mislila da je to uzrok dok mi nije jedna prijateljica rekla da je ona jako nervozna bila kad ga je pila.Koliko dugo ste vi pile klomifen i u kojim vremenskim razmacima?

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Klomifen
18.4.2009 21:36:15   
Mai
Cao devojke!  Ja sam pila klomifen tri meseca. Prva dva nisam osecala nista, ali nisam ni imala vecih folikula od 10mm. Pri trecoj turi klomifena, imala sam bolove, i oblivala me je vrucina kao u menopauzi. Evo sad je 15 dan a vodeci folikul je samo 14mm. Pratimo i dalje jer mozda je kod mene to malo usporen proces. Jedva cekam ponedeljak da vidim da li je malisa porastao!?!!! Samo sva ova cekanja tako ubijaju......user posted image
Jako mi je drago sto postoje ovakvi forumi, da mozes covek da se isprica sa zenama koje znaju kako je cekatiuser posted image
Veliki pozdrav!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 47
   [Obrisana poruka]
18.4.2009 21:37:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mai)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Klomifen
18.4.2009 21:41:55   
Mai
Hvala na dobrodoslici user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Klomifen
18.4.2009 22:30:49   
Anoniman
Mai, javi se u temu Čekamo dve crtice - APRIL 09user posted image

(odgovor članu Mai)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here