|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen
17.6.2009 15:38:42   
visibaba
Hvala Ana80user posted image

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Klomifen
17.6.2009 17:46:10   
dacica
visibaba-nemora da znaci da ces primiti pregnil..ja nisam...a pila sam klomifen...da i krsta su me bolela posle klomifena kao luda,da ujutru jedva ustanem....anci-hvala na lepim zeljama,ali ja sam vesticu vec preplakala....sutra je sudnji dan...

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Klomifen
18.6.2009 19:29:27   
visibaba
Kad su vam poceli ti bolovi koje navodite?

Ne mogu da iscekam sledecu nedelju,samo da vidim da li folikuli rastu, a to je samo delic, za ostvarenje sna a to je kao i kod svih user posted image , pa ondauser posted image .

Ovo kuckanje porukica sa vama koje smo u istom problemu stvarno mi pomaze, cini mi se kao da smo jace i da cemo zajedno prebroditi sadasnju situacijuuser posted image .

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Klomifen
19.6.2009 15:50:06   
Ana RR
Meni su bolovi počeli kad sam primila pregnil, nije ništa strašno, mene boli stomak tokom ovulacije i bez klomifena i pregnila!
Tebe možda neće ni boleti, samo opušteno user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Klomifen
22.6.2009 13:22:04   
visibaba
Da li je nekoga od vas bolela glava posle klomifena? Mene vec dva dana uzasno boli!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Klomifen
22.6.2009 15:25:50   
dacica
i mene je,i onako ponekad kad citam,malo mi se zabeli,ali odmah prodje....ma jaki su to hormoni....nije sala....

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Klomifen
22.6.2009 15:36:04   
boje
meni se vrtelo u glavi i nekako kao da sam pijana ( slika mi se stvori posle par sekundi)......frikovski. dacica je u pravu, nije se saliti sa tim hormonima

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Klomifen
22.6.2009 15:42:48   
visibaba
sad mi je lakse, vec sam se utripovala da nesto nije uredu. Svi se zale na stomak, krsta,grudi a mene rasturi glava.

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Klomifen
23.6.2009 12:40:44   
dacca
zdravo! ja sam ovaj mjesec bila na klomifenu i nisam imala nikakvih tegoba, sad sam nastavila utrogestan i evo danas imam vrtoglavicu. moze li biti da je od toga?

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Klomifen
23.6.2009 13:11:53   
visibaba
ipak sutra idem na ultrazvuk i jedva cekam da vam napisem kakva je situacija sa mojim folikulima. sorry ako se ponavljam, ali tako mi je lakse.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Klomifen
23.6.2009 13:13:00   
boje
cao dacca, dobro doslauser posted image user posted image user posted image .
ja sam jedan mesec pila klomifen i imala sam vrtoglavice, a sa utrogestanom nemam iskustva.imas posebnu temu utrogestan, pa se raspitaj tamo.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Klomifen
23.6.2009 13:14:37   
boje
IZVORNA PORUKA: visibaba

ipak sutra idem na ultrazvuk i jedva cekam da vam napisem kakva je situacija sa mojim folikulima. sorry ako se ponavljam, ali tako mi je lakse.
za folikuleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .javi se

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Klomifen
23.6.2009 15:47:26   
dacca
jesi li imala uspjeha sa klomifenom? je li bilo user posted image

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Klomifen
23.6.2009 16:47:00   
dacca
e da i jos da pitam , kakva je vjerovatnoca dobiti blizance nakon koriscenja klomifena? jaoj, jednim metkom, dva user posted image user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Klomifen
23.6.2009 21:17:02   
Ana RR
Ako muž ima dobre spermiće i ako su folikuli dobro sazreli, velike su šanse za blizanačku trudnoću user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Klomifen
24.6.2009 10:21:10   
boje
IZVORNA PORUKA: dacca

jesi li imala uspjeha sa klomifenom? je li bilo user posted image
na zalost, nije uspelo.mm ima los spermogram i u to vreme je taman bio na terapiji nekim lekovima, tako da i nije bilo neke sanse.videcemo kad odradi analizu da ponovimo klomifen

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Klomifen
24.6.2009 11:45:07   
dacca
da, zaboravih reci, meni se jedan folikul pretvorio u vodenu cistu, ali mi je doktorka rekla da ona uglavnom pukne, ali i ne mora da znaci. u svakom slucaju je rekla da cemo je pratiti. ima li ko iskustva sa tim?

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Klomifen
24.6.2009 13:00:56   
visibaba
Bila sam na UZ doktor je zadovoljan kako sam odreagovala na prvu dozu klomifenauser posted image ,folikul je super. E sad da vidimo da li ce uspeti nesto da se prihefta za njegauser posted image user posted image user posted image . ja se iskreno nadam.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Klomifen
24.6.2009 13:02:41   
visibaba
Da jos nesto, ovaj put mi nije dao pregnil! Probacemo prvo ovako, a ako ne uspe onda Klomifen+pregnil.

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Klomifen
24.6.2009 13:05:42   
Ana RR
Meni je to malo bezveze, bolje odmah da ti da pregnil, veće su šanse, nego da PONOVO truješ organizam sa klomifenom pa onda pregnil..
Tako bar ja mislim..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Klomifen
24.6.2009 13:32:21   
visibaba
Nemam pojma,mozda zato sto je folikul dosta velik i misli da ce u naredna 3 dana doci do pucanja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Klomifen
24.6.2009 13:36:50   
Ana RR
Pa valjda on najbolje zna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Klomifen
24.6.2009 14:26:27   
dacca
i ja san trebala ovaj mjesec da primim pregnyl ali su mi pukla ta dva famozna folikula i eto... ovaj mjesec bez njega, cemo da vidimo :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Klomifen
25.6.2009 14:53:17   
visibaba
samo napred Daccauser posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Klomifen
25.6.2009 16:13:24   
dacca
znaci Visibabo i ti si ovaj mjeces bez pregnyla. dako budemo baksuzi user posted image pa se i nama zakaciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here