|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen
3.5.2009 22:47:26   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Jacaca

anci od pregnila 5000ij puca za 34-36h provereno jer sam ja svakoga dana isla na folikulometriju.



Jaco ja sam od oktobra na folikulometriji i baš sam pričala sa mojom dr o tome. Ona kaže da i na netu piše da pucaju za 36 sati, ali ako se pregnil da kada je folikul sasvim zreo, znači da ne bude neki mali od lupam 15,16mm, onda će sigurno pući u roku od 6-8 sati. Veruj mi, žena je vrhunski lekar, i pazi na svaki detalj. Čak ide do toga da gleda da ti da injekciju pregnila na onu stranu na kojoj ti je ovulacija. Voli baš sve da bude onako kako treba.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Klomifen
3.5.2009 23:05:49   
Sneža
Jao Ana dušo,navijam svim srcem za tebe da nam zabebišuser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Klomifen
4.5.2009 9:47:03   
Ana RR
Draga moja, i ja navijam i nadam se a ne bih smela toliko da se nadam, razočaraću se najstrašnije ako ništa ne bude...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Klomifen
6.5.2009 22:30:40   
Shizika
Joj ja sam uzimala klomifen nekoliko puta,kombinacija klomifena i pregnila....ali nesto nisam imala srece..bila sam naduvana kao zaba od folikula i hormona koji su radili nenormalno,ali nista..od dosta zena sam cula da im je to pomoglo,tako da treba sve probati...ma sve za user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Klomifen
20.5.2009 17:02:56   
barbara
cao!pre sedam meseci sam imala spontani u trecem mesecu trudnoce!u ponedeljak sam otisla ginekologu i dao mi je da pijem klomifen od 50mg ujutru i uvece!rekao mi je da je sa mnom sve u redu,samo da pijem klomifen da bi ostala sto pre trudna!nadam se da ce uspeti sa klomifenom,a i vama zelim isto!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shizika)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Klomifen
20.5.2009 20:27:23   
Sneža
Barbara dobro nam došla,prijavi se kod nas na spisak trudilica u temi Čekamo dve crtice!
I naravno želim ti da što pre ugledaš svoje user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Klomifen
21.5.2009 13:30:31   
barbara
hvala na dobrodoslici i na lepim zeljama!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Klomifen
30.5.2009 9:21:50   
barbara
posle koliko dana puca jajna celija od pijenja klomifena!doktor mi je rekao da je pukla,ali su mene juce bolili malo jajnici i sekreta imam kao poplava!sekret mi je slican spermici!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Klomifen
3.6.2009 23:43:20   
dacica
cao,ja sam pila po pola klomifena da probamo,imam 2 folik.ali nemam sekreta ni malo,suva sam uzas,a stomak mi je isto ko zabi....kad ce to proci...
pozzzzz,svima,i
puno sreceuser posted image user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Klomifen
4.6.2009 14:28:51   
Ana RR
Dacica, prvi put kad sam pila klomifen uopšte nisam imala plodne sluzi. Tad sam uspela da zatrudnim. Sad kad sam ponovo pila klomifen, bila sam puna sluzi, ali nisam zatrudnela.. kao da nema nekog pravila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Klomifen
9.6.2009 21:04:58   
Zoka81
Ni meni nista nije pomogao, samo sam bolove imala nenormalne i nista vise. Nista od njega. Vise pokvari nego sto pomogne.
Ne znam ali ja vam to ne bi preporucila...........

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Klomifen
9.6.2009 21:25:30   
ljubičica
Kažu da je vitamin E dobar za proizvodnju folikula, a i budu kvalitetni. Ja sam počela sa njim pre par dana, pa ako nije ništa bilo ovog meseca onda da vidimo za sledeći. Promašila sam temu, ali nema veze user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 9.6.2009 21:26:41 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Klomifen
10.6.2009 0:29:25   
dacica
da li su nekoga bolele grudi i bradavice,posle klomifena...meni je 9dan od insem.pa neznam da li je to povezano..a bole me...kad bi mogla da uradim test,a da nije prerano...pozzz

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Klomifen
13.6.2009 21:00:56   
visibaba
Zdravo svima, nova sam na ovom forumu i vidim da dosta Vas ima razlicita misljenja o klomifenu sto me malo zbunjuje,ali ipak necu odustati. Ja pocinjem da ga uzimam za dva dana prvi put i volela bih da ugledam dve crtice nakon uzimanjauser posted image , i da cu moci da vam kazem samo pozitivna iskustva.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Klomifen
13.6.2009 21:03:13   
visibaba
iako nemam iskustva jos uvek sa klomifenom, posto pocinjem tek za dva dana,citala sam dosta po forumima i mislim da je to normalno.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Klomifen
13.6.2009 21:18:28   
visibaba
gde ste svi?

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Klomifen
16.6.2009 12:17:07   
boje
visibaba, dobro doslauser posted image user posted image
Ja sam klomifen uzimala samo jednom(sad moramo da pricekamo sa novom turom,ako nam uopste bude trebala).Nemam neka bas losa iskustva.Malo mi se vrtelo u glavi dok sam ga pila, ali i pise da su to nus pojave.Imala sam jedan folikul, ali nije nam uspelo.Nadam se da ce sledeci put.
Iskreno ti zelim da uspete da dobijete svog user posted image

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Klomifen
16.6.2009 17:45:59   
Ana RR
Ja sam imala odličnu reakciju na klomifen, oba puta sam imala više od 4 folikula, i nisam imala nikakve nus pojave. Kao da ga nisam ni pila!
Svako drugačije reaguje, to je normalno!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Klomifen
16.6.2009 17:49:38   
dacica
a,jel su te bolele grudi od njega...mene su rasturile ceo mesec,kao nikad u zivotu...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Klomifen
16.6.2009 17:53:34   
Ana RR
Kad sam prvi put pila sve me bolelo, grudi ne toliko, ali stomak i krsta... užasno! Nekoliko dana nisam mogla da odem na posao od bolova.. Ali nisu ti bolovi od klomifena, počeli su kad sam primila pregnil i kada su popucali folikuli, samo što bol uopšte nije prestajao..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Klomifen
16.6.2009 18:25:10   
dacica
ja nisam primala pregnil,zbog male doze-pola...ali me grudi ubise,a inace me ne bole u opste...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Klomifen
16.6.2009 18:26:58   
Ana RR
Pa to je možda dobar znak user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Klomifen
17.6.2009 15:32:21   
visibaba
Danas mi je treci dan kako uzimam klomifen 50mg dnevno, jos uvek ne osecam nikakvu reakciju, mozda zbog toga sto pored klomifena pijem i siofor zbog policisticnih jajnika. Sledece nedelje idem na ultrazvuk pa vam javljam sta se desava.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Klomifen
17.6.2009 15:33:23   
Ana RR
Držim palčeve Visibabo user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Klomifen
17.6.2009 15:37:03   
visibaba
Vidim da dosta vas prima i pregnil, meni to niko nije spominjao za sada!

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Pomoc za ime
danki

Koje ime vam se najvise dopada?

Dusan (30%)

Marko (43%)

Bogdan (26%)


Ukupan broj glasova: 501

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here