|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen
17.7.2009 20:24:54   
Ana RR
Verus, 8mi dan ideš na UZ a onda posle kad ti dr kaže, to zavisi od rasta folikula. Kad oni dovoljno porastu primiš pregnil i bacite se na mućenje. Ja sam pregnil primala oko 13og ili 14og dana, čini mi se, sad nešto ne mogu da se setim..

< Poruku je uredio Ana RR -- 17.7.2009 20:28:24 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Klomifen
18.7.2009 23:07:58   
leptir
Verus ja sam uzimala klomifen i išla na UZ ,nakon toga HSG , primila pregyl 14 dan cik ,nakon 36 sati otišla na inseminaciju.Ako ti mogu još nešto pomoći javi se.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Klomifen
18.7.2009 23:10:13   
Verus
kazite mi, jel pregnyl pomaze da folikul pukne?  Ako sam ja imala dva folikula lepa, za to doba ciklusa, jel to znaci da su oni i pukli?  AKO nisu pucali prethodnih meseci, da li bih imala ciste koje se vide na UZ ili ne?

Ja stvarno nisam sigurna da mi treba taj klomid....malo se bojim te hiperstimulacije.....

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Klomifen
18.7.2009 23:15:04   
leptir
Aha,pomaže da dođe do ovulacije i da puknu folikuli u toku 36 sati.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Klomifen
18.7.2009 23:15:52   
Verus
pa moracu to da odradim ako ne budem trudna uskoro....ne vredi mi vise cekati...

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Klomifen
19.7.2009 10:22:23   
dacca
ja sma primila pregnyl prije tri dana i samo mi je cista pukla, ao dva folikula ostala, tj uvecala se po 1 mm. Sjutra idem ponovo na UZ pa cemo da vidimo...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Klomifen
20.7.2009 21:06:04   
Daisy
pozdravljam vas sve od srca. Nova sam a igrom slucaja sam naisla na ovaj sajt jer sam se interesovala za klomifen koji sam pila (prvbi put) od 2.do 6.dana ciklusa. Imala sam 4 jajasca sedmog dana ciklusa lepih dimenzija oko 12mm (dva na levom, dva na desnom). Cetiri dana kasnije na ponovnom UZ ona na levom su mi pukla, ostala mi na desnom velicine oko 20mm i na danasnjem uz nema ni tih desnih (dobro je nema cista). Doktor mi je rekao da je endometrijum dobar ali da nije jos potpun user posted image - na uz treba da se vidi kao elipsa potpuno belicasta, moj je imao malo crnog u sredini user posted image . Od simptoma na klomifen imala sam bolove u jajnicima-samo me presece, uzasna bolove u ledjima, grudi mi osetljive (u poslednjih nedelju dana) a stomak ko u zabe, i blagi osecaji mucnine zadnja tri dana kao i malo pojacan sekret sa blagim peckanjem. S muzem smo se trudili, bili smo vrlo aktivni. Ako vestica bude kasnila vise od 7 dana da uradim HCG da se vidi da li sam trudna. Imam vec jedno dete od nepunih 8 godina, a na ovom radimo vec vise od dve godine ali bezuspesno. Eto, ja se raspisala, malo da olaksam sama sebi iscekivanje vestice-da bogda ne dosla. Jel postoji neki nacin da vec sada saznam da nisam mozda trudna???user posted image user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Klomifen
20.7.2009 23:55:40   
dacica
daisy-uradi betu....pozzz

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Daisy)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Klomifen
21.7.2009 18:36:55   
Daisy
nisam bas upoznata sa svim mogucim izrazima user posted image - a sta je to beta?
hvala na odgovoru

