|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen
6.8.2009 20:20:05   
Verus
daisy dobro nam dosla!!!  molim te posavetuj se sa dr. jer malo krvarenja moze biti normalno, i onog sto znam, ako je braon nije strasno, opasnije su ona gde je krv crvena, ali idi vidi dr. da ti mozda da lekove za odrzavanje trudnoce..

(odgovor članu Daisy)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Klomifen
6.8.2009 20:52:47   
Daisy
hvala na ohrabrenju. S obzirom da je sad vec vece, videcu do sutra sta ce se desavati. Na nekom sajtu sam procitala da se nakon dva dana uradi jos jednom hcg i ukoliko je uvecan trebalo bi biti sve u redu. onda sutra radim jos jednom hcg i posle posla odoh kod drugog lekara (ako me primi u drzavnoj, posto je moj na godisnjem). Stvarno se nadam da ce sve biti u redu, jer smo se posteno mucili dve godine, a imam vec jednog derana od 8.godina i sa njim trudnoca je prosla bez ikakvih komplikacija.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Klomifen
7.8.2009 8:26:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Koukla

Bila sam i juče na folikumetrijiuser posted image user posted image user posted image  Folikul lepo porastao za jos 2mm, skolski user posted image , trebalo bi da puca, negde upravo sad user posted image user posted image user posted image  Sutra idem opet da vidim jel pukao sam ili čeka pregniluser posted image !!!!


user posted image user posted image user posted image


Daisy, vidi sa dr, možda treba da uzimaš progesteron. Javi kakva je beta, i ššta kaže dr.

(odgovor članu Koukla)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Klomifen
10.8.2009 9:37:20   
Daisy
Taša, ništa od moje bebice. Dok sam ja u petak ujutro otišla kod lekara, neka velika grudva mi ispade taman kad sam trebala da se skinem za ultrazvuk, na šta je doktorica prokomentarisala da nema tu ništa. Na ultrazvuku nije ništa videla uz objašnjenje i da ima bebice još je mala trudnoća da bi se moglo videti (trebala bi da bude oko tri nedelje). Uradila sam ponovo beta HCG i on mi je znatno opao - sa 17,87 na 5,70.. Od onda i dan danas oskudno krvarim u raznim varijantama, malo crveno , malo braon...Baš sam zapala u depresijuuser posted image .
Nije mi jedino jasno, opao mi je beta hcg ali je on i dalje veći od 1??!! Da li bi trebala još jednom da ga radim - možda još ima nešto?!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Klomifen
10.8.2009 9:43:53   
Anoniman
Draga, ne bih da me krivo shvatiš, ali ja nisam tip osobe koji priča bajke, pa nadam se da se nećeš uvrediti.
Tu verovatno više nema ništa.
Ovu priču sam početkom godine prošla sa kumom (jednim od mojih najdražih likova u životu), i tada smo sedele i mozgale, možda je ovo, možda je ono... otišlo je.

Čitaj malo teme o spontanom, možda ti pomogne da shvatiš da ti nisi jedina kojoj se to desilo.

Žao mi je mnogo, zaista.

Spontani pobačaj KLIK

(odgovor članu Daisy)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Klomifen
10.8.2009 12:52:52   
dacca
Meni je moja doktorka davala i prvi i drugi put progesteron da pijem nakon pucanja folikula. Prvi put utrogestan od kojeg sam crkavala (nenormalne vrtoglavice i mucnine) i drugi put dabroston (nisam ga osjetila)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Klomifen
10.8.2009 19:38:02   
Koukla
Evo mene opet posle folikumetrije user posted image , moj dragi jedan folikul je prskaouser posted image user posted image user posted image , vidi se žuto telo! Jos par dana mućenja (za svaki slučaj user posted image ) i onda čekamo!!! Bas sam srećna, i da ne bude ništa, bar je prvi put sve prošlo kako treba!!!user posted image user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Klomifen
10.8.2009 23:30:52   
Nensi*
user posted image user posted image user posted image navijamo da je uspelo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Klomifen
18.8.2009 9:24:03   
Anoniman
Hej, Koukla, kako si?

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Klomifen
18.8.2009 9:32:51   
Koukla
Hej, evo jako dobro!!! Cekamo dan kad cu krv da dam za betu!!! user posted image
Mada, jos od ovulacije me boli donji stomak, kao pms i ne prestaje ali blago naravno, i imam neki beli kremasti sekret, mada necu da se tripujem niti da se nadam da je nesto, sta bude bice!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Klomifen
18.8.2009 9:33:39   
Anoniman
Kada vadiš krv?

(odgovor članu Koukla)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Klomifen
18.8.2009 9:36:21   
Koukla
Ovulacija je bila najverovatnije 9.8, mislila sam da sačekam sledeci ponedeljak zbog pregnyla (a i da prodje sto vise vremenauser posted image ), jer on moze da da lazno pozitivne rezultate valjda 12 dana nakon primanja!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Klomifen
18.8.2009 9:38:11   
Anoniman
Aha... pa dobro! Nestrpljivo čekam sa tobom! user posted image

(odgovor članu Koukla)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Klomifen
18.8.2009 9:39:39   
Koukla
Hvala draga user posted image , javljam čim budem radila, sto moze da bude i ranije ako me baš uvati "neizdrž"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Klomifen
18.8.2009 9:42:43   
Anoniman
ako Bog da da i Kokulu izbacimo s ove i sličnih tema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Koukla)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Klomifen
18.8.2009 9:51:17   
Anoniman
Draga, ja odoh u Egipat u petak, a kada se vratim - da te vidim u trudnicama! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Klomifen
18.8.2009 9:56:48   
Koukla
Po naredjenju user posted image user posted image user posted image  Dacu sve od sebe da sabotiram user posted image !!! user posted image user posted image user posted image
Hvala Vučko na podrsci!user posted image

p.s. off topicuser posted image  kad budes tamo na "leasy river" u bazenu da uživas i za meneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Klomifen
18.8.2009 9:57:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Koukla


p.s. off topicuser posted image  kad budes tamo na "leasy river" u bazenu da uživas i za meneuser posted image


user posted image

(odgovor članu Koukla)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Klomifen
20.8.2009 13:47:20   
boje
drage, moje cure, juce sam bila kod dr na ultrazvuku da vidi kako sam odreagovala na klomifen.juce je bio 12 dc, odnosano 11 od kako sam pocela da uzimam klomifen, i nista mi nije video....ne mogu da verujem da nisam odreagovala????????? da li je to moguce?bas sam se zabrinula
pitao me je da li sam primetila sluz proteklih dana, i jesam primetila, ali mi je bilo nesto mnogo rano da budu plodni dani ( oko 6-7 dc)
dr mi je rekao da dodjem sutra ponovo na uz, da proverimo da li stvarno prosla ovulacija.
da li se to kojoj od vas dogadjalo? toliko sam se razocarala da vam ne mogu opisati...nikadd mi nije bilo tako tesko kao juce......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne mogu da verujem, prosli put kad sam ga pila super sam odreagovala. prosli put dok sam ga pila imala sam blage vrtoglavice, a sad nista

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Klomifen
21.8.2009 9:27:12   
Koukla
Boje, ako si primetila sluz, moguce da je bila ovulacija!!! Da si brze odreagovala na klomifen! Meni je prosli put 9 dana folikul vec bio 18mm, probaj sledeci put da krenes na folikumetriju od 8 dana, tj. cim prestanes sa klomifenom, tako ja radim!!!
Ne sekiraj se, molim te user posted image

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Klomifen
21.8.2009 11:29:15   
boje
draga, bila sam tako sigurna da cemo ovaj mesec uspeti. svi su nam rezultati dobri (bar ovo sto smo do sad radili).sad sam vec sigurna da je ovulacija bila mnogo ranije.idem sad u 12:30 kod dr da ponovim uz.nadam se da smo umuckali smokica.javljam se.....kissssssuser posted image

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Klomifen
21.8.2009 11:42:27   
dacca
Ja sam ovaj mjesec preskocila klomifen, jer smo mislili da sa t.u.n .. Inace ovaj mjesec mi se brzo pojavio iscjedak (kao predO), 8-9 dan. Medjutim kada sam bila na UZ prije tri dana bilo je puno tecnosti i jos jedan folikul i doktorka je [pisala po prvi put OBILNA TECNOST U DOUGLASU. E user posted image ebem mu mater, ko ce ti ga znati!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Klomifen
21.8.2009 17:16:46   
andjelko
Boje moja ne daj se!user posted image Ako ne uspes ovaj mesec eto sledeceg...user posted image Evo ti koja Bozija ovcica za srecuuser posted image user posted image user posted image Sledeci put ranije malo napadnes dragog za svaki slucajuser posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Klomifen
24.8.2009 18:33:54   
boje
andjelkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andjelko)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Klomifen
25.8.2009 8:50:49   
Koukla
Juče mi je stigla user posted image !!! Bar je stigla na vreme (Sto je za mene super ako vec mora da stigne user posted image ), sutra krećem sa drugom turom klomifena!!! U nove pobede user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here