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Klomifen
21.7.2009 19:06:09   
Ana RR
Beta HCG - test na trudnoću iz krvi, u skoro svakoj laboratoriji možeš uraditi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Daisy)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Klomifen
29.7.2009 12:46:35   
Koukla
Evo drage moje, počeh danas sa klomifenom, jedva čekam 10 dan da vidim dal ima folikula!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Klomifen
5.8.2009 10:42:56   
Koukla
Zavrsila prvu turu klomifena, od nus pojava sam imala (i imam jos uvek, manje naravno) toplotne talase, na ovu vrucinu, bas je gadno... Blago ziganje jajnika! Inače juče na folikumetriji jedan lepi folikul od 17mm, danas idemo opet da vidimo kako napreduje i kad ce da puca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Klomifen
5.8.2009 10:46:46   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Koukla)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Klomifen
5.8.2009 13:10:50   
dacca
Moja druga tura klomifena, neuspjesna! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Klomifen
5.8.2009 14:01:39   
Koukla
Draga dacca, jel nema folikula ili niste uspeli??? Bas mi je zao, ali cekaj i trecu, ne pije se džabe tri ciklusa za redom, jel pijes istu dozu sve vreme??? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Klomifen
5.8.2009 14:07:06   
Koukla
Joj, izvini sad tek videh da si imala folikule!!! Sve sam pomesala ovde user posted image

Drzim ti palčeve, za treću turu, kako kažu treća - sreća user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Klomifen
5.8.2009 14:10:09   
dacca
Ma na minimalnoj sam dozi, jedna dnevno i oba puta sam imala sto se kaze EXTRA folikule, ali ... prc! Ovaj mjesec sam primila i pregnyl,a li ....
Necu da odustajem, moze 6 mjeseci da se daje klomifen. Trudicu se

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Klomifen
5.8.2009 14:14:08   
Koukla
Da da, i meni je endokrinolog rekao da se daje šest meseci, nego rekoh ajde neće ti trebati vise od tri user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Klomifen
5.8.2009 14:17:24   
dacca
Mene ubija ono odlazenje svaka dva dana kod ljekara, a tek kada te sretne neko poznati u ordinaciji odmah navali.. A JE li ima nesto novo? pih, jezim se!

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Klomifen
5.8.2009 22:42:07   
Nensi*
Ako ne umutimo ni ovaj mesec,razmisljam i ja da krenem sledeci sa klomifenom...

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Klomifen
5.8.2009 22:55:27   
dacca
iskreno ovaj sam mjesec najmanje bila aktivna, dosadilo mi je bilo svako malo user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Klomifen
6.8.2009 12:23:07   
Koukla
Bila sam i juče na folikumetrijiuser posted image user posted image user posted image  Folikul lepo porastao za jos 2mm, skolski user posted image , trebalo bi da puca, negde upravo sad user posted image user posted image user posted image  Sutra idem opet da vidim jel pukao sam ili čeka pregniluser posted image !!!!

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Klomifen
6.8.2009 12:34:15   
2002m
IZVORNA PORUKA: Koukla

Bila sam i juče na folikumetrijiuser posted image user posted image user posted image  Folikul lepo porastao za jos 2mm, skolski user posted image , trebalo bi da puca, negde upravo sad user posted image user posted image user posted image  Sutra idem opet da vidim jel pukao sam ili čeka pregniluser posted image !!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image srecno

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Klomifen
6.8.2009 19:56:03   
Daisy
slatke, moje, pomagajte!!!Zadnja vestica bila 03.07., pila klomifen, sve dobro proslo. Doktor rekao ako mi kasni 7 dana da uradim beta hcg. Ja to juce uradila i bio je pozitivan oko 18,00 sto ukazuje na otprlike 3 nedelje sto se i poklapa sa nasim kucnim vragolijama. Ja radosna ko mali ker. I evo danas poslepodne braon sluz izlazi od tamo gde ne treba. A u inat doktor mi na godisnjem jos sledece nedelje. A i svima vec rekla lepe vesti...da li da mislim najgore ili je to nesto prolazno????

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Klomifen
6.8.2009 19:59:25   
Nensi*
Idi kod nekog drugog lekara,objasni sta je u pitanju,nemoj da cekas,mozda nije nista ozbiljno,ali idi da bi sebe smirila i da ne razmisljas.

(odgovor članu Daisy)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